Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

9 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 655
Nem az enyém lesz a legizgibb.

Amerikai foci: 4
Streamingoldalak: 3
Zene: 1 ( The Game ) 😅

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
9 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 365 — #NoStress
Pár napja az egyik topicban előkerültek a youtubefeliratkozások, hogy ki hány csatornára van feliratkozva, gondoltam én is ránézek a sajátjaimra, és akkor már ki is listázom:

Összes feliratkozás: 68 csatorna, ebben a megoszlásban:

Közéleti/politikai: 20 csatorna
Sakk: 15 csatorna
Humor: 6 csatorna
Zene: 6 csatorna
Film: 4 csatorna
Játék: 3 csatorna
Az egyebek, amiket jó szívvel egyikbe se soroltam be: 7 csatorna
Szerintem inaktívak vagy megszűntek, mert ezeréve nem láttam tőlük kontentet: 7 csatorna

Szívesen elolvasom másét is.

9 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
az online jegy vásárlás miként működik? szerettem volna jegyet venni a pam kutya koncerte ( a gyerek nagyon szereti őket ). azt írták, hogy kettőkor kezdődik az értékesítés. belépek az oldalra 13.55-kor és négy óra várakozási időt ír. szóval innen megjöttünk. a jövőben ha ilyen van akkor mennyivel előbb érdemes beülni szobrozni kb? nincs ebben tapasztalat azért kérdezem
peach
Hétfőn kettőkor lehet a 3. koncertre jegyet venni.
Egy koncertnyi emberrel már kevesebben vártok majd.
kittli
köszönöm, de ezt értem. ma is így volt. aztán 13.55kor 4 órás sorba kerültem 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
az online jegy vásárlás miként működik? szerettem volna jegyet venni a pam kutya koncerte ( a gyerek nagyon szereti őket ). azt írták, hogy kettőkor kezdődik az értékesítés. belépek az oldalra 13.55-kor és négy óra várakozási időt ír. szóval innen megjöttünk. a jövőben ha ilyen van akkor mennyivel előbb érdemes beülni szobrozni kb? nincs ebben tapasztalat azért kérdezem
peach
Hétfőn kettőkor lehet a 3. koncertre jegyet venni.
Egy koncertnyi emberrel már kevesebben vártok majd.
kittli
Mondjuk ebben biztos vagyok, hogy nem.
9 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
az online jegy vásárlás miként működik? szerettem volna jegyet venni a pam kutya koncerte ( a gyerek nagyon szereti őket ). azt írták, hogy kettőkor kezdődik az értékesítés. belépek az oldalra 13.55-kor és négy óra várakozási időt ír. szóval innen megjöttünk. a jövőben ha ilyen van akkor mennyivel előbb érdemes beülni szobrozni kb? nincs ebben tapasztalat azért kérdezem
peach
Hétfőn kettőkor lehet a 3. koncertre jegyet venni.
Egy koncertnyi emberrel már kevesebben vártok majd.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
az online jegy vásárlás miként működik? szerettem volna jegyet venni a pam kutya koncerte ( a gyerek nagyon szereti őket ). azt írták, hogy kettőkor kezdődik az értékesítés. belépek az oldalra 13.55-kor és négy óra várakozási időt ír. szóval innen megjöttünk. a jövőben ha ilyen van akkor mennyivel előbb érdemes beülni szobrozni kb? nincs ebben tapasztalat azért kérdezem
peach
Általában tényleg csak akkor nyílik a felület, amikor indul az értékesítés.
Aztán vagy egyből tudsz jegyet venni, vagy ekkora eventeknél bedob a sorba.
9 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
az online jegy vásárlás miként működik? szerettem volna jegyet venni a pam kutya koncerte ( a gyerek nagyon szereti őket ). azt írták, hogy kettőkor kezdődik az értékesítés. belépek az oldalra 13.55-kor és négy óra várakozási időt ír. szóval innen megjöttünk. a jövőben ha ilyen van akkor mennyivel előbb érdemes beülni szobrozni kb? nincs ebben tapasztalat azért kérdezem



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
9 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 363 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha valaki épp melót keres, vagy váltana... és érdekli a média, filmek, sorozatok világa, streaming, videó- és hangvágás, ilyesmi, az írjon rám.
Netán ha az ingest, qc szavak is mondanak valamit, még jobb.

