Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

6 hónapja
Hendrix Utah State Aggies 3 117
A műfenyő az borzalom, igazi klímagyilkos, és ráadásul nagyon ronda, tehát én mindenkit lebeszélnék arról, hogy azt vásárolja – mondja Karácsony Gergely.
Nos, nekünk műfenyőnk van.🙂 Sokáig ódzkodtunk tőle, de egyáltalán nem bántuk meg, hogy váltottunk. Nem ronda, és nagyon jót tesz a karácsonynak, hogy nem kell minden évben baszakodni a fenyővásárlással. A fa illata kétségkívül hiányzik, cserébe viszont nem kell még hónapok múlva is fenyőtüskéket szedegetni a padlóról. Amúgy pedig azt mondják az okosok, ha 10-15 évig használunk egy műfenyőt, akkor az nem "klímagyilkos", hanem környezetbarát.
nagylaza, főpohárnok
Letezik fenyo illatu diffuzer.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
6 hónapja
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
A műfenyő az borzalom, igazi klímagyilkos, és ráadásul nagyon ronda, tehát én mindenkit lebeszélnék arról, hogy azt vásárolja – mondja Karácsony Gergely.
Nos, nekünk műfenyőnk van.🙂 Sokáig ódzkodtunk tőle, de egyáltalán nem bántuk meg, hogy váltottunk. Nem ronda, és nagyon jót tesz a karácsonynak, hogy nem kell minden évben baszakodni a fenyővásárlással. A fa illata kétségkívül hiányzik, cserébe viszont nem kell még hónapok múlva is fenyőtüskéket szedegetni a padlóról. Amúgy pedig azt mondják az okosok, ha 10-15 évig használunk egy műfenyőt, akkor az nem "klímagyilkos", hanem környezetbarát.
nagylaza, főpohárnok
Csak azt nem fűzték hozzá az okosok, hogy mire lebomlik a műfenyő, már nem lesz emberi élet a földön. 😀
eaglesmcnabb
De a testünk megmarad a sok lerakódott plasztiktól. 😊 Jó, ez mondjuk siralmas inkább.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
6 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
A DHL és a CFS valami rekordidőt ment, tegnap 12:55-kor adták át a csomagot Manchesterben, ma 10:06kor hívott a futár Pásztón.

Múlt héten beszéltem velük, hogy elveszett a raktárjukban az eredeti rendelésem, ez már a pót
zacknorb
ha nem kési le a csatlakozást a hálózatban, ÉS nem kieső terület, ÉS a vámkezzel nincs gond, akkor egy nap alatt gond nélkül megvan az Anglia-Magyarország távolság expresszben.
6 hónapja
dawyd728 4 268
A műfenyő az borzalom, igazi klímagyilkos, és ráadásul nagyon ronda, tehát én mindenkit lebeszélnék arról, hogy azt vásárolja – mondja Karácsony Gergely.
Nos, nekünk műfenyőnk van.🙂 Sokáig ódzkodtunk tőle, de egyáltalán nem bántuk meg, hogy váltottunk. Nem ronda, és nagyon jót tesz a karácsonynak, hogy nem kell minden évben baszakodni a fenyővásárlással. A fa illata kétségkívül hiányzik, cserébe viszont nem kell még hónapok múlva is fenyőtüskéket szedegetni a padlóról. Amúgy pedig azt mondják az okosok, ha 10-15 évig használunk egy műfenyőt, akkor az nem "klímagyilkos", hanem környezetbarát.
nagylaza, főpohárnok
Pedig a műanyagiparnál szennyezőbb nincs sok. Plusz rengeteg szén-dioxiddal jár az előállítása, lassan bomlik le és még a lebomlása alatt is szén-dioxid keletkezik. A mikró műanyagokról nem is beszélve.. Globálisan a műanyagok kevesebb, mint 10 százaléka hasznosul újra érdemben.. Rengeteg mindenre van természetes megoldás. Pl egy mai átlagos konyha mára tele van műanyag szarokkal, pedig vágódeszka ma is lehetne fából, a különböző sütő formák fémből stb.. Napokban hallgattam a volt ceu-s klímakutató Ürge-Vorsatz Dianát és szerinte is végtelenül káros, plusz még meg is van marketingelve az amúgy környezetszennyező termék, h azzal mennyire védi a vásárló a természetet. Az olajipar nem tudja belefullasztani az embereket az üzemanyagba, akkor majd támad hátulról a műanyagokkal.. Üzemanyag-fogyasztást már nehéz növelni, akkor minden mást csináljunk olajból.

Felvilágosult, magukat környezetet védőnek gondoló emberek is felülnek ennek, és ezeket a termékeket veszik szarért hugyért, plusz a kényelemért. Valódi környezetvédelem viszont sokszor unalmas, nem szexi és kényelmetlen.
Kevesebb cucc, tartósabb tárgyak, javítás vagy éppen nem vásárlás..
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
A DHL és a CFS valami rekordidőt ment, tegnap 12:55-kor adták át a csomagot Manchesterben, ma 10:06kor hívott a futár Pásztón.

