Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

7 hónapja
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
 hvg.hu/zhvg/20251105_emu-mecsek-madar
7 hónapja
YoungZeeZee 9 843
sokat volt szlovenia a tema nyaron.sokakat nem erint,de bizonyos eves matricakat meghosszabbitottak 4honappal for free,mivel sok utfelujitas kellemetlenseget okozott stb..😃.
7 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 867 — Sworn to the Dark
 www.origo.hu/kek-hirek/2025/10/rablo-szabadul-fegyhazbol-emberoles-es-rablas

ez a faszi aki szabadult (Horváth Szilárd) amellett, hogy embert ölt és csomó zálogházat kirabolt, a 90-es évek egyik legnagyobb agyfasz bűncselekményét követte el:


built for this shit

7 hónapja
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
🥹😥😱

 index.hu/belfold/2025/11/05/szentmartonkata-baleset-vasuti-atjaro-halalos-aldozat-intercity/
dande2
A hülye idiótája.... anyámnak pont ott van telke párszáz méterre :-/
warr_b
De az a 30 éves felnőtt aki ott volt velük nem volt képes azt mondani hogy ne csináld te marha??????? ezt már soha nem tudjuk meg mi történt.....

RIP
dande2
A K.Zoltánnál a K sanszosan mit takarhat... Ilyenkor halkan megjegyzem a vétlen család perelhetne a sofőr családját, csak hát kegyeletből sokan nem teszik meg.
7 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
🥹😥😱

 index.hu/belfold/2025/11/05/szentmartonkata-baleset-vasuti-atjaro-halalos-aldozat-intercity/
dande2
A hülye idiótája.... anyámnak pont ott van telke párszáz méterre :-/
warr_b
De az a 30 éves felnőtt aki ott volt velük nem volt képes azt mondani hogy ne csináld te marha??????? ezt már soha nem tudjuk meg mi történt.....

RIP
7 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 362 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
🥹😥😱

 index.hu/belfold/2025/11/05/szentmartonkata-baleset-vasuti-atjaro-halalos-aldozat-intercity/
dande2
A hülye idiótája.... anyámnak pont ott van telke párszáz méterre :-/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
7 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
🥹😥😱

 index.hu/belfold/2025/11/05/szentmartonkata-baleset-vasuti-atjaro-halalos-aldozat-intercity/
7 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Kb Mintha Koh Samuit Phukettel hasonlítanád össze, csak azért na…
Máshol van a hangsúly 😊

Szerkesztette: ozibozi
7 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Batumi tele lett orosz oligarchákkal, arab vállalkozókkal (kaszinók) meg a sorozás elől menekülő oroszokkal, ukránokkal, a legtöbb turista orosz vagy arab. Georgia turizmusa nagyon felfutott az utóbbi időben, de pont Batumiba nem érdemes menni. úgy akarják eladni, mint a Fekete-tenger Las Vegasát, ezért a sok ötcsillagos hotel, csomó kaszinó, de valójában egy shithole. úgy kell elképzelni mint egy posztszovjet kisvárost, ahol felhőkarcolókat húztak fel, sokkal több lakosa lett, mint amit az infrastruktúra elbírna, és tele lett tourist trappel. a tengerpartok is koszosak, kövesek. a turisták leginkább a szerencsejáték | meg a kurvázás | miatt mennek oda. Georgiában ennél sokkal jobb helyek vannak
deyell
Pl?
vpi
Tbilisi (innen egynapos kirándulások -> Mtskheta (Svetitskhoveli székesegyház, Jvari kolostor), Stepantsminda (Kazbegi nemzeti park, Gergeti Szentháromság-templom), esetleg Gori (Sztálin szülővárosa, Gori katedrális, erőd), Kutaisi (Gelati kolostor, Bagrati katedrális), Telavi (grúz borászat ékköve). Tusheti nemzeti park.