BP, teljes munkaidő, két műszakos munkarend, hibrid munkavégzés, ingyen kávé 😊
warr_b
Ha 10 éves az hátrány? A gyerek most íratott alá velem éppen szinkronhang szerződést az új Lego filmjéhez. Bár kicsit visszalépésnek érzem az előző havi mellékszerephez képest, de a juttatás meggyőzött 😊
Matthew99
Nem én döntök, de egy próbát szerintem megér 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
Ha valaki épp melót keres, vagy váltana... és érdekli a média, filmek, sorozatok világa, streaming, videó- és hangvágás, ilyesmi, az írjon rám.
Netán ha az ingest, qc szavak is mondanak valamit, még jobb.

BP, teljes munkaidő, két műszakos munkarend, hibrid munkavégzés, ingyen kávé 😊
warr_b
Ha 10 éves az hátrány? A gyerek most íratott alá velem éppen szinkronhang szerződést az új Lego filmjéhez. Bár kicsit visszalépésnek érzem az előző havi mellékszerephez képest, de a juttatás meggyőzött 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
9 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 363 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha valaki épp melót keres, vagy váltana... és érdekli a média, filmek, sorozatok világa, streaming, videó- és hangvágás, ilyesmi, az írjon rám.
Netán ha az ingest, qc szavak is mondanak valamit, még jobb.

BP, teljes munkaidő, két műszakos munkarend, hibrid munkavégzés, ingyen kávé 😊
warr_b
Miele?
csak kérdezem, milyen szinteken mozgunk?
sutianap
Jó lenne a Miele, de inkább olyan AEG-nek mondanám 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 902 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha valaki épp melót keres, vagy váltana... és érdekli a média, filmek, sorozatok világa, streaming, videó- és hangvágás, ilyesmi, az írjon rám.
Netán ha az ingest, qc szavak is mondanak valamit, még jobb.

BP, teljes munkaidő, két műszakos munkarend, hibrid munkavégzés, ingyen kávé 😊
warr_b
Miele?
csak kérdezem, milyen szinteken mozgunk?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
9 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 363 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha valaki épp melót keres, vagy váltana... és érdekli a média, filmek, sorozatok világa, streaming, videó- és hangvágás, ilyesmi, az írjon rám.
Netán ha az ingest, qc szavak is mondanak valamit, még jobb.

