Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

8 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Average number of sexual partners:

🇹🇷 Turkey: 14.5
🇦🇺 Australia: 13.3
🇳🇿 New Zealand: 13.2
🇮🇸 Iceland: 13
🇿🇦 South Africa: 12.5
🇫🇮 Finland: 12.4
🇳🇴 Norway: 12.1
🇮🇹 Italy: 11.8
🇸🇪 Sweden: 11.8
🇨🇭 Switzerland: 11.1
🇮🇪 Ireland: 11.1
🇺🇸 USA: 10.7
🇨🇦 Canada: 10.7
🇬🇷 Greece: 10.6
🇯🇵 Japan: 10.2
🇬🇧 UK: 9.8
🇦🇹 Austria: 9.7
🇩🇰 Denmark: 9.3
🇧🇬 Bulgaria: 9.1
🇨🇿 Czechia: 9
🇧🇷 Brazil: 9
🇷🇺 Russia: 9
🇲🇽 Mexico: 9
🇫🇷 France: 8.1
🇭🇷 Croatia: 7.5
🇳🇱 Netherlands: 7
🇵🇹 Portugal: 7
🇭🇺 Hungary: 6.6
🇪🇸 Spain: 6.1
🇵🇱 Poland: 6
🇲🇾 Malaysia: 5.8
🇩🇪 Germany: 5.8
🇸🇰 Slovakia: 5.4
🇨🇳 China: 3.1
🇮🇳 India: 3

Source: World population review

Mondjuk az nem világos mennyi idő alatt / sok harcos idő előtt elhullik
ozibozi
Egyszerre, vagy az egész életben?
Valszeg azért kerültünk hátra, mert Komár Laci egy ideje már odafent varrja le a csajokat
8 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Average number of sexual partners:

🇹🇷 Turkey: 14.5
🇦🇺 Australia: 13.3
🇳🇿 New Zealand: 13.2
🇮🇸 Iceland: 13
🇿🇦 South Africa: 12.5
🇫🇮 Finland: 12.4
🇳🇴 Norway: 12.1
🇮🇹 Italy: 11.8
🇸🇪 Sweden: 11.8
🇨🇭 Switzerland: 11.1
🇮🇪 Ireland: 11.1
🇺🇸 USA: 10.7
🇨🇦 Canada: 10.7
🇬🇷 Greece: 10.6
🇯🇵 Japan: 10.2
🇬🇧 UK: 9.8
🇦🇹 Austria: 9.7
🇩🇰 Denmark: 9.3
🇧🇬 Bulgaria: 9.1
🇨🇿 Czechia: 9
🇧🇷 Brazil: 9
🇷🇺 Russia: 9
🇲🇽 Mexico: 9
🇫🇷 France: 8.1
🇭🇷 Croatia: 7.5
🇳🇱 Netherlands: 7
🇵🇹 Portugal: 7
🇭🇺 Hungary: 6.6
🇪🇸 Spain: 6.1
🇵🇱 Poland: 6
🇲🇾 Malaysia: 5.8
🇩🇪 Germany: 5.8
🇸🇰 Slovakia: 5.4
🇨🇳 China: 3.1
🇮🇳 India: 3

Source: World population review

Mondjuk az nem világos mennyi idő alatt / sok harcos idő előtt elhullik
ozibozi
Gondolom csak férfiakra vonatkozik. Az meglepne, ha török nőknek átlag 14 partnerük lenne...

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
8 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Average number of sexual partners:

🇹🇷 Turkey: 14.5
🇦🇺 Australia: 13.3
🇳🇿 New Zealand: 13.2
🇮🇸 Iceland: 13
🇿🇦 South Africa: 12.5
🇫🇮 Finland: 12.4
🇳🇴 Norway: 12.1
🇮🇹 Italy: 11.8
🇸🇪 Sweden: 11.8
🇨🇭 Switzerland: 11.1
🇮🇪 Ireland: 11.1
🇺🇸 USA: 10.7
🇨🇦 Canada: 10.7
🇬🇷 Greece: 10.6
🇯🇵 Japan: 10.2
🇬🇧 UK: 9.8
🇦🇹 Austria: 9.7
🇩🇰 Denmark: 9.3
🇧🇬 Bulgaria: 9.1
🇨🇿 Czechia: 9
🇧🇷 Brazil: 9
🇷🇺 Russia: 9
🇲🇽 Mexico: 9
🇫🇷 France: 8.1
🇭🇷 Croatia: 7.5
🇳🇱 Netherlands: 7
🇵🇹 Portugal: 7
🇭🇺 Hungary: 6.6
🇪🇸 Spain: 6.1
🇵🇱 Poland: 6
🇲🇾 Malaysia: 5.8
🇩🇪 Germany: 5.8
🇸🇰 Slovakia: 5.4
🇨🇳 China: 3.1
🇮🇳 India: 3