Mestia és Ushguli közötti túraútvonal (3-4 napos túra)


deyell
Na de ott lehet úgy kurvázni, mint Batumiban?
Naugye.
7 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 867 — Sworn to the Dark
Batumi tele lett orosz oligarchákkal, arab vállalkozókkal (kaszinók) meg a sorozás elől menekülő oroszokkal, ukránokkal, a legtöbb turista orosz vagy arab. Georgia turizmusa nagyon felfutott az utóbbi időben, de pont Batumiba nem érdemes menni. úgy akarják eladni, mint a Fekete-tenger Las Vegasát, ezért a sok ötcsillagos hotel, csomó kaszinó, de valójában egy shithole. úgy kell elképzelni mint egy posztszovjet kisvárost, ahol felhőkarcolókat húztak fel, sokkal több lakosa lett, mint amit az infrastruktúra elbírna, és tele lett tourist trappel. a tengerpartok is koszosak, kövesek. a turisták leginkább a szerencsejáték | meg a kurvázás | miatt mennek oda. Georgiában ennél sokkal jobb helyek vannak
deyell
Pl?
vpi
Tbilisi (innen egynapos kirándulások -> Mtskheta (Svetitskhoveli székesegyház, Jvari kolostor), Stepantsminda (Kazbegi nemzeti park, Gergeti Szentháromság-templom), esetleg Gori (Sztálin szülővárosa, Gori katedrális, erőd), Kutaisi (Gelati kolostor, Bagrati katedrális), Telavi (grúz borászat ékköve). Tusheti nemzeti park.

Mestia és Ushguli közötti túraútvonal (3-4 napos túra)


built for this shit

7 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Top 10 Cities with the Highest Number of Five-Star Hotels in the World::-

1. 🇹🇷 Istanbul – 201
1. 🇨🇳 Shanghai – 201
3. 🇹🇭 Bangkok – 200
4. 🇬🇧 London – 162
5. 🇦🇪 Dubai – 133
6. 🇵🇭 Manila – 127
7. 🇫🇷 Paris – 116
8. 🇨🇳 Beijing – 112
9. 🇲🇽 Mexico City – 88
10. 🇬🇪 Batumi – 86

(Condé Nast Traveller)

Az elsőn meg az utolsón lepődtem meg
ozibozi
Én Manilára se tippeltem volna.
KeyG
Islamabadban meg van 7 csillagos hotel is. New Yorkban, Londonban vagy Párizsban meg nincs.

Batumiban kevesebben élnek (kb. 170ezer), mint Debrecenben.
Őszentsége Sobri Jóska
Megneznem ezeket az 5 csillagos szallodakat... Batumi, beszaras.
Hendrix
Batumi tele lett orosz oligarchákkal, arab vállalkozókkal (kaszinók) meg a sorozás elől menekülő oroszokkal, ukránokkal, a legtöbb turista orosz vagy arab. Georgia turizmusa nagyon felfutott az utóbbi időben, de pont Batumiba nem érdemes menni. úgy akarják eladni, mint a Fekete-tenger Las Vegasát, ezért a sok ötcsillagos hotel, csomó kaszinó, de valójában egy shithole. úgy kell elképzelni mint egy posztszovjet kisvárost, ahol felhőkarcolókat húztak fel, sokkal több lakosa lett, mint amit az infrastruktúra elbírna, és tele lett tourist trappel. a tengerpartok is koszosak, kövesek. a turisták leginkább a szerencsejáték | meg a kurvázás | miatt mennek oda. Georgiában ennél sokkal jobb helyek vannak
deyell
Pl?

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
7 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 867 — Sworn to the Dark
Top 10 Cities with the Highest Number of Five-Star Hotels in the World::-

1. 🇹🇷 Istanbul – 201
1. 🇨🇳 Shanghai – 201
3. 🇹🇭 Bangkok – 200
4. 🇬🇧 London – 162
5. 🇦🇪 Dubai – 133
6. 🇵🇭 Manila – 127
7. 🇫🇷 Paris – 116
8. 🇨🇳 Beijing – 112
9. 🇲🇽 Mexico City – 88
10. 🇬🇪 Batumi – 86

(Condé Nast Traveller)

Az elsőn meg az utolsón lepődtem meg
ozibozi
Én Manilára se tippeltem volna.
KeyG
Islamabadban meg van 7 csillagos hotel is. New Yorkban, Londonban vagy Párizsban meg nincs.

