Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

9 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Ja még valami ami eszembe jutott. Nem ismerik a laktózmentes dolgokat vagy csak mi fogtuk ki az ilyen helyeket. Mondjuk a boltokban se nagyon találtunk ilyet.
Matthew99
Ott nincsenek mérgezve a polgárok, így nem lesznek betegek.
9 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
Egy kis helyzetjelentés Szlovéniáról. 4 napot voltunk a Bohinj-tó partján. Bohinj, Vogel, Bled, Vintgar szurdok, Postojna barlang volt a látnivaló. A 3 csillagos szállás ott is 3 csillagos. Bohinjba csak akkor érdemes foglalni, ha ott akarsz keveregni napokig, mert az autópályához át kell menni Bleden ahol mindig dugó van. A dugó egyébként az összes napunkon volt. Celje alatt utat és alagutat csinálnak ott oda-vissza álltunk. Ljubljanánál is sűrű a forgalom. Postojnában is rohadt sokan voltak. A cseppkő barlangba legjobb ha előre foglalsz, viszont ha nem akkor nem szabad hagyni magatokat és a pénztárossal kell alkudozni. Kint a srácok elküldtek minket, de szerencsére újra próbálkoztunk a pénztárnál és negyed óra múlva a vonaton ültünk. Instant megéri a benti látvány a pénzt, amit kérnek. Bled rohadt zsúfolt, kocsival nem javasolt. Mi vonattal mentünk és az csoda volt magyar szemmel. Elektromos vonat, tiszta, pontos, olcsó. Vintgard szurdokba is érdemes előre foglalni jegyet, de vigyázat, mert óriás szívás a dolog. Végigmész a kiépített szurdokon, ami csodás 1 óra alatt és ha felnézel ott fogsz visszasétálni közel dupla idő alatt. Nincs vissza transzfer, hanem felmászol a hegyre és ott keveredsz vissza gyerekkel, cuccal, mindennel. Kaja rendben volt, mi ahogy esik alapon keveredtünk be helyekre. Angolul mindenhol elboldogultunk és ugyan esős napok voltak de a programokon megúsztuk. Csodás ország, nyugodtan közlekednek, betartják a sebességet.
Matthew99
en is irni akartam egy osszefoglalot, mert mi meg augusztus kozepen jartuk meg, ketten asszonnyal, elso kulon utazas miota gyerekunk szuletett, ez meg igy szulinapi ajandek volt es 10 eves hazassagi egymasnak.
szoval waze-t hasznaltam, olvastam az alagut felujitast, de nem hozott le (annak meg nem lattam ertelmet, hogy Zagrab fele keruljunk, es ott is fizessuk meg).
szoval odaut: koran reggel indultunk BP-rol igy szerencsere az M7 nem volt gaz, a vadallatok meg aludtak. Szlovenia is szep lassan csordagalat, az alagut nyilvan szivas volt, de ez van. aztan utana Ljubljana elkerulese utan Kranj mellett volt egy hatalmas baleset, ami miatt megint alltunk vagy fel orat. aztan rohadtul meglepodtem, hogy Blednel az utolso 4 km fel ora volt, nem hittem el. voltunk korabban COVID elotti decemberben es hatalmas nyugalom volt, ez felkeszuletlenul ert amugy.
Bledben volt szallas, 4 csillagos szalloda, (osszehasonlitva jobb volt mint Hevizen a magyar 4 csillag superior), kocsival nem is mozogtunk tobbet. elso nap rafting ott Blednel, ez ilyen konnyitett szakasz ott a kozelben, de nagyon elveztuk, a teljesen mas tajat-vizet mint Malta. aztan delutan elmentunk mi is a Vingard szurdokhoz, ami sztem jol meg van szervezve, hogy online kell jegyet venni, es van shuttle busz, ami odavisz es visszahoz Bledbe. nekem nagyon tetszett a vissza seta is, bar az asszony picit hosszunak talalta, valoban 😊
