Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

3 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Pásztó (szerintem) a legjobb város Nógrád megyében.
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Juhú, a 21es mellett már Pásztón is van zenélő út

zacknorb
Köszönjük Becsó
JC6 (Mr. Miele)
Karcsi ott lakik a háztömbben (6osban, anyám (és hivatalosan én is) a 10esben).
Szülei meg egy sarokkal odébb, anyukájukat sajnálom, mert a két bolond gyerek miatt senki nem áll vele szóba, csak anya kb.

Poloska vagyok.
3 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 271
Juhú, a 21es mellett már Pásztón is van zenélő út

zacknorb
Köszönjük Becsó
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Juhú, a 21es mellett már Pásztón is van zenélő út

Poloska vagyok.
3 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
10/7, közöm nincs felvidékhez, csak jól következtettem 😀.
eaglesmcnabb
Mi ez a madár váltás? Komolyan kérdezem! 😊
gyeek
Majd ha nem Hurtsnek hívják a kezdő QB-t akkor visszacserélem. 😀
Azon vettem észre magam, hogy amióta meglett az első SB, már annyira nem lelkesedek a csapatért, viszont ligaszerte rengeteg szimpatikus játékosért meg igen.
eaglesmcnabb
Mi kell egy Cowboys drukkernek a kiábránduláshoz? Egy makacs tulajdonos és 30 év sikertelenség.
Mi kell egy Eagles drukkernek a kiábránduláshoz? Egy közepes QB és két Super Bowl győzlem.

😀
gyeek
nem az a baj hogy közepes, hanem hogy nagyon nem szimpatikus 😀
eaglesmcnabb
Csak azt nem tudom hogy mi nem szimpatikus benne, mondjuk a fizimiskáján kívül (ami meg ízlès kèrdèse ès ugye nem is nekünk kell hogy tetszen 😀) olyan meg nincs hogy ne legyen egy fr QBnak gyengébb ève, mèg az eliteknek is volt bőven.... mondjuk idèn kb eldőlhet hogy erre vagy arra.
dande2
Eagles First World Problems.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
3 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
10/7, közöm nincs felvidékhez, csak jól következtettem 😀.
eaglesmcnabb
Mi ez a madár váltás? Komolyan kérdezem! 😊
gyeek
Majd ha nem Hurtsnek hívják a kezdő QB-t akkor visszacserélem. 😀
Azon vettem észre magam, hogy amióta meglett az első SB, már annyira nem lelkesedek a csapatért, viszont ligaszerte rengeteg szimpatikus játékosért meg igen.
eaglesmcnabb
Mi kell egy Cowboys drukkernek a kiábránduláshoz? Egy makacs tulajdonos és 30 év sikertelenség.
Mi kell egy Eagles drukkernek a kiábránduláshoz? Egy közepes QB és két Super Bowl győzlem.

😀
gyeek
nem az a baj hogy közepes, hanem hogy nagyon nem szimpatikus 😀
eaglesmcnabb
Csak azt nem tudom hogy mi nem szimpatikus benne, mondjuk a fizimiskáján kívül (ami meg ízlès kèrdèse ès ugye nem is nekünk kell hogy tetszen 😀) olyan meg nincs hogy ne legyen egy fr QBnak gyengébb ève, mèg az eliteknek is volt bőven.... mondjuk idèn kb eldőlhet hogy erre vagy arra.
3 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
10/7, közöm nincs felvidékhez, csak jól következtettem 😀.
eaglesmcnabb
Mi ez a madár váltás? Komolyan kérdezem! 😊
gyeek
Majd ha nem Hurtsnek hívják a kezdő QB-t akkor visszacserélem. 😀
Azon vettem észre magam, hogy amióta meglett az első SB, már annyira nem lelkesedek a csapatért, viszont ligaszerte rengeteg szimpatikus játékosért meg igen.
eaglesmcnabb
Mi kell egy Cowboys drukkernek a kiábránduláshoz? Egy makacs tulajdonos és 30 év sikertelenség.
Mi kell egy Eagles drukkernek a kiábránduláshoz? Egy közepes QB és két Super Bowl győzlem.

