Jégkorong

23 feliratkozó

17 napja
NB2 New England Patriots 28 784 — nabege2@yahoo.com
az 5-3 azért szebben nézett ki 😊
17 napja
warr_b Washington Commanders 30 138 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hát akkor aki győz a svéd-szlovákon, az továbbjut


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
17 napja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 528 — Ajmo Vatreni
Ez kb. két különböző meccs volt a kommentem előtti meg utáni.

Így azért emelt fővel lehet lejönni a jégről.

Szerkesztette: zinedine5
17 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 405 — Kinek mit intézett a kormánya
Torony meglőtte élete gólját, nice

Poloska vagyok.
17 napja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 661 — Bla, bla, bla
Csak a Yettel TVn szakad ennyit a közvetítés? Botrány!
nagir
One-nál is.
De ez volt pénteken vagy szombaton is.
zacknorb
Igen, szinte csak a legelső meccseken nem emlékszem jelszakadásra. Akkor ez kintről jöhet ilyen rossz minőségben.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
17 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 405 — Kinek mit intézett a kormánya
Csak a Yettel TVn szakad ennyit a közvetítés? Botrány!
nagir
One-nál is.
De ez volt pénteken vagy szombaton is.

Poloska vagyok.
17 napja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 661 — Bla, bla, bla
Csak a Yettel TVn szakad ennyit a közvetítés? Botrány!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
17 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 405 — Kinek mit intézett a kormánya
Amúgy USA valszeg továbbmegy, osztrákokat kell hozzá verni.
Papírforma szerint 4. helyen és akkor egyből Kanada-USA lesz.
Vicces lesz mellette a Norvégia-Lettország.

Poloska vagyok.
17 napja
warr_b Washington Commanders 30 138 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A PK-nk nem jó.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
17 napja
Matthew99 New Orleans Saints 10 462 — Invisible man
Nyomunk. Jó lenne fordítani.🙂
nagylaza, főpohárnok
Szerintem is elfáradtak a kékek. Van olyan, hogy feladja valaki? 😄


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
17 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 770 — beers & Packers
Nyomunk. Jó lenne fordítani.🙂
17 napja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 528 — Ajmo Vatreni
kijelenthető, hogy szerencsénk volt ezzel a csoporttal
volt még nálunk is gyengébb brit csapat, de aztán kifújt
NB2
Elég lélekölő és demoralizáló meccsek ezek.
Tudom, hogy egyszerűen olyan különbségek vannak a lehetőségek között amit nehéz, ha nem lehetetlen áthidalni, de néha úgy érzem hogy kb. semmit sem fejlődtünk az első feljutás óta.
17 napja
NB2 New England Patriots 28 784 — nabege2@yahoo.com
kijelenthető, hogy szerencsénk volt ezzel a csoporttal
volt még nálunk is gyengébb brit csapat, de aztán kifújt
17 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 782
Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
dande2
?
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.
warr_b
De ha a svédek megverik a szlovákokat, akkor svédek 12 pont, szlovákok 11 pont, így akkor a szlovákok tuti a svédek mögött lesznek. Ha a norvégok verik a dánokat, akkor norvég 3., svéd 4., szlovák 5., ha a norvégok kikapnak a danoktol, akkor svéd 3., szlovák 4.
somoskovig
Jóvanna, ki figyel a szlovákokra, nincs is olyan ország 😂😇
warr_b
Pedig nagyságrendekkel szebb és élhetőbb mint magyarorzág.
🤘 gaben 🤘
Ne viccelj már, Pozsony élből egy szutyadék 😄
warr_b
Semmivel sem szutyadékabb, mint Budapest. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
17 napja
warr_b Washington Commanders 30 138 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
dande2
?
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.
warr_b
De ha a svédek megverik a szlovákokat, akkor svédek 12 pont, szlovákok 11 pont, így akkor a szlovákok tuti a svédek mögött lesznek. Ha a norvégok verik a dánokat, akkor norvég 3., svéd 4., szlovák 5., ha a norvégok kikapnak a danoktol, akkor svéd 3., szlovák 4.
somoskovig
Jóvanna, ki figyel a szlovákokra, nincs is olyan ország 😂😇
warr_b
Pedig nagyságrendekkel szebb és élhetőbb mint magyarorzág.
🤘 gaben 🤘
Ne viccelj már, Pozsony élből egy szutyadék 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
17 napja
warr_b Washington Commanders 30 138 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
dande2
?
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.
warr_b
De ha a svédek megverik a szlovákokat, akkor svédek 12 pont, szlovákok 11 pont, így akkor a szlovákok tuti a svédek mögött lesznek. Ha a norvégok verik a dánokat, akkor norvég 3., svéd 4., szlovák 5., ha a norvégok kikapnak a danoktol, akkor svéd 3., szlovák 4.
somoskovig
Jóvanna, ki figyel a szlovákokra, nincs is olyan ország 😂😇
warr_b
Hat, itt a fórum lakók többsége idősebb, mint Szlovákia 😊 Koleszos szobatarsam tette hozza ehhez mindig, hogy “és remélhetőleg tovább is fog élni!”
somoskovig
Hopp, Norvégok kettővel mennek a csehek ellen... lehet okafogyott lesz a számolgatás, bár ugye legveszélyesebb eredmény...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
17 napja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 029 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
dande2
?
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.
warr_b
De ha a svédek megverik a szlovákokat, akkor svédek 12 pont, szlovákok 11 pont, így akkor a szlovákok tuti a svédek mögött lesznek. Ha a norvégok verik a dánokat, akkor norvég 3., svéd 4., szlovák 5., ha a norvégok kikapnak a danoktol, akkor svéd 3., szlovák 4.
somoskovig
Jóvanna, ki figyel a szlovákokra, nincs is olyan ország 😂😇
warr_b
Pedig nagyságrendekkel szebb és élhetőbb mint magyarorzág.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
18 napja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 552 — Chiefs GM
Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
dande2
?
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.
warr_b
De ha a svédek megverik a szlovákokat, akkor svédek 12 pont, szlovákok 11 pont, így akkor a szlovákok tuti a svédek mögött lesznek. Ha a norvégok verik a dánokat, akkor norvég 3., svéd 4., szlovák 5., ha a norvégok kikapnak a danoktol, akkor svéd 3., szlovák 4.
somoskovig
Jóvanna, ki figyel a szlovákokra, nincs is olyan ország 😂😇
warr_b
Hat, itt a fórum lakók többsége idősebb, mint Szlovákia 😊 Koleszos szobatarsam tette hozza ehhez mindig, hogy “és remélhetőleg tovább is fog élni!”

18 napja
warr_b Washington Commanders 30 138 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
dande2
?
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.
warr_b
De ha a svédek megverik a szlovákokat, akkor svédek 12 pont, szlovákok 11 pont, így akkor a szlovákok tuti a svédek mögött lesznek. Ha a norvégok verik a dánokat, akkor norvég 3., svéd 4., szlovák 5., ha a norvégok kikapnak a danoktol, akkor svéd 3., szlovák 4.
somoskovig
Jóvanna, ki figyel a szlovákokra, nincs is olyan ország 😂😇


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
18 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 253 — Így remélem megfelelek nektek.....
Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
dande2
?
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.
warr_b
Khm khm 🤨🤔 ezt gondold át ahogy somos írja 😉
18 napja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 552 — Chiefs GM
Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
dande2
?
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.
warr_b
De ha a svédek megverik a szlovákokat, akkor svédek 12 pont, szlovákok 11 pont, így akkor a szlovákok tuti a svédek mögött lesznek. Ha a norvégok verik a dánokat, akkor norvég 3., svéd 4., szlovák 5., ha a norvégok kikapnak a danoktol, akkor svéd 3., szlovák 4.

18 napja
warr_b Washington Commanders 30 138 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
dande2
?
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
18 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 253 — Így remélem megfelelek nektek.....
Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
18 napja
NB2 New England Patriots 28 784 — nabege2@yahoo.com
se usa, se svéd, azért az kemény lenne...
18 napja
warr_b Washington Commanders 30 138 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"