Batumiban kevesebben élnek (kb. 170ezer), mint Debrecenben.
Őszentsége Sobri Jóska
Megneznem ezeket az 5 csillagos szallodakat... Batumi, beszaras.
Hendrix
Batumi tele lett orosz oligarchákkal, arab vállalkozókkal (kaszinók) meg a sorozás elől menekülő oroszokkal, ukránokkal, a legtöbb turista orosz vagy arab. Georgia turizmusa nagyon felfutott az utóbbi időben, de pont Batumiba nem érdemes menni. úgy akarják eladni, mint a Fekete-tenger Las Vegasát, ezért a sok ötcsillagos hotel, csomó kaszinó, de valójában egy shithole. úgy kell elképzelni mint egy posztszovjet kisvárost, ahol felhőkarcolókat húztak fel, sokkal több lakosa lett, mint amit az infrastruktúra elbírna, és tele lett tourist trappel. a tengerpartok is koszosak, kövesek. a turisták leginkább a szerencsejáték | meg a kurvázás | miatt mennek oda. Georgiában ennél sokkal jobb helyek vannak

built for this shit

7 hónapja
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Top 10 Cities with the Highest Number of Five-Star Hotels in the World::-

1. 🇹🇷 Istanbul – 201
1. 🇨🇳 Shanghai – 201
3. 🇹🇭 Bangkok – 200
4. 🇬🇧 London – 162
5. 🇦🇪 Dubai – 133
6. 🇵🇭 Manila – 127
7. 🇫🇷 Paris – 116
8. 🇨🇳 Beijing – 112
9. 🇲🇽 Mexico City – 88
10. 🇬🇪 Batumi – 86

(Condé Nast Traveller)

Az elsőn meg az utolsón lepődtem meg
ozibozi
Én Manilára se tippeltem volna.
KeyG
Islamabadban meg van 7 csillagos hotel is. New Yorkban, Londonban vagy Párizsban meg nincs.

Batumiban kevesebben élnek (kb. 170ezer), mint Debrecenben.
Őszentsége Sobri Jóska
Megneznem ezeket az 5 csillagos szallodakat... Bangkok Manila, Batumi, beszaras.

Szerkesztette: Hendrix

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
7 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 365 — #NoStress
Top 10 Cities with the Highest Number of Five-Star Hotels in the World::-

1. 🇹🇷 Istanbul – 201
1. 🇨🇳 Shanghai – 201
3. 🇹🇭 Bangkok – 200
4. 🇬🇧 London – 162
5. 🇦🇪 Dubai – 133
6. 🇵🇭 Manila – 127
7. 🇫🇷 Paris – 116
8. 🇨🇳 Beijing – 112
9. 🇲🇽 Mexico City – 88
10. 🇬🇪 Batumi – 86

(Condé Nast Traveller)

Az elsőn meg az utolsón lepődtem meg
ozibozi
Én Manilára se tippeltem volna.
KeyG
Islamabadban meg van 7 csillagos hotel is. New Yorkban, Londonban vagy Párizsban meg nincs.

Batumiban kevesebben élnek (kb. 170ezer), mint Debrecenben.

7 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 655
Top 10 Cities with the Highest Number of Five-Star Hotels in the World::-

1. 🇹🇷 Istanbul – 201
1. 🇨🇳 Shanghai – 201
3. 🇹🇭 Bangkok – 200
4. 🇬🇧 London – 162
5. 🇦🇪 Dubai – 133
6. 🇵🇭 Manila – 127
7. 🇫🇷 Paris – 116
8. 🇨🇳 Beijing – 112
9. 🇲🇽 Mexico City – 88
10. 🇬🇪 Batumi – 86

(Condé Nast Traveller)

Az elsőn meg az utolsón lepődtem meg
ozibozi
Én Manilára se tippeltem volna.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
7 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Top 10 Cities with the Highest Number of Five-Star Hotels in the World::-

1. 🇹🇷 Istanbul – 201
1. 🇨🇳 Shanghai – 201
3. 🇹🇭 Bangkok – 200
4. 🇬🇧 London – 162
5. 🇦🇪 Dubai – 133
6. 🇵🇭 Manila – 127
7. 🇫🇷 Paris – 116
8. 🇨🇳 Beijing – 112
9. 🇲🇽 Mexico City – 88
10. 🇬🇪 Batumi – 86