Múlt héten beszéltem velük, hogy elveszett a raktárjukban az eredeti rendelésem, ez már a pót

Poloska vagyok.
6 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
A műfenyő az borzalom, igazi klímagyilkos, és ráadásul nagyon ronda, tehát én mindenkit lebeszélnék arról, hogy azt vásárolja – mondja Karácsony Gergely.
Nos, nekünk műfenyőnk van.🙂 Sokáig ódzkodtunk tőle, de egyáltalán nem bántuk meg, hogy váltottunk. Nem ronda, és nagyon jót tesz a karácsonynak, hogy nem kell minden évben baszakodni a fenyővásárlással. A fa illata kétségkívül hiányzik, cserébe viszont nem kell még hónapok múlva is fenyőtüskéket szedegetni a padlóról. Amúgy pedig azt mondják az okosok, ha 10-15 évig használunk egy műfenyőt, akkor az nem "klímagyilkos", hanem környezetbarát.
nagylaza, főpohárnok
Tanulság: Karácsony mondjon le!
szaba
Ehhez pedig kivételesen ért, mert Karácsony.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
6 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 449 — je suis poloska
A műfenyő az borzalom, igazi klímagyilkos, és ráadásul nagyon ronda, tehát én mindenkit lebeszélnék arról, hogy azt vásárolja – mondja Karácsony Gergely.
Nos, nekünk műfenyőnk van.🙂 Sokáig ódzkodtunk tőle, de egyáltalán nem bántuk meg, hogy váltottunk. Nem ronda, és nagyon jót tesz a karácsonynak, hogy nem kell minden évben baszakodni a fenyővásárlással. A fa illata kétségkívül hiányzik, cserébe viszont nem kell még hónapok múlva is fenyőtüskéket szedegetni a padlóról. Amúgy pedig azt mondják az okosok, ha 10-15 évig használunk egy műfenyőt, akkor az nem "klímagyilkos", hanem környezetbarát.
nagylaza, főpohárnok
Csak azt nem fűzték hozzá az okosok, hogy mire lebomlik a műfenyő, már nem lesz emberi élet a földön. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
6 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
A műfenyő az borzalom, igazi klímagyilkos, és ráadásul nagyon ronda, tehát én mindenkit lebeszélnék arról, hogy azt vásárolja – mondja Karácsony Gergely.
Nos, nekünk műfenyőnk van.🙂 Sokáig ódzkodtunk tőle, de egyáltalán nem bántuk meg, hogy váltottunk. Nem ronda, és nagyon jót tesz a karácsonynak, hogy nem kell minden évben baszakodni a fenyővásárlással. A fa illata kétségkívül hiányzik, cserébe viszont nem kell még hónapok múlva is fenyőtüskéket szedegetni a padlóról. Amúgy pedig azt mondják az okosok, ha 10-15 évig használunk egy műfenyőt, akkor az nem "klímagyilkos", hanem környezetbarát.
nagylaza, főpohárnok
Tanulság: Karácsony mondjon le!
6 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
A műfenyő az borzalom, igazi klímagyilkos, és ráadásul nagyon ronda, tehát én mindenkit lebeszélnék arról, hogy azt vásárolja – mondja Karácsony Gergely.
Nos, nekünk műfenyőnk van.🙂 Sokáig ódzkodtunk tőle, de egyáltalán nem bántuk meg, hogy váltottunk. Nem ronda, és nagyon jót tesz a karácsonynak, hogy nem kell minden évben baszakodni a fenyővásárlással. A fa illata kétségkívül hiányzik, cserébe viszont nem kell még hónapok múlva is fenyőtüskéket szedegetni a padlóról. Amúgy pedig azt mondják az okosok, ha 10-15 évig használunk egy műfenyőt, akkor az nem "klímagyilkos", hanem környezetbarát.
6 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
 24.hu/belfold/2025/12/22/m1-es-autopalya-baleset-halalos-gazolas-ket-sofor-baleset/
NB2
Az egyik halott rendőr, a másik tűzoltó volt...
r.baggio
Hangsúlyozom, nem áldozathibáztatás, de ha a kocsik működőképesek voltak, miért nem tudtak elgurulni az első lehajtóig. Autópályán kiszállni halálos kockázat.

Szerkesztette: Dzsokijuing

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
6 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
 24.hu/belfold/2025/12/22/m1-es-autopalya-baleset-halalos-gazolas-ket-sofor-baleset/
NB2
Az egyik halott rendőr, a másik tűzoltó volt...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
6 hónapja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 647
sziasztok,
holnap Gyöngyösön leszek és érdekelne van-e valami amit érdemes megnézni vagy ahol érdemes enni (beülni valahova).
köszi!
Fontos_Vidra
Amúgy ha szerencséd lett volna láthattál volna valakit szekéren bemenni a McDriveba.
Ha meg akció, akkor Duránda!
zacknorb
a durándában voltam már, nem nagy kunszt.
6 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
Nyugodj békében Chris. Köszönöm a sok zenét, amikről mindig a hozzád hasonló betegségben elhunyt nevelőapám jut eszembe, akinek szintén te voltál az egyik kedvence.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Amúgy elv a Bori mami nem szar hely Gyöngyösön.
A Start Műhely meg egy egész korrekt kis hely, ismerőseimnek van hozzá köze a hangtechnikával.

