Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

7 hónapja
NB2 New England Patriots 29 034 — nabege2@yahoo.com
En ugyanezt csinalom csak busszal.
Az elonyei hogy kozelebb tudsz parkolni az uticelodhoz es konnyebb vezetni mint egy vonatot. A hatranya az idegesito sikoltozo utasok.
no
Vonatot vezetni a legkönnyebb.
szaba
Nem véletlen, hogy a villamosokon látsz sok női sofőrt és nem a buszokon.
Sebii
Hibás logika, közúton több a férfi balesetokozó, mint nő.
Dzsokijuing
Nyilván, mivel jóval több a férfi sofőr...
warr_b
Sztem arányaiban is, a nők sokkal körültekintőbbek.
Dzsokijuing
a nők nem körültekintőbbek, hanem bénábbak, körülményesebbek, tisztelet a kivételnek!
NB2
Ezt cáfolom.
Rengeteg női sofőrrel találkoztam, vagy koncentráltak, körültekintőek, megfontoltak, vagy lendületesek, gyorsak, elvetemültek, merészek. Körülményessel legfeljebb a nyugdíjas korosztalyból találkoztam, de ott már mindegy ki férfi, ki nő, be vannak bambulva, lassulva.
Legalábbis Pesten nem igazán a női sofőrök a balfaszok, tötymörgősebbek vagy veszélyesebbek.
Őszentsége Sobri Jóska
Pest egy külön világ... ott tényleg ha nem idomulsz a forgalomhoz, akkor meghalsz
7 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
 444.hu/2025/11/17/anyaszult-meztelenul-setalt-egy-csalad-debrecenben?utm_source=Facebook&utm_medium=444&fbclid=IwY2xjawOIXtNleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZBAyMjIwMzkxNzg4MjAwODkyCGNhbGxzaXRlAjMwAAEeNI_aRX9xfjdBDce3ZqwiLc0TXNrofLsB4FUF7LfCb5hzdNRVxBF-1_QPhkk_aem_eVTNrHkXxJxN7QVTU26LTQ

A Dehir cikke szerint a szülők arra készültek, hogy kiűzik gyermekükből az ördögöt.
petey


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
7 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
 444.hu/2025/11/17/anyaszult-meztelenul-setalt-egy-csalad-debrecenben?utm_source=Facebook&utm_medium=444&fbclid=IwY2xjawOIXtNleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZBAyMjIwMzkxNzg4MjAwODkyCGNhbGxzaXRlAjMwAAEeNI_aRX9xfjdBDce3ZqwiLc0TXNrofLsB4FUF7LfCb5hzdNRVxBF-1_QPhkk_aem_eVTNrHkXxJxN7QVTU26LTQ

A Dehir cikke szerint a szülők arra készültek, hogy kiűzik gyermekükből az ördögöt.

