OFF topik
31 feliratkozó
4 hónapja
YoungZeeZee
9 842
vizes blokk van kozte,met ha igen jobb router sem segit ha jol tudoma telekom saját routere egy hulladék és mivel a wifi náluk csak kényelmi szolgáltatás, javasolták, hogy cseréljük le saját költségen a routert, hogy ne szakadozzon ennyit a szolgáltatás.az L sarkába nem lehet ledobni a routert?
L alakú lakás egyik végéből kellene a másikba stabil jel, közte tégla falak, kb. 10-15 méter távolság.
milyen konkrét eszközt javasoltok?
törölt kristof
nálunk mondjuk két egységről megy a wifi, igaz meg kellett hozzá venni a két egységet.
az egyik a lakás egyik felébe szórja a jeleket plusz a másik egységnek, a másik egység meg a lakás másik felébe.
mondjuk van, hogy ledob a router, meg olyan is, hogy egyik router átvesz a másikról, és akkor mindig megszakad a jel és újrakapcsolódik 😊
de annyi nincs benne, hogy lecseréljem.
slowmotion
en wifi extenderrel csinaltam meg mikor ilyen volt. tp link vagy milyennel.kb par ezer ft.
4 hónapja
a telekom saját routere egy hulladék és mivel a wifi náluk csak kényelmi szolgáltatás, javasolták, hogy cseréljük le saját költségen a routert, hogy ne szakadozzon ennyit a szolgáltatás.az L sarkába nem lehet ledobni a routert?
L alakú lakás egyik végéből kellene a másikba stabil jel, közte tégla falak, kb. 10-15 méter távolság.
milyen konkrét eszközt javasoltok?
törölt kristof
nálunk mondjuk két egységről megy a wifi, igaz meg kellett hozzá venni a két egységet.
az egyik a lakás egyik felébe szórja a jeleket plusz a másik egységnek, a másik egység meg a lakás másik felébe.
mondjuk van, hogy ledob a router, meg olyan is, hogy egyik router átvesz a másikról, és akkor mindig megszakad a jel és újrakapcsolódik 😊
de annyi nincs benne, hogy lecseréljem.
4 hónapja
Sok helyen nincs ilyen opció, egy területen csak egy szolgáltató érhető el. Pl. a Terézvárosban belső részen is így van.a telekom saját routere egy hulladék és mivel a wifi náluk csak kényelmi szolgáltatás, javasolták, hogy cseréljük le saját költségen a routert, hogy ne szakadozzon ennyit a szolgáltatás.Másik szolgáltató? 😊
L alakú lakás egyik végéből kellene a másikba stabil jel, közte tégla falak, kb. 10-15 méter távolság.
milyen konkrét eszközt javasoltok?
törölt kristof
warr_b
Viszont lehet kérni egy második routert, ha van a falban kábelkiállás az L másik végében.
4 hónapja
a telekom saját routere egy hulladék és mivel a wifi náluk csak kényelmi szolgáltatás, javasolták, hogy cseréljük le saját költségen a routert, hogy ne szakadozzon ennyit a szolgáltatás.Másik szolgáltató? 😊
L alakú lakás egyik végéből kellene a másikba stabil jel, közte tégla falak, kb. 10-15 méter távolság.
milyen konkrét eszközt javasoltok?
törölt kristof

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
a telekom saját routere egy hulladék és mivel a wifi náluk csak kényelmi szolgáltatás, javasolták, hogy cseréljük le saját költségen a routert, hogy ne szakadozzon ennyit a szolgáltatás.Pontos paramétert, cikkszámot nem tudok mondani, de az ubiquiti-nak elég jó cuccai vannak.
L alakú lakás egyik végéből kellene a másikba stabil jel, közte tégla falak, kb. 10-15 méter távolság.
milyen konkrét eszközt javasoltok?
törölt kristof
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
4 hónapja
a telekom saját routere egy hulladék és mivel a wifi náluk csak kényelmi szolgáltatás, javasolták, hogy cseréljük le saját költségen a routert, hogy ne szakadozzon ennyit a szolgáltatás.L alakú lakás egyik végéből kellene a másikba stabil jel, közte tégla falak, kb. 10-15 méter távolság.
milyen konkrét eszközt javasoltok?
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
4 hónapja
hát ez még ez az eset amikor a szeme sem rebben a tapasztaltabb légiiparban tevékenykedő embereknek 😊Hűűű ez a tegnapi Brüsszel-Koppenhága SAS járat, hogy a gurulóúton kezdte meg a felszállást... ezt hogy hozták össze baszki?!Hát ebben az esetben azért osztódik a felelősség, pályára felmenni és felszállást megkezdeni csak a torony explicit engedélyével lehet, azoknak is feltűnhetett volna, hogy "hébaszki SAS járat, a pálya az még arrébb van ám!"
(Tényleg kéne egy aviation topik.)
Mikey
A pilótáknak is feltűnhetett volna, hogy holding point az nemigazán úgy néz ki, mint ahol bekanyarodtak, plusz a pályavilágítás sem olyan mint a taxiway világítás. Szóval van itt vastagon kielemezni való...
Vitézlő Titoknok tomz
4 hónapja
telex.hu/belfold/2026/02/08/raszorulo-idos-hajlektalan-vacsora-rotary-club-hotel-sopronez nem magyarország ugye? vagy valami párhuzamos univerzum betüremkedett ide.
4 hónapja
Hát ezaz, annyi mindenből fel kellett volna tűnjön valakinek hogy nem jó helyen vannak...Hűűű ez a tegnapi Brüsszel-Koppenhága SAS járat, hogy a gurulóúton kezdte meg a felszállást... ezt hogy hozták össze baszki?!Hát ebben az esetben azért osztódik a felelősség, pályára felmenni és felszállást megkezdeni csak a torony explicit engedélyével lehet, azoknak is feltűnhetett volna, hogy "hébaszki SAS járat, a pálya az még arrébb van ám!"
(Tényleg kéne egy aviation topik.)
Mikey
A pilótáknak is feltűnhetett volna, hogy holding point az nemigazán úgy néz ki, mint ahol bekanyarodtak, plusz a pályavilágítás sem olyan mint a taxiway világítás. Szóval van itt vastagon kielemezni való...
Vitézlő Titoknok tomz
Mikey

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
Hát ezaz, annyi mindenből fel kellett volna tűnjön valakinek hogy nem jó helyen vannak...Hűűű ez a tegnapi Brüsszel-Koppenhága SAS járat, hogy a gurulóúton kezdte meg a felszállást... ezt hogy hozták össze baszki?!Hát ebben az esetben azért osztódik a felelősség, pályára felmenni és felszállást megkezdeni csak a torony explicit engedélyével lehet, azoknak is feltűnhetett volna, hogy "hébaszki SAS járat, a pálya az még arrébb van ám!"
(Tényleg kéne egy aviation topik.)
Mikey
A pilótáknak is feltűnhetett volna, hogy holding point az nemigazán úgy néz ki, mint ahol bekanyarodtak, plusz a pályavilágítás sem olyan mint a taxiway világítás. Szóval van itt vastagon kielemezni való...
Vitézlő Titoknok tomz
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 hónapja
Hűűű ez a tegnapi Brüsszel-Koppenhága SAS járat, hogy a gurulóúton kezdte meg a felszállást... ezt hogy hozták össze baszki?!Hát ebben az esetben azért osztódik a felelősség, pályára felmenni és felszállást megkezdeni csak a torony explicit engedélyével lehet, azoknak is feltűnhetett volna, hogy "hébaszki SAS járat, a pálya az még arrébb van ám!"
(Tényleg kéne egy aviation topik.)
Mikey
A pilótáknak is feltűnhetett volna, hogy holding point az nemigazán úgy néz ki, mint ahol bekanyarodtak, plusz a pályavilágítás sem olyan mint a taxiway világítás. Szóval van itt vastagon kielemezni való...
Szerkesztette: Vitézlő Titoknok tomz
4 hónapja
Ha használt VPN-t akkor azzal is össze tudnak akadni oldalak.A Google fiókomban - amit pl a Samsung böngésző is használ - volt egy szigorított keresési beállítás, ami egy csomó mindent letilt.ugye az oldal alatti host is lehetett balfaszTegnap nem segített a router újraindítása sem, de most hazaérve működik az oldal hibátlanul. A többi honlap meg ment simán végig.Sziasztok!próbáltad újraindítani a telefont/routert/homegatewayt/modemet?
Tegnap óta a telefonomon wi-fis kapcsolattal nem működik az eredmenyek.com mobil-web verziója (az appot utálom). Próbáltam Chrome, Firefox és Samsung böngészőkben is, de csak körbe forog a homokóra.
Több wi-fi hálózatra is csatlakoztam (extenderesre is), a cookie-kat kitöröltem, de semmi változás.
