Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

15 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jogban járatos fórumtársak segítéségét kérném. 3 hete hunyt el édesanyám. Minden felesben öröklünk bátyámmal, nincs is vita ezügyben. A netbankjához hozzáférek, be tudok lépni, viszont a hagyatéki végzésig elvileg az nem a mi pénzünk. Lehet-e abból probléma, hogy a hagyatéki végzés előtt én belépek és utalok róla pénzt?
Sebii
Rèszvètem 😔 nem vagyok jogvègzett, de elvileg nem, addig nem nyúlhattok hozzá ha csak nincs rendelkezès róla. Talán csak a beállított állandó utalasok csop. beszedèsek, mehetnek. Nálunk pont ezèrt is mikor már várható volt tavaly hogy apu elmegy, le lett vève előtte a pènz az ő hozzájárulásával. Persze ha nem számítothattatok rá akkor ez nehèz. De majd valaki kijavít ha nem így van. Sok erőt a gyászhoz!

Szerkesztette: dande2
15 napja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Jogban járatos fórumtársak segítéségét kérném. 3 hete hunyt el édesanyám. Minden felesben öröklünk bátyámmal, nincs is vita ezügyben. A netbankjához hozzáférek, be tudok lépni, viszont a hagyatéki végzésig elvileg az nem a mi pénzünk. Lehet-e abból probléma, hogy a hagyatéki végzés előtt én belépek és utalok róla pénzt?
16 napja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 732 — Poloska confirmed
Köszi mégegyszer az infót @gamerkr! Családostul kivonultunk az utcára, és tátottuk a szánkat. Egészen lenyűgöző volt, ahogy előbukkant a házak közül felszállás közben. Különösen jó kontrasztot adott, hogy előtte egy "nokedli" Embraer jött 😀
17 napja
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Éppen a fürdőben mostam a gyerek kezét, amikor óriási hajtómű dübörgést hallottunk, még a feleségem is odament az ablakhoz, hogy mi a franc volt ez (pedig őt aztán totál hidegen hagyja ez az egész). Sajnos én nem értem oda az ablakhoz, szóval lemaradtam életem első AN-124 észleléséről 🥲
Hanni
Ma délután jön vissza, majd holnap 9:00 körül távozik.

17 napja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 732 — Poloska confirmed
Éppen a fürdőben mostam a gyerek kezét, amikor óriási hajtómű dübörgést hallottunk, még a feleségem is odament az ablakhoz, hogy mi a franc volt ez (pedig őt aztán totál hidegen hagyja ez az egész). Sajnos én nem értem oda az ablakhoz, szóval lemaradtam életem első AN-124 észleléséről 🥲
18 napja
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
 www.portfolio.hu/gazdasag/20260604/vegleg-kivonul-magyarorszagrol-az-egyik-nepszeru-csomagkuldo-es-automatahalozat-841306

Az emagos sameday
warr_b
Nothing of value was Lost

A dolgozók remélem kapnak gyorsan melót
Negritis, a vajda
tegnap meséltem samedayes havernak, semmit nem tudott még róla. nem volt boldog.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
18 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
 www.portfolio.hu/gazdasag/20260604/vegleg-kivonul-magyarorszagrol-az-egyik-nepszeru-csomagkuldo-es-automatahalozat-841306

Az emagos sameday
warr_b
Nothing of value was Lost

A dolgozók remélem kapnak gyorsan melót

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
18 napja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.portfolio.hu/gazdasag/20260604/vegleg-kivonul-magyarorszagrol-az-egyik-nepszeru-csomagkuldo-es-automatahalozat-841306

Az emagos sameday


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
19 napja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hopp...

 www.facebook.com/share/v/1CJJoGNgtE/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
20 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Holnap online aukcionális garázsvásár az amerikai nagykövetségen:  online-auction.state.gov/en-US/Auction/Index/9f2785ea-ae5f-406e-aa05-36b2833be9ea/Page/4?fbclid=IwVERDUASOB5dleHRuA2FlbQIxMABzcnRjBmFwcF9pZAwzNTA2ODU1MzE3MjgAAR4w6P24NFO0PsoBPhjBY0oVjCmCUPc0IJ-6-GzmFq6MBA9DZagVEI99cv4t0g_aem_YWdncwCIb14CpuyBNJzFJ4lbTxAn

Szerkesztette: Dzsokijuing

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
24 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Lomtalanítaskor az ember lát mindenféle váratlan dolgot.

Például modern Mercedes csomagtartófedelet 😮
slowmotion
Szombathelyen a Joskar Ola lakótelepen kiraktak egy roncs 5-ös BMW-t (lila színben), azzal a felirattal, hogy vigyék mán el a kukások, me usse indul, az aggsit penig éllópták
Willie Parker
Most miért kellett a felénél abbahagyni a történetet? Elvitték?
Assurbanapli
Ha elvitték volna, akkor nem tudom elolvasni a feliratot
24 napja
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
Lomtalanítaskor az ember lát mindenféle váratlan dolgot.

