Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

6 hónapja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
Kabrióba sose ülnék, nem biztonságos.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezt kérlek fejtsd ki jobban
r.baggio
Fejem felett semmi, a kabriók gyorsak, kicsik, alacsonyak, én a városban vezetek, itt a nagy vasdobozokban érzem magam biztonságban.


X5 30d?
Josszi
Subaru.
Őszentsége Sobri Jóska
Még nem tudnak repülni az autók, nem kell félned hogy a fejedre esik egy.
6 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 355 — #NoStress
Kabrióba sose ülnék, nem biztonságos.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezt kérlek fejtsd ki jobban
r.baggio
Fejem felett semmi, a kabriók gyorsak, kicsik, alacsonyak, én a városban vezetek, itt a nagy vasdobozokban érzem magam biztonságban.


X5 30d?
Josszi
Subaru.

6 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Kabrióba sose ülnék, nem biztonságos.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezt kérlek fejtsd ki jobban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
6 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Csak a szervizt ne…

Leszerelni az ajtót, lakatosmunka, fényezés, polír, munkadíj, 450k.
Egyszer törtem egy ajtót, sérült a B-oszlop, 1.8M lett volna a szervizbe😅
JC6 (Mr. Miele)
Tesó, garis az autó, nincs más opció 😀 amúgy most néztem meg személyesen, szerintem simán le lehet polirozni, de ha agresszívabban nekiállnék körömmel is lejött volna, szal nagyobb volt a dráma, mint a valóság lesz.
Hanni
Meg így utólag már lehet, hogy a másik autó volt a szabálytalan, ki tudja ezt már rekonstruálni...
Adj egy ötvenest, és még ő jár jól. Ha nem jó neki, így járt. Majd legközelebb nem buzgárkodik, hanem tölt kéksárgát.
Az én autómon vagy száz karcolás van, ugyanúgy használható, nem kell túlreagálni.
Őszentsége Sobri Jóska
elképzeltelek ahogy egy cabrioval carmageddonozol a városban télvíz idején
fake.id
Nekem egy 20 éves nagy SUV-om van már 10 éve. Kabrióba sose ülnék, nem biztonságos.
Amúgy meg ez egy papírország. Amiről nincs papír az nincs is.
Őszentsége Sobri Jóska
X5 30d?

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
6 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 355 — #NoStress
Csak a szervizt ne…

Leszerelni az ajtót, lakatosmunka, fényezés, polír, munkadíj, 450k.
Egyszer törtem egy ajtót, sérült a B-oszlop, 1.8M lett volna a szervizbe😅
JC6 (Mr. Miele)
Tesó, garis az autó, nincs más opció 😀 amúgy most néztem meg személyesen, szerintem simán le lehet polirozni, de ha agresszívabban nekiállnék körömmel is lejött volna, szal nagyobb volt a dráma, mint a valóság lesz.
Hanni
Meg így utólag már lehet, hogy a másik autó volt a szabálytalan, ki tudja ezt már rekonstruálni...
Adj egy ötvenest, és még ő jár jól. Ha nem jó neki, így járt. Majd legközelebb nem buzgárkodik, hanem tölt kéksárgát.
Az én autómon vagy száz karcolás van, ugyanúgy használható, nem kell túlreagálni.
Őszentsége Sobri Jóska
elképzeltelek ahogy egy cabrioval carmageddonozol a városban télvíz idején
fake.id
Nekem egy 20 éves nagy SUV-om van már 10 éve. Kabrióba sose ülnék, nem biztonságos.
Amúgy meg ez egy papírország. Amiről nincs papír az nincs is.

6 hónapja
fake.id 1 937 — sixseveeeeeen
Csak a szervizt ne…

Leszerelni az ajtót, lakatosmunka, fényezés, polír, munkadíj, 450k.
Egyszer törtem egy ajtót, sérült a B-oszlop, 1.8M lett volna a szervizbe😅
JC6 (Mr. Miele)
Tesó, garis az autó, nincs más opció 😀 amúgy most néztem meg személyesen, szerintem simán le lehet polirozni, de ha agresszívabban nekiállnék körömmel is lejött volna, szal nagyobb volt a dráma, mint a valóság lesz.
Hanni
Meg így utólag már lehet, hogy a másik autó volt a szabálytalan, ki tudja ezt már rekonstruálni...
Adj egy ötvenest, és még ő jár jól. Ha nem jó neki, így járt. Majd legközelebb nem buzgárkodik, hanem tölt kéksárgát.
Az én autómon vagy száz karcolás van, ugyanúgy használható, nem kell túlreagálni.
Őszentsége Sobri Jóska
elképzeltelek ahogy egy cabrioval carmageddonozol a városban télvíz idején

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
6 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 355 — #NoStress
Csak a szervizt ne…