(Condé Nast Traveller)

Az elsőn meg az utolsón lepődtem meg
7 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Azért geci nyomasztó ez mindig amikor random már 5kor sötét lesz az óraállítás miatt.
zacknorb
Nyáron az lenne, de ősszel/télen szerintem teljesen jó.
És nem az óraállítás miatt, hanem azért mert rövidülnek a nappalok.
Ha nem állítanánk órát, akkor most 18-kor lenne sötét, egy hónap múlva meg 17-kor.
Amúgy ha nem lenne óraállítás, akkor ez a téli, vagy az eddigi nyári lenne az a verzió, ami állandósulna?
Őszentsége Sobri Jóska
Én úgy tudom ez egy olyan vita, ami késlelteti az eltörlést, mert nincs megegyezés.
Ugye a téli az OG.

Plusz az általam leírt óraálítás miatti geci nyomasztóban nyilván benne van, hogy pont a fokozatosság vész el, hirtelen hupsz egy óra csúszás, szokd meg pralam.
zacknorb
Portugáliában voltam 3 hete (másik időzóna már, óraátállítás előtt), reggel 7-kor még korom sötét volt 😀
De este hétkor még világos.

Jobban tetszett sokkal.

7 hónapja
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Dominikai Köztársaság, Punta Cana jövő június végén. Mit érdemes tudni, vinni, nem kihagyni? Bármilyen infó jól jönne. 1 hét lesz
Gergőbácsi
Ha allatokat akarnak rad aggatni a parton vagy akarhol ne hagyd, mindenre mondj nemet. Elegge szarik mindenki mindenre, tehat ha reggel 9-kor indulnatok hajozni lehet 10-11-kor megjelenik valaki. Vagy elfelejtenek felvenni a hotelnel. Angol tudas valtozo a rengeteg amerikai/kanadai turista ellenere, ha valamit akarsz mondani/kerdezni es csak neznek rad nem kell meglepodni. Lehetoleg mindig adj borravalot. Etelektol nem fogsz elajulni. (marmint etelmergezestol lehet, minosegre gondolok)

Aruba nekem jobban adta ha ezt a karibi stilt keresed.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
7 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Dominikai Köztársaság, Punta Cana jövő június végén. Mit érdemes tudni, vinni, nem kihagyni? Bármilyen infó jól jönne. 1 hét lesz
Gergőbácsi
Azt fontos tudni, hogy az Atlanti Óceán oldal, ahol Punta Cana is van, nyáron a tengeri fűtől szenved. Ez a jelenség az utóbbi években - valószínüleg a globális felmelegedés miatt - lett jellemző, a tenger felől a partra sodródik a tengeri fű, de olyan szinten, hogy 2-3 naponta egy kisebb szálloda partján is 3-4 kamionnyi fű gyűlik össze a parton.
Kb így képzeld el, és ha ezt összeszedik 3-4 nap alatt ugyanennyi összejön.



Emiatt a nyári Punta Cana nyilván nagyon kedvező szállodai árakkal jár.
Maga Punta Cana klasszik “Siófok”, de nyaranta, sok buli nincs.
Az all-inclusive resortokban vállalhatatlan brit munkanélküliek, egész elképesztő szinten rúgnak be már délelőtt.

Ugyanakkor a sziget maga gyönyörű, természeti csoda, de felcseszős, hogy mennyire nem figyelnek, vigyáznak rá, szemetelnek sokat, mindenhol.

Ha lehet, inkább menjetek a Karib oldalra, az kulturáltabb és ott tengeri fű sincs, persze kicsit drágább.

Búvárkodás 6/10
Hajózás 9/10
Ételek meglepően bénák, halat, rákot a helyiek annyit esznek, mint mi magyarok, így ugyanolyan szarul csinálják, mintha itthon lennél 4/10
Gyümölcsök 10/10
Tisztaság 6/10
Helyiek kedvessége 6/10

Érdemes guide-dal beszélni, mert a helyi hülyesegeket jól kezelik, jó programokat csinálnak és felejthetetlen nyarat tudtok ott tölteni.
Pl:  www.dominikasudisanyival.hu/
vagy:
 www.facebook.com/share/1Ks38bqyTZ/?mibextid=wwXIfr

Mindketten jók.