Például modern Mercedes csomagtartófedelet 😮
slowmotion
Szombathelyen a Joskar Ola lakótelepen kiraktak egy roncs 5-ös BMW-t (lila színben), azzal a felirattal, hogy vigyék mán el a kukások, me usse indul, az aggsit penig éllópták
Willie Parker
Most miért kellett a felénél abbahagyni a történetet? Elvitték?
27 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Lomtalanítaskor az ember lát mindenféle váratlan dolgot.

Például modern Mercedes csomagtartófedelet 😮
slowmotion
Szombathelyen a Joskar Ola lakótelepen kiraktak egy roncs 5-ös BMW-t (lila színben), azzal a felirattal, hogy vigyék mán el a kukások, me usse indul, az aggsit penig éllópták
28 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Lomtalanítaskor az ember lát mindenféle váratlan dolgot.

Például modern Mercedes csomagtartófedelet 😮
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha valakinek bejött a 2000 euró megrakás, és már nem tud mit kezdeni a lóvéval, az vehet egy gyönyörű gőzhajót:

 www.troostwijkauctions.com/en/l/paddle-steamer-de-majesteit-100-years-A1-43997-1?fbclid=IwY2xjawRxuGVleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZA80MDk5NjI2MjMwODU2MDkAAR4W8ULPNMnmxveP5uDjmkMPd4pAWi9uwhnvgeaZ_SGw_tfJzKk9XAzC2AuAZg_aem_g_Ij-p5GTSuPSGyyZVevAQ


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
 www.youtube.com/watch?v=WO7FvvP33r0

Wtf mid-air collision, de az még inkább hihetetlen, hogy mind a négy katapultálni tudott...
warr_b
A hátsó gép pilótája nem lesz megdícsérve, az biztos
slowmotion
Ha akartak volna se tudtak volna így összeakadni, ha jól gondolom.
Matthew99
a Horneteknek a "függőleges" vezérsíkja 14 fokban döntött kifelé, és a nagyjából lekerekített téglalap törzskeresztmetszet tetejének szélétől indul, tehát amúgy frankón egymásba lehetne pakolni őket, ha valaki nagyon akarja.

itt egy kicsit talán elnézték, nem látom pontosan, hogyan akadtak össze, de majdnem így. és hát ugye a hátulról érkező gépnek a felelőssége, hogy a másik gép "borítékjába" (flight envelope, a gép körüli biztonságos tér (aura, haha), ami az ilyen összeakadások ellen véd) ne lépjen be.

nyilván egy műrepülő kötelék az átlagosnál sokkal kisebb borítékkal működik, mert ott tényleg gyakran csak egy-két méter van a gépek között, de azok a pilóták elvileg a legjobbak ilyen szempontból.

azt még nem tudom, mi ennek a figurának a neve, de szerintem el lehetne nevezni Discovery-nek
1 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
 www.youtube.com/watch?v=WO7FvvP33r0

Wtf mid-air collision, de az még inkább hihetetlen, hogy mind a négy katapultálni tudott...
warr_b
A hátsó gép pilótája nem lesz megdícsérve, az biztos
slowmotion
Ha akartak volna se tudtak volna így összeakadni, ha jól gondolom.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
 www.youtube.com/watch?v=WO7FvvP33r0

Wtf mid-air collision, de az még inkább hihetetlen, hogy mind a négy katapultálni tudott...
warr_b
A hátsó gép pilótája nem lesz megdícsérve, az biztos
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.youtube.com/watch?v=WO7FvvP33r0

Wtf mid-air collision, de az még inkább hihetetlen, hogy mind a négy katapultálni tudott...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
Ez iszonyatosan jó kis videó. Btw a 10-es lista nagyon sokat fejlődött az elmúlt években.

1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
A denveri reptéren az éppen felszállni akaró Frontier A321neója elütött egy embert, és kigyulladt a hajtóműve. A felszállást még meg tudta szakítani a pilóta.