BP, teljes munkaidő, két műszakos munkarend, hibrid munkavégzés, ingyen kávé 😊

Szerkesztette: warr_b


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Azt hittem, Lölö.
 24.hu/belfold/2025/09/18/nem-dolgozott-a-gazszerelo-megis-degeszre-kereste-magat/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
9 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
"nem minden fasiszta fradista, de minden fradista fasiszta" (de néha nem).
 www.valaszonline.hu/2025/09/17/toth-potya-kertesz-geza-dallam-csoport-fradi-tortenelem/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
9 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 902 — capitaine du château de Vienne 1487
jó, de most a Józsi megkapta a pénzt vagy nem?
NB2
1 órával később újra felhívtak, de ott már akkor letette a telefont, amikor mondtam, hogy igen, én utaltam 😂
Klaci79
De nem ez vót megbeszélve...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
9 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
jó, de most a Józsi megkapta a pénzt vagy nem?
NB2
1 órával később újra felhívtak, de ott már akkor letette a telefont, amikor mondtam, hogy igen, én utaltam 😂
9 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 363 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na tessék, nem elég nekem a Steelers ótvar játéka, még az OTP-től is felhív valami p.csa, hogy én indítottam e az elmúlt 1 órában két utalást 120ezer és 80ezer ft értékben a folyószámlámról, mert jelenleg fel van függesztve az átutalás?
Mondtam, hogy igen én voltam, de erre megkérdezi, hogy egy bizonyos Papp Józsefnek küldtem e a pénzt?
Mondom igen, a Papp Józsinak szántam...erre lerakja! Most akkor mi van, még sincs felfüggesztve? 😀
Jaj de szomorú, ha ilyen szar dumával valakit át lehet verni 😕
Klaci79
Nekem még nem jött át, küldd át újra pls!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 hónapja
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
jó, de most a Józsi megkapta a pénzt vagy nem?
9 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Na tessék, nem elég nekem a Steelers ótvar játéka, még az OTP-től is felhív valami p.csa, hogy én indítottam e az elmúlt 1 órában két utalást 120ezer és 80ezer ft értékben a folyószámlámról, mert jelenleg fel van függesztve az átutalás?
Mondtam, hogy igen én voltam, de erre megkérdezi, hogy egy bizonyos Papp Józsefnek küldtem e a pénzt?
Mondom igen, a Papp Józsinak szántam...erre lerakja! Most akkor mi van, még sincs felfüggesztve? 😀
Jaj de szomorú, ha ilyen szar dumával valakit át lehet verni 😕
9 hónapja
dawyd728 4 268
 qubit.hu/2025/09/11/igy-lattak-a-szeptember-11-ei-terrortamadasokat-a-radarkepernyoket-figyelo-legiforgalmi-iranyitok
Dzsokijuing
Ezt pár hónapja láttam. Megrázó. Nem vagyok repülésbuzi. Nem tudom valószínű elég mélységében értelmezni, de még nekem is lejön mennyire tehetetlenek voltak akkoriban a földi rádiók mögött.. Meg ami másik megrázó, h azzal a géppel is csekkoltatták az első eltérített gép magasságát, akit 5 perccel azután terítettek el és repült végül másodikként a déli toronyba..
Illetve isteni szerencse, h a két bostoni gépen kívüli eltérített járatok késéssel indultak így időben volt annyi eltérés, h földről a levegőbe hírek eljussanak akár a pilótákhoz, akár az utasokhoz, és ne tudják a terroristák olyan könnyen az uralmat átvenni a gépek felett, mint a bostonból indult járatok esetében.

Szerkesztette: dawyd728
9 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
 qubit.hu/2025/09/11/igy-lattak-a-szeptember-11-ei-terrortamadasokat-a-radarkepernyoket-figyelo-legiforgalmi-iranyitok

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
9 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
 telex.hu/belfold/2025/09/10/e-roller-baleset-gyerekek-kartores-bethesda-gyermekkorhaz

Nem beszélünk eleget erről a problémáról..
Nomac
Illetve rohadtul nem lett átgondolva a nagy technikai fejlődés nevében (?), hogy ez mivel járhat, és fog is járni, nem lett szabály és keretrendszer mellétéve, és persze az nem a gyártók felelőssége, hogy az emberek szervdonorként viselkednek, de felelős gyártóként szerintem nem elég odabaszni, hogy "rendeltetésszerű használat ... stb, de a pénz az pénz.

Lehet jönni a kerékpárosokkal is, csak ugye az egy elég hosszadalmas, tanulási folyamat, olykor esésekkel, gyötrelemmel, és ennek következtében kialakuló természetes félelemmel és távolságtartással, már ami a közlekedéshez való hozzáállást jelenti. Ez a fostaliga meg létre lett hozva, és úgy tekintenek rá minden további nélkül, mintha zárt BMX pályán ugratnának a seggfejek ésatöbbi. (Tisztelet a kevés kivételnek.)
kishaszi
szerintem aki 17-18 éves kor alatt szülőként ilyet rak a gyereke alá az felelőtlen hülye. ha valaki retardált arról nem a gyártó tehet szvsz. van nálunk is néhány hülyegyerek a faluban akik ezekkel a szarokkal rodeóznak, a múltkor az egyik balra kanyarodás előtt előzött balról olyan 40-45 km/h-val. az sem zavarta, hogy fékezek meg megy az index. előbb-utóbb tuti baleset lesz belőle.
peach
robogót 14 éves kortól lehet vezetni szóval ez megint túlreagálás szerintem

a probléma itt is az hogy kurvára senki nem ismeri a kreszt (gyalogos, biciklis, rolleres, de azok se feltétlen akinek jogsija van róla) és nem tudnak rendesen közlekedni

a szabályozás a probléma itt amúgy, hogy minden nélkül lehet tolni olyan robogókkal ami 70nel is képes menni és ki is tolják belőle sokan
ugyanez az eBike-okra is igaz amúgy de azok a balesetek nem érdekelnek annyi embert valamiért
a Lime és a lefojtott cuccok szerintem teljesen normálisak, de tippre nem is azzal vannak a balesetek nagyrészt

még annyi hogy a kivétel nem kevés, kibaszott sok eRoller van az utakon ahhoz képest jóval kevesebb a balhé mint várnám
Negritis, a vajda
igazából úgy mondasz ellent az első mondatoddal, hogy utána kifejted azt amiért írtam amit 😊
a robogóhoz képest pont az a legnagyobb baj, hogy nulla kresz ismerettel lehet használni, büntetni nem nagyon tudják mert gyakorlatilag tökön-paszujon keresztül ott mennek ahol akarnak, a nagy része sisak nélkül. továbba robogózni könnyeb mivel nehezebb a jármű és a kerekei is sokkal nagyobbak, illetve azon ülsz és nem pedig állsz, így ha gáz van akkor is máshogy esel.
peach
én szét választom azt ami le van korlátozva 20-25re mer azzal whatevs
és azt ami kvázi robogó és 45el simán repeszt, a 2 nem ugyanaz a kategória

és ugye azért hoztam a 14 évet és a robogót mert aki olyanra teszi a gyerekét arra nem mondjuk hogy retardált és felelőtlen
Negritis, a vajda
Nagyon egyszerű lenne a szabályozás:

az egyik módszer, hogy korlátozod/szabályozod a gyártókat, hogy 20 km/h-nál nagyobb teljesítményre ne legyenek képesek az e-rollerek; vagy, ha igen, akkor már segédmotoros-kerékpárokként lehessen őket árusítani, forgalomba kelljen helyezni, vizsgáztatni kelljen, rendszámozni kelljen és biztosítást kelljen kötni rá (utóbbi adminisztratív előírások a legtöbb gyártó kedvét eleve elvennék, mert az e-rollerek pont a könnyítések és szabályozatlanságok miatt népszerűbbek, mint a robogók, meg a fenntartásuk is olcsóbb _ cserébe ugyanúgy kurvára veszélyesek, mint az skp-k)

a másik módszer, hogy a használókat korlátozod, szabályozod, mégpedig a KRESZ betartására: ha 20 km/h sebességre képes az e-r, akkor a kerékpáros szabályok vonatkozzanak rá, ha nagyobbra, akkor az skp-ra vonatkozó szabályokat kelljen betartaniuk
(utóbbi hátránya, hogy a rendőr nehezebben tudja ellenőrizni, mert nincsen kapacitás sehol a világon kikapkodni őket a forgalomból, cserébe a lakosságnak fájó, mert gebasz esetén meg mennek a többszázezres bírságok)

A kérdésben azonban mindenki kényelmes, ráérős, inkább a szőnyeg alá söprik a dolgot, mert kényelmetlen nekik/tesznek rá.
9 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Alapvetően a közlekedés magasan legvédtelenebb szereplője a gyalogos. Viszont elégge statikus, lassú, legtöbbször külön felületen baktat, ez azért némi biztonságot jelenthet számára.
Viszont a rolleres gyakorlatilag nem más, mint egy mobilizált, felgyorsított, úttestre helyezett gyalogos.
Veszély a köbön mindenkire, legfőképp önmagára nézve.
Őszentsége Sobri Jóska
Viszont jót tesz a természetes szelekciónak.

9 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
tök mindegy mennyivel megy, ha egyszercsak úgy gondolja emberünk, hogy itt most hirtelen ránt egyet a kormányon balra, mert éppen neki ott egyszerűbb és ha én jövök a 2 tonnásommal 50-nel, akkor is nagyot fog repülni
NB2
de ez ugyanúgy igaz MINDENkire
biciklis, rolleres, deszkás, gyalogos, görkoris és a motorizált cuccokat nem is hoztam fel

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 365 — #NoStress
Alapvetően a közlekedés magasan legvédtelenebb szereplője a gyalogos. Viszont elégge statikus, lassú, legtöbbször külön felületen baktat, ez azért némi biztonságot jelenthet számára.
Viszont a rolleres gyakorlatilag nem más, mint egy mobilizált, felgyorsított, úttestre helyezett gyalogos.
Veszély a köbön mindenkire, legfőképp önmagára nézve.