4G-5G hálózatnál viszont simán megy, csak a mentett bajnokságaim, csapataim teljesen elvesztek, összekeveredtek.
Mi lehet az oka a wi-fis hibának?
Willie Parker
amúgy cache/cookie törlés se segít akkor még furább nekem
Negritis, a vajda
Telefon újraindítást nem próbáltam.
Lehet, h az oldalnàl, honlapnál volt vmi gebasz, nem tudom.
Willie Parker
de a net szolgáltatód is ahonnan a wifi jött
vagy akár a router is ha kapott frissítést
az a szép ezekben a hibákban hogy az ember agyfaszt kap de mire rájöhetne hogy wtf addigra már el is tűnt
Negritis, a vajda
Az eredmenyek.comon van egy csomó spames reklám, lehet, hogy azt érzékelte offenzívnek.
Más ötletem nincs
Willie Parker
4 hónapja
Hűűű ez a tegnapi Brüsszel-Koppenhága SAS járat, hogy a gurulóúton kezdte meg a felszállást... ezt hogy hozták össze baszki?!(Tényleg kéne egy aviation topik.)
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 hónapja
A Google fiókomban - amit pl a Samsung böngésző is használ - volt egy szigorított keresési beállítás, ami egy csomó mindent letilt.ugye az oldal alatti host is lehetett balfaszTegnap nem segített a router újraindítása sem, de most hazaérve működik az oldal hibátlanul. A többi honlap meg ment simán végig.Sziasztok!próbáltad újraindítani a telefont/routert/homegatewayt/modemet?
Tegnap óta a telefonomon wi-fis kapcsolattal nem működik az eredmenyek.com mobil-web verziója (az appot utálom). Próbáltam Chrome, Firefox és Samsung böngészőkben is, de csak körbe forog a homokóra.
Több wi-fi hálózatra is csatlakoztam (extenderesre is), a cookie-kat kitöröltem, de semmi változás.
4G-5G hálózatnál viszont simán megy, csak a mentett bajnokságaim, csapataim teljesen elvesztek, összekeveredtek.
Mi lehet az oka a wi-fis hibának?
Willie Parker
amúgy cache/cookie törlés se segít akkor még furább nekem
Negritis, a vajda
Telefon újraindítást nem próbáltam.
Lehet, h az oldalnàl, honlapnál volt vmi gebasz, nem tudom.
Willie Parker
de a net szolgáltatód is ahonnan a wifi jött
vagy akár a router is ha kapott frissítést
az a szép ezekben a hibákban hogy az ember agyfaszt kap de mire rájöhetne hogy wtf addigra már el is tűnt
Negritis, a vajda
Az eredmenyek.comon van egy csomó spames reklám, lehet, hogy azt érzékelte offenzívnek.
Más ötletem nincs
4 hónapja
ugye az oldal alatti host is lehetett balfaszTegnap nem segített a router újraindítása sem, de most hazaérve működik az oldal hibátlanul. A többi honlap meg ment simán végig.Sziasztok!próbáltad újraindítani a telefont/routert/homegatewayt/modemet?
Tegnap óta a telefonomon wi-fis kapcsolattal nem működik az eredmenyek.com mobil-web verziója (az appot utálom). Próbáltam Chrome, Firefox és Samsung böngészőkben is, de csak körbe forog a homokóra.
Több wi-fi hálózatra is csatlakoztam (extenderesre is), a cookie-kat kitöröltem, de semmi változás.
4G-5G hálózatnál viszont simán megy, csak a mentett bajnokságaim, csapataim teljesen elvesztek, összekeveredtek.
Mi lehet az oka a wi-fis hibának?
Willie Parker
amúgy cache/cookie törlés se segít akkor még furább nekem
Negritis, a vajda
Telefon újraindítást nem próbáltam.
Lehet, h az oldalnàl, honlapnál volt vmi gebasz, nem tudom.
Willie Parker
de a net szolgáltatód is ahonnan a wifi jött
vagy akár a router is ha kapott frissítést
az a szép ezekben a hibákban hogy az ember agyfaszt kap de mire rájöhetne hogy wtf addigra már el is tűnt
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Tegnap nem segített a router újraindítása sem, de most hazaérve működik az oldal hibátlanul. A többi honlap meg ment simán végig.Sziasztok!próbáltad újraindítani a telefont/routert/homegatewayt/modemet?