Leszerelni az ajtót, lakatosmunka, fényezés, polír, munkadíj, 450k.
Egyszer törtem egy ajtót, sérült a B-oszlop, 1.8M lett volna a szervizbe😅
JC6 (Mr. Miele)
Tesó, garis az autó, nincs más opció 😀 amúgy most néztem meg személyesen, szerintem simán le lehet polirozni, de ha agresszívabban nekiállnék körömmel is lejött volna, szal nagyobb volt a dráma, mint a valóság lesz.
Hanni
Meg így utólag már lehet, hogy a másik autó volt a szabálytalan, ki tudja ezt már rekonstruálni...
Adj egy ötvenest, és még ő jár jól. Ha nem jó neki, így járt. Majd legközelebb nem buzgárkodik, hanem tölt kéksárgát.
Az én autómon vagy száz karcolás van, ugyanúgy használható, nem kell túlreagálni.

6 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 733 — Poloska confirmed
Csak a szervizt ne…

Leszerelni az ajtót, lakatosmunka, fényezés, polír, munkadíj, 450k.
Egyszer törtem egy ajtót, sérült a B-oszlop, 1.8M lett volna a szervizbe😅
JC6 (Mr. Miele)
Tesó, garis az autó, nincs más opció 😀 amúgy most néztem meg személyesen, szerintem simán le lehet polirozni, de ha agresszívabban nekiállnék körömmel is lejött volna, szal nagyobb volt a dráma, mint a valóság lesz.
6 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 271
Feleségem ma meghúzott egy parkolóban lévő fiatal még garis autót. Nagyon jófej a tulaj, szóval nem kezdett el hepciáskodni, megbeszéltük, hogy holnap reggel elviszi a márkaszervízbe, hogy mondjanak rá ajánlatot mennyi lenne a javítás (ajtón egy kb ujjnyi széles és 10 centi hosszú részen leszedte a fényezést, horpadás elvileg nincs). Van valakinek mostanában tapasztalata, hogyha biztosító intézné mennyivel dobja meg a kötelezőt/CASCO-t? Azt mondtam neki, hogy 300k-ig kicashelem, de manapság a franc tudja mennyi egy ajtó fényezése a JEEP-nél.
Hanni
Csak a szervizt ne…

Leszerelni az ajtót, lakatosmunka, fényezés, polír, munkadíj, 450k.
Egyszer törtem egy ajtót, sérült a B-oszlop, 1.8M lett volna a szervizbe😅
6 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Feleségem ma meghúzott egy parkolóban lévő fiatal még garis autót. Nagyon jófej a tulaj, szóval nem kezdett el hepciáskodni, megbeszéltük, hogy holnap reggel elviszi a márkaszervízbe, hogy mondjanak rá ajánlatot mennyi lenne a javítás (ajtón egy kb ujjnyi széles és 10 centi hosszú részen leszedte a fényezést, horpadás elvileg nincs). Van valakinek mostanában tapasztalata, hogyha biztosító intézné mennyivel dobja meg a kötelezőt/CASCO-t? Azt mondtam neki, hogy 300k-ig kicashelem, de manapság a franc tudja mennyi egy ajtó fényezése a JEEP-nél.
Hanni
A kötelezőbiztosítás, mint biztosítás, szerintem értelmét vesztette. Olyan összeggel növekszik a díj, mint a kár. Barátom betétlapot adott és a díját 400e-re akarták emelni, inkább kifizette a kárt.
Ha nem lenne kötelező, én sem kötném.
A kockázatközösség fogalma már értelmetlen, gondolom a bankadókat viszonozza a törvényalkotó a bankszektornak, hogy ezt ilyen formában engedik, mert más értelme nincs.
Casco-t nem tudom.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
6 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Feleségem ma meghúzott egy parkolóban lévő fiatal még garis autót. Nagyon jófej a tulaj, szóval nem kezdett el hepciáskodni, megbeszéltük, hogy holnap reggel elviszi a márkaszervízbe, hogy mondjanak rá ajánlatot mennyi lenne a javítás (ajtón egy kb ujjnyi széles és 10 centi hosszú részen leszedte a fényezést, horpadás elvileg nincs). Van valakinek mostanában tapasztalata, hogyha biztosító intézné mennyivel dobja meg a kötelezőt/CASCO-t? Azt mondtam neki, hogy 300k-ig kicashelem, de manapság a franc tudja mennyi egy ajtó fényezése a JEEP-nél.
Hanni
Tavaly nekitolattam egy álló autónak, máig bánom, hogy betétlapoztam, el kellett volna fogadnom a megajánlott összeget.
A biztosító megrágott és kiköpött, majdnem a dupláját fizetem a korábbinak.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
6 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 714 — Grady Judd fan
Feleségem ma meghúzott egy parkolóban lévő fiatal még garis autót. Nagyon jófej a tulaj, szóval nem kezdett el hepciáskodni, megbeszéltük, hogy holnap reggel elviszi a márkaszervízbe, hogy mondjanak rá ajánlatot mennyi lenne a javítás (ajtón egy kb ujjnyi széles és 10 centi hosszú részen leszedte a fényezést, horpadás elvileg nincs). Van valakinek mostanában tapasztalata, hogyha biztosító intézné mennyivel dobja meg a kötelezőt/CASCO-t? Azt mondtam neki, hogy 300k-ig kicashelem, de manapság a franc tudja mennyi egy ajtó fényezése a JEEP-nél.
Hanni
Ha szervízbe megy az nem jó hír, de 300k-ba szerintem bele kell férnie. Ilyenkor azon megy a sóhajtozás, hogy le kell szerelni az adott elemet meg vissza. Nekem tavaly első elemre vidéken 90-100k-t mondtak.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
6 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 733 — Poloska confirmed
Feleségem ma meghúzott egy parkolóban lévő fiatal még garis autót. Nagyon jófej a tulaj, szóval nem kezdett el hepciáskodni, megbeszéltük, hogy holnap reggel elviszi a márkaszervízbe, hogy mondjanak rá ajánlatot mennyi lenne a javítás (ajtón egy kb ujjnyi széles és 10 centi hosszú részen leszedte a fényezést, horpadás elvileg nincs). Van valakinek mostanában tapasztalata, hogyha biztosító intézné mennyivel dobja meg a kötelezőt/CASCO-t? Azt mondtam neki, hogy 300k-ig kicashelem, de manapság a franc tudja mennyi egy ajtó fényezése a JEEP-nél.
6 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 271
Openlane autókereskedő oldalon fent van innen valaki vagy autós ismerőse esetleg?
6 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Nyugodjon békében, imádtam a blogjait, rongyosra olvastam mind.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
6 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Mármint?
szaba
Nem elmennie.
Dzsokijuing
Kire célzol? Arra aki elment, majd visszajött?
6 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Bassza meg 🙁😢