7 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Letöltöttem az új MÁV appot. Szopás az egész, de legalabb azt se írja, hogy mennyit késik a vonat. Még a jegypénztáros is azt mondta alig tölti le valaki olyan rossz. Előre megy…
Klaci79
én nagyon alkalmi felhasználó vagyok, de nekem pont az elmúlt napokban kellett vidékre ingáznom és flottul ment járat keresés, mind busz és vonat terén, a jegyvásárlás is könnyebbnek tűnt mint a régivel
mindenesetre nekem jobban bejött mint az előző, igaz a járat követése nekem is hiányzik nagyon
Fontos_Vidra
Az első ember aki ezt mondja…úgy látszik akkor nem lehet azt mondani a környezetemben, hogy senki nem szereti az új alkalmazást. Mindenesetre én 2-3 havonta használtam és nekem az előző sokkal jobb volt. Mentek ki az állomásra, hogy 17:25-kor megy a vonat. A régi app mutatta volna hogy 13 percet késik, ez nem. Nekem ez pont elég baj, túl azon, hogy mindent állíthatok be rajta újra, bankkártya, születés, stb
Klaci79
ugyanarról az appról beszélünk? 😀
máv+, ugye?
nekem bejelentkezés után mindenre emlékezett, még a régi kártyámra is
ráadásul a busznál is percre pontosan megmondta hogy mennyi a késés és úgy is lett. lehet ilyen ad hoc jelleggel szívat rengeteg embert és kevéssel kivételez 😀
Fontos_Vidra
máv+ igen, ez elég érdekes így 😊
nekem mindent elfelejtett
7 hónapja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 647
Letöltöttem az új MÁV appot. Szopás az egész, de legalabb azt se írja, hogy mennyit késik a vonat. Még a jegypénztáros is azt mondta alig tölti le valaki olyan rossz. Előre megy…
Klaci79
én nagyon alkalmi felhasználó vagyok, de nekem pont az elmúlt napokban kellett vidékre ingáznom és flottul ment járat keresés, mind busz és vonat terén, a jegyvásárlás is könnyebbnek tűnt mint a régivel
mindenesetre nekem jobban bejött mint az előző, igaz a járat követése nekem is hiányzik nagyon
Fontos_Vidra
Az első ember aki ezt mondja…úgy látszik akkor nem lehet azt mondani a környezetemben, hogy senki nem szereti az új alkalmazást. Mindenesetre én 2-3 havonta használtam és nekem az előző sokkal jobb volt. Mentek ki az állomásra, hogy 17:25-kor megy a vonat. A régi app mutatta volna hogy 13 percet késik, ez nem. Nekem ez pont elég baj, túl azon, hogy mindent állíthatok be rajta újra, bankkártya, születés, stb
Klaci79
ugyanarról az appról beszélünk? 😀
máv+, ugye?
nekem bejelentkezés után mindenre emlékezett, még a régi kártyámra is
ráadásul a busznál is percre pontosan megmondta hogy mennyi a késés és úgy is lett. lehet ilyen ad hoc jelleggel szívat rengeteg embert és kevéssel kivételez 😀
7 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 358 — #NoStress
En ugyanezt csinalom csak busszal.
Az elonyei hogy kozelebb tudsz parkolni az uticelodhoz es konnyebb vezetni mint egy vonatot. A hatranya az idegesito sikoltozo utasok.
no
Vonatot vezetni a legkönnyebb.
szaba
Nem véletlen, hogy a villamosokon látsz sok női sofőrt és nem a buszokon.
Sebii
Hibás logika, közúton több a férfi balesetokozó, mint nő.
Dzsokijuing
Nyilván, mivel jóval több a férfi sofőr...
warr_b
Sztem arányaiban is, a nők sokkal körültekintőbbek.
Dzsokijuing
a nők nem körültekintőbbek, hanem bénábbak, körülményesebbek, tisztelet a kivételnek!
NB2
Ezt cáfolom.
Rengeteg női sofőrrel találkoztam, vagy koncentráltak, körültekintőek, megfontoltak, vagy lendületesek, gyorsak, elvetemültek, merészek. Körülményessel legfeljebb a nyugdíjas korosztalyból találkoztam, de ott már mindegy ki férfi, ki nő, be vannak bambulva, lassulva.
Legalábbis Pesten nem igazán a női sofőrök a balfaszok, tötymörgősebbek vagy veszélyesebbek.

7 hónapja
NB2 New England Patriots 29 034 — nabege2@yahoo.com
En ugyanezt csinalom csak busszal.
Az elonyei hogy kozelebb tudsz parkolni az uticelodhoz es konnyebb vezetni mint egy vonatot. A hatranya az idegesito sikoltozo utasok.
no
Vonatot vezetni a legkönnyebb.
szaba
Nem véletlen, hogy a villamosokon látsz sok női sofőrt és nem a buszokon.
Sebii
Hibás logika, közúton több a férfi balesetokozó, mint nő.
Dzsokijuing
Nyilván, mivel jóval több a férfi sofőr...
warr_b
Sztem arányaiban is, a nők sokkal körültekintőbbek.
Dzsokijuing
a nők nem körültekintőbbek, hanem bénábbak, körülményesebbek, tisztelet a kivételnek!
7 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
En ugyanezt csinalom csak busszal.
Az elonyei hogy kozelebb tudsz parkolni az uticelodhoz es konnyebb vezetni mint egy vonatot. A hatranya az idegesito sikoltozo utasok.
no
Vonatot vezetni a legkönnyebb.
szaba
Nem véletlen, hogy a villamosokon látsz sok női sofőrt és nem a buszokon.
Sebii
Hibás logika, közúton több a férfi balesetokozó, mint nő.
Dzsokijuing
Nyilván, mivel jóval több a férfi sofőr...
warr_b
Sztem arányaiban is, a nők sokkal körültekintőbbek.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
7 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Letöltöttem az új MÁV appot. Szopás az egész, de legalabb azt se írja, hogy mennyit késik a vonat. Még a jegypénztáros is azt mondta alig tölti le valaki olyan rossz. Előre megy…
Klaci79
én nagyon alkalmi felhasználó vagyok, de nekem pont az elmúlt napokban kellett vidékre ingáznom és flottul ment járat keresés, mind busz és vonat terén, a jegyvásárlás is könnyebbnek tűnt mint a régivel
mindenesetre nekem jobban bejött mint az előző, igaz a járat követése nekem is hiányzik nagyon
Fontos_Vidra
Az első ember aki ezt mondja…úgy látszik akkor nem lehet azt mondani a környezetemben, hogy senki nem szereti az új alkalmazást. Mindenesetre én 2-3 havonta használtam és nekem az előző sokkal jobb volt. Mentek ki az állomásra, hogy 17:25-kor megy a vonat. A régi app mutatta volna hogy 13 percet késik, ez nem. Nekem ez pont elég baj, túl azon, hogy mindent állíthatok be rajta újra, bankkártya, születés, stb
Klaci79
Nem tudud törölni az újat és használni újra a régit?
Zolika
De ezt tettem...ennek ellenére voltak problémáim, de ahogy hallom sok más embernek is.
7 hónapja
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 980
Letöltöttem az új MÁV appot. Szopás az egész, de legalabb azt se írja, hogy mennyit késik a vonat. Még a jegypénztáros is azt mondta alig tölti le valaki olyan rossz. Előre megy…
Klaci79
én nagyon alkalmi felhasználó vagyok, de nekem pont az elmúlt napokban kellett vidékre ingáznom és flottul ment járat keresés, mind busz és vonat terén, a jegyvásárlás is könnyebbnek tűnt mint a régivel
mindenesetre nekem jobban bejött mint az előző, igaz a járat követése nekem is hiányzik nagyon
Fontos_Vidra
Az első ember aki ezt mondja…úgy látszik akkor nem lehet azt mondani a környezetemben, hogy senki nem szereti az új alkalmazást. Mindenesetre én 2-3 havonta használtam és nekem az előző sokkal jobb volt. Mentek ki az állomásra, hogy 17:25-kor megy a vonat. A régi app mutatta volna hogy 13 percet késik, ez nem. Nekem ez pont elég baj, túl azon, hogy mindent állíthatok be rajta újra, bankkártya, születés, stb
Klaci79
Nem tudud törölni az újat és használni újra a régit?