Source: World population review

Mondjuk az nem világos mennyi idő alatt / sok harcos idő előtt elhullik

Szerkesztette: ozibozi
8 hónapja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
Előző héten találtam a csatornát. Olyan szépen megmutatja, mennyivel is előttünk járnak a csehek. Ha valami furát talál, akkor az állami szervek intézkednek, segítenek, kiadják amit kell.
Nálunk egy ilyen youtubert már rég lecsuktak volna, mert nem tetszett volna a hatalomnak.

Nomac
Az mi gyönyörű árak.
A kaja az még úgy nagyjából oké, turista helyes, de az ital, menjenek már.

És értem én, hogy a turistákat könnyű átverni, de h meg se nézik vagy utána se érdeklődnek, hogy kb. mi mennyi és mi az elfogadható.

Vagy Nyugaton meg se próbálnak átbaszni? Kinek mi a tapasztalata? Én annyit nem utaztam külföldre.
Lúdas Solymi
eleve nem tudom min vernek at.
ha nincs ar kirakva nem is megyek oda.
ha muszaj fastfood.
torokben atvertek nem sokkal abbol is tanultsm.
YoungZeeZee
Megnézve a videóit, az emberek nagy része hülye. Kinek jut eszébe pénzt váltani az utcán? (Régi belorusz rubellel verik át őket).
De pl foglalkozik azzal is hogy verik át az országba beérkezve az embereket az autópálya matricával, ha automatából, vagy online veszed 13 EUR ha a bódéből akkor 20EUR.
Hoop on/off átverés is, amiért sikeresen küzdött, nem tudom ez nálunk mennyire átverés, van e itt is hasonló.
Turistát mindig könnyű átverni, de az emberek nagy része óvatlan, eszembe sem jutna olyan helyre bemenni ahol nem látok árakat..ránézek mit esznek mások, úgy eldöntöm tetszik e.
8 hónapja
YoungZeeZee 9 843
Előző héten találtam a csatornát. Olyan szépen megmutatja, mennyivel is előttünk járnak a csehek. Ha valami furát talál, akkor az állami szervek intézkednek, segítenek, kiadják amit kell.
Nálunk egy ilyen youtubert már rég lecsuktak volna, mert nem tetszett volna a hatalomnak.

Nomac
Az mi gyönyörű árak.
A kaja az még úgy nagyjából oké, turista helyes, de az ital, menjenek már.

És értem én, hogy a turistákat könnyű átverni, de h meg se nézik vagy utána se érdeklődnek, hogy kb. mi mennyi és mi az elfogadható.

Vagy Nyugaton meg se próbálnak átbaszni? Kinek mi a tapasztalata? Én annyit nem utaztam külföldre.
Lúdas Solymi
eleve nem tudom min vernek at.
ha nincs ar kirakva nem is megyek oda.
ha muszaj fastfood.
torokben atvertek nem sokkal abbol is tanultsm.
9 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
Előző héten találtam a csatornát. Olyan szépen megmutatja, mennyivel is előttünk járnak a csehek. Ha valami furát talál, akkor az állami szervek intézkednek, segítenek, kiadják amit kell.
Nálunk egy ilyen youtubert már rég lecsuktak volna, mert nem tetszett volna a hatalomnak.

Nomac
Az mi gyönyörű árak.
A kaja az még úgy nagyjából oké, turista helyes, de az ital, menjenek már.

És értem én, hogy a turistákat könnyű átverni, de h meg se nézik vagy utána se érdeklődnek, hogy kb. mi mennyi és mi az elfogadható.

