Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

3 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
a bonyhádi munkavédelmi boltban lehet kapni CE minősített antivibrációs (rezgéscsillapító) kesztyűt. 😊
Jan
Olyat mi is forgalmazunk
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
áthoztam ide.

az jutott erről a kommentről eszembe, hogy lenne e igény egy olyan topicra amibe mindenki aki akarja leírja, hogy mivel foglalkozik? illetve aki valamilyen boltot/szakit/megoldást keres valamire az kérdezhet ott bátran. hátha így is tudnánk segíteni egymásnak, illetve a pénz legalább a fórum belül maradna/vándorolna egymas között idegenek helyett 😀
peach
Jó ötlet

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
3 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
a bonyhádi munkavédelmi boltban lehet kapni CE minősített antivibrációs (rezgéscsillapító) kesztyűt. 😊
Jan
Olyat mi is forgalmazunk
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
áthoztam ide.

az jutott erről a kommentről eszembe, hogy lenne e igény egy olyan topicra amibe mindenki aki akarja leírja, hogy mivel foglalkozik? illetve aki valamilyen boltot/szakit/megoldást keres valamire az kérdezhet ott bátran. hátha így is tudnánk segíteni egymásnak, illetve a pénz legalább a fórum belül maradna/vándorolna egymas között idegenek helyett 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
3 hónapja
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
 jozsefvarosujsag.hu/elhunyt-varga-gabor-a-fellegajto-nyitogatok-alapitvany-alapitoja/

Vittünk nekik anno játékokat, gyerekholmit...

Nagyszerű ember volt, a kisfia is 8 hónapja halt meg 😕
warr_b
R.I.P.
Mondjuk nem ismertem, de tisztelem, becsülöm az ilyen embereket. Mennyi kitartás, türelem és akaraterő kell ehhez.
Mi is szoktunk néha vinni a Vöröskeresztnek vagy a Máltai Szeretetszolgálatnak főleg gyerekruhákat, nem használt játékokat.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
3 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 356 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 jozsefvarosujsag.hu/elhunyt-varga-gabor-a-fellegajto-nyitogatok-alapitvany-alapitoja/

Vittünk nekik anno játékokat, gyerekholmit...

Nagyszerű ember volt, a kisfia is 8 hónapja halt meg 😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
 www.blikk.hu/aktualis/krimi/diak-ongyilkossag/5l7yt85

Na az ilyen elit gimibe járó gyerekektől plusz szüleiktől kiráz a hideg

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Még 24 karácsonra kaptam ilyet, tele van sok jó, de sajna páros programmal, és 1.5 hét múlva lejár, valaki akciósan nem venné meg tőlem? (Pesten személyesen is ledealelhetjük, vagy küldöm valami automatába)
 tenapod.shop/egy-feledhetetlen-nap

Poloska vagyok.
3 hónapja
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Valahogy engem nem nagyon hívnak közvéleménykutatok fel, talán az elmúlt 5 évben 1 szer volt.
Viszont az elmúlt két napban, valahogy instarol 2 közvélemény kutató kérdőív is szembe jött velem történet lapozás közben, egy IDEA, meg valami Atlasintel.
Az előző sokkal hosszabb volt mint a másik, és 30k Tesco kupont lehet nyerni .[ gondolom ha be regsiztralsz]
3 hónapja
fake.id 1 937 — sixseveeeeeen
Volt ma "szerencsém" látni ezt az üldözést. Sőt, kb 1 méterre ment el mellettem a kocsi mielőtt befordult a körútra. Saccra ment vagy százzal én meg háttal álltam, szóval járhattam volna rosszabbul is...

Amúgy annak a srácnak aki hátulról nyomott egy Brian Dawkinsra emlékeztető tackle-t a dagadékon, annak nagy respect!

 index.hu/belfold/2026/02/27/autos-uldozes-rendorseg-bunozo-karambol-korut-budapest-hajsza-baleset/
dugo93
"A rendőrök a helyszínen szondáztatták az elfogottakat, de egyelőre azt sem tudják, miért kezdett el menekülni az autós – egy-két személy pedig még szökésben van.
A helyszíni információink szerint a jármű átkutatása során kábítószert találtak az autóban."