😀
gyeek
nem az a baj hogy közepes, hanem hogy nagyon nem szimpatikus 😀
eaglesmcnabb
Be kell vallanom, nekem bejön az old school New Jack City sztilója. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
3 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
10/7, közöm nincs felvidékhez, csak jól következtettem 😀.
eaglesmcnabb
Mi ez a madár váltás? Komolyan kérdezem! 😊
gyeek
Majd ha nem Hurtsnek hívják a kezdő QB-t akkor visszacserélem. 😀
Azon vettem észre magam, hogy amióta meglett az első SB, már annyira nem lelkesedek a csapatért, viszont ligaszerte rengeteg szimpatikus játékosért meg igen.
eaglesmcnabb
#ravensdilfer
3 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
10/7, közöm nincs felvidékhez, csak jól következtettem 😀.
eaglesmcnabb
Mi ez a madár váltás? Komolyan kérdezem! 😊
gyeek
Majd ha nem Hurtsnek hívják a kezdő QB-t akkor visszacserélem. 😀
Azon vettem észre magam, hogy amióta meglett az első SB, már annyira nem lelkesedek a csapatért, viszont ligaszerte rengeteg szimpatikus játékosért meg igen.
eaglesmcnabb
Mi kell egy Cowboys drukkernek a kiábránduláshoz? Egy makacs tulajdonos és 30 év sikertelenség.
Mi kell egy Eagles drukkernek a kiábránduláshoz? Egy közepes QB és két Super Bowl győzlem.

😀
gyeek
ezzel amúgy tudok menni. számomra jelenleg egy db olyan eagles skill játékos nincs akiért tudnék szurkolni. dejean talán.
bezzeg régen a westbrook, mcnabb ( vick ) djax féle bandát imádtam.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
3 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 449 — je suis poloska
10/7, közöm nincs felvidékhez, csak jól következtettem 😀.
eaglesmcnabb
Mi ez a madár váltás? Komolyan kérdezem! 😊
gyeek
Majd ha nem Hurtsnek hívják a kezdő QB-t akkor visszacserélem. 😀
Azon vettem észre magam, hogy amióta meglett az első SB, már annyira nem lelkesedek a csapatért, viszont ligaszerte rengeteg szimpatikus játékosért meg igen.
eaglesmcnabb
Mi kell egy Cowboys drukkernek a kiábránduláshoz? Egy makacs tulajdonos és 30 év sikertelenség.
Mi kell egy Eagles drukkernek a kiábránduláshoz? Egy közepes QB és két Super Bowl győzlem.

😀
gyeek
nem az a baj hogy közepes, hanem hogy nagyon nem szimpatikus 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
3 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
10/7, közöm nincs felvidékhez, csak jól következtettem 😀.
eaglesmcnabb
Mi ez a madár váltás? Komolyan kérdezem! 😊
gyeek
Majd ha nem Hurtsnek hívják a kezdő QB-t akkor visszacserélem. 😀
Azon vettem észre magam, hogy amióta meglett az első SB, már annyira nem lelkesedek a csapatért, viszont ligaszerte rengeteg szimpatikus játékosért meg igen.
eaglesmcnabb
Mi kell egy Cowboys drukkernek a kiábránduláshoz? Egy makacs tulajdonos és 30 év sikertelenség.
Mi kell egy Eagles drukkernek a kiábránduláshoz? Egy közepes QB és két Super Bowl győzlem.

😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
3 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 449 — je suis poloska
10/7, közöm nincs felvidékhez, csak jól következtettem 😀.
eaglesmcnabb
Mi ez a madár váltás? Komolyan kérdezem! 😊
gyeek
Majd ha nem Hurtsnek hívják a kezdő QB-t akkor visszacserélem. 😀
Azon vettem észre magam, hogy amióta meglett az első SB, már annyira nem lelkesedek a csapatért, viszont ligaszerte rengeteg szimpatikus játékosért meg igen.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
3 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
10/7, közöm nincs felvidékhez, csak jól következtettem 😀.
eaglesmcnabb
Mi ez a madár váltás? Komolyan kérdezem! 😊