amugy mki nagyon kedves volt, ertettek az angolt, nagyon kis kellemes hely, lehet jovore mar harman v negyen megyunk vissza picit akar hosszabban is.
viszont a hazaut: waze lehozott az alagut elott, en meg lementem. barcsak ne tettem volna. nagyon szep kis ut volt a szloven hegyekben, de beszorultam egy szloven holgy moge, aki nem volt tul magabiztos a szerpentines utakon. nem idegesitett, direkt picit lemaradtam 3-4 auto tavolsagra, hogy ne stresszeljem. viszont mogottem egy honfitarsunk ugy gondolta, hogy o most Colin McRae lesz, es elkepeszto veszelyesen jott mogottem. volt olyan, hogy a szerpentin kanyarban konkretan at kellett menni a masik oldalra, hogy ne jojjon nekem. elozni nem tudott a keskeny ut miatt (nem eleg szeles ket teljes savnak, nincs is felfestve) meg a kanyarok miatt. aztan mikor vegul nagy nehezen megelozott akkor majdnem le is koccolta az autot a hegynek, meg a kereket le is ment az utrol. aztan az M7-n meg ugyanez hazafele. sok idiota magyar rendszamos, elozes kozben, mikor mellettem van a teherauto, villog. nem tudom mit vart, hogy atugratok a leallosavba? 😊 eleg szomoru a vezetesi kulturank sajnos.
csebi
Ja még valami ami eszembe jutott. Nem ismerik a laktózmentes dolgokat vagy csak mi fogtuk ki az ilyen helyeket. Mondjuk a boltokban se nagyon találtunk ilyet.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
9 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Egy kis helyzetjelentés Szlovéniáról. 4 napot voltunk a Bohinj-tó partján. Bohinj, Vogel, Bled, Vintgar szurdok, Postojna barlang volt a látnivaló. A 3 csillagos szállás ott is 3 csillagos. Bohinjba csak akkor érdemes foglalni, ha ott akarsz keveregni napokig, mert az autópályához át kell menni Bleden ahol mindig dugó van. A dugó egyébként az összes napunkon volt. Celje alatt utat és alagutat csinálnak ott oda-vissza álltunk. Ljubljanánál is sűrű a forgalom. Postojnában is rohadt sokan voltak. A cseppkő barlangba legjobb ha előre foglalsz, viszont ha nem akkor nem szabad hagyni magatokat és a pénztárossal kell alkudozni. Kint a srácok elküldtek minket, de szerencsére újra próbálkoztunk a pénztárnál és negyed óra múlva a vonaton ültünk. Instant megéri a benti látvány a pénzt, amit kérnek. Bled rohadt zsúfolt, kocsival nem javasolt. Mi vonattal mentünk és az csoda volt magyar szemmel. Elektromos vonat, tiszta, pontos, olcsó. Vintgard szurdokba is érdemes előre foglalni jegyet, de vigyázat, mert óriás szívás a dolog. Végigmész a kiépített szurdokon, ami csodás 1 óra alatt és ha felnézel ott fogsz visszasétálni közel dupla idő alatt. Nincs vissza transzfer, hanem felmászol a hegyre és ott keveredsz vissza gyerekkel, cuccal, mindennel. Kaja rendben volt, mi ahogy esik alapon keveredtünk be helyekre. Angolul mindenhol elboldogultunk és ugyan esős napok voltak de a programokon megúsztuk. Csodás ország, nyugodtan közlekednek, betartják a sebességet.
Matthew99
en is irni akartam egy osszefoglalot, mert mi meg augusztus kozepen jartuk meg, ketten asszonnyal, elso kulon utazas miota gyerekunk szuletett, ez meg igy szulinapi ajandek volt es 10 eves hazassagi egymasnak.
szoval waze-t hasznaltam, olvastam az alagut felujitast, de nem hozott le (annak meg nem lattam ertelmet, hogy Zagrab fele keruljunk, es ott is fizessuk meg).
