Politika
68 feliratkozó
3 napja
Most egyébként Pöcs János mit vár ettől a messziről kamu szagú "interjútól"? Őt egy darabig védi a mentelmi joga, de az alanya meg lesz hurcolva nem kicsit és csak maga alatt vágja a fát ez a gyökér.
3 napja
Akkor bye-bye tek..Szegő századost meg remélem áthelyezik smasszernek mondjuk a csillagba.
telex.hu/belfold/2026/06/18/terrorelharitasi-kozpont-tek-orfk-keszenleti-rendorseg-nemzeti-nyomozo-iroda
warr_b
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
3 napja
Akkor bye-bye tek..telex.hu/belfold/2026/06/18/terrorelharitasi-kozpont-tek-orfk-keszenleti-rendorseg-nemzeti-nyomozo-iroda

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 napja
Mondjuk alapvetően ez az ellenzék dolga. Mindent kritizálni, mindennel szemben alternatívát felmutatni. Az más kérdés, hogy ezt milyen színvonalon és milyen hihetőséggel csinálják. Tizenhat olyan év után amit a NER produkált - kiemelten az utóbbi 5-6 év után - nagyjából impossible mission valódi ellenzékként működni.hülyék, szerencsére nagyon hülyékvan, akinek a szar is ízetlen.
www.economx.hu/belfold/2026/06/18/vedett-uzemanyagar-kivezetes-magyar-peter-fidesz-kritika/
Beki
pontosan ezt érzem a Fidesz kommunikációjából. mindegy mi, csak ellene legyen annak, ami van.
ezt szűrték le a Tisza győzelemből?
rva


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
3 napja
Miért ne maradna? Diktaúrában élünk, többször is elmondták.Tegyük fel, hogy Orbán egyik miniszterét, közeli spanját mittomén vhogy MP-ék börtönbe juttatják, onnantól vajon változik a narratíva, vagy marad h politikai retorzió zajlik?Mondjuk addig se arról kell beszelniük, elmélkedniük, hogy mit basztak el, mit loptak el, mi vár rájuk.hülyék, szerencsére nagyon hülyékvan, akinek a szar is ízetlen.
www.economx.hu/belfold/2026/06/18/vedett-uzemanyagar-kivezetes-magyar-peter-fidesz-kritika/
Beki
pontosan ezt érzem a Fidesz kommunikációjából. mindegy mi, csak ellene legyen annak, ami van.
ezt szűrték le a Tisza győzelemből?
rva
Őszentsége Sobri Jóska
Beki
3 napja
Tegyük fel, hogy Orbán egyik miniszterét, közeli spanját mittomén vhogy MP-ék börtönbe juttatják, onnantól vajon változik a narratíva, vagy marad h politikai retorzió zajlik?Mondjuk addig se arról kell beszelniük, elmélkedniük, hogy mit basztak el, mit loptak el, mi vár rájuk.hülyék, szerencsére nagyon hülyékvan, akinek a szar is ízetlen.
www.economx.hu/belfold/2026/06/18/vedett-uzemanyagar-kivezetes-magyar-peter-fidesz-kritika/
Beki
pontosan ezt érzem a Fidesz kommunikációjából. mindegy mi, csak ellene legyen annak, ami van.
ezt szűrték le a Tisza győzelemből?
rva
Őszentsége Sobri Jóska
3 napja
Ez is milyen gyönyörű ügy:www.facebook.com/csakazertismerovera/posts/pfbid02AAmNC2Yi3X8GjjXozyzqmwG8FtfVmBzy3pA5y88bjUGU6s37tzv1jNu8kk83Ykb2l
Szerkesztette: Lúdas Solymi
3 napja
Megvan annak a bája, amikor a kormányszóvivői tájékoztatón a népszavás csaj megkérdezi, hogy mi a kormány véleménye arról, hogy nem marad napilap az országban...Hát, talán inkább kérdezzék a fideszt, mi lett volna, ha nem fojtják meg az összeset akik nem tetszenek és nem teszik csecsszopóvá azokat, akik igen, aztán amikor az egyik csecs elapad, akkor nem adnak másikat helyette...
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
3 napja
Mondjuk addig se arról kell beszelniük, elmélkedniük, hogy mit basztak el, mit loptak el, mi vár rájuk.hülyék, szerencsére nagyon hülyékvan, akinek a szar is ízetlen.
www.economx.hu/belfold/2026/06/18/vedett-uzemanyagar-kivezetes-magyar-peter-fidesz-kritika/
Beki
pontosan ezt érzem a Fidesz kommunikációjából. mindegy mi, csak ellene legyen annak, ami van.
ezt szűrték le a Tisza győzelemből?
rva
3 napja
hülyék, szerencsére nagyon hülyékvan, akinek a szar is ízetlen.
www.economx.hu/belfold/2026/06/18/vedett-uzemanyagar-kivezetes-magyar-peter-fidesz-kritika/
Beki
pontosan ezt érzem a Fidesz kommunikációjából. mindegy mi, csak ellene legyen annak, ami van.
ezt szűrték le a Tisza győzelemből?
