Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

8 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
tud valaki valami normális helyet a nyugatinál (a kőrúton gondoltam) ahol kisebb társasággal (4 fő) kulturáltan lehet iszogatni és beszélgetni holnap este és még akár valami kaja is van, esetleg nagyon a közelben?
alapvetően van ott sok hely, de gondoltam hátha van tapasztalat
Klaci79
társaságtól függ, én ha olyanokkal megyek akit nem zavar simán beülök a barcraftba vagy vaultba

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
tud valaki valami normális helyet a nyugatinál (a kőrúton gondoltam) ahol kisebb társasággal (4 fő) kulturáltan lehet iszogatni és beszélgetni holnap este és még akár valami kaja is van, esetleg nagyon a közelben?
alapvetően van ott sok hely, de gondoltam hátha van tapasztalat
8 hónapja
VanillaSky 1 696
Megérkezett a „földgáz elszámoló számla”, ami 36 ezerrel több a szokásos havinál. Hétfőn jön a gázszerelő, hogy ellenőrizze a cirkót: alsó hangon 34 ezer lesz, de az is lehet, hogy 41. Szintén hétfőn látogatást teszek a fogorvosnál, kinéz minimum 10-15 ezer. „Rendkívüli célbefizetésként” a minap utaltam át a társasház számlájára 62 ezret. Ez kb. egy hét termése.
Nem sírni akarok, ettől még nem kell beadnunk a zaciba a családi ezüstöt. Csak úgy belegondoltam: az Egyensúly Intézet tavalyi felmérése szerint a magyarok harmada nem tudna megbirkózni egy 100 ezer forintos váratlan kiadással. Vajon ők mit csinálnak ilyenkor? (Tudom, ha fáj a fogam, menjek államiba.)
Ja, és két hónapon belül kétszer kellett kihívni a redőnyöst: 31 + 38 ezer HUF. Az pedig egészen biztos, hogy karácsony előtt valami még tönkre fog menni. Az ajtózárra vagy a vízcsapra tippelek.🙂
nagylaza, főpohárnok
Tesóm kapott egy levelet hogy felújítják a társasházban a függőfolyosót, és a tulajdonhányada alapján fizessen be 620.000-t februárig, ha nem tudja akkor intézik a hitelt. Elnézve a jelenlegi gazdasági helyzetet, arra azért kíváncsi lennék hogy hányan tudják kifizetni a rájuk eső részt 😀.
eaglesmcnabb
Mondjuk ha elment volna a társasházi közgyűlésre és ellene szavazott volna (meg mindenki más, aki nem képes/nem akarja kifizetni), akkor ez az egész nincs.
Amúgy az durva, hogy mennyire kevesen szoktak általában a legfontosabb tulajdonukat érintő legfontosabb eseményen részt venni, mennyire szarnak bele, és aztán jön szembe eképp a valóság, amit 1-2 kattant, de lelkes tulaj buzgárkodása eredményez.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezért is a messze legmegvetendőbb lètforma, konzervàlja az igènytelensèget és proli életvitelt.

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
8 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
Ez nekem különösen vicces, mert tegnap találkoztam vele a repülőtéren, épp az én egyik járatomon utazott 😀 (mármint a tnt-s)

 telex.hu/after/2025/10/16/az-akos-filmrol-szolo-kozmedias-beszelgetes-hattereben-egy-masik-akost-vetitettek-ki


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
8 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Megérkezett a „földgáz elszámoló számla”, ami 36 ezerrel több a szokásos havinál. Hétfőn jön a gázszerelő, hogy ellenőrizze a cirkót: alsó hangon 34 ezer lesz, de az is lehet, hogy 41. Szintén hétfőn látogatást teszek a fogorvosnál, kinéz minimum 10-15 ezer. „Rendkívüli célbefizetésként” a minap utaltam át a társasház számlájára 62 ezret. Ez kb. egy hét termése.
Nem sírni akarok, ettől még nem kell beadnunk a zaciba a családi ezüstöt. Csak úgy belegondoltam: az Egyensúly Intézet tavalyi felmérése szerint a magyarok harmada nem tudna megbirkózni egy 100 ezer forintos váratlan kiadással. Vajon ők mit csinálnak ilyenkor? (Tudom, ha fáj a fogam, menjek államiba.)
Ja, és két hónapon belül kétszer kellett kihívni a redőnyöst: 31 + 38 ezer HUF. Az pedig egészen biztos, hogy karácsony előtt valami még tönkre fog menni. Az ajtózárra vagy a vízcsapra tippelek.🙂
nagylaza, főpohárnok
Tesóm kapott egy levelet hogy felújítják a társasházban a függőfolyosót, és a tulajdonhányada alapján fizessen be 620.000-t februárig, ha nem tudja akkor intézik a hitelt. Elnézve a jelenlegi gazdasági helyzetet, arra azért kíváncsi lennék hogy hányan tudják kifizetni a rájuk eső részt 😀.
eaglesmcnabb
Mondjuk ha elment volna a társasházi közgyűlésre és ellene szavazott volna (meg mindenki más, aki nem képes/nem akarja kifizetni), akkor ez az egész nincs.
Amúgy az durva, hogy mennyire kevesen szoktak általában a legfontosabb tulajdonukat érintő legfontosabb eseményen részt venni, mennyire szarnak bele, és aztán jön szembe eképp a valóság, amit 1-2 kattant, de lelkes tulaj buzgárkodása eredményez.
Őszentsége Sobri Jóska
Full jogos amit mondasz, őt annyira nem is zavarja, bár a földszinten lakik, de a lakás árán többet fog dobni valszeg. Arra akartam kilyukadni, hogy szerintünk kicsi az aránya azoknak akiknek ez megoldható, mi olyan 30%-ra lőttük be, de lehet még az is sok lesz a végén.
eaglesmcnabb
ha a függőfolyosók aljáról elkezd potyogni az anyag, akkor csak idő kérdése, hogy esetleg a földszintre is essen belőle. és akkor már az ő problémájuk is lehet.
8 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 449 — je suis poloska
Megérkezett a „földgáz elszámoló számla”, ami 36 ezerrel több a szokásos havinál. Hétfőn jön a gázszerelő, hogy ellenőrizze a cirkót: alsó hangon 34 ezer lesz, de az is lehet, hogy 41. Szintén hétfőn látogatást teszek a fogorvosnál, kinéz minimum 10-15 ezer. „Rendkívüli célbefizetésként” a minap utaltam át a társasház számlájára 62 ezret. Ez kb. egy hét termése.
Nem sírni akarok, ettől még nem kell beadnunk a zaciba a családi ezüstöt. Csak úgy belegondoltam: az Egyensúly Intézet tavalyi felmérése szerint a magyarok harmada nem tudna megbirkózni egy 100 ezer forintos váratlan kiadással. Vajon ők mit csinálnak ilyenkor? (Tudom, ha fáj a fogam, menjek államiba.)
Ja, és két hónapon belül kétszer kellett kihívni a redőnyöst: 31 + 38 ezer HUF. Az pedig egészen biztos, hogy karácsony előtt valami még tönkre fog menni. Az ajtózárra vagy a vízcsapra tippelek.🙂
nagylaza, főpohárnok
Tesóm kapott egy levelet hogy felújítják a társasházban a függőfolyosót, és a tulajdonhányada alapján fizessen be 620.000-t februárig, ha nem tudja akkor intézik a hitelt. Elnézve a jelenlegi gazdasági helyzetet, arra azért kíváncsi lennék hogy hányan tudják kifizetni a rájuk eső részt 😀.
eaglesmcnabb
Mondjuk ha elment volna a társasházi közgyűlésre és ellene szavazott volna (meg mindenki más, aki nem képes/nem akarja kifizetni), akkor ez az egész nincs.
Amúgy az durva, hogy mennyire kevesen szoktak általában a legfontosabb tulajdonukat érintő legfontosabb eseményen részt venni, mennyire szarnak bele, és aztán jön szembe eképp a valóság, amit 1-2 kattant, de lelkes tulaj buzgárkodása eredményez.
Őszentsége Sobri Jóska
Full jogos amit mondasz, őt annyira nem is zavarja, bár a földszinten lakik, de a lakás árán többet fog dobni valszeg. Arra akartam kilyukadni, hogy szerintünk kicsi az aránya azoknak akiknek ez megoldható, mi olyan 30%-ra lőttük be, de lehet még az is sok lesz a végén.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
8 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Megérkezett a „földgáz elszámoló számla”, ami 36 ezerrel több a szokásos havinál. Hétfőn jön a gázszerelő, hogy ellenőrizze a cirkót: alsó hangon 34 ezer lesz, de az is lehet, hogy 41. Szintén hétfőn látogatást teszek a fogorvosnál, kinéz minimum 10-15 ezer. „Rendkívüli célbefizetésként” a minap utaltam át a társasház számlájára 62 ezret. Ez kb. egy hét termése.
Nem sírni akarok, ettől még nem kell beadnunk a zaciba a családi ezüstöt. Csak úgy belegondoltam: az Egyensúly Intézet tavalyi felmérése szerint a magyarok harmada nem tudna megbirkózni egy 100 ezer forintos váratlan kiadással. Vajon ők mit csinálnak ilyenkor? (Tudom, ha fáj a fogam, menjek államiba.)
Ja, és két hónapon belül kétszer kellett kihívni a redőnyöst: 31 + 38 ezer HUF. Az pedig egészen biztos, hogy karácsony előtt valami még tönkre fog menni. Az ajtózárra vagy a vízcsapra tippelek.🙂
nagylaza, főpohárnok
Tesóm kapott egy levelet hogy felújítják a társasházban a függőfolyosót, és a tulajdonhányada alapján fizessen be 620.000-t februárig, ha nem tudja akkor intézik a hitelt. Elnézve a jelenlegi gazdasági helyzetet, arra azért kíváncsi lennék hogy hányan tudják kifizetni a rájuk eső részt 😀.
eaglesmcnabb
Mondjuk ha elment volna a társasházi közgyűlésre és ellene szavazott volna (meg mindenki más, aki nem képes/nem akarja kifizetni), akkor ez az egész nincs.
Amúgy az durva, hogy mennyire kevesen szoktak általában a legfontosabb tulajdonukat érintő legfontosabb eseményen részt venni, mennyire szarnak bele, és aztán jön szembe eképp a valóság, amit 1-2 kattant, de lelkes tulaj buzgárkodása eredményez.
Őszentsége Sobri Jóska
Kényszerűségből elvállaltam, hogy számvizsgáló legyek a házunkban - pontosan annyira hiányzott, mint hátamra a púp -, erről sokat tudnék mesélni. Utólag mindig azok pattognak, akik basznak eljárni közgyűlésekre.
8 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Megérkezett a „földgáz elszámoló számla”, ami 36 ezerrel több a szokásos havinál. Hétfőn jön a gázszerelő, hogy ellenőrizze a cirkót: alsó hangon 34 ezer lesz, de az is lehet, hogy 41. Szintén hétfőn látogatást teszek a fogorvosnál, kinéz minimum 10-15 ezer. „Rendkívüli célbefizetésként” a minap utaltam át a társasház számlájára 62 ezret. Ez kb. egy hét termése.
Nem sírni akarok, ettől még nem kell beadnunk a zaciba a családi ezüstöt. Csak úgy belegondoltam: az Egyensúly Intézet tavalyi felmérése szerint a magyarok harmada nem tudna megbirkózni egy 100 ezer forintos váratlan kiadással. Vajon ők mit csinálnak ilyenkor? (Tudom, ha fáj a fogam, menjek államiba.)
Ja, és két hónapon belül kétszer kellett kihívni a redőnyöst: 31 + 38 ezer HUF. Az pedig egészen biztos, hogy karácsony előtt valami még tönkre fog menni. Az ajtózárra vagy a vízcsapra tippelek.🙂
nagylaza, főpohárnok
Tesóm kapott egy levelet hogy felújítják a társasházban a függőfolyosót, és a tulajdonhányada alapján fizessen be 620.000-t februárig, ha nem tudja akkor intézik a hitelt. Elnézve a jelenlegi gazdasági helyzetet, arra azért kíváncsi lennék hogy hányan tudják kifizetni a rájuk eső részt 😀.
eaglesmcnabb
Mondjuk ha elment volna a társasházi közgyűlésre és ellene szavazott volna (meg mindenki más, aki nem képes/nem akarja kifizetni), akkor ez az egész nincs.
Amúgy az durva, hogy mennyire kevesen szoktak általában a legfontosabb tulajdonukat érintő legfontosabb eseményen részt venni, mennyire szarnak bele, és aztán jön szembe eképp a valóság, amit 1-2 kattant, de lelkes tulaj buzgárkodása eredményez.
Őszentsége Sobri Jóska
Ez mondjuk tipikusan az a felújítás, amihez vagy van pénz a ház számláján, és akkor.megcsinálható, vagy nincs, mert senki sem fizet, és akkor tipikusan ezt sem fogják tudni fizetni.
8 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 365 — #NoStress
Megérkezett a „földgáz elszámoló számla”, ami 36 ezerrel több a szokásos havinál. Hétfőn jön a gázszerelő, hogy ellenőrizze a cirkót: alsó hangon 34 ezer lesz, de az is lehet, hogy 41. Szintén hétfőn látogatást teszek a fogorvosnál, kinéz minimum 10-15 ezer. „Rendkívüli célbefizetésként” a minap utaltam át a társasház számlájára 62 ezret. Ez kb. egy hét termése.
Nem sírni akarok, ettől még nem kell beadnunk a zaciba a családi ezüstöt. Csak úgy belegondoltam: az Egyensúly Intézet tavalyi felmérése szerint a magyarok harmada nem tudna megbirkózni egy 100 ezer forintos váratlan kiadással. Vajon ők mit csinálnak ilyenkor? (Tudom, ha fáj a fogam, menjek államiba.)
Ja, és két hónapon belül kétszer kellett kihívni a redőnyöst: 31 + 38 ezer HUF. Az pedig egészen biztos, hogy karácsony előtt valami még tönkre fog menni. Az ajtózárra vagy a vízcsapra tippelek.🙂
nagylaza, főpohárnok
Tesóm kapott egy levelet hogy felújítják a társasházban a függőfolyosót, és a tulajdonhányada alapján fizessen be 620.000-t februárig, ha nem tudja akkor intézik a hitelt. Elnézve a jelenlegi gazdasági helyzetet, arra azért kíváncsi lennék hogy hányan tudják kifizetni a rájuk eső részt 😀.
eaglesmcnabb
Mondjuk ha elment volna a társasházi közgyűlésre és ellene szavazott volna (meg mindenki más, aki nem képes/nem akarja kifizetni), akkor ez az egész nincs.
Amúgy az durva, hogy mennyire kevesen szoktak általában a legfontosabb tulajdonukat érintő legfontosabb eseményen részt venni, mennyire szarnak bele, és aztán jön szembe eképp a valóság, amit 1-2 kattant, de lelkes tulaj buzgárkodása eredményez.

8 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 449 — je suis poloska
Megérkezett a „földgáz elszámoló számla”, ami 36 ezerrel több a szokásos havinál. Hétfőn jön a gázszerelő, hogy ellenőrizze a cirkót: alsó hangon 34 ezer lesz, de az is lehet, hogy 41. Szintén hétfőn látogatást teszek a fogorvosnál, kinéz minimum 10-15 ezer. „Rendkívüli célbefizetésként” a minap utaltam át a társasház számlájára 62 ezret. Ez kb. egy hét termése.
Nem sírni akarok, ettől még nem kell beadnunk a zaciba a családi ezüstöt. Csak úgy belegondoltam: az Egyensúly Intézet tavalyi felmérése szerint a magyarok harmada nem tudna megbirkózni egy 100 ezer forintos váratlan kiadással. Vajon ők mit csinálnak ilyenkor? (Tudom, ha fáj a fogam, menjek államiba.)
Ja, és két hónapon belül kétszer kellett kihívni a redőnyöst: 31 + 38 ezer HUF. Az pedig egészen biztos, hogy karácsony előtt valami még tönkre fog menni. Az ajtózárra vagy a vízcsapra tippelek.🙂
nagylaza, főpohárnok
Tesóm kapott egy levelet hogy felújítják a társasházban a függőfolyosót, és a tulajdonhányada alapján fizessen be 620.000-t februárig, ha nem tudja akkor intézik a hitelt. Elnézve a jelenlegi gazdasági helyzetet, arra azért kíváncsi lennék hogy hányan tudják kifizetni a rájuk eső részt 😀.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 www.cfr.org/blog/happy-250th-birthday-us-navy
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 bkk.hu/hirek/2025/09/oktobertol-a-berletesek-kedvezmenyesen-hasznalhatjak-a-100e-repuloteri-jaratot.15350/

Na ezt adom
8 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Megérkezett a „földgáz elszámoló számla”, ami 36 ezerrel több a szokásos havinál. Hétfőn jön a gázszerelő, hogy ellenőrizze a cirkót: alsó hangon 34 ezer lesz, de az is lehet, hogy 41. Szintén hétfőn látogatást teszek a fogorvosnál, kinéz minimum 10-15 ezer. „Rendkívüli célbefizetésként” a minap utaltam át a társasház számlájára 62 ezret. Ez kb. egy hét termése.
Nem sírni akarok, ettől még nem kell beadnunk a zaciba a családi ezüstöt. Csak úgy belegondoltam: az Egyensúly Intézet tavalyi felmérése szerint a magyarok harmada nem tudna megbirkózni egy 100 ezer forintos váratlan kiadással. Vajon ők mit csinálnak ilyenkor? (Tudom, ha fáj a fogam, menjek államiba.)
Ja, és két hónapon belül kétszer kellett kihívni a redőnyöst: 31 + 38 ezer HUF. Az pedig egészen biztos, hogy karácsony előtt valami még tönkre fog menni. Az ajtózárra vagy a vízcsapra tippelek.🙂
8 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Az erős ausztráliai-új-zélandi vonal valahogy idáig kimaradt
ozibozi
+ Izland, ha már szigeti népek. Ott még app is van arra, hogy csekkold, nem rokonnal készülsz szexre.
Bár az izlandi vicc szerint csak esemény után nézik meg.
Dzsokijuing
Izland inkább a skandináv vonal ebból a szempontból, nem véletlen, hogy a svédek-finnek-norvégok is elöl vannak. "Kint sötét is van, hideg is van, akkor inkább dugjunk!"
somoskovig
Vigyázz, az izlandiak és a finnek megsértődnek, ha leskandinávozod őket 😊
Dzsokijuing
Akkor majd csak a svéd és norvég csajok közül válogatok, ha egyszer úgy alakul. 😊