7 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 360 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
En ugyanezt csinalom csak busszal.
Az elonyei hogy kozelebb tudsz parkolni az uticelodhoz es konnyebb vezetni mint egy vonatot. A hatranya az idegesito sikoltozo utasok.
no
Vonatot vezetni a legkönnyebb.
szaba
Nem véletlen, hogy a villamosokon látsz sok női sofőrt és nem a buszokon.
Sebii
Hibás logika, közúton több a férfi balesetokozó, mint nő.
Dzsokijuing
Nyilván, mivel jóval több a férfi sofőr...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
7 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
En ugyanezt csinalom csak busszal.
Az elonyei hogy kozelebb tudsz parkolni az uticelodhoz es konnyebb vezetni mint egy vonatot. A hatranya az idegesito sikoltozo utasok.
no
Vonatot vezetni a legkönnyebb.
szaba
Nem véletlen, hogy a villamosokon látsz sok női sofőrt és nem a buszokon.
Sebii
Hibás logika, közúton több a férfi balesetokozó, mint nő.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
7 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Sikeresebbek lehetnek azok a fiatalok, akik tiniként állandóan bebasztak
Egy norvég szociológus, Willy Pedersen új kutatása szerint a fiatalkori mértéktelen alkoholfogyasztás meglepő módon összefüggésbe hozható a későbbi szakmai sikerekkel.
ozibozi
Sokat gondolkodtam már azon, miért vagyok ennyire elképesztően sikeres az életben, de csak most jöttem rá a megoldásra.
7 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Letöltöttem az új MÁV appot. Szopás az egész, de legalabb azt se írja, hogy mennyit késik a vonat. Még a jegypénztáros is azt mondta alig tölti le valaki olyan rossz. Előre megy…
Klaci79
én nagyon alkalmi felhasználó vagyok, de nekem pont az elmúlt napokban kellett vidékre ingáznom és flottul ment járat keresés, mind busz és vonat terén, a jegyvásárlás is könnyebbnek tűnt mint a régivel
mindenesetre nekem jobban bejött mint az előző, igaz a járat követése nekem is hiányzik nagyon
Fontos_Vidra
Az első ember aki ezt mondja…úgy látszik akkor nem lehet azt mondani a környezetemben, hogy senki nem szereti az új alkalmazást. Mindenesetre én 2-3 havonta használtam és nekem az előző sokkal jobb volt. Mentek ki az állomásra, hogy 17:25-kor megy a vonat. A régi app mutatta volna hogy 13 percet késik, ez nem. Nekem ez pont elég baj, túl azon, hogy mindent állíthatok be rajta újra, bankkártya, születés, stb
7 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Letöltöttem az új MÁV appot. Szopás az egész, de legalabb azt se írja, hogy mennyit késik a vonat. Még a jegypénztáros is azt mondta alig tölti le valaki olyan rossz. Előre megy…
Klaci79
régit merem használni én is, az újat nem hívnám alkalmazásnak, reggeli végtermékem használhatóbb
Beki
Én ezt sajnos nem tudtam…hittem nekik. Sajnos…mindegy, reggel visszaülök a kocsiba, de azért inni csak nem mehetek mással
Klaci79
Pótsofőr.
Őszentsége Sobri Jóska
Erre az alkalomra most nem akartam sofőrszolgálatot, csak családdal mentünk, kulturált ivászat volt. De a gyerek már 15, két év múlva kap egy jogsit, hogy tudja apát hozni-vinni a barátos italozásokra. (Már ameddig megteszi 😂)
7 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
En ugyanezt csinalom csak busszal.
Az elonyei hogy kozelebb tudsz parkolni az uticelodhoz es konnyebb vezetni mint egy vonatot. A hatranya az idegesito sikoltozo utasok.
no
Vonatot vezetni a legkönnyebb.
szaba
Nem véletlen, hogy a villamosokon látsz sok női sofőrt és nem a buszokon.
7 hónapja
no Baltimore Ravens 8 886
En ugyanezt csinalom csak busszal.
Az elonyei hogy kozelebb tudsz parkolni az uticelodhoz es konnyebb vezetni mint egy vonatot. A hatranya az idegesito sikoltozo utasok.
no
Vonatot vezetni a legkönnyebb.
szaba
Lehet, sosem probaltam
7 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
En ugyanezt csinalom csak busszal.
Az elonyei hogy kozelebb tudsz parkolni az uticelodhoz es konnyebb vezetni mint egy vonatot. A hatranya az idegesito sikoltozo utasok.
no
Vonatot vezetni a legkönnyebb.
7 hónapja
no Baltimore Ravens 8 886
Letöltöttem az új MÁV appot. Szopás az egész, de legalabb azt se írja, hogy mennyit késik a vonat. Még a jegypénztáros is azt mondta alig tölti le valaki olyan rossz. Előre megy…
Klaci79
régit merem használni én is, az újat nem hívnám alkalmazásnak, reggeli végtermékem használhatóbb
Beki
Én ezt sajnos nem tudtam…hittem nekik. Sajnos…mindegy, reggel visszaülök a kocsiba, de azért inni csak nem mehetek mással
Klaci79
En ugyanezt csinalom csak busszal.
Az elonyei hogy kozelebb tudsz parkolni az uticelodhoz es konnyebb vezetni mint egy vonatot. A hatranya az idegesito sikoltozo utasok.
7 hónapja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 647
Letöltöttem az új MÁV appot. Szopás az egész, de legalabb azt se írja, hogy mennyit késik a vonat. Még a jegypénztáros is azt mondta alig tölti le valaki olyan rossz. Előre megy…
Klaci79
én nagyon alkalmi felhasználó vagyok, de nekem pont az elmúlt napokban kellett vidékre ingáznom és flottul ment járat keresés, mind busz és vonat terén, a jegyvásárlás is könnyebbnek tűnt mint a régivel
mindenesetre nekem jobban bejött mint az előző, igaz a járat követése nekem is hiányzik nagyon
7 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 358 — #NoStress
Letöltöttem az új MÁV appot. Szopás az egész, de legalabb azt se írja, hogy mennyit késik a vonat. Még a jegypénztáros is azt mondta alig tölti le valaki olyan rossz. Előre megy…
Klaci79
régit merem használni én is, az újat nem hívnám alkalmazásnak, reggeli végtermékem használhatóbb
Beki
Én ezt sajnos nem tudtam…hittem nekik. Sajnos…mindegy, reggel visszaülök a kocsiba, de azért inni csak nem mehetek mással
Klaci79
Pótsofőr.