Tegnap óta a telefonomon wi-fis kapcsolattal nem működik az eredmenyek.com mobil-web verziója (az appot utálom). Próbáltam Chrome, Firefox és Samsung böngészőkben is, de csak körbe forog a homokóra.
Több wi-fi hálózatra is csatlakoztam (extenderesre is), a cookie-kat kitöröltem, de semmi változás.
4G-5G hálózatnál viszont simán megy, csak a mentett bajnokságaim, csapataim teljesen elvesztek, összekeveredtek.
Mi lehet az oka a wi-fis hibának?
Willie Parker
amúgy cache/cookie törlés se segít akkor még furább nekem
Negritis, a vajda
Telefon újraindítást nem próbáltam.
Lehet, h az oldalnàl, honlapnál volt vmi gebasz, nem tudom.
4 hónapja
Sziasztok!próbáltad újraindítani a telefont/routert/homegatewayt/modemet?
Tegnap óta a telefonomon wi-fis kapcsolattal nem működik az eredmenyek.com mobil-web verziója (az appot utálom). Próbáltam Chrome, Firefox és Samsung böngészőkben is, de csak körbe forog a homokóra.
Több wi-fi hálózatra is csatlakoztam (extenderesre is), a cookie-kat kitöröltem, de semmi változás.
4G-5G hálózatnál viszont simán megy, csak a mentett bajnokságaim, csapataim teljesen elvesztek, összekeveredtek.
Mi lehet az oka a wi-fis hibának?
Willie Parker
amúgy cache/cookie törlés se segít akkor még furább nekem
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Imádom az ilyen összeesküvés elméleteket, ez a FB-on jött szembe: Stanley Kubrick a tágra zárt szemek című filmben az elit áldozati rituáléinak egy részét ábrázolta, amelyek egybeesnek az Epstein-aktákban feltártakkal.Kubrick néhány nappal a film forgatása után halt meg az otthonában.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
4 hónapja
Sziasztok!Tegnap óta a telefonomon wi-fis kapcsolattal nem működik az eredmenyek.com mobil-web verziója (az appot utálom). Próbáltam Chrome, Firefox és Samsung böngészőkben is, de csak körbe forog a homokóra.
Több wi-fi hálózatra is csatlakoztam (extenderesre is), a cookie-kat kitöröltem, de semmi változás.
4G-5G hálózatnál viszont simán megy, csak a mentett bajnokságaim, csapataim teljesen elvesztek, összekeveredtek.
Mi lehet az oka a wi-fis hibának?
4 hónapja
Pedig kirobbanó élményben lehetett volna része.24.hu/elet-stilus/2026/02/03/bomba-szorult-vegbelebe-toulouse-franciaorszag/Sajnálom szegényt.
Most erre mit lehet mondani.
Dzsokijuing
Majdnem eljutott egy mindent elsöprő kielégülésig, erre fel kipiszkálták belőle.
kittli
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 hónapja
24.hu/elet-stilus/2026/02/03/bomba-szorult-vegbelebe-toulouse-franciaorszag/Sajnálom szegényt.
Most erre mit lehet mondani.
Dzsokijuing
Majdnem eljutott egy mindent elsöprő kielégülésig, erre fel kipiszkálták belőle.
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
4 hónapja
mire rájött, hogy kell, addigra már kenhette volna a hajáraAz oké, de vazelinre se?!24.hu/elet-stilus/2026/02/03/bomba-szorult-vegbelebe-toulouse-franciaorszag/Nem mindenkinek futja dildóra. Vagy partvisnyélre.
Most erre mit lehet mondani.
Dzsokijuing
slowmotion
Őszentsége Sobri Jóska
4 hónapja
Az oké, de vazelinre se?!24.hu/elet-stilus/2026/02/03/bomba-szorult-vegbelebe-toulouse-franciaorszag/Nem mindenkinek futja dildóra. Vagy partvisnyélre.
Most erre mit lehet mondani.
Dzsokijuing
slowmotion
4 hónapja
24.hu/elet-stilus/2026/02/03/bomba-szorult-vegbelebe-toulouse-franciaorszag/Nem mindenkinek futja dildóra. Vagy partvisnyélre.
Most erre mit lehet mondani.
Dzsokijuing
4 hónapja
24.hu/elet-stilus/2026/02/03/bomba-szorult-vegbelebe-toulouse-franciaorszag/Szó szerint egy időzített bombán ült.
Most erre mit lehet mondani.
Dzsokijuing