3 napja
hülyék, szerencsére nagyon hülyékwww.economx.hu/belfold/2026/06/18/vedett-uzemanyagar-kivezetes-magyar-peter-fidesz-kritika/
3 napja
Nem decemberben értékeli a kormány munkáját?De Orbán megmondta majd ősszel, már van egy akkorra megírt beszède, amit akkor mond el 😏Nem most, majd egyszer...Szomorú történet ismét. 😀 Bezzeg amikor vmelyik miniszter felkérdezi a tetveket, vagy a drága FBn szájkaratézó híveik is ilyenkor nagy csendben vannak.24.hu/belfold/2026/06/17/magyar-peter-vedett-ar-kivezetes-uzemanyag-breaking/Akkor az ezer forintos üzemanyagár sem jött be a Fidesznek. 🙁
Beki
Mikey
2 hónap alatt sem háborúba nem mentünk, sem migránsok nem jöttek, sem benzinár nem emelkedett 1000 Ft fölé, sem Brüsszel miatt nem omlott össze a gazdaság.... szép az h kifogytak a narratívákból, de Orbán lépten-nyomon ezt szajkózza azóta is. Amit am tegyen nyugodtan, leg 1 év múlva a Fidesz az MH szintjén lesz talán így.
Beki
Én csak röhögök rajtuk 😊
NB2
dande2
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 napja
24.hu/kultura/2026/06/18/hanko-balazs-demeter-szilard-9-milliard/Ha nem lett volna Tisza kétharmad, akkor bezzeg nem lettek volna ilyen készek visszaadni a lóvét.
Ismét Hankó Bazsi...
Beki
De azért milyen érdekes látni, hogy amint bukik a rendszer, milyen gyorsan visszavonulnak a politikától meg a közélettől.
Patkányok a süllyedő hajóról.
Persze, az elszámoltatásnak ezekkel nincs vége, ez még csak a kezdet, majd ha jönnek a szervezeti átvilágítások, akkor kell majd megmagyaráznia, hogy "miért került 20ezer dollárba egy kalapács".
3 napja
lehet azt is Nagy Marci számolta ki24.hu/belfold/2026/06/17/magyar-peter-vedett-ar-kivezetes-uzemanyag-breaking/Akkor az ezer forintos üzemanyagár sem jött be a Fidesznek. 🙁
Beki
Mikey
3 napja
Megelőztél 😀De Orbán megmondta majd ősszel, már van egy akkorra megírt beszède, amit akkor mond el 😏Nem most, majd egyszer...Szomorú történet ismét. 😀 Bezzeg amikor vmelyik miniszter felkérdezi a tetveket, vagy a drága FBn szájkaratézó híveik is ilyenkor nagy csendben vannak.24.hu/belfold/2026/06/17/magyar-peter-vedett-ar-kivezetes-uzemanyag-breaking/Akkor az ezer forintos üzemanyagár sem jött be a Fidesznek. 🙁
Beki
Mikey
2 hónap alatt sem háborúba nem mentünk, sem migránsok nem jöttek, sem benzinár nem emelkedett 1000 Ft fölé, sem Brüsszel miatt nem omlott össze a gazdaság.... szép az h kifogytak a narratívákból, de Orbán lépten-nyomon ezt szajkózza azóta is. Amit am tegyen nyugodtan, leg 1 év múlva a Fidesz az MH szintjén lesz talán így.
Beki
Én csak röhögök rajtuk 😊
NB2
dande2
3 napja
De Orbán megmondta majd ősszel, már van egy akkorra megírt beszède, amit akkor mond el 😏Nem most, majd egyszer...Szomorú történet ismét. 😀 Bezzeg amikor vmelyik miniszter felkérdezi a tetveket, vagy a drága FBn szájkaratézó híveik is ilyenkor nagy csendben vannak.24.hu/belfold/2026/06/17/magyar-peter-vedett-ar-kivezetes-uzemanyag-breaking/Akkor az ezer forintos üzemanyagár sem jött be a Fidesznek. 🙁
Beki
Mikey
2 hónap alatt sem háborúba nem mentünk, sem migránsok nem jöttek, sem benzinár nem emelkedett 1000 Ft fölé, sem Brüsszel miatt nem omlott össze a gazdaság.... szép az h kifogytak a narratívákból, de Orbán lépten-nyomon ezt szajkózza azóta is. Amit am tegyen nyugodtan, leg 1 év múlva a Fidesz az MH szintjén lesz talán így.