Pedig nem ördöngősség összerakni a mozaikokat.
Őszentsége Sobri Jóska
Mondjuk én személy szerint nem akkor akarnék a rendőrök előtt elütni valakit, amikor tele van kábszival a kocsi, dehát nem vagyunk egyformák. 😀
dugo93
Ha te is tele vagy, akkor nehezen hozod meg ezt az egyszerű és logikus döntést.
Őszentsége Sobri Jóska
feltéve ha egyébként is kihívásokkal küzd értelmi képességek terén. ha nincs ilyen problémája, akkor 4 naposan full house-nál sem kerül ilyen helyzetbe
fake.id
Ma már a full house nem ugyanaz, mint a te idődben.
Ki tudja mi volt benne, abban mi volt, mennyire parázott be, mennyire volt eleve agyhalott, stb.
Őszentsége Sobri Jóska
ez mondjuk nem csak kognitív, hanem szocializációs kérdés is, de aki a fél kínai vegyipart az arca mögé szórja passzióból, az nálam már eleve az agyhalott kategóriát meríti ki

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
3 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 352 — #NoStress
Volt ma "szerencsém" látni ezt az üldözést. Sőt, kb 1 méterre ment el mellettem a kocsi mielőtt befordult a körútra. Saccra ment vagy százzal én meg háttal álltam, szóval járhattam volna rosszabbul is...

Amúgy annak a srácnak aki hátulról nyomott egy Brian Dawkinsra emlékeztető tackle-t a dagadékon, annak nagy respect!

 index.hu/belfold/2026/02/27/autos-uldozes-rendorseg-bunozo-karambol-korut-budapest-hajsza-baleset/
dugo93
"A rendőrök a helyszínen szondáztatták az elfogottakat, de egyelőre azt sem tudják, miért kezdett el menekülni az autós – egy-két személy pedig még szökésben van.
A helyszíni információink szerint a jármű átkutatása során kábítószert találtak az autóban."


Pedig nem ördöngősség összerakni a mozaikokat.
Őszentsége Sobri Jóska
Mondjuk én személy szerint nem akkor akarnék a rendőrök előtt elütni valakit, amikor tele van kábszival a kocsi, dehát nem vagyunk egyformák. 😀
dugo93
Ha te is tele vagy, akkor nehezen hozod meg ezt az egyszerű és logikus döntést.
Őszentsége Sobri Jóska
feltéve ha egyébként is kihívásokkal küzd értelmi képességek terén. ha nincs ilyen problémája, akkor 4 naposan full house-nál sem kerül ilyen helyzetbe
fake.id
Ma már a full house nem ugyanaz, mint a te idődben.
Ki tudja mi volt benne, abban mi volt, mennyire parázott be, mennyire volt eleve agyhalott, stb.

3 hónapja
fake.id 1 937 — sixseveeeeeen
Volt ma "szerencsém" látni ezt az üldözést. Sőt, kb 1 méterre ment el mellettem a kocsi mielőtt befordult a körútra. Saccra ment vagy százzal én meg háttal álltam, szóval járhattam volna rosszabbul is...

Amúgy annak a srácnak aki hátulról nyomott egy Brian Dawkinsra emlékeztető tackle-t a dagadékon, annak nagy respect!

 index.hu/belfold/2026/02/27/autos-uldozes-rendorseg-bunozo-karambol-korut-budapest-hajsza-baleset/
dugo93
"A rendőrök a helyszínen szondáztatták az elfogottakat, de egyelőre azt sem tudják, miért kezdett el menekülni az autós – egy-két személy pedig még szökésben van.
A helyszíni információink szerint a jármű átkutatása során kábítószert találtak az autóban."