8 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Az erős ausztráliai-új-zélandi vonal valahogy idáig kimaradt
ozibozi
+ Izland, ha már szigeti népek. Ott még app is van arra, hogy csekkold, nem rokonnal készülsz szexre.
Bár az izlandi vicc szerint csak esemény után nézik meg.
Dzsokijuing
Izland inkább a skandináv vonal ebból a szempontból, nem véletlen, hogy a svédek-finnek-norvégok is elöl vannak. "Kint sötét is van, hideg is van, akkor inkább dugjunk!"
somoskovig
Vigyázz, az izlandiak és a finnek megsértődnek, ha leskandinávozod őket 😊
Dzsokijuing
Eddig azt hittem a finnek is beletartoznak.
dugo93
mondjuk a finn nem, de az izlandi skandináv nyelv. és a feröeri is.
deyell
Scandinavia is a subregion of northern Europe, with strong historical, cultural, and linguistic ties between its constituent peoples. Scandinavia most commonly refers to Denmark, Norway, and Sweden. It can sometimes also refer to the Scandinavian Peninsula (which excludes Denmark but includes a part of northern Finland). In English usage, Scandinavia is sometimes used as a synonym for Nordic countries. Iceland and the Faroe Islands are sometimes included in Scandinavia for their ethnolinguistic relations with Sweden, Norway and Denmark. While Finland differs from other Nordic countries in this respect, some authors call it Scandinavian due to its economic and cultural similarities.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
8 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 449 — je suis poloska
A svájciakhoz tuti, hogy a világ összes kurváját aki valaha járt ott, hozzászámolták.
Willie Parker
olaszokhoz meg szerintem a csávókat is

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
8 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
A svájciakhoz tuti, hogy a világ összes kurváját aki valaha járt ott, hozzászámolták.
8 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 867 — Sworn to the Dark
Az erős ausztráliai-új-zélandi vonal valahogy idáig kimaradt
ozibozi
+ Izland, ha már szigeti népek. Ott még app is van arra, hogy csekkold, nem rokonnal készülsz szexre.
Bár az izlandi vicc szerint csak esemény után nézik meg.
Dzsokijuing
Izland inkább a skandináv vonal ebból a szempontból, nem véletlen, hogy a svédek-finnek-norvégok is elöl vannak. "Kint sötét is van, hideg is van, akkor inkább dugjunk!"
somoskovig
Vigyázz, az izlandiak és a finnek megsértődnek, ha leskandinávozod őket 😊
Dzsokijuing
Eddig azt hittem a finnek is beletartoznak.
dugo93
mondjuk a finn nem, de az izlandi skandináv nyelv. és a feröeri is.

built for this shit

8 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Az erős ausztráliai-új-zélandi vonal valahogy idáig kimaradt
ozibozi
+ Izland, ha már szigeti népek. Ott még app is van arra, hogy csekkold, nem rokonnal készülsz szexre.
Bár az izlandi vicc szerint csak esemény után nézik meg.
Dzsokijuing
Izland inkább a skandináv vonal ebból a szempontból, nem véletlen, hogy a svédek-finnek-norvégok is elöl vannak. "Kint sötét is van, hideg is van, akkor inkább dugjunk!"
somoskovig
Vigyázz, az izlandiak és a finnek megsértődnek, ha leskandinávozod őket 😊
Dzsokijuing
Eddig azt hittem a finnek is beletartoznak.

8 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Az erős ausztráliai-új-zélandi vonal valahogy idáig kimaradt
ozibozi
+ Izland, ha már szigeti népek. Ott még app is van arra, hogy csekkold, nem rokonnal készülsz szexre.
Bár az izlandi vicc szerint csak esemény után nézik meg.
Dzsokijuing
Izland inkább a skandináv vonal ebból a szempontból, nem véletlen, hogy a svédek-finnek-norvégok is elöl vannak. "Kint sötét is van, hideg is van, akkor inkább dugjunk!"
somoskovig
Vigyázz, az izlandiak és a finnek megsértődnek, ha leskandinávozod őket 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
8 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 733 — Poloska confirmed
Average number of sexual partners:

Mondjuk az nem világos mennyi idő alatt / sok harcos idő előtt elhullik
ozibozi
Gondolom csak férfiakra vonatkozik. Az meglepne, ha török nőknek átlag 14 partnerük lenne...
Jan
Egyik legtöbbet upvote-olt kommentem Redditen valaha pont ehhez a stathoz kapcsolódik. Beírtam, hogy attól, hogy török testvérünk chatroulette-en beírja, hogy show vagane, attól az még nem számít szexuális kapcsolatnak.

Illetve egy másik stat szerint úgy emlékszem, hogy Izlandon és úgy általában a skandináv országokban veszítik el leghamarabb a szüzességüket az emberek, szóval korán is kezdik, ezért a toplistás hely 😀

Szerkesztette: Hanni
8 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Az erős ausztráliai-új-zélandi vonal valahogy idáig kimaradt
ozibozi
+ Izland, ha már szigeti népek. Ott még app is van arra, hogy csekkold, nem rokonnal készülsz szexre.
Bár az izlandi vicc szerint csak esemény után nézik meg.
Dzsokijuing
Izland inkább a skandináv vonal ebból a szempontból, nem véletlen, hogy a svédek-finnek-norvégok is elöl vannak. "Kint sötét is van, hideg is van, akkor inkább dugjunk!"

8 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 365 — #NoStress
Az erős ausztráliai-új-zélandi vonal valahogy idáig kimaradt
ozibozi
+ Izland, ha már szigeti népek. Ott még app is van arra, hogy csekkold, nem rokonnal készülsz szexre.
Bár az izlandi vicc szerint csak esemény után nézik meg.
Dzsokijuing
Izlandon mindenki rokon.
Párszázezer ember ezer éve egy kis szigeten.
Egy izlandi krimiben írtak erről, hogy fullos dns-alapú csaladfák vannak, és pár genereció melyen mindenki rokona mindenkinek. (95 százalékban)

8 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Az erős ausztráliai-új-zélandi vonal valahogy idáig kimaradt
ozibozi
+ Izland, ha már szigeti népek. Ott még app is van arra, hogy csekkold, nem rokonnal készülsz szexre.
Bár az izlandi vicc szerint csak esemény után nézik meg.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
8 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Az erős ausztráliai-új-zélandi vonal valahogy idáig kimaradt