szoval odaut: koran reggel indultunk BP-rol igy szerencsere az M7 nem volt gaz, a vadallatok meg aludtak. Szlovenia is szep lassan csordagalat, az alagut nyilvan szivas volt, de ez van. aztan utana Ljubljana elkerulese utan Kranj mellett volt egy hatalmas baleset, ami miatt megint alltunk vagy fel orat. aztan rohadtul meglepodtem, hogy Blednel az utolso 4 km fel ora volt, nem hittem el. voltunk korabban COVID elotti decemberben es hatalmas nyugalom volt, ez felkeszuletlenul ert amugy.
Bledben volt szallas, 4 csillagos szalloda, (osszehasonlitva jobb volt mint Hevizen a magyar 4 csillag superior), kocsival nem is mozogtunk tobbet. elso nap rafting ott Blednel, ez ilyen konnyitett szakasz ott a kozelben, de nagyon elveztuk, a teljesen mas tajat-vizet mint Malta. aztan delutan elmentunk mi is a Vingard szurdokhoz, ami sztem jol meg van szervezve, hogy online kell jegyet venni, es van shuttle busz, ami odavisz es visszahoz Bledbe. nekem nagyon tetszett a vissza seta is, bar az asszony picit hosszunak talalta, valoban 😊
amugy mki nagyon kedves volt, ertettek az angolt, nagyon kis kellemes hely, lehet jovore mar harman v negyen megyunk vissza picit akar hosszabban is.
viszont a hazaut: waze lehozott az alagut elott, en meg lementem. barcsak ne tettem volna. nagyon szep kis ut volt a szloven hegyekben, de beszorultam egy szloven holgy moge, aki nem volt tul magabiztos a szerpentines utakon. nem idegesitett, direkt picit lemaradtam 3-4 auto tavolsagra, hogy ne stresszeljem. viszont mogottem egy honfitarsunk ugy gondolta, hogy o most Colin McRae lesz, es elkepeszto veszelyesen jott mogottem. volt olyan, hogy a szerpentin kanyarban konkretan at kellett menni a masik oldalra, hogy ne jojjon nekem. elozni nem tudott a keskeny ut miatt (nem eleg szeles ket teljes savnak, nincs is felfestve) meg a kanyarok miatt. aztan mikor vegul nagy nehezen megelozott akkor majdnem le is koccolta az autot a hegynek, meg a kereket le is ment az utrol. aztan az M7-n meg ugyanez hazafele. sok idiota magyar rendszamos, elozes kozben, mikor mellettem van a teherauto, villog. nem tudom mit vart, hogy atugratok a leallosavba? 😊 eleg szomoru a vezetesi kulturank sajnos.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
9 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 373 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
-gólyatábor stb-első napok-
Minden lányos apuka csak egy imát rebeg ilyenkor:
Mi atyánk adddd, hogy ne kerüljön olyan mocskok kezébe a lányom amilyen az apja volt 20-30 éve.
Amen
ozibozi
Ezért kell fiút csinálni 😆
warr_b
Azt minden balfasz tud....😊
csi77
Érdekes, nálunk a lányokról mondják ezt 😄😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
-gólyatábor stb-első napok-
Minden lányos apuka csak egy imát rebeg ilyenkor:
Mi atyánk adddd, hogy ne kerüljön olyan mocskok kezébe a lányom amilyen az apja volt 20-30 éve.
Amen
ozibozi
Ezért kell fiút csinálni 😆
warr_b
Azt minden balfasz tud....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
9 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 373 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
-gólyatábor stb-első napok-
Minden lányos apuka csak egy imát rebeg ilyenkor:
Mi atyánk adddd, hogy ne kerüljön olyan mocskok kezébe a lányom amilyen az apja volt 20-30 éve.
Amen
ozibozi
Ezért kell fiút csinálni 😆
warr_b
őt is megdughatják 😊
NB2
Erre azért jóval kisebb az esély 🙈