Rengeteg kérdés merül fel bennem a hír kapcsán...
Mikey
én is csodálkoztam..nálunk ha valaki hozzáér a kerítéshez, riaszt és kamerák is vannak mindenhol...amikor valaki bemászott, le is állítottak a légiforgalmat...igaz 1-2 éve egy csávó kiment az apronra és meglovasított egy kocsit, amivel vagy 10-15 percet furikázott...volt nagy riadalom
Klaci79
hozzá kell érni, vagy elég csak a közelébe menni, és riaszt az érzékelő? nekünk annak idején, amikor ott dolgoztam (2004-2007) ezt mondták, aztán persze lehet azért, hogy a közelébe se menjünk 😮
slowmotion
Hozzáérés kell…gondolom pici árammal működhet, ami jelez azonnal. De persze kamerák vannak, folyamatosan pásztázza a környéket. Egyszer bemászott valaki pár éve, ki is szúrták rögtön.
Klaci79
Szarvascsordát láttak a közelben, ezért nem reagáltak a denveri biztonságiak a jelzésre. Kvázi azt hitték hogy egy szarvas ért csak hozzá a kerítéshez.
Egyébként egy 41 éves férfi volt, egyelőre sima öngyilkosságnak gondolják.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
1 órája arra lettem figyelmes, hogy 100-150m-re innen a házak között leszáll egy mentőhelikopter. Na mondom megnézem már mi van, de a szomszéd utca lezárva, TEK kivonulva. Ráadásul ami nekem menydörgésnek tűnt a házból, azok lövések voltak. Valaki bekattant itt pár m-re és fegyverrel fenyegetőzött, mire küldték a TEK-et. Ahogy hallom nem ez a hattyúdal nekik, mert megszűnni nem fognak...de mondjuk az elég kemény, hogy hegyekbe állnak a fekete mercik és bmw-k, hogy 1-1 TEK-es kiszálljon belőlük. Az a nagy amerikai monstrum autó már a ház előtt volt. Volt felvétel is, de sajnos az infó csoport már leszedte a fb-ról...közben még mindig zárva az utca, állítólag robbanószer is lehetett nála...tiszta vadnyugat...ma még Pinyő a b.miniszter 😀
Klaci79
 telex.hu/belfold/2026/05/12/lelott-a-tek-egy-idos-ferfit-aki-gazpisztollyal-lott-ra-a-rendorokre-monoron?

1 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
A denveri reptéren az éppen felszállni akaró Frontier A321neója elütött egy embert, és kigyulladt a hajtóműve. A felszállást még meg tudta szakítani a pilóta.

Rengeteg kérdés merül fel bennem a hír kapcsán...
Mikey
én is csodálkoztam..nálunk ha valaki hozzáér a kerítéshez, riaszt és kamerák is vannak mindenhol...amikor valaki bemászott, le is állítottak a légiforgalmat...igaz 1-2 éve egy csávó kiment az apronra és meglovasított egy kocsit, amivel vagy 10-15 percet furikázott...volt nagy riadalom
Klaci79
hozzá kell érni, vagy elég csak a közelébe menni, és riaszt az érzékelő? nekünk annak idején, amikor ott dolgoztam (2004-2007) ezt mondták, aztán persze lehet azért, hogy a közelébe se menjünk 😮
slowmotion
Hozzáérés kell…gondolom pici árammal működhet, ami jelez azonnal. De persze kamerák vannak, folyamatosan pásztázza a környéket. Egyszer bemászott valaki pár éve, ki is szúrták rögtön.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
A denveri reptéren az éppen felszállni akaró Frontier A321neója elütött egy embert, és kigyulladt a hajtóműve. A felszállást még meg tudta szakítani a pilóta.

Rengeteg kérdés merül fel bennem a hír kapcsán...
Mikey
én is csodálkoztam..nálunk ha valaki hozzáér a kerítéshez, riaszt és kamerák is vannak mindenhol...amikor valaki bemászott, le is állítottak a légiforgalmat...igaz 1-2 éve egy csávó kiment az apronra és meglovasított egy kocsit, amivel vagy 10-15 percet furikázott...volt nagy riadalom
Klaci79
hozzá kell érni, vagy elég csak a közelébe menni, és riaszt az érzékelő? nekünk annak idején, amikor ott dolgoztam (2004-2007) ezt mondták, aztán persze lehet azért, hogy a közelébe se menjünk 😮
1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
A denveri reptéren az éppen felszállni akaró Frontier A321neója elütött egy embert, és kigyulladt a hajtóműve. A felszállást még meg tudta szakítani a pilóta.

Rengeteg kérdés merül fel bennem a hír kapcsán...
Mikey
én is csodálkoztam..nálunk ha valaki hozzáér a kerítéshez, riaszt és kamerák is vannak mindenhol...amikor valaki bemászott, le is állítottak a légiforgalmat...igaz 1-2 éve egy csávó kiment az apronra és meglovasított egy kocsit, amivel vagy 10-15 percet furikázott...volt nagy riadalom
Klaci79
Na hát igen. Cargodombnál is főleg hétvégente mikor nagyon sokan vannak és hígul a tömeg, gyakran megállnak a securytisek és rászólnak az emberekre, hogy nem kéne a kerítéshez érni, és kicsit lépjenek hátrébb. Nyilván én nem tudom ebből hányszor jönnek rutinbejárás, és hányszor riasztás miatt, de gyanítom van utóbbiból is elég.

Szóval ja, érthetetlen hogy járkálhatott ennyire nyugodtan az emberünk a reptér területén, mert azt más elismerték hogy a kerítésen mászott be...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May