Poloska vagyok.
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
sziasztok,
holnap Gyöngyösön leszek és érdekelne van-e valami amit érdemes megnézni vagy ahol érdemes enni (beülni valahova).
köszi!
Fontos_Vidra
Amúgy ha szerencséd lett volna láthattál volna valakit szekéren bemenni a McDriveba.
Ha meg akció, akkor Duránda!

Poloska vagyok.
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
sziasztok,
holnap Gyöngyösön leszek és érdekelne van-e valami amit érdemes megnézni vagy ahol érdemes enni (beülni valahova).
köszi!
Fontos_Vidra
Ha jól emlékszem ott van ez, amit megpróbálok mindjárt kifejteni. Ha lejössz autóval a Mátra felől egy hosszú egyenes útszakasz - talán a főút is -, párhuzamosan fut vele a vasúti sín. Tehát út mellett sín. Sín mellett a járda és utána a családi házak. Tehát ha átmész a szomszédhoz, először körülnézel a sín előtt majd utána az autóút előtt is. Ilyen kis börleszk, érdekesebb mint egy bármilyen főtér egy kisvárosban.
dancogo
Nekem is feltűnt ez a sín dolog. Valami kisvasút féleség, meghosszabbítva Bicskéig?
petey
Ott már akkor volt kisvasút amikor a főni még egészséges BMI indexben élt.

Poloska vagyok.
6 hónapja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
 24.hu/belfold/2025/12/22/m1-es-autopalya-baleset-halalos-gazolas-ket-sofor-baleset/
6 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
sziasztok,
holnap Gyöngyösön leszek és érdekelne van-e valami amit érdemes megnézni vagy ahol érdemes enni (beülni valahova).
köszi!
Fontos_Vidra
Ha jól emlékszem ott van ez, amit megpróbálok mindjárt kifejteni. Ha lejössz autóval a Mátra felől egy hosszú egyenes útszakasz - talán a főút is -, párhuzamosan fut vele a vasúti sín. Tehát út mellett sín. Sín mellett a járda és utána a családi házak. Tehát ha átmész a szomszédhoz, először körülnézel a sín előtt majd utána az autóút előtt is. Ilyen kis börleszk, érdekesebb mint egy bármilyen főtér egy kisvárosban.
dancogo
Nekem is feltűnt ez a sín dolog. Valami kisvasút féleség, meghosszabbítva Bicskéig?

6 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
OG gyöngyösiként már majdnem felháborodtam, de amúgy mindenkinek igaza van 😀
Hanni
Akkor te OGy vagy

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
6 hónapja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 647
megnyugtatok mindenkit, hogy mégse kellett mennem ma Gyöngyösre szóval nem kell felfedeznem magyarország (talán) legunalmasabb városát 😀
ugyanakkor hálás vagyok a tippekért!
Fontos_Vidra
Azért ezt ne mondjuk ki elhamarkodottan, itt a déli országrészben is vannak erős jelöltek erre a címre.
Jan
megversenyeztethetjük őket 😀
6 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
megnyugtatok mindenkit, hogy mégse kellett mennem ma Gyöngyösre szóval nem kell felfedeznem magyarország (talán) legunalmasabb városát 😀
ugyanakkor hálás vagyok a tippekért!
Fontos_Vidra
Azért ezt ne mondjuk ki elhamarkodottan, itt a déli országrészben is vannak erős jelöltek erre a címre.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
6 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 733 — Poloska confirmed
OG gyöngyösiként már majdnem felháborodtam, de amúgy mindenkinek igaza van 😀
6 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
megnyugtatok mindenkit, hogy mégse kellett mennem ma Gyöngyösre szóval nem kell felfedeznem magyarország (talán) legunalmasabb városát 😀
ugyanakkor hálás vagyok a tippekért!
Fontos_Vidra
Pedig hogy készültek a gyöngyösiek 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
6 hónapja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 647
megnyugtatok mindenkit, hogy mégse kellett mennem ma Gyöngyösre szóval nem kell felfedeznem magyarország (talán) legunalmasabb városát 😀
ugyanakkor hálás vagyok a tippekért!
6 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
sziasztok,
holnap Gyöngyösön leszek és érdekelne van-e valami amit érdemes megnézni vagy ahol érdemes enni (beülni valahova).
köszi!
Fontos_Vidra
Nincs.
Őszentsége Sobri Jóska
😀
sajnos én is erre jutottam, ezért kérdeztem
Fontos_Vidra
De ha feljebb mèsz pár kilomètert a Mátrába ott már lesz 🤪