Jégkorong
23 feliratkozó
11 napja
Akkor mint szódas a lovát 🥹 sajnálom ez ennyi volt....mèg lehet esetleg egyet nyerünk de aztán vège....
11 napja
Sajna megint nem lett kupa.Szenvedés nekem nézni ezt a vegast annyira szérforgácsolják a szép hokit.
Persze eredményes nem vitatom.
Kadri már nem való az előnyös sorba…
Viszont a kapus téma megoldva a woodokkal
11 napja
Erre azért senki nem számított, söprés az Avalanche ellen, és megérdemelten.A söprés nem volt benne az tuti. Akkor hajrá Canadiens.
zavi27
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
11 napja
Erre azért senki nem számított, söprés az Avalanche ellen, és megérdemelten.pacific division power
zavi27
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
11 napja
Elképesztő ez a SvájcKovács Kálmán ezer évvel ezelőtt megjósolta, hogy titkos favoritok lesznek.
zacknorb
11 napja
Erre azért senki nem számított, söprés az Avalanche ellen, és megérdemelten.Majd jól túlpihenik magukat!
zavi27
A VB-n meg faszér' kell kettesével rendezni a negyeddöntőket, mé' nem lehet külön minden meccs? 😡

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
11 napja
Erre azért senki nem számított, söprés az Avalanche ellen, és megérdemelten.
11 napja
Kezdem már unni a mumus csapatokat, mind az NBA-ben, mind az NHL-ben..:dPersze úgy könnyű nyerni ha Stone touchdown passzt kap el McNabbtől. 😀
esanders10
11 napja
Kezdem már unni a mumus csapatokat, mind az NBA-ben, mind az NHL-ben..:d
Szerkesztette: esanders10
12 napja
És akkor a lett-norvég párosból az egyik elődöntőzik 😁A lett
warr_b
12 napja
És akkor a lett-norvég párosból az egyik elődöntőzik 😁

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
12 napja
Ez igen szép volt, sakk-matt
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
12 napja
egy dolog a csoportmeccs és egy dolog a rájátszásazért ne lepődjetek meg, ha nem lesznek döntőben...
12 napja
🤞Elképesztő ez a SvájcHa most nem nyerik meg végre a vébét, akkor soha.
zacknorb
Kampman

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
12 napja
Elképesztő ez a SvájcHa most nem nyerik meg végre a vébét, akkor soha.
zacknorb
12 napja
Nagy nehezen csak megvan a továbbjutás...aztán majd eldől a finnek vagy a svejciek jönnek èNem mindegy? 😊
dande2
Amúgy lettek csoportharmadikok, norvégok jó eséllyel csoportmásodikok 😮 Ezt ki látta jönni...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
12 napja
Nagy nehezen csak megvan a továbbjutás...aztán majd eldől a finnek vagy a svejciek jönnek è
12 napja
2 adójuk van, másikon tolhatnák itthonrólSporttv jol valaszt megint... Szlovak-Sved helyett..Ott van kinn a stáb, fixen végig a zürichi meccsek lesznek náluk.
beltazor
zacknorb
volt már rá precedens
Gyulaiék tuti itthon vannak
12 napja
Sporttv jol valaszt megint... Szlovak-Sved helyett..Ott van kinn a stáb, fixen végig a zürichi meccsek lesznek náluk.
beltazor
Poloska vagyok.
12 napja
hát 8:39-ről javultunk 14:38-ra, németeken hoztunk egy gólt, amerikaiakon hoztunk három gólt, svájciakon hoztunk egy gólt. lassan, de biztosan haladunk 😊Nem értem a sok fanyalgót, az elmúlt években amikor feljutottunk mindig beálltunk védekezni, és ha bejött egy két kontra, és sikerült alacsony gólon tartani az ellenfelet jött egy bravúr. Nem azt látni mint évekkel ezelőtt, hogy fényévekkel gyorsabbak, egy szinten vagyunk velük, persze megvan az az árnyalat még amiért ők NHL játékosok, de nem akkor a távolság már.Kivel vagyunk egy szinten, mikor 8-9 gólokat kapunk minden csapattól aki nem a brit meg az osztrák? Ha 7-4es meccseket játszottunk volna, akkor azt mondom OK, nyíltabb játék. Szerintem semmit nem fejlődtünk évek óta, de ettől függetlenül óriási eredmény hogy újra bent maradtunk, erőn felüli, de engem most valahogy nem vitt rá a lélek a brit meg osztrák meccsek után, hogy ezeket a macska-egér zakókat végig nézzem.
Idén viszont azt látom hogy megpróbálunk játszani, mintha egy szinten lennénk az ellenfelekkel. ami viszont azzal jár hogy sokkal nyitottabbak vagyunk, és jönnek is a gólok, szépen kijön a különbség. Azt ne felejