Jégkorong
22 feliratkozó
9 órája
Szerintem rendben van Tkachuk azért egy meccsenként pont körüli, jól támadó, az ellenfél harmadában kifejezetten agresszív two-way játékos.Ez rendben, nyilván, csak ilyen helyzetben egyetlen emberért ennyit feladni szerintem nagyon overkill.attol meg akarjak a harmadikat is. utana meg a kovetkezot.Win now? Oké, most nem jutottak playoffban, de az előző két évben meg ők nyerték a kupát...win nowban vannak, raadasul elkepeszto mely az elso 3 soruk, kezdve a Tkachuk-Bennett-Tkachuk kocsogvalogatottal. Lundell 3. sorban tundokolni fog.Nem baj, aztán majd 5-6 évig legalább liga alja lesznek. ☺️Brady Tkachuk HÁROM első körös pickért Floridában. Ja és egy második körösért.Nyerni akarnak, szerintem egy amerikai csapatnak menő a két Tkachuk.
Ezek se normálisak.
Mikey
KeyG
Mikey
joval tobbet er ez nekik, mint az a 3 elso kor, ami csapatepitesnel nyilvan jo lenne, de ok nem csapatot epitenek, en ertem a cseret.
csebi
warr_b
csebi
warr_b
Sajátban nem egy Barkov, 26 éves és amerikai plusz a tesója cseréjéből is jól jöttek ki. Még a 30-as években is lesznek itt jó játékosok jó korban.
Szerintem néző vonzó is a “köcsögválogatott” amerikai szempontból.
Nem egy div-ben vannak de a területi elhelyezkedés miatt a Carolina-Tampa-Florida egymással verseng.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
9 órája
Ez rendben, nyilván, csak ilyen helyzetben egyetlen emberért ennyit feladni szerintem nagyon overkill.attol meg akarjak a harmadikat is. utana meg a kovetkezot.Win now? Oké, most nem jutottak playoffban, de az előző két évben meg ők nyerték a kupát...win nowban vannak, raadasul elkepeszto mely az elso 3 soruk, kezdve a Tkachuk-Bennett-Tkachuk kocsogvalogatottal. Lundell 3. sorban tundokolni fog.Nem baj, aztán majd 5-6 évig legalább liga alja lesznek. ☺️Brady Tkachuk HÁROM első körös pickért Floridában. Ja és egy második körösért.Nyerni akarnak, szerintem egy amerikai csapatnak menő a két Tkachuk.
Ezek se normálisak.
Mikey
KeyG
Mikey
joval tobbet er ez nekik, mint az a 3 elso kor, ami csapatepitesnel nyilvan jo lenne, de ok nem csapatot epitenek, en ertem a cseret.
csebi
warr_b
csebi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
12 órája
attol meg akarjak a harmadikat is. utana meg a kovetkezot.Win now? Oké, most nem jutottak playoffban, de az előző két évben meg ők nyerték a kupát...win nowban vannak, raadasul elkepeszto mely az elso 3 soruk, kezdve a Tkachuk-Bennett-Tkachuk kocsogvalogatottal. Lundell 3. sorban tundokolni fog.Nem baj, aztán majd 5-6 évig legalább liga alja lesznek. ☺️Brady Tkachuk HÁROM első körös pickért Floridában. Ja és egy második körösért.Nyerni akarnak, szerintem egy amerikai csapatnak menő a két Tkachuk.
Ezek se normálisak.
Mikey
KeyG
Mikey
joval tobbet er ez nekik, mint az a 3 elso kor, ami csapatepitesnel nyilvan jo lenne, de ok nem csapatot epitenek, en ertem a cseret.
csebi
warr_b
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
12 órája
Win now? Oké, most nem jutottak playoffban, de az előző két évben meg ők nyerték a kupát...win nowban vannak, raadasul elkepeszto mely az elso 3 soruk, kezdve a Tkachuk-Bennett-Tkachuk kocsogvalogatottal. Lundell 3. sorban tundokolni fog.Nem baj, aztán majd 5-6 évig legalább liga alja lesznek. ☺️Brady Tkachuk HÁROM első körös pickért Floridában. Ja és egy második körösért.Nyerni akarnak, szerintem egy amerikai csapatnak menő a két Tkachuk.
Ezek se normálisak.
Mikey
KeyG
Mikey
joval tobbet er ez nekik, mint az a 3 elso kor, ami csapatepitesnel nyilvan jo lenne, de ok nem csapatot epitenek, en ertem a cseret.
csebi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
12 órája
Nyilván értelmezhető, értékelhető, magyarázható mind a két fél nyertesként ebben a tradeben. Amennyiben a Florida döntőzik, akkor a pickek nagyon "nem érnek sokat".Nyilván értem én is. Csak pl. vicces, hogy 2030-ig nincs első körösük. 😊win nowban vannak, raadasul elkepeszto mely az elso 3 soruk, kezdve a Tkachuk-Bennett-Tkachuk kocsogvalogatottal. Lundell 3. sorban tundokolni fog.Nem baj, aztán majd 5-6 évig legalább liga alja lesznek. ☺️Brady Tkachuk HÁROM első körös pickért Floridában. Ja és egy második körösért.Nyerni akarnak, szerintem egy amerikai csapatnak menő a két Tkachuk.
Ezek se normálisak.
Mikey
KeyG
Mikey
joval tobbet er ez nekik, mint az a 3 elso kor, ami csapatepitesnel nyilvan jo lenne, de ok nem csapatot epitenek, en ertem a cseret.
csebi
Mikey
U.i.: Mondjuk én utálom a Kecsákokat, uh egy lyukas koton is sok bármelyikért!

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
14 órája
Azért ez nekem is nagyon durván túlárazott húzásnak tűnik.Brady Tkachuk HÁROM első körös pickért Floridában. Ja és egy második körösért.Az komoly hogy full átlagos játékosokért adnak három elsőt.
Ezek se normálisak.
Mikey
kapitnono
15 órája
"Magamnak szurkolok igen leszophat a Panthers" Beton.Hofi-Top G
Poloska vagyok.
15 órája
Brady Tkachuk HÁROM első körös pickért Floridában. Ja és egy második körösért.Az komoly hogy full átlagos játékosokért adnak három elsőt.
Ezek se normálisak.
Mikey

15 órája
Nyilván értem én is. Csak pl. vicces, hogy 2030-ig nincs első körösük. 😊win nowban vannak, raadasul elkepeszto mely az elso 3 soruk, kezdve a Tkachuk-Bennett-Tkachuk kocsogvalogatottal. Lundell 3. sorban tundokolni fog.Nem baj, aztán majd 5-6 évig legalább liga alja lesznek. ☺️Brady Tkachuk HÁROM első körös pickért Floridában. Ja és egy második körösért.Nyerni akarnak, szerintem egy amerikai csapatnak menő a két Tkachuk.
Ezek se normálisak.
Mikey
KeyG
Mikey
joval tobbet er ez nekik, mint az a 3 elso kor, ami csapatepitesnel nyilvan jo lenne, de ok nem csapatot epitenek, en ertem a cseret.
csebi
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
15 órája
win nowban vannak, raadasul elkepeszto mely az elso 3 soruk, kezdve a Tkachuk-Bennett-Tkachuk kocsogvalogatottal. Lundell 3. sorban tundokolni fog.Nem baj, aztán majd 5-6 évig legalább liga alja lesznek. ☺️Brady Tkachuk HÁROM első körös pickért Floridában. Ja és egy második körösért.Nyerni akarnak, szerintem egy amerikai csapatnak menő a két Tkachuk.
Ezek se normálisak.
Mikey
KeyG
Mikey
joval tobbet er ez nekik, mint az a 3 elso kor, ami csapatepitesnel nyilvan jo lenne, de ok nem csapatot epitenek, en ertem a cseret.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
17 órája
Nem baj, aztán majd 5-6 évig legalább liga alja lesznek. ☺️Brady Tkachuk HÁROM első körös pickért Floridában. Ja és egy második körösért.Nyerni akarnak, szerintem egy amerikai csapatnak menő a két Tkachuk.
Ezek se normálisak.
Mikey
KeyG
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
23 órája
Brady Tkachuk HÁROM első körös pickért Floridában. Ja és egy második körösért.Nyerni akarnak, szerintem egy amerikai csapatnak menő a két Tkachuk.
Ezek se normálisak.
Mikey
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
1 napja
Brady Tkachuk HÁROM első körös pickért Floridában. Ja és egy második körösért.Ezek se normálisak.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 napja
Bakker most lett draftolva 😯😏3 championships, 16 seasons, 383 goals, and countless memories to last a lifetime!
— Chicago Blackhawks (@NHLBlackhawks) June 19, 2026
thank you for all you gave to the game ❤️ pic.twitter.com/bpfkdGHvtc
3 napja
A TOR egy ötödik körös pickért elhozta Raddysh-t Tampából, majd aláírt vele egy 8 × 8.5M AAV szerződést.Kíváncsi leszek mennyire lesz képes tartani a tavalyi szezon teljesítményét, esélyesebb szerintem hogy beáll egy ilyen 10 gól 40 pont köré
Huh. 😀
Mikey
Lesz ez még így se!
3 napja
A TOR egy ötödik körös pickért elhozta Raddysh-t Tampából, majd aláírt vele egy 8 × 8.5M AAV szerződést. Huh. 😀
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 napja
Slavin biztos hogy a legjobban védekező hátvéd. Nem a legjobb hátvéd.Én sem mondhattam volna szebben. 😊
Janek
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 napja
Én sem értem, de alapból azt sem értem több mint 20 éve, hogy sérüléseknél is miért csak annyit mondanak hogy upper-body vagy lower-body, esetleg head injury.Persze, azt tudom, megszokott, csak az inkább mezőnyjátékosoknál titkolandó, hogy ne utazzanak rá talán annyira, és mivel utána úgyse játszott, és ott volt két másik kapus meccseken át, így fura hogy ezen mit kéne titkolni, ha nem inkább Bussi-ban bízott utána már jobban, és nem mert visszaváltani, és ezért ment a ködösítés. Meg eltelt már pár nap a siker óta és azóta se jelentettek be semmit. De igazándiból részletkérdés, főleg így hogy bejött a csere.Te is tudod, ha elég régóta követed az NHL-t, hogy mindig a döntő után derülnek ki komoly sérülések is, hogy azzal játszottak végig. Kíváncsian várom, hogy itt lesz-e valaki.Mondjuk nálam is konkrétan a (kényszerű) kapuscsere volt a fordulópontMondjuk elég rejtélyes volt ez a sérülés, senki nem tudott erről semmit, nem is jelentettek be. Ha tényleg az volt miért nem lehetett megmondani? Pont akkor sérült meg láthatatlanul amikor le kellett rántani a sok bekapott gól miatt? Érdekes. Vagy utólag mondtak most valamit?
(Meg a Danhausen átok levétel és Vegas megátkozás)
www.facebook.com/share/p/1TUBsWygZS/
zacknorb
zavi27
Mikey
zavi27
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 napja
Slavin biztos hogy a legjobban védekező hátvéd. Nem a legjobb hátvéd.Ami még fontos a Canes még draft tőkével is jól áll.
Mindegy is ,jövőre azért is az Avs nyeri!
5 napja
Persze, azt tudom, megszokott, csak az inkább mezőnyjátékosoknál titkolandó, hogy ne utazzanak rá talán annyira, és mivel utána úgyse játszott, és ott volt két másik kapus meccseken át, így fura hogy ezen mit kéne titkolni, ha nem inkább Bussi-ban bízott utána már jobban, és nem mert visszaváltani, és ezért ment a ködösítés. Meg eltelt már pár nap a siker óta és azóta se jelentettek be semmit. De igazándiból részletkérdés, főleg így hogy bejött a csere.Te is tudod, ha elég régóta követed az NHL-t, hogy mindig a döntő után derülnek ki komoly sérülések is, hogy azzal játszottak végig. Kíváncsian várom, hogy itt lesz-e valaki.Mondjuk nálam is konkrétan a (kényszerű) kapuscsere volt a fordulópontMondjuk elég rejtélyes volt ez a sérülés, senki nem tudott erről semmit, nem is jelentettek be. Ha tényleg az volt miért nem lehetett megmondani? Pont akkor sérült meg láthatatlanul amikor le kellett rántani a sok bekapott gól miatt? Érdekes. Vagy utólag mondtak most valamit?
(Meg a Danhausen átok levétel és Vegas megátkozás)
www.facebook.com/share/p/1TUBsWygZS/
zacknorb
zavi27
- - -
BTW Slavin. Stanley Kupa győztes és olimpiai bajnok egy évben. Vicces, hogy pont abban az évben, amikor kihagyta a szezon első felét sérülés miatt, és utána is csak árnyéka volt önmagának. Mondjuk még így is a liga egyik legjobb, de biztosan a legalulértékeltebb védője.
Mikey
5 napja
Te is tudod, ha elég régóta követed az NHL-t, hogy mindig a döntő után derülnek ki komoly sérülések is, hogy azzal játszottak végig. Kíváncsian várom, hogy itt lesz-e valaki.Mondjuk nálam is konkrétan a (kényszerű) kapuscsere volt a fordulópontMondjuk elég rejtélyes volt ez a sérülés, senki nem tudott erről semmit, nem is jelentettek be. Ha tényleg az volt miért nem lehetett megmondani? Pont akkor sérült meg láthatatlanul amikor le kellett rántani a sok bekapott gól miatt? Érdekes. Vagy utólag mondtak most valamit?
(Meg a Danhausen átok levétel és Vegas megátkozás)
www.facebook.com/share/p/1TUBsWygZS/
zacknorb
zavi27
- - -
BTW Slavin. Stanley Kupa győztes és olimpiai bajnok egy évben. Vicces, hogy pont abban az évben, amikor kihagyta a szezon első felét sérülés miatt, és utána is csak árnyéka volt önmagának. Mondjuk még így is a liga egyik legjobb, de biztosan a legalulértékeltebb védője.
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
6 napja
Mondjuk nálam is konkrétan a (kényszerű) kapuscsere volt a fordulópontMondjuk elég rejtélyes volt ez a sérülés, senki nem tudott erről semmit, nem is jelentettek be. Ha tényleg az volt miért nem lehetett megmondani? Pont akkor sérült meg láthatatlanul amikor le kellett rántani a sok bekapott gól miatt? Érdekes. Vagy utólag mondtak most valamit?
(Meg a Danhausen átok levétel és Vegas megátkozás)
www.facebook.com/share/p/1TUBsWygZS/
zacknorb
Szerkesztette: zavi27
6 napja
Ahol lehet a GM munka volt a fő letéteményesPl. a Rantanen-elcsere konkrétan zseniális így utólag.
Janek
De lehetne sorolni.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
6 napja
A kapuscsere kényszer volt, Andersen megsérült.🏆☺️Gratulálok, nagyon megérdemelt bajnoki cím, Brind'amournak is meg a vezetésnek is mekkora elégtétel. Én is már évek óta azt mondtam küldjék el, nem megy a szintlépés vele, és mégis. Kapuscsere is nagy húzás volt, feljavult pp játék, kiegyenlített, jó igazolásokkal teli keret.
Mikey
zavi27
Ahogy Janek írja, Tulsky nagyon jól alakítja a keretet. A legszebb, hogy minden fontos embernek hosszútávra van szerződése már Nikishin kivételével, és rengeteg hely van így is a cap alatt.
Viszont így, hogy megvan a kupa, egy-két fiatalt én jövőre betennék a csapatba.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