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 hónapja
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
-gólyatábor stb-első napok-
Minden lányos apuka csak egy imát rebeg ilyenkor:
Mi atyánk adddd, hogy ne kerüljön olyan mocskok kezébe a lányom amilyen az apja volt 20-30 éve.
Amen
ozibozi
Ezért kell fiút csinálni 😆
warr_b
őt is megdughatják 😊
9 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 373 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
-gólyatábor stb-első napok-
Minden lányos apuka csak egy imát rebeg ilyenkor:
Mi atyánk adddd, hogy ne kerüljön olyan mocskok kezébe a lányom amilyen az apja volt 20-30 éve.
Amen
ozibozi
Ezért kell fiút csinálni 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
-gólyatábor stb-első napok-
Minden lányos apuka csak egy imát rebeg ilyenkor:
Mi atyánk adddd, hogy ne kerüljön olyan mocskok kezébe a lányom amilyen az apja volt 20-30 éve.
Amen
ozibozi
Most akkor minden lanyos apuka mocsok vagy mit akarsz ezzel mondani?

Persze, ertem en h a koztudatban a golyatabor egy nagy orgia, de azert ez megsem az Olimpia.
Vagy az se az?
9 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
-gólyatábor stb-első napok-
Minden lányos apuka csak egy imát rebeg ilyenkor:
Mi atyánk adddd, hogy ne kerüljön olyan mocskok kezébe a lányom amilyen az apja volt 20-30 éve.
Amen

Szerkesztette: ozibozi
9 hónapja
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
Ezek eltések, mert a megérett a meggyet éneklik elté-sre átköltve. Olyan koli meg nincs itt. Csak műszakis, de abból kb 6-7 is.
XI közepe, Móricz.
slowmotion
bme-sek, direkt az eltére éneklik, hogy úgy tűnjön, hogy a "konkurencia" zajong.

és hát ismerős, én is itt lakok, a tegnap esti társaság tényleg vállalhatatlan volt, sajnos a szeptember szerintem ilyen marad.
törölt kristof
A Móricznál nincs elte? Hiszen ott vannak a jogász és a bölcsész, ttk plusz minden más elit szakkollégiumok.
Assurbanapli
nem lenne rossz megoldás... de szakkollégiumba nem kerül akárki, pláne nem elsős, ez meg tipikus nulladik heti gólyaprogramnak tűnik, minden egyes kibaszott évben. az elsősöknek a kollégium meg kint van a Dayka Gábor utcában, a Budaörsi út felett.
slowmotion
A Bibóba valóban nem, de az Eötvös Collegiumba elsősöket is felvesznek.
De ha a Budaörsit vagy a Nagytétényit nézzük, hát azokhoz a legközelebbi szórakozónegyed a Móricz környéke, onnan kifelé minden zárva van már korán este.
9 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Ezek eltések, mert a megérett a meggyet éneklik elté-sre átköltve. Olyan koli meg nincs itt. Csak műszakis, de abból kb 6-7 is.
XI közepe, Móricz.
slowmotion
bme-sek, direkt az eltére éneklik, hogy úgy tűnjön, hogy a "konkurencia" zajong.

és hát ismerős, én is itt lakok, a tegnap esti társaság tényleg vállalhatatlan volt, sajnos a szeptember szerintem ilyen marad.
törölt kristof
A Móricznál nincs elte? Hiszen ott vannak a jogász és a bölcsész, ttk plusz minden más elit szakkollégiumok.
Assurbanapli
nem lenne rossz megoldás... de szakkollégiumba nem kerül akárki, pláne nem elsős, ez meg tipikus nulladik heti gólyaprogramnak tűnik, minden egyes kibaszott évben. az elsősöknek a kollégium meg kint van a Dayka Gábor utcában, a Budaörsi út felett.
9 hónapja
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
Ezek eltések, mert a megérett a meggyet éneklik elté-sre átköltve. Olyan koli meg nincs itt. Csak műszakis, de abból kb 6-7 is.
XI közepe, Móricz.
slowmotion
bme-sek, direkt az eltére éneklik, hogy úgy tűnjön, hogy a "konkurencia" zajong.

és hát ismerős, én is itt lakok, a tegnap esti társaság tényleg vállalhatatlan volt, sajnos a szeptember szerintem ilyen marad.
törölt kristof
A Móricznál nincs elte? Hiszen ott vannak a jogász és a bölcsész, ttk plusz minden más elit szakkollégiumok.

Szerkesztette: Assurbanapli
9 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Ezek eltések, mert a megérett a meggyet éneklik elté-sre átköltve. Olyan koli meg nincs itt. Csak műszakis, de abból kb 6-7 is.
XI közepe, Móricz.
slowmotion
bme-sek, direkt az eltére éneklik, hogy úgy tűnjön, hogy a "konkurencia" zajong.