Pedig nem ördöngősség összerakni a mozaikokat.
Őszentsége Sobri Jóska
Mondjuk én személy szerint nem akkor akarnék a rendőrök előtt elütni valakit, amikor tele van kábszival a kocsi, dehát nem vagyunk egyformák. 😀
dugo93
Ha te is tele vagy, akkor nehezen hozod meg ezt az egyszerű és logikus döntést.
Őszentsége Sobri Jóska
feltéve ha egyébként is kihívásokkal küzd értelmi képességek terén. ha nincs ilyen problémája, akkor 4 naposan full house-nál sem kerül ilyen helyzetbe

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
3 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 352 — #NoStress
Volt ma "szerencsém" látni ezt az üldözést. Sőt, kb 1 méterre ment el mellettem a kocsi mielőtt befordult a körútra. Saccra ment vagy százzal én meg háttal álltam, szóval járhattam volna rosszabbul is...

Amúgy annak a srácnak aki hátulról nyomott egy Brian Dawkinsra emlékeztető tackle-t a dagadékon, annak nagy respect!

 index.hu/belfold/2026/02/27/autos-uldozes-rendorseg-bunozo-karambol-korut-budapest-hajsza-baleset/
dugo93
"A rendőrök a helyszínen szondáztatták az elfogottakat, de egyelőre azt sem tudják, miért kezdett el menekülni az autós – egy-két személy pedig még szökésben van.
A helyszíni információink szerint a jármű átkutatása során kábítószert találtak az autóban."


Pedig nem ördöngősség összerakni a mozaikokat.
Őszentsége Sobri Jóska
Mondjuk én személy szerint nem akkor akarnék a rendőrök előtt elütni valakit, amikor tele van kábszival a kocsi, dehát nem vagyunk egyformák. 😀
dugo93
Ha te is tele vagy, akkor nehezen hozod meg ezt az egyszerű és logikus döntést.

3 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Volt ma "szerencsém" látni ezt az üldözést. Sőt, kb 1 méterre ment el mellettem a kocsi mielőtt befordult a körútra. Saccra ment vagy százzal én meg háttal álltam, szóval járhattam volna rosszabbul is...

Amúgy annak a srácnak aki hátulról nyomott egy Brian Dawkinsra emlékeztető tackle-t a dagadékon, annak nagy respect!

 index.hu/belfold/2026/02/27/autos-uldozes-rendorseg-bunozo-karambol-korut-budapest-hajsza-baleset/
dugo93
"A rendőrök a helyszínen szondáztatták az elfogottakat, de egyelőre azt sem tudják, miért kezdett el menekülni az autós – egy-két személy pedig még szökésben van.
A helyszíni információink szerint a jármű átkutatása során kábítószert találtak az autóban."


Pedig nem ördöngősség összerakni a mozaikokat.
Őszentsége Sobri Jóska
Mondjuk én személy szerint nem akkor akarnék a rendőrök előtt elütni valakit, amikor tele van kábszival a kocsi, dehát nem vagyunk egyformák. 😀

3 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 352 — #NoStress
Volt ma "szerencsém" látni ezt az üldözést. Sőt, kb 1 méterre ment el mellettem a kocsi mielőtt befordult a körútra. Saccra ment vagy százzal én meg háttal álltam, szóval járhattam volna rosszabbul is...

Amúgy annak a srácnak aki hátulról nyomott egy Brian Dawkinsra emlékeztető tackle-t a dagadékon, annak nagy respect!

 index.hu/belfold/2026/02/27/autos-uldozes-rendorseg-bunozo-karambol-korut-budapest-hajsza-baleset/
dugo93
"A rendőrök a helyszínen szondáztatták az elfogottakat, de egyelőre azt sem tudják, miért kezdett el menekülni az autós – egy-két személy pedig még szökésben van.
A helyszíni információink szerint a jármű átkutatása során kábítószert találtak az autóban."


