Sebii
- Lakhely
- Tiszavasvári
- Utoljára láttuk
- 6 perce
- Regisztrált
- több mint 15 éve
- Fórum hozzászólások
- 3 189
Legaktívabb fórum topikok
Utolsó 10 fórum hozzászólás
38 perce
Esélyesebb, hogy az állomásról is benne van valaki a buliban fizetés kiegészítésként.A kamera, ami újonnan telepítésű nem működik, vagy a MÁV valamiért nem tud érdemi videofelvételt küldeni a rendőrségnek, h valahol legalább el tudjanak indulni.Ez a kedvenc részem. Akkora kamu hogy nem igaz.
dawyd728
Mikey
1 napja
Witherspoon az elso CB az NFL ben aki 2 sacket es pick6 et szerez egy meccsen!A 2. félidőben konkrétan 4 cserével álltunk ki, a kezdő center pedig guard volt. Ahhoz képest még egész jól elkaristolt az offense. Láttuk a Giantset hasonlóan tartalékos fallal milyen performanszt tettek le.
A 3. Down offense borzaszto remelem azzal megprobalnak valamit kezdeni es javit rajta ha a kezdo tacklek jatszanak majd
Fantomas0429
1 napja
Általában támogatom a negyedikre támadást, de itt most rúgtam volna, legyen meg a 2 TD különbség.
1 napja
A szezon elején megálmodott kezdőfalból jelenleg 1 játékos bevethető, ő se a saját posztján...
1 napja
egyszer lesz majd egy szabályos playünk valamikor
1 napja
Lassan hazahoznám Wilsont....Asszony mit szólna hozzá?
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
2 napja
Én is tervezek jönni, ha tudok előtte aludni egy kicsit.
8 napja
A nap végén végülis ezért nézzük a meccset. Nyílván jobb dolog nyerni, de én inkább nézek egy olyan meccset ahol színvonalas a játék és kikapunk 38-35-re mint egy kiizzadt szemkiszúros 9-6-os győzelmet (hello Jets-Patriots)Ugy erzed kompetitivek vagyunk? Jo volt a roster management? Coaching csapat versenykepes?Ami fontos és kimaradt az értékelésekből. A vasárnapi derbi egyértelmű tanulsága, hogy csak akkor van esélyünk, hogy figyelmet kapjunk, ha Jay Z veszi meg a csapatot (adnám amúgy), és Beyonce kitakarná az Arrowhead ragyogását. Asszem, erre ma rajta kívül senki sem képes. Plusz Wilson visszajöhetne, mitöbb személyesen tehetné be az iratmegsemmisítőbe Pete HR papírjait. Jó műsor lenne.Most viccen kívűl: Ha holnap elémállna Jody azzal, hogy rámírja a csapatot, úgy ahogy van az egészet, akkor én, amikor másnap reggel bemennék nem rúgnám ki Carrollt.
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
De tényleg.
akdestroyer
En kirugnam es hoznek egy "ujhullamos" edzot.
Ezzel egyutt, ujabb gyozelem, szorakoztato jatek. Nekem ennyi eleg, meg ha vermes remenyeink nem is lehetnek es egy 0-2-es csapatot vertunk, akkor is azt mondom, hogy legalabb jol szorakoztunk.
undisputedly
8 napja
Nekem Sony tv-m van, az se egy mai darab, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Főleg a hangja nagyon jó.
Legkedveltebb fórum hozzászólások
több mint 9 éve
A legtöbb szarvas magasabbra tud ugrani, mint egy átlagos ház. Ez többnyire azért van, mert a szarvasoknak igen erős hátsó lábuk van, és azért is, mert egy átlagos ház nem tud ugrani.
több mint 8 éve
Engem sokkal jobban zavar az, hogy Sanyi még mindig ott tart, hogy Julius Peppers, Jared Allen, Troy Polamalu az istenek és fingja nincs a játékosok 80%áról, hogy kicsoda. Szerintem ez a gáz, nem pedig az, hogy egy kommentátor bakizik párat.
több mint 9 éve
Sherman igazi ketrecbe való állatAlabama NinersMég nem láttam olyat hogy valaki a Harbaugh összes betűjét melléüsse.
több mint 1 éve
Értéken hoztunk embert talán a legnagyobb needre? Valaki bezárta Schneideréket a szekrénybe?
több mint 9 éve
A német szerveknél faji tisztasági intelligenciatesztet dolgoznak ki.Bizottság: Mondjon egy kétjegyű számot!
Első jelölt: 67.
Bizottság: Na és miért pont 67? Miért nem 76?
Első jelölt: Nem! 67!
Bizottság feljegyzi: "erős, árja jellem".
Jön a második jelölt.
Bizottság: Mondjon egy kétjegyű számot!
Második jelölt: 53.
Bizottság: Na és miért pont 53? Miért nem 35?
Második jelölt: Hát, lehetne éppen 35 is.
Bizottság feljegyzi: "árjához közeli jellem".
Jön a harmadik jelölt, Stirlitz.
Bizottság: Mondjon egy kétjegyű számot!
Stirlitz: 44.
Bizottság: Na és miért pont 44? Miért nem... Na, Stirlitz, elég volt ezekből a hülye zsidó trükkökből!
7 hónapja
Én egy mobilszervizben dolgozok egy jó ideje és amennyire csak tudom próbálom magam függetleníteni a telefonomtól. Nap mint nap látom, hogy emberek konkrétan semmit nem tudnak csinálni, ha egy napra le kell adniuk a telefonjukat szervizbe. Nem értem hogyan lehet ennyire függeni egy eszköztől, ami bármikor elromolhat. Nálam mindig van bankkártya és mindig van legalább egy 10es kp, mert bármikor jól jöhet.