Szumma: Nekem a Karib életérzés itt nagyon átjött, de nem mennék meg egyszer, viszont egyszer érdemes.
vpi
Erre számítok, plusz Londonból megyünk, de majd igyekszem függetleníteni magam tőlük. Malagában sikerült.
Jár a gigalájk, köszönet!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
7 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Dominikai Köztársaság, Punta Cana jövő június végén. Mit érdemes tudni, vinni, nem kihagyni? Bármilyen infó jól jönne. 1 hét lesz
Gergőbácsi
Azt fontos tudni, hogy az Atlanti Óceán oldal, ahol Punta Cana is van, nyáron a tengeri fűtől szenved. Ez a jelenség az utóbbi években - valószínüleg a globális felmelegedés miatt - lett jellemző, a tenger felől a partra sodródik a tengeri fű, de olyan szinten, hogy 2-3 naponta egy kisebb szálloda partján is 3-4 kamionnyi fű gyűlik össze a parton.
Kb így képzeld el, és ha ezt összeszedik 3-4 nap alatt ugyanennyi összejön.



Emiatt a nyári Punta Cana nyilván nagyon kedvező szállodai árakkal jár.
Maga Punta Cana klasszik “Siófok”, de nyaranta, sok buli nincs.
Az all-inclusive resortokban vállalhatatlan brit munkanélküliek, egész elképesztő szinten rúgnak be már délelőtt.

Ugyanakkor a sziget maga gyönyörű, természeti csoda, de felcseszős, hogy mennyire nem figyelnek, vigyáznak rá, szemetelnek sokat, mindenhol.

Ha lehet, inkább menjetek a Karib oldalra, az kulturáltabb és ott tengeri fű sincs, persze kicsit drágább.

Búvárkodás 6/10
Hajózás 9/10
Ételek meglepően bénák, halat, rákot a helyiek annyit esznek, mint mi magyarok, így ugyanolyan szarul csinálják, mintha itthon lennél 4/10
Gyümölcsök 10/10
Tisztaság 6/10
Helyiek kedvessége 6/10

Érdemes guide-dal beszélni, mert a helyi hülyesegeket jól kezelik, jó programokat csinálnak és felejthetetlen nyarat tudtok ott tölteni.
Pl:  www.dominikasudisanyival.hu/
vagy:
 www.facebook.com/share/1Ks38bqyTZ/?mibextid=wwXIfr

Mindketten jók.

Szumma: Nekem a Karib életérzés itt nagyon átjött, de nem mennék meg egyszer, viszont egyszer érdemes.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
7 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Dominikai Köztársaság, Punta Cana jövő június végén. Mit érdemes tudni, vinni, nem kihagyni? Bármilyen infó jól jönne. 1 hét lesz

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
7 hónapja
YoungZeeZee 9 843
Malaga, február közepén néhány napra milyen úticél?
törölt kristof
Tökéletes, ha nem akarsz strandolni, csak a tömeget elkerülni

+

 carnavaldemalaga.es/
r.baggio
esos idoszak,de malagan nincs annyi eso.
napkozben poloban is lehetsz,estere 10fokik is lemehet a homerseklet.jo szallas legyen ahol azert le ehet meleget csiholni.
a varost rohadtul csipem.sokan ha andaluzia=sevilla de nekem a tenger miatt malaga.
ja es menj ki egy meccsre ha tudsz

Szerkesztette: YoungZeeZee
7 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
Malaga, február közepén néhány napra milyen úticél?
törölt kristof
Tökéletes, ha nem akarsz strandolni, csak a tömeget elkerülni

+

 carnavaldemalaga.es/

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
7 hónapja
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Malaga, február közepén néhány napra milyen úticél?

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
7 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 353 — WHO DAT!!!!
Kezdődik az igazi majmok bolygója 😀

 index.hu/kulfold/2025/10/29/majmok-bolygoja-elszabadultak-kiserleti-allatok-mississippi/