 telex.hu/karakter/kultura/2025/12/13/meghalt-toth-tibor-tiboru

Nincs igazság...
warr_b
Nyugodjon. Mindig a jók mennek el...
slowmotion
Mindenki elmegy. Csak türelem.
Őszentsége Sobri Jóska
Vagy nem. Az egyiknek sikerült.
Dzsokijuing
Mármint?
szaba
Nem elmennie.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
6 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Bassza meg 🙁😢

 telex.hu/karakter/kultura/2025/12/13/meghalt-toth-tibor-tiboru

Nincs igazság...
warr_b
Nyugodjon. Mindig a jók mennek el...
slowmotion
Mindenki elmegy. Csak türelem.
Őszentsége Sobri Jóska
Vagy nem. Az egyiknek sikerült.
Dzsokijuing
Mármint?
6 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Bassza meg 🙁😢

 telex.hu/karakter/kultura/2025/12/13/meghalt-toth-tibor-tiboru

Nincs igazság...
warr_b
Nyugodjon. Mindig a jók mennek el...
slowmotion
Mindenki elmegy. Csak türelem.
Őszentsége Sobri Jóska
Vagy nem. Az egyiknek sikerült.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
6 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 355 — #NoStress
Bassza meg 🙁😢

 telex.hu/karakter/kultura/2025/12/13/meghalt-toth-tibor-tiboru

Nincs igazság...
warr_b
Nyugodjon. Mindig a jók mennek el...
slowmotion
Mindenki elmegy. Csak türelem.

6 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Bassza meg 🙁😢

 telex.hu/karakter/kultura/2025/12/13/meghalt-toth-tibor-tiboru

Nincs igazság...
warr_b
Nyugodjon. Mindig a jók mennek el...
6 hónapja
Cowboykarcsi90 3 584 — …not me…Im in my prime!
Egy zseni volt, le vagyok taglózva!

Nyugodjék békében Tiboru!

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
6 hónapja
JéBé Green Bay Packers 8 121
Bassza meg 🙁😢

 telex.hu/karakter/kultura/2025/12/13/meghalt-toth-tibor-tiboru

Nincs igazság...
warr_b
Nyugodjon bekeben, imadtam az irasait, minden konyve megvan.
6 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 356 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Bassza meg 🙁😢

 telex.hu/karakter/kultura/2025/12/13/meghalt-toth-tibor-tiboru

Nincs igazság...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
6 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Most alaposabban megnézem a főtéri betlehemet.
 telex.hu/zacc/2025/12/12/bunozo-elmenekult-betlehem-alca-olaszorszag-galatone

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)