Beki
Én csak röhögök rajtuk 😊
NB2
3 napja
Nem most, majd egyszer...Szomorú történet ismét. 😀 Bezzeg amikor vmelyik miniszter felkérdezi a tetveket, vagy a drága FBn szájkaratézó híveik is ilyenkor nagy csendben vannak.24.hu/belfold/2026/06/17/magyar-peter-vedett-ar-kivezetes-uzemanyag-breaking/Akkor az ezer forintos üzemanyagár sem jött be a Fidesznek. 🙁
Beki
Mikey
2 hónap alatt sem háborúba nem mentünk, sem migránsok nem jöttek, sem benzinár nem emelkedett 1000 Ft fölé, sem Brüsszel miatt nem omlott össze a gazdaság.... szép az h kifogytak a narratívákból, de Orbán lépten-nyomon ezt szajkózza azóta is. Amit am tegyen nyugodtan, leg 1 év múlva a Fidesz az MH szintjén lesz talán így.
Beki
Én csak röhögök rajtuk 😊
3 napja
Szomorú történet ismét. 😀 Bezzeg amikor vmelyik miniszter felkérdezi a tetveket, vagy a drága FBn szájkaratézó híveik is ilyenkor nagy csendben vannak.24.hu/belfold/2026/06/17/magyar-peter-vedett-ar-kivezetes-uzemanyag-breaking/Akkor az ezer forintos üzemanyagár sem jött be a Fidesznek. 🙁
Beki
Mikey
2 hónap alatt sem háborúba nem mentünk, sem migránsok nem jöttek, sem benzinár nem emelkedett 1000 Ft fölé, sem Brüsszel miatt nem omlott össze a gazdaság.... szép az h kifogytak a narratívákból, de Orbán lépten-nyomon ezt szajkózza azóta is. Amit am tegyen nyugodtan, leg 1 év múlva a Fidesz az MH szintjén lesz talán így.
4 napja
24.hu/belfold/2026/06/17/magyar-peter-vedett-ar-kivezetes-uzemanyag-breaking/Akkor az ezer forintos üzemanyagár sem jött be a Fidesznek. 🙁
Beki
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 napja
Végigolvasva a threadet, egyszerre tudok mindenkivel egyetérteni, és egyszerre mindenkivel vitatkozni is. Ahogy az életben majdnem minden, úgy ez se fekete-fehér. Helyzete válogatja, hogy az ember mikor melyik nézőpontot veszi elő. A fodrász ősöd aki nyilasokat is nyírt és zsidókat is mentett egy létező élethelyzet volt és tök joggal hivatkozol rá. De közben volt (lehetett) olyan fodrász is valószínűleg, aki ugyanúgy nyírta a nyilasok haját, még az is lehet, hogy zsidókat is megborotvált, de közben előfordult, hogy az egyik nyilasnak két nyisszentés közben bemondott egy címet. És esetleg volt ennél rosszabb is. A rendszerváltások után az egyik legszarabb feladat szétszálazni, hogy ki merre, meddig ment. Mert nem igazán lehet. Pedig jó lenne, mert jó lenne, de nem igazán lehet.Abszolút értem Stez érveit is a családos, hiteles munkavállalókról. És nem azzal van a baj, ha valaki kurva és pénzért baszik, hanem amikor kimondják akkor kikéri magának.. Itt csak ennyiről van szó.Nem erről van szó, hanem arról, hogy jön X vagy Y és megkérdi, hogy "hol szabjunk határt?"
topin
Kurvaanyázzon, hogy Hajós, Majka a TV2-ben vagy Juliska, az Origo popzenei híreinek firkálgatója a NER szekerét tolta, szíve joga, de határt nem kell szabnia.
Majd kivizsgálják szépen, törvényesen, hogy ki mit tett, és ezzel mit szegett meg, mit nem, de pont a dolog általad is átlátott összetettsége miatt nem kell a folyamatokba beleerkölcscsőszködni, mert az tipik SZDSZ 2.0, ráadásul nem győzöm hangsúlyozni, hogy a szóba került kirúgásokat nem MP-ék ejtették meg erkölcsi/etikai alapon, hanem a NER, vegytiszta anyagi megfontolasból. ezen kárörvendeni nem ugyanaz, mint egy vezető fideszesen vagy Deák, Stefka, Huth féle propagandistán.
És nyilván más volt a helyzet egy háborúban, mint egy 21.századi maffiállamban, de az etikai, erkölcsi számonkérhetőség ezeken a pimf szinteken ugyanaz. Vagy van utólag, kívülről, vagy nincs. Szerintem ilyen embereknél nincs. Jóhogy nem kérjük számon a kurvát, hogy leszopta a fideszes polgit, vagy a kivitelezőt, aki nyaralót épített egy fideszes ogy-i képviselőnek, mert a médiaban a Duna TV-be turisztikai riportot készítő, az Origora Taylor Swiftről író, vagy az MTVA onlinera a BL-döntőről tudosító médiamunkas kb. ez a szint.