és hát ismerős, én is itt lakok, a tegnap esti társaság tényleg vállalhatatlan volt, sajnos a szeptember szerintem ilyen marad.
törölt kristof
igen? akkor odaszarok a kollégium elé mindjárt
slowmotion
Mindegyik elé? Mert van ott vagy 6+
zacknorb
Valami besameles ragu rosszul átsütött pizzán, egy-két sör szupportnak és már csak az ajtótól-ajtóig való tartogatást kell megoldani.
gyeek
Ez szakmai tanács lenne egy vendéglátást belülről ismerő személytől? 😀
slowmotion
Sajáttól nem fosok, ez civil tapasztalat.
gyeek
a sajáttól fosson más? 😀
9 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Ezek eltések, mert a megérett a meggyet éneklik elté-sre átköltve. Olyan koli meg nincs itt. Csak műszakis, de abból kb 6-7 is.
XI közepe, Móricz.
slowmotion
bme-sek, direkt az eltére éneklik, hogy úgy tűnjön, hogy a "konkurencia" zajong.

és hát ismerős, én is itt lakok, a tegnap esti társaság tényleg vállalhatatlan volt, sajnos a szeptember szerintem ilyen marad.
törölt kristof
igen? akkor odaszarok a kollégium elé mindjárt
slowmotion
Mindegyik elé? Mert van ott vagy 6+
zacknorb
Valami besameles ragu rosszul átsütött pizzán, egy-két sör szupportnak és már csak az ajtótól-ajtóig való tartogatást kell megoldani.
gyeek
Ez szakmai tanács lenne egy vendéglátást belülről ismerő személytől? 😀
slowmotion
Sajáttól nem fosok, ez civil tapasztalat.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
9 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Ezek eltések, mert a megérett a meggyet éneklik elté-sre átköltve. Olyan koli meg nincs itt. Csak műszakis, de abból kb 6-7 is.
XI közepe, Móricz.
slowmotion
bme-sek, direkt az eltére éneklik, hogy úgy tűnjön, hogy a "konkurencia" zajong.

és hát ismerős, én is itt lakok, a tegnap esti társaság tényleg vállalhatatlan volt, sajnos a szeptember szerintem ilyen marad.
törölt kristof
igen? akkor odaszarok a kollégium elé mindjárt
slowmotion
Mindegyik elé? Mert van ott vagy 6+
zacknorb
Valami besameles ragu rosszul átsütött pizzán, egy-két sör szupportnak és már csak az ajtótól-ajtóig való tartogatást kell megoldani.
gyeek
Ez szakmai tanács lenne egy vendéglátást belülről ismerő személytől? 😀
9 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Ezek eltések, mert a megérett a meggyet éneklik elté-sre átköltve. Olyan koli meg nincs itt. Csak műszakis, de abból kb 6-7 is.
XI közepe, Móricz.
slowmotion
bme-sek, direkt az eltére éneklik, hogy úgy tűnjön, hogy a "konkurencia" zajong.

és hát ismerős, én is itt lakok, a tegnap esti társaság tényleg vállalhatatlan volt, sajnos a szeptember szerintem ilyen marad.
törölt kristof
igen? akkor odaszarok a kollégium elé mindjárt
slowmotion
Mindegyik elé? Mert van ott vagy 6+
zacknorb
Valami besameles ragu rosszul átsütött pizzán, egy-két sör szupportnak és már csak az ajtótól-ajtóig való tartogatást kell megoldani.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
9 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Ezek eltések, mert a megérett a meggyet éneklik elté-sre átköltve. Olyan koli meg nincs itt. Csak műszakis, de abból kb 6-7 is.
XI közepe, Móricz.
slowmotion
bme-sek, direkt az eltére éneklik, hogy úgy tűnjön, hogy a "konkurencia" zajong.

