Jégkorong
23 feliratkozó
17 napja
az 5-3 azért szebben nézett ki 😊
17 napja
Hát akkor aki győz a svéd-szlovákon, az továbbjut

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
17 napja
Torony meglőtte élete gólját, nice
Poloska vagyok.
17 napja
Igen, szinte csak a legelső meccseken nem emlékszem jelszakadásra. Akkor ez kintről jöhet ilyen rossz minőségben.Csak a Yettel TVn szakad ennyit a közvetítés? Botrány!One-nál is.
nagir
De ez volt pénteken vagy szombaton is.
zacknorb

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
17 napja
Csak a Yettel TVn szakad ennyit a közvetítés? Botrány!One-nál is.
nagir
De ez volt pénteken vagy szombaton is.
Poloska vagyok.
17 napja
Csak a Yettel TVn szakad ennyit a közvetítés? Botrány!

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
17 napja
Amúgy USA valszeg továbbmegy, osztrákokat kell hozzá verni.Papírforma szerint 4. helyen és akkor egyből Kanada-USA lesz.
Vicces lesz mellette a Norvégia-Lettország.
Poloska vagyok.
17 napja
A PK-nk nem jó.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
17 napja
Nyomunk. Jó lenne fordítani.🙂Szerintem is elfáradtak a kékek. Van olyan, hogy feladja valaki? 😄
nagylaza, főpohárnok

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
17 napja
Nyomunk. Jó lenne fordítani.🙂
17 napja
kijelenthető, hogy szerencsénk volt ezzel a csoporttalElég lélekölő és demoralizáló meccsek ezek.
volt még nálunk is gyengébb brit csapat, de aztán kifújt
NB2
Tudom, hogy egyszerűen olyan különbségek vannak a lehetőségek között amit nehéz, ha nem lehetetlen áthidalni, de néha úgy érzem hogy kb. semmit sem fejlődtünk az első feljutás óta.
17 napja
kijelenthető, hogy szerencsénk volt ezzel a csoporttalvolt még nálunk is gyengébb brit csapat, de aztán kifújt
17 napja
Semmivel sem szutyadékabb, mint Budapest. 😊Ne viccelj már, Pozsony élből egy szutyadék 😄Pedig nagyságrendekkel szebb és élhetőbb mint magyarorzág.Jóvanna, ki figyel a szlovákokra, nincs is olyan ország 😂😇De ha a svédek megverik a szlovákokat, akkor svédek 12 pont, szlovákok 11 pont, így akkor a szlovákok tuti a svédek mögött lesznek. Ha a norvégok verik a dánokat, akkor norvég 3., svéd 4., szlovák 5., ha a norvégok kikapnak a danoktol, akkor svéd 3., szlovák 4.?Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
dande2
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.
warr_b
somoskovig
warr_b
🤘 gaben 🤘
warr_b
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
17 napja
Ne viccelj már, Pozsony élből egy szutyadék 😄Pedig nagyságrendekkel szebb és élhetőbb mint magyarorzág.Jóvanna, ki figyel a szlovákokra, nincs is olyan ország 😂😇De ha a svédek megverik a szlovákokat, akkor svédek 12 pont, szlovákok 11 pont, így akkor a szlovákok tuti a svédek mögött lesznek. Ha a norvégok verik a dánokat, akkor norvég 3., svéd 4., szlovák 5., ha a norvégok kikapnak a danoktol, akkor svéd 3., szlovák 4.?Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
dande2
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.
warr_b
somoskovig
warr_b
🤘 gaben 🤘

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
17 napja
Hopp, Norvégok kettővel mennek a csehek ellen... lehet okafogyott lesz a számolgatás, bár ugye legveszélyesebb eredmény...Hat, itt a fórum lakók többsége idősebb, mint Szlovákia 😊 Koleszos szobatarsam tette hozza ehhez mindig, hogy “és remélhetőleg tovább is fog élni!”Jóvanna, ki figyel a szlovákokra, nincs is olyan ország 😂😇De ha a svédek megverik a szlovákokat, akkor svédek 12 pont, szlovákok 11 pont, így akkor a szlovákok tuti a svédek mögött lesznek. Ha a norvégok verik a dánokat, akkor norvég 3., svéd 4., szlovák 5., ha a norvégok kikapnak a danoktol, akkor svéd 3., szlovák 4.?Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
dande2
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.
warr_b
somoskovig
warr_b
somoskovig

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
17 napja
Pedig nagyságrendekkel szebb és élhetőbb mint magyarorzág.Jóvanna, ki figyel a szlovákokra, nincs is olyan ország 😂😇De ha a svédek megverik a szlovákokat, akkor svédek 12 pont, szlovákok 11 pont, így akkor a szlovákok tuti a svédek mögött lesznek. Ha a norvégok verik a dánokat, akkor norvég 3., svéd 4., szlovák 5., ha a norvégok kikapnak a danoktol, akkor svéd 3., szlovák 4.?Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
dande2
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.
warr_b
somoskovig
warr_b
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
18 napja
Hat, itt a fórum lakók többsége idősebb, mint Szlovákia 😊 Koleszos szobatarsam tette hozza ehhez mindig, hogy “és remélhetőleg tovább is fog élni!”Jóvanna, ki figyel a szlovákokra, nincs is olyan ország 😂😇De ha a svédek megverik a szlovákokat, akkor svédek 12 pont, szlovákok 11 pont, így akkor a szlovákok tuti a svédek mögött lesznek. Ha a norvégok verik a dánokat, akkor norvég 3., svéd 4., szlovák 5., ha a norvégok kikapnak a danoktol, akkor svéd 3., szlovák 4.?Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
dande2
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.
warr_b
somoskovig
warr_b
18 napja
Jóvanna, ki figyel a szlovákokra, nincs is olyan ország 😂😇De ha a svédek megverik a szlovákokat, akkor svédek 12 pont, szlovákok 11 pont, így akkor a szlovákok tuti a svédek mögött lesznek. Ha a norvégok verik a dánokat, akkor norvég 3., svéd 4., szlovák 5., ha a norvégok kikapnak a danoktol, akkor svéd 3., szlovák 4.?Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
dande2
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.
warr_b
somoskovig

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
18 napja
Khm khm 🤨🤔 ezt gondold át ahogy somos írja 😉?Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
dande2
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.
warr_b
18 napja
De ha a svédek megverik a szlovákokat, akkor svédek 12 pont, szlovákok 11 pont, így akkor a szlovákok tuti a svédek mögött lesznek. Ha a norvégok verik a dánokat, akkor norvég 3., svéd 4., szlovák 5., ha a norvégok kikapnak a danoktol, akkor svéd 3., szlovák 4.?Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
dande2
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.
warr_b
18 napja
?Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
dande2
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
18 napja
Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
18 napja
se usa, se svéd, azért az kemény lenne...
18 napja
Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"