Vagy Nyugaton meg se próbálnak átbaszni? Kinek mi a tapasztalata? Én annyit nem utaztam külföldre.
9 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Előző héten találtam a csatornát. Olyan szépen megmutatja, mennyivel is előttünk járnak a csehek. Ha valami furát talál, akkor az állami szervek intézkednek, segítenek, kiadják amit kell.
Nálunk egy ilyen youtubert már rég lecsuktak volna, mert nem tetszett volna a hatalomnak.


Nomac
 telex.hu/belfold/2022/08/26/nyomozas-indulhat-a-kulfoldi-vlogger-altal-leleplezett-lehuzos-pesti-bar-ugyeben

Ennek nem tudom mi lett a vége
Negritis, a vajda
Ez is egy külföldi blogger volt, hol maradnak a magyar hősök? 😀
Nomac
szlovákiai magyar, nem?

13:50nél említi is, jól rémlett 😊

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
Előző héten találtam a csatornát. Olyan szépen megmutatja, mennyivel is előttünk járnak a csehek. Ha valami furát talál, akkor az állami szervek intézkednek, segítenek, kiadják amit kell.
Nálunk egy ilyen youtubert már rég lecsuktak volna, mert nem tetszett volna a hatalomnak.


Nomac
 telex.hu/belfold/2022/08/26/nyomozas-indulhat-a-kulfoldi-vlogger-altal-leleplezett-lehuzos-pesti-bar-ugyeben

Ennek nem tudom mi lett a vége
Negritis, a vajda
Ez is egy külföldi blogger volt, hol maradnak a magyar hősök? 😀
9 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Előző héten találtam a csatornát. Olyan szépen megmutatja, mennyivel is előttünk járnak a csehek. Ha valami furát talál, akkor az állami szervek intézkednek, segítenek, kiadják amit kell.
Nálunk egy ilyen youtubert már rég lecsuktak volna, mert nem tetszett volna a hatalomnak.


Nomac
 telex.hu/belfold/2022/08/26/nyomozas-indulhat-a-kulfoldi-vlogger-altal-leleplezett-lehuzos-pesti-bar-ugyeben

Ennek nem tudom mi lett a vége

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
Előző héten találtam a csatornát. Olyan szépen megmutatja, mennyivel is előttünk járnak a csehek. Ha valami furát talál, akkor az állami szervek intézkednek, segítenek, kiadják amit kell.
Nálunk egy ilyen youtubert már rég lecsuktak volna, mert nem tetszett volna a hatalomnak.

9 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 363 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/555354765_1398599992270352_6045509689112363380_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx900x601&ctp=p600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=cae128&_nc_ohc=Bju4YZvacE8Q7kNvwGGH8fT&_nc_oc=AdpG1NHaPTpAEmBcDo-aT-nm4OVaHMLRr7M7qS1lMQmBdAoAD2s-uu9coRQym-l0at4&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=yCHiV6KU1oX5Eeskjkqofg&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-fzokFj9o0fvvh2Ks9vfZpudyk7IOQHHbT5FybhQNjfg&oe=6A42165D
HBweb
[Budapest - Esztergom HU] Szárnyrakelt a hír, hogy a szigorodó műszaki előírásoknak a MAHART Passnave szárnyashajói már nem tudnak megfelelni, így 2026-tól vélhetően nem közlekedhetnek tovább. Az...


Ennyi volt a szárnyashajó közlekedés...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az "szuper"...feleségemnek most lenne az első online órája a Kodolányin de sem a Neptun sem a Moodle sem a Hallgatói ügyfélkapu rendszere nem működik....tájékoztatás persze nuku
9 hónapja
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Sajdik Ferenc is itt hagyott minket 😕
Nagy Hoho Horgász, Pom-Pom, Bontott csirke és rengeteg LudasMatyi karikatúra
9 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
mi a problema?
de amugy igen tipik Maltanak latszik, a regi oldschool townhouseok, es a tipikus ujepitesu epulet is, aminek a szine is tipikus.
csebi
Azt a Citroent el is vontathatták volna, bár tény hogy ezzel a megoldással mindenkinek olcsóbban jött ki a művelet.
gyeek
pedig itt amugy kiteszik hogy hova nem szabad leparkolni, mert munkavegzes lesz (ugye mivel a folyosok is picik ezert mindent az erkelyeken keresztul visznek be, ami miatt szinten sokszor ki van teve, hogy nem lehet parkolni). maskor nyugodtan elvisznek autokat, lehet ez a citroen vmi helyi arc autoja volt ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
9 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 718 — Grady Judd fan
mi a problema?
de amugy igen tipik Maltanak latszik, a regi oldschool townhouseok, es a tipikus ujepitesu epulet is, aminek a szine is tipikus.
csebi
Azt a Citroent el is vontathatták volna, bár tény hogy ezzel a megoldással mindenkinek olcsóbban jött ki a művelet.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
9 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Ez elvileg Málta. 😀


gyeek
mi a problema?
de amugy igen tipik Maltanak latszik, a regi oldschool townhouseok, es a tipikus ujepitesu epulet is, aminek a szine is tipikus.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
9 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 718 — Grady Judd fan
Ez elvileg Málta. 😀


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
9 hónapja
YoungZeeZee 9 843
Pár napja az egyik topicban előkerültek a youtubefeliratkozások, hogy ki hány csatornára van feliratkozva, gondoltam én is ránézek a sajátjaimra, és akkor már ki is listázom:

Összes feliratkozás: 68 csatorna, ebben a megoszlásban:

Közéleti/politikai: 20 csatorna
Sakk: 15 csatorna
Humor: 6 csatorna
Zene: 6 csatorna
Film: 4 csatorna
Játék: 3 csatorna
Az egyebek, amiket jó szívvel egyikbe se soroltam be: 7 csatorna
Szerintem inaktívak vagy megszűntek, mert ezeréve nem láttam tőlük kontentet: 7 csatorna

Szívesen elolvasom másét is.
Őszentsége Sobri Jóska
Nulla.
Valahogyan az algoritmus feldobja a rendszeresen nézett tartalmaim folytatásait és nekem ez elég.
De ha feliratkoznék, az max. öt lenne, az általam követett tematikus honlapok száma sem több tíznél, őslény vagyok.
Dzsokijuing
szinten nulla, igyis kap az ember eleg uzenetet mailt lofaszt illetve a realatedekben mindig megtalalom a dolgokat
YoungZeeZee
Ki lehet kapcsolni, én amikor felirtkozom, mindig kikapcsolom hogy küldjön üzenetet. Az algoritmus mindig azt dobálja be neked amilyen témát éppen nézel, viszont ha fel vagy iratkozva, akkor fel fogja dobni az új videót, ez olyanoknál aki év 2-3 videót tölt fel, elég fontos.
Nomac
elvagyok nelkulok,feliratkozas nelkul is de koszi szepen
9 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
kettő. egyiket se nézem rendszeresen 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
9 hónapja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
Pár napja az egyik topicban előkerültek a youtubefeliratkozások, hogy ki hány csatornára van feliratkozva, gondoltam én is ránézek a sajátjaimra, és akkor már ki is listázom:

Összes feliratkozás: 68 csatorna, ebben a megoszlásban:

Közéleti/politikai: 20 csatorna
Sakk: 15 csatorna
Humor: 6 csatorna
Zene: 6 csatorna
Film: 4 csatorna
Játék: 3 csatorna
Az egyebek, amiket jó szívvel egyikbe se soroltam be: 7 csatorna
Szerintem inaktívak vagy megszűntek, mert ezeréve nem láttam tőlük kontentet: 7 csatorna

Szívesen elolvasom másét is.
Őszentsége Sobri Jóska
Kíváncsiságból én is megnéztem. 148 csatorna. Egyéb dolgokat a szórakoztatásba soroltam:

Közéleti/politikai: 15
Utazás/túra: 29
Szórakoztató: 24
Ismeretterjesztő/Tudományos: 20
Film : 7
Pénzügy/Befektetés: 6
Sport: 12
Edzés/Táplálkozás: 13
Inaktív: 5
True crime: 12
Játék: 5

Egy dolog lepett meg, a sportban nincs NFL, főleg bringa és foci van.
9 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Nekem van négy vagy öt makettezős, két focis (hivatalos Liverpool, The Overlap), meg talán egy-két zenei, de ez nem biztos.
9 hónapja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
Pár napja az egyik topicban előkerültek a youtubefeliratkozások, hogy ki hány csatornára van feliratkozva, gondoltam én is ránézek a sajátjaimra, és akkor már ki is listázom:

Összes feliratkozás: 68 csatorna, ebben a megoszlásban:

Közéleti/politikai: 20 csatorna
Sakk: 15 csatorna
Humor: 6 csatorna
Zene: 6 csatorna
Film: 4 csatorna
Játék: 3 csatorna
Az egyebek, amiket jó szívvel egyikbe se soroltam be: 7 csatorna
Szerintem inaktívak vagy megszűntek, mert ezeréve nem láttam tőlük kontentet: 7 csatorna

Szívesen elolvasom másét is.
Őszentsége Sobri Jóska
Nulla.
Valahogyan az algoritmus feldobja a rendszeresen nézett tartalmaim folytatásait és nekem ez elég.
De ha feliratkoznék, az max. öt lenne, az általam követett tematikus honlapok száma sem több tíznél, őslény vagyok.
Dzsokijuing
szinten nulla, igyis kap az ember eleg uzenetet mailt lofaszt illetve a realatedekben mindig megtalalom a dolgokat
YoungZeeZee
Ki lehet kapcsolni, én amikor felirtkozom, mindig kikapcsolom hogy küldjön üzenetet. Az algoritmus mindig azt dobálja be neked amilyen témát éppen nézel, viszont ha fel vagy iratkozva, akkor fel fogja dobni az új videót, ez olyanoknál aki év 2-3 videót tölt fel, elég fontos.
9 hónapja
YoungZeeZee 9 843
Pár napja az egyik topicban előkerültek a youtubefeliratkozások, hogy ki hány csatornára van feliratkozva, gondoltam én is ránézek a sajátjaimra, és akkor már ki is listázom:

Összes feliratkozás: 68 csatorna, ebben a megoszlásban:

Közéleti/politikai: 20 csatorna
Sakk: 15 csatorna
Humor: 6 csatorna
Zene: 6 csatorna
Film: 4 csatorna
Játék: 3 csatorna
Az egyebek, amiket jó szívvel egyikbe se soroltam be: 7 csatorna
Szerintem inaktívak vagy megszűntek, mert ezeréve nem láttam tőlük kontentet: 7 csatorna

Szívesen elolvasom másét is.
Őszentsége Sobri Jóska
Nulla.
Valahogyan az algoritmus feldobja a rendszeresen nézett tartalmaim folytatásait és nekem ez elég.
De ha feliratkoznék, az max. öt lenne, az általam követett tematikus honlapok száma sem több tíznél, őslény vagyok.
Dzsokijuing
szinten nulla, igyis kap az ember eleg uzenetet mailt lofaszt illetve a realatedekben mindig megtalalom a dolgokat
9 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Pár napja az egyik topicban előkerültek a youtubefeliratkozások, hogy ki hány csatornára van feliratkozva, gondoltam én is ránézek a sajátjaimra, és akkor már ki is listázom:

Összes feliratkozás: 68 csatorna, ebben a megoszlásban:

Közéleti/politikai: 20 csatorna
Sakk: 15 csatorna
Humor: 6 csatorna
Zene: 6 csatorna
Film: 4 csatorna
Játék: 3 csatorna
Az egyebek, amiket jó szívvel egyikbe se soroltam be: 7 csatorna
Szerintem inaktívak vagy megszűntek, mert ezeréve nem láttam tőlük kontentet: 7 csatorna

Szívesen elolvasom másét is.
Őszentsége Sobri Jóska
Nulla.
Valahogyan az algoritmus feldobja a rendszeresen nézett tartalmaim folytatásait és nekem ez elég.
De ha feliratkoznék, az max. öt lenne, az általam követett tematikus honlapok száma sem több tíznél, őslény vagyok.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
9 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
az online jegy vásárlás miként működik? szerettem volna jegyet venni a pam kutya koncerte ( a gyerek nagyon szereti őket ). azt írták, hogy kettőkor kezdődik az értékesítés. belépek az oldalra 13.55-kor és négy óra várakozási időt ír. szóval innen megjöttünk. a jövőben ha ilyen van akkor mennyivel előbb érdemes beülni szobrozni kb? nincs ebben tapasztalat azért kérdezem
peach
Hétfőn kettőkor lehet a 3. koncertre jegyet venni.
Egy koncertnyi emberrel már kevesebben vártok majd.
kittli
köszönöm, de ezt értem. ma is így volt. aztán 13.55kor 4 órás sorba kerültem 😀
peach
Csak próbáltam pozitív energiákat irányítani feléd, ha már érdemi választ nem tudtam. 😀

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.