7 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Letöltöttem az új MÁV appot. Szopás az egész, de legalabb azt se írja, hogy mennyit késik a vonat. Még a jegypénztáros is azt mondta alig tölti le valaki olyan rossz. Előre megy…
Klaci79
régit merem használni én is, az újat nem hívnám alkalmazásnak, reggeli végtermékem használhatóbb
Beki
Én ezt sajnos nem tudtam…hittem nekik. Sajnos…mindegy, reggel visszaülök a kocsiba, de azért inni csak nem mehetek mással
7 hónapja
Beki New York Jets 2 884
Letöltöttem az új MÁV appot. Szopás az egész, de legalabb azt se írja, hogy mennyit késik a vonat. Még a jegypénztáros is azt mondta alig tölti le valaki olyan rossz. Előre megy…
Klaci79
régit merem használni én is, az újat nem hívnám alkalmazásnak, reggeli végtermékem használhatóbb
7 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Letöltöttem az új MÁV appot. Szopás az egész, de legalabb azt se írja, hogy mennyit késik a vonat. Még a jegypénztáros is azt mondta alig tölti le valaki olyan rossz. Előre megy…
7 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 316 — Így remélem megfelelek nektek.....
No komment 😥😱

 index.hu/belfold/2025/11/14/szentmartonkata-vonatbaleset-auto-rendeszeti-allamtitkarsag/