Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

24 napja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Nyelvrokonok beindultak.
xrace77
Nagyon nem ide tartozik, de akinek van finn kapcsolata írhatna nekem.
Hirtelen beugrott, hogy megkeresnék valakit.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
24 napja
xrace77 Denver Broncos 4 745
Nyelvrokonok beindultak.
24 napja
xrace77 Denver Broncos 4 745
Ahogy az várható volt, ez a meccs sokkal szorosabb és érdekesebb, mint a délutáni.
24 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
A középső harmadban Svájc szépen eldöntötte

Poloska vagyok.
24 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Komoly kezdés a Svájc-Norvégián, csak úgy szórta a spori a 2 perceket.

Poloska vagyok.
25 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ennyi volt, majd a következő 30 èvben egyszer összejön talán 😔😏
dande2
Pár éve is döntőztetek, annyira nem aggódnék
slowmotion
Az egy erősen csillagos döntő volt 😀😏
dande2
Mihez képest?
slowmotion
Mert Balogh Zotya azt mondta xdd
zacknorb
vicces fiú teccik lenni.....amúgy meg a covid miatt lett az csillagos, erre helyzetre tènyleg igaz, hogy az erősen befolyasolta mi történt. Az inkább egy 1/1-es csapat volt már akkor mint SC illetve Price mèg utoljára megemberelte magát.

Szerkesztette: dande2
25 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Akkor ennyi volt, majd a következő 30 èvben egyszer összejön talán 😔😏
dande2
Pár éve is döntőztetek, annyira nem aggódnék
slowmotion
Az egy erősen csillagos döntő volt 😀😏
dande2
Mihez képest?
slowmotion
Mert Balogh Zotya azt mondta xdd

Poloska vagyok.
25 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Akkor ennyi volt, majd a következő 30 èvben egyszer összejön talán 😔😏
dande2
Pár éve is döntőztetek, annyira nem aggódnék
slowmotion
Az egy erősen csillagos döntő volt 😀😏
dande2
Mihez képest? Amikorna Blues nyert, akkor féltávnál kb utolsók voltak, az ötödik legjobb eredménnyel mentek playoffba, és a végén mégis elvitték a nagyvasat.

Bármi megtörténhet, csal be kell jutni a playoffba, és flow-ban kell lenni.
25 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ennyi volt, majd a következő 30 èvben egyszer összejön talán 😔😏
dande2
Pár éve is döntőztetek, annyira nem aggódnék
slowmotion
Az egy erősen csillagos döntő volt 😀😏
25 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya

Poloska vagyok.
25 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
Na, végre sikerült szintet lépni, hihetetlen.

12 down, 4 to go.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
25 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Akkor ennyi volt, majd a következő 30 èvben egyszer összejön talán 😔😏
dande2
Pár éve is döntőztetek, annyira nem aggódnék
25 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ennyi volt, majd a következő 30 èvben egyszer összejön talán 😔😏
25 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
The bid by Helsinki, Finland and Riga, Latvia to host the 2030 IIHF Ice Hockey World Championship was voted through

Poloska vagyok.
26 napja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Norgéknak első VB elődöntője evör. Bírnám, ha megtréfálnák a svájciakat, de gyanítom a hazai pálya erősebb lesz...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
26 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
VB alatt a brit meccs után pár naponta szondáztam, milyen csoport lehet jövőre, ez a kb fix állapot

CAN-USA-CZE-GER-LAT-NOR-KAZ
(Az első kettő nem fix, USA 99% (csak akkor nem, ha Kanada 4. Svájc 3. lesz), a WR 1.vel nem fogunk jatszani)

És ugye pont a németek miatt lehet lesz egy csere, bár tavaly se volt.

Amit pedig nagyon adnék, ha igaz lenne a pletyka és a nyitó meccs futballstadionban lenne, akkor el tudom képzelni, hogy minket kérnek oda, hogy nyerjenek.
zacknorb
Mondjuk ha ez lesz akkor kb fix bukó lefele, attól függ a kazahok èpp milyen passzban lesznek.....
26 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
VB alatt a brit meccs után pár naponta szondáztam, milyen csoport lehet jövőre, ez a kb fix állapot

CAN-USA-CZE-GER-LAT-NOR-KAZ
(Az első kettő nem fix, USA 99% (csak akkor nem, ha Kanada 4. Svájc 3. lesz), a WR 1.vel nem fogunk jatszani)

És ugye pont a németek miatt lehet lesz egy csere, bár tavaly se volt.

Amit pedig nagyon adnék, ha igaz lenne a pletyka és a nyitó meccs futballstadionban lenne, akkor el tudom képzelni, hogy minket kérnek oda, hogy nyerjenek.

Poloska vagyok.
26 napja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Akkor Kanada-Finnország és Norvégia-Svájc elődöntők.
zacknorb
Nyilván 😅


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
26 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Akkor Kanada-Finnország és Norvégia-Svájc elődöntők.

Poloska vagyok.
26 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon gyenge ès nègyből semmi emberelőnyös gól...nincs miről beszélni 😔
26 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most nèzem ezt az ütközèst....nyomorèk svájci (meg zebra...)
26 napja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nem látok sok svájci meccset, máskor is ilyen patkány módon játszanak?
🤘 gaben 🤘
Szerintem ők jól nyomják. A játékvezetésnek sok ez a meccs.
26 napja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Nem látok sok svájci meccset, máskor is ilyen patkány módon játszanak?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
26 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ilyen hülye gólt kapni 🤦 egyèbkènt ezt csinálja a csapat hogy a közèpső harmadban egyáltalán nem vesz fel a svájci játèkosokat, de mièrt 🤷😯
26 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Hatalmas meccs ez a Svájc-Svédország, de nem hiszem, hogy a svédek sokáig bírni fogják a nyomást.
nagylaza, főpohárnok
Ki is terítették Malgin elé a vörös szőnyeget

Poloska vagyok.