Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

5 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Na valami van az Ethiopian 777F-jével Ferihegyen.
Mikey
A bécsi repülőtér közben bezárt
r.baggio
Jaja, az ónos eső elérte.

Közben olvasom hogy megcsúszott a gép taxi közben. Az szép.
Mikey
Azt akkor én vonzottam be, mert kislányom reggel kérdezte, hogy "emlékszel, mikor a munkatársad küldte a képet a megcsúszó repülőről?" Én meg mondtam neki, hogy szerintem ma is lesz ilyen :/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
5 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Na valami van az Ethiopian 777F-jével Ferihegyen.
Mikey
A bécsi repülőtér közben bezárt
r.baggio
Lézerjani is megmondta, hogy Bécsben van no-go zóna, hát most kiderült, hogy a reptér az
5 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
Na valami van az Ethiopian 777F-jével Ferihegyen.
Mikey
A bécsi repülőtér közben bezárt
r.baggio
Jaja, az ónos eső elérte.

Közben olvasom hogy megcsúszott a gép taxi közben. Az szép.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Na valami van az Ethiopian 777F-jével Ferihegyen.
Mikey
A bécsi repülőtér közben bezárt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
5 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
Na valami van az Ethiopian 777F-jével Ferihegyen.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
Bébé Philadelphia Eagles 6 549 — rabszolga
M6 állapotáról van valami infója valakinek?
gyeek
Ma délután Pest-Szekszárd. Paksig teljesen jó. Onnantól kicsit rosszabb volt, de bőven jó még.
5 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 714 — Grady Judd fan
M6 állapotáról van valami infója valakinek?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
5 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
 24.hu/kulfold/2026/01/04/gorogorszag-legterzar-radiofrekvencia-problemak/
zacknorb
Elképesztő nap volt, életem minden bizonnyal legnehezebb munkanapja, és a jövő hét se lesz könnyebb.

A BGY repülőtér is szinte egy teljes napra bezárt az ILS meghibásodása miatt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
5 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
"Denmark's national postal service, PostNord, has delivered its final letter, marking the end of a 400-year tradition as digital communication replaces physical mail. The move makes Denmark the first country to conclude that letter delivery is no longer essential—or economically viable—in the digital ag"
Valami bűzlik Dániában.
🤘 gaben 🤘
Szerencsére vagy sem, Magyarország ettől is fényévekre van.
Mikey
Szerintem meg elkeserítő amerre tartunk
🤘 gaben 🤘
Engem nem keserítene el, ha nem munkaidőben hozná a postás az ajánlott levelet, amit munkaidőben tudsz átvenni a postán, de egy másik nap munkaidejeben mint amelyiken nyilván nem tudta kézbesíteni, és amiből a szupertitkos infókat százszor könnyebb kinyerni, mint a digitális változatából - hanem egyszerűen elküldenék emailben.
Őszentsége Sobri Jóska
Na de az alusisak lehet felfogja az emailt is! Erre nem gondoltál?

Egész postát beszántanám, előbb-utóbb be is lesz, csak még egy generáció késésben vagyunk.
Toca
Van akinél a káros ingerek bejutását blokkolja, úgy veszem észre nálad pedig az értelem kijutását
🤘 gaben 🤘
Imadni valoak a semmirol sem szolo, ertelmezhetetlen hozzaszolasaid.
5 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
"Denmark's national postal service, PostNord, has delivered its final letter, marking the end of a 400-year tradition as digital communication replaces physical mail. The move makes Denmark the first country to conclude that letter delivery is no longer essential—or economically viable—in the digital ag"
Valami bűzlik Dániában.
🤘 gaben 🤘
Szerencsére vagy sem, Magyarország ettől is fényévekre van.
Mikey
Szerintem meg elkeserítő amerre tartunk
🤘 gaben 🤘
Engem nem keserítene el, ha nem munkaidőben hozná a postás az ajánlott levelet, amit munkaidőben tudsz átvenni a postán, de egy másik nap munkaidejeben mint amelyiken nyilván nem tudta kézbesíteni, és amiből a szupertitkos infókat százszor könnyebb kinyerni, mint a digitális változatából - hanem egyszerűen elküldenék emailben.
Őszentsége Sobri Jóska
Na de az alusisak lehet felfogja az emailt is! Erre nem gondoltál?

Egész postát beszántanám, előbb-utóbb be is lesz, csak még egy generáció késésben vagyunk.
Toca
Van akinél a káros ingerek bejutását blokkolja, úgy veszem észre nálad pedig az értelem kijutását

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
5 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
 24.hu/kulfold/2026/01/04/gorogorszag-legterzar-radiofrekvencia-problemak/

Poloska vagyok.
5 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
“Levitte a petárda három ujját egy római fiatalnak, a kórházból visszament petárdázni, mire az arcába robbantott és kilőtte a szemét”

Nem egy feladós típus.
petey
Molto digó

Poloska vagyok.
5 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
A Twitter, akarom mondani az X csak nekem lett használhatatlan? Ahol eddig időrendben adta be a bejegyzéseket (Követés), most van hogy 3 órával ezelőtti, de van hogy 17 órával ezelőtti bejegyzést ad be utolsónak. De olyan is van hogy csak tölt és tölt és nem frissül.
Mikey
Külön be kell már állítani a követés alatt, hogy most recent, vagy popular.
zacknorb
Oh és tényleg. Köszi!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
A Twitter, akarom mondani az X csak nekem lett használhatatlan? Ahol eddig időrendben adta be a bejegyzéseket (Követés), most van hogy 3 órával ezelőtti, de van hogy 17 órával ezelőtti bejegyzést ad be utolsónak. De olyan is van hogy csak tölt és tölt és nem frissül.
Mikey
Külön be kell már állítani a követés alatt, hogy most recent, vagy popular.

Poloska vagyok.
5 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
“Levitte a petárda három ujját egy római fiatalnak, a kórházból visszament petárdázni, mire az arcába robbantott és kilőtte a szemét”

Nem egy feladós típus.
petey
Vannak menthetetlen hülyék. Ha szerencsés az emberiség, akkor jövőre lerobbantja a heréit is, és legalább nem örökíti ezt a kiváló génállományt.

5 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
“Levitte a petárda három ujját egy római fiatalnak, a kórházból visszament petárdázni, mire az arcába robbantott és kilőtte a szemét”

Nem egy feladós típus.

5 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 356 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Twitter, akarom mondani az X csak nekem lett használhatatlan? Ahol eddig időrendben adta be a bejegyzéseket (Követés), most van hogy 3 órával ezelőtti, de van hogy 17 órával ezelőtti bejegyzést ad be utolsónak. De olyan is van hogy csak tölt és tölt és nem frissül.
Mikey
Ugyanez. Remélem csak valami hiba csúszott a gépezetbe és nem ezzel akarnak prémium előfizetésbe kergetni.
dawyd728
Nálam rendben van androidon.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
5 hónapja
dawyd728 4 268
A Twitter, akarom mondani az X csak nekem lett használhatatlan? Ahol eddig időrendben adta be a bejegyzéseket (Követés), most van hogy 3 órával ezelőtti, de van hogy 17 órával ezelőtti bejegyzést ad be utolsónak. De olyan is van hogy csak tölt és tölt és nem frissül.
Mikey
Ugyanez. Remélem csak valami hiba csúszott a gépezetbe és nem ezzel akarnak prémium előfizetésbe kergetni.
5 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
"Denmark's national postal service, PostNord, has delivered its final letter, marking the end of a 400-year tradition as digital communication replaces physical mail. The move makes Denmark the first country to conclude that letter delivery is no longer essential—or economically viable—in the digital ag"
Valami bűzlik Dániában.
🤘 gaben 🤘
Szerencsére vagy sem, Magyarország ettől is fényévekre van.
Mikey
Szerintem meg elkeserítő amerre tartunk
🤘 gaben 🤘
Engem nem keserítene el, ha nem munkaidőben hozná a postás az ajánlott levelet, amit munkaidőben tudsz átvenni a postán, de egy másik nap munkaidejeben mint amelyiken nyilván nem tudta kézbesíteni, és amiből a szupertitkos infókat százszor könnyebb kinyerni, mint a digitális változatából - hanem egyszerűen elküldenék emailben.
Őszentsége Sobri Jóska
Na de az alusisak lehet felfogja az emailt is! Erre nem gondoltál?

Egész postát beszántanám, előbb-utóbb be is lesz, csak még egy generáció késésben vagyunk.
5 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
A Twitter, akarom mondani az X csak nekem lett használhatatlan? Ahol eddig időrendben adta be a bejegyzéseket (Követés), most van hogy 3 órával ezelőtti, de van hogy 17 órával ezelőtti bejegyzést ad be utolsónak. De olyan is van hogy csak tölt és tölt és nem frissül.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
"Denmark's national postal service, PostNord, has delivered its final letter, marking the end of a 400-year tradition as digital communication replaces physical mail. The move makes Denmark the first country to conclude that letter delivery is no longer essential—or economically viable—in the digital ag"
Valami bűzlik Dániában.
🤘 gaben 🤘
Szerencsére vagy sem, Magyarország ettől is fényévekre van.
Mikey
Szerintem meg elkeserítő amerre tartunk
🤘 gaben 🤘
Miben mi az elkeserítő?
Az, hogy az emberek már nem levélben intézik az ügyes-bajos dolgokat?
Vagy az, hogy egy állami cég beszüntet és kiszervez egy szolgáltatást?

Meg hogy érted az, hogy amerre tartunk?
5 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 355 — #NoStress
"Denmark's national postal service, PostNord, has delivered its final letter, marking the end of a 400-year tradition as digital communication replaces physical mail. The move makes Denmark the first country to conclude that letter delivery is no longer essential—or economically viable—in the digital ag"
Valami bűzlik Dániában.
🤘 gaben 🤘
Szerencsére vagy sem, Magyarország ettől is fényévekre van.
Mikey
Szerintem meg elkeserítő amerre tartunk
🤘 gaben 🤘
Engem nem keserítene el, ha nem munkaidőben hozná a postás az ajánlott levelet, amit munkaidőben tudsz átvenni a postán, de egy másik nap munkaidejeben mint amelyiken nyilván nem tudta kézbesíteni, és amiből a szupertitkos infókat százszor könnyebb kinyerni, mint a digitális változatából - hanem egyszerűen elküldenék emailben.

5 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
"Denmark's national postal service, PostNord, has delivered its final letter, marking the end of a 400-year tradition as digital communication replaces physical mail. The move makes Denmark the first country to conclude that letter delivery is no longer essential—or economically viable—in the digital ag"
Valami bűzlik Dániában.
🤘 gaben 🤘
Szerencsére vagy sem, Magyarország ettől is fényévekre van.
Mikey
Szerintem meg elkeserítő amerre tartunk

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
5 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
"Denmark's national postal service, PostNord, has delivered its final letter, marking the end of a 400-year tradition as digital communication replaces physical mail. The move makes Denmark the first country to conclude that letter delivery is no longer essential—or economically viable—in the digital ag"
Valami bűzlik Dániában.
🤘 gaben 🤘
Ha ezt átveszi egy magáncég, sztem lesz piaca.
Dzsokijuing
A képeslapon kívül mi az a levélfajta, amire céget alapítanál? Nem véletlenül zárják le. Hivatalos levelezés kiváltva, magánlevelezés kiváltva, távirat évek óta nincs. Kihagytam valamit, Mónika?
vpi
Sztem pedig ez olyan lesz, mint a bakelit vagy a cédé, visszajön.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
5 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 698
"Denmark's national postal service, PostNord, has delivered its final letter, marking the end of a 400-year tradition as digital communication replaces physical mail. The move makes Denmark the first country to conclude that letter delivery is no longer essential—or economically viable—in the digital ag"
Valami bűzlik Dániában.
🤘 gaben 🤘
Ha ezt átveszi egy magáncég, sztem lesz piaca.
Dzsokijuing
A képeslapon kívül mi az a levélfajta, amire céget alapítanál? Nem véletlenül zárják le. Hivatalos levelezés kiváltva, magánlevelezés kiváltva, távirat évek óta nincs. Kihagytam valamit, Mónika?
vpi
Nemzeti konzultáció??? 😊
somoskovig
Lehet, h Dánia után nálunk is hamarost királyi menleveleket és hűbérleveleket postáznak Tu-Rule pecséttel.