és hát ismerős, én is itt lakok, a tegnap esti társaság tényleg vállalhatatlan volt, sajnos a szeptember szerintem ilyen marad.
törölt kristof
igen? akkor odaszarok a kollégium elé mindjárt
slowmotion
Mindegyik elé? Mert van ott vagy 6+
zacknorb
elmegyek a pad thaiba, és most nem két paprikás szószt kérek rá, hanem három paprikásat 😛
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ezek eltések, mert a megérett a meggyet éneklik elté-sre átköltve. Olyan koli meg nincs itt. Csak műszakis, de abból kb 6-7 is.
XI közepe, Móricz.
slowmotion
bme-sek, direkt az eltére éneklik, hogy úgy tűnjön, hogy a "konkurencia" zajong.

és hát ismerős, én is itt lakok, a tegnap esti társaság tényleg vállalhatatlan volt, sajnos a szeptember szerintem ilyen marad.
törölt kristof
igen? akkor odaszarok a kollégium elé mindjárt
slowmotion
Mindegyik elé? Mert van ott vagy 6+
9 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Ezek eltések, mert a megérett a meggyet éneklik elté-sre átköltve. Olyan koli meg nincs itt. Csak műszakis, de abból kb 6-7 is.
XI közepe, Móricz.
slowmotion
bme-sek, direkt az eltére éneklik, hogy úgy tűnjön, hogy a "konkurencia" zajong.

és hát ismerős, én is itt lakok, a tegnap esti társaság tényleg vállalhatatlan volt, sajnos a szeptember szerintem ilyen marad.
törölt kristof
igen? akkor odaszarok a kollégium elé mindjárt
9 hónapja
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Ezek eltések, mert a megérett a meggyet éneklik elté-sre átköltve. Olyan koli meg nincs itt. Csak műszakis, de abból kb 6-7 is.
XI közepe, Móricz.
slowmotion
bme-sek, direkt az eltére éneklik, hogy úgy tűnjön, hogy a "konkurencia" zajong.

és hát ismerős, én is itt lakok, a tegnap esti társaság tényleg vállalhatatlan volt, sajnos a szeptember szerintem ilyen marad.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
9 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Imádom a szeptembert. Már megint itt a nulladik hét, meg a részeg gólyák és a hasonlóan nemszomjas instruktoraik. Vagy szenior, mittomén mi a fasz van az eltén.

Ráadásul úgy, hogy a környéken hat vagy hét darab műszakis kollégium van, és nulla darab eltés. Oké, a ttk itt van lent negyed órányira a Duna-parton. No de vasárnap este milyen programot szervez bárki is?
slowmotion
Ma valszeg gimis kolis beköltözés van, azok mennek ki.
Meg egyetemi kolisok is úgy random, ha ott is ma van.
Emlékszem nekünk is gimiben mekkora buli volt a 08.31.
zacknorb
Ezek eltések, mert a megérett a meggyet éneklik elté-sre átköltve. Olyan koli meg nincs itt. Csak műszakis, de abból kb 6-7 is.
XI közepe, Móricz.
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Imádom a szeptembert. Már megint itt a nulladik hét, meg a részeg gólyák és a hasonlóan nemszomjas instruktoraik. Vagy szenior, mittomén mi a fasz van az eltén.

Ráadásul úgy, hogy a környéken hat vagy hét darab műszakis kollégium van, és nulla darab eltés. Oké, a ttk itt van lent negyed órányira a Duna-parton. No de vasárnap este milyen programot szervez bárki is?
slowmotion
Ma valszeg gimis kolis beköltözés van, azok mennek ki.
Meg egyetemi kolisok is úgy random, ha ott is ma van.
Emlékszem nekünk is gimiben mekkora buli volt a 08.31.
9 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Imádom a szeptembert. Már megint itt a nulladik hét, meg a részeg gólyák és a hasonlóan nemszomjas instruktoraik. Vagy szenior, mittomén mi a fasz van az eltén.

Ráadásul úgy, hogy a környéken hat vagy hét darab műszakis kollégium van, és nulla darab eltés. Oké, a ttk itt van lent negyed órányira a Duna-parton. No de vasárnap este milyen programot szervez bárki is?
9 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Welcome to our Canada Patches firm. Name patches, PVC patches, custom made rocker patches, morale patches, and many other custom patches are available from Canada Patches, a custom patch supplier. Collaborate with us to design a custom patch. Order right away.
nealkena
Koszi, rendeltem is.