Meglepne ha ezt nem látnád pont te.
Őszentsége Sobri Jóska
Én ezekkel az elbocsájtásokkal úgy vagyok, hogy aki origo-zott, mandinerezett, az így járt. Olyan állást vállalt, ami addig tart, amíg a rendszer tart. Eddig tartott, keressen új állást. A legnagyobb gecik megoldják, mert már azon a szinten vannak, akiket ki fognak menteni valahogy, de közvetlenül alatta lesz egy sor ember, aki valószínűleg pizzát fog hordani, mert a szakmában ellehetetlenedik. De a nagy átlag (akiknek a többsége pont az aki "csak" eltartotta a családját) kisebb-nagyobb kínnal majd talál azért magának új helyet.
Az M4, TV2, stb.-vel meg úgy vagyok, hogy nem hiszem, hogy egy foci közvetítés vagy egy megasztár számított volna abban, hogy hányan hiszik el, hogy jönnek a migránsok. Akkor meg tök mindegy. Viszont nekem másik oldalról is az, mert nekem nem hiányzik egy közszolgálati sport TV. A sport média bőven piacon is életképes, van egy halom sport csatorna is, a közpénzt inkább költsük tömegsport támogatásra. A TV2 meg magán TV, ha megél a megasztárból ezentúl is, akkor csinálja. Ha nem, és elküldi az emberei felét, akkor küldje. Ilyen a piac.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
4 napja
Ugyanúgy átbaszták őket ahogy a fidesz szavazókat a választás előtt. Tudták hogy lesznek valamilyen változások, de meg voltak nyugtatva, hogy nem ilyen gyorsan és nem a törzsgárdát a régieket fogja érinteni.
Van annyi pénz-elhitették-hogy min sok hónapokig lesz még munkahelyük és lesz idő keresni akár másik melót, amíg kialakul az új karcsúsított struktúra.
Akikkel beszéltem—régiekkel- mind csak borítékokat kaptak, kit kell kirúgniuk, semmilyen szóbeli nem volt előtte-utána.
Sokat pedig simán csak lefokoztak, hogy majd maguktól menyjenek el a nem politikai lapoknál, magazinoknál, amiket majd a húszéves kis netesek fognak csinálni gombokért...
Még a köcsög ómolnar sem tudta hogy már ki van rúgva a lánya. Csak néztek ki a fejükből. Kb mint az eredmény váró után a Bálnában
Szerkesztette: ozibozi
4 napja
Ennyi.Elfogadom, hogy neked ez így jön le.De nem jó a példa megint.
Szerintem te még emlékszel a régi onlinepókeres időkből (2010-14 környéke) arra, hogy voltak szervezett csalások az Unibetnél, illetve a Full Tiltnél. Ebből sok tróger sokat profitált. Phil Hellmuth meg Gus Hansen vitte oda az embereket, akkor ők is csalók? Meg azok az adminok és modok akik a döntő asztali osztásokat menedzselték? És aki az irodában a kifizetéseket hagyta jóvá? Az emaileket küldözgető menedzserek?
Ne legyünk már ennyire kétbitesek, a világ nem fehér vagy fekete.
Őszentsége Sobri Jóska
Ha ők tudtak róla, hogy csal a terem, akkor szerinted nem hibásak?
Mivel nem tudtak róla, így nem hibáztatta őket senki. Értelemszerűen.
Ha valaki nem tudta az origónál, hogy hol dolgozik vagy mihez adja a nevét, az egy szerencsétlen fasz. És pont emiatt nem kell sajnálni, hogy elsők között engedik el a kezét. Kárörvendeni nem kell rajta, de pont látjuk mennyit ért a rendszernek. Ő meg ott vitézkedett, mert kényelmes volt vagy mert karriert akart. Aztán lehull a lepel és most sajnálni kellene? Ugyanmár.. de mondom és kárörvendést se látom jónak, csak tényszerűen állok hozzá.
Mindenkinek tudnia kellett, hogy elsők között lesznek leszanálva, mert haszoncélból tartották őket. Aki tehetséges volt, az biztosan válthatott volna előbb is. Szóval továbbra sem értem miért kellene bármelyiket is sajnálni? És egyetértek abban, hogy kárörvendeni se kell.
topin
Nem kell sajnálni őket, ilyen a kapitalista működés. Szerintem ezt senki se szorgalmazta.
De elítélni vagy örömködni se, és az érem ezen oldaláról folyt a diskurzus.
Meg kell érteni, és továbbmenni. Nekik is, nekünk is.