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
3 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 449 — je suis poloska
10/7, közöm nincs felvidékhez, csak jól következtettem 😀.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
3 hónapja
dancogo Minnesota Vikings Iowa Hawkeyes 2 679 — Big Penix Energy
3 helyes :/
 24.hu/kultura/2026/02/25/kviz-felvidek-szlovakia-szleng/
Dzsokijuing
10/10, bár tudok kicsit csehül, nagyon sok szinte ugyanaz volt
3 hónapja
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
3 helyes :/
 24.hu/kultura/2026/02/25/kviz-felvidek-szlovakia-szleng/
Dzsokijuing
7.... Felvidéki rokonokkal 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
3 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 271
3 helyes :/
 24.hu/kultura/2026/02/25/kviz-felvidek-szlovakia-szleng/
Dzsokijuing
10/8
Bár ebben sokat segített 5 év profi futball a Felvidéken 😃
3 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 353 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
3 helyes :/
 24.hu/kultura/2026/02/25/kviz-felvidek-szlovakia-szleng/
Dzsokijuing
Dettó, bár a furikon kívül a többit soha életemben nem hallottam 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
3 helyes :/
 24.hu/kultura/2026/02/25/kviz-felvidek-szlovakia-szleng/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
3 hónapja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
 index.hu/belfold/2026/02/24/rendorseg-dunaharaszti-baleset-bicikli-gazolas/

Nekem egyértelmű, szerintetek ez kinek a hibája?
szaba
Ha biciklin ülve gurult ki, akkor mindkettőnek. De a yard az autóst vette elő. Gondolom ha gyalogosként lép ki, akkor sem tudott volna megállni, pedig a zebrát úgy kell megközeliteni.
slowmotion
Alap, hogy láb a féken pihen zebra előtt, de itt konkrétan megállás nélkül próbált átmenni a kerékpáros.
szaba
Dehogy megállás nélkül, nézd vissza még egyszer. Lent van a lába, és akkor indul el amikor a szembe sávban megállnak neki. Az már más kérdés hogy másik oldalra nem nézett. Ahogy Stez is írja, akkor indulok el ha látom hogy megadják az elsőbbséget. Ebben az esetben ez simán autós, mert a bringás nem ment gyorsabban mi egy normál gyalogos aki lelép a zebrára.
3 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 349 — #NoStress
 index.hu/belfold/2026/02/24/rendorseg-dunaharaszti-baleset-bicikli-gazolas/

Nekem egyértelmű, szerintetek ez kinek a hibája?
szaba
Akinek az apja vagy a sógora kevésbbé van beágyazva a NER-be.

3 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 069 — Whoops, looks like something went wrong.
 index.hu/belfold/2026/02/24/rendorseg-dunaharaszti-baleset-bicikli-gazolas/

Nekem egyértelmű, szerintetek ez kinek a hibája?
szaba
Ha biciklin ülve gurult ki, akkor mindkettőnek. De a yard az autóst vette elő. Gondolom ha gyalogosként lép ki, akkor sem tudott volna megállni, pedig a zebrát úgy kell megközeliteni.
slowmotion
Alap, hogy láb a féken pihen zebra előtt, de itt konkrétan megállás nélkül próbált átmenni a kerékpáros.
szaba
Sokan naivan meg mindig legyintenek, csak mantrazzak, hogy „ha zebra, akkor nekem van elsobbsegem”, nem kell korbenezni, ugyhogy korbe sem neznek. Igen, neked van elsobbseged, de ha nem kapod meg, atmennek rajtad es megdoglesz, baszhatod az elsobbseged.

Szerintem tok alap, hogy meg a zebranal is korbenezel, itt a biciklis meg csak el sem forditja a fejet oldalra, ha jol latom.

3 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
 index.hu/belfold/2026/02/24/rendorseg-dunaharaszti-baleset-bicikli-gazolas/

Nekem egyértelmű, szerintetek ez kinek a hibája?
szaba
Ha biciklin ülve gurult ki, akkor mindkettőnek. De a yard az autóst vette elő. Gondolom ha gyalogosként lép ki, akkor sem tudott volna megállni, pedig a zebrát úgy kell megközeliteni.
slowmotion
Alap, hogy láb a féken pihen zebra előtt, de itt konkrétan megállás nélkül próbált átmenni a kerékpáros.
3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
 index.hu/belfold/2026/02/24/rendorseg-dunaharaszti-baleset-bicikli-gazolas/

Nekem egyértelmű, szerintetek ez kinek a hibája?
szaba
Ha biciklin ülve gurult ki, akkor mindkettőnek. De a yard az autóst vette elő. Gondolom ha gyalogosként lép ki, akkor sem tudott volna megállni, pedig a zebrát úgy kell megközeliteni.
3 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
 index.hu/belfold/2026/02/24/rendorseg-dunaharaszti-baleset-bicikli-gazolas/

Nekem egyértelmű, szerintetek ez kinek a hibája?