Pedig nem ördöngősség összerakni a mozaikokat.

3 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Volt ma "szerencsém" látni ezt az üldözést. Sőt, kb 1 méterre ment el mellettem a kocsi mielőtt befordult a körútra. Saccra ment vagy százzal én meg háttal álltam, szóval járhattam volna rosszabbul is...

Amúgy annak a srácnak aki hátulról nyomott egy Brian Dawkinsra emlékeztető tackle-t a dagadékon, annak nagy respect!

 index.hu/belfold/2026/02/27/autos-uldozes-rendorseg-bunozo-karambol-korut-budapest-hajsza-baleset/

3 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pásztó fekvése is nagyon jó. Felső-Mátra és szentpista közelsége is dob rajta. Csibe is verhetetlen. Világtól sincs már elzárva. 1 óra alatt Újpalotán van az ember.
dawyd728
Nem hiába van ez az elnevezés Pásztó-Hasznos 😀😆
3 hónapja
dawyd728 4 268
Pásztó fekvése is nagyon jó. Felső-Mátra és szentpista közelsége is dob rajta. Csibe is verhetetlen. Világtól sincs már elzárva. 1 óra alatt Újpalotán van az ember.
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Pásztó (szerintem) a legjobb város Nógrád megyében.
nagylaza, főpohárnok
Győzike nem lájkolja 😊
NB2
Dehogynem
Evelin itt végzett kéttannyelvű gimit, amiért diplomata lehet
Meg a Csibébe jár ő is meg Zsolti is sütiért (többször futottunk velük össze már)

Poloska vagyok.
3 hónapja
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Pásztó (szerintem) a legjobb város Nógrád megyében.
nagylaza, főpohárnok
Rétság lehet talán ebben a listában még, de az már majdnemhogy Pest megye.
Meg mostmár Pásztó 50-55 perc Budapest full 4 sávon.
zacknorb
Nálam a 2. Szécsény, a 3. Balassagyarmat. Bármilyen hihetetlen, Salgótarjánnak is vannak gyönyörű részei (pl. Salgóbánya), de ezt valószínűleg jobban tudod, mint én.
nagylaza, főpohárnok
Azért Salgóbánya már messze nem s'tórján, persze közig. szempontból oda tartozik, meg amúgy is egy kis falucska.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
3 hónapja
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Pásztó (szerintem) a legjobb város Nógrád megyében.
nagylaza, főpohárnok
Győzike nem lájkolja 😊
NB2
Mondjuk ő kimondani se tudja rendesen, úgyhogy mindegy is. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
3 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Pásztó (szerintem) a legjobb város Nógrád megyében.
nagylaza, főpohárnok
Rétság lehet talán ebben a listában még, de az már majdnemhogy Pest megye.
Meg mostmár Pásztó 50-55 perc Budapest full 4 sávon.
zacknorb
Nálam a 2. Szécsény, a 3. Balassagyarmat. Bármilyen hihetetlen, Salgótarjánnak is vannak gyönyörű részei (pl. Salgóbánya), de ezt valószínűleg jobban tudod, mint én.
3 hónapja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
Pásztó (szerintem) a legjobb város Nógrád megyében.
nagylaza, főpohárnok
Győzike nem lájkolja 😊
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Pásztó (szerintem) a legjobb város Nógrád megyében.
nagylaza, főpohárnok
Rétság lehet talán ebben a listában még, de az már majdnemhogy Pest megye.
Meg mostmár Pásztó 50-55 perc Budapest full 4 sávon.

Poloska vagyok.
3 hónapja
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Pásztó (szerintem) a legjobb város Nógrád megyében.
nagylaza, főpohárnok
Persze, mert a felső-mordori résztől jó messze van. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
3 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 352 — #NoStress
Pásztó (szerintem) a legjobb város Nógrád megyében.
nagylaza, főpohárnok
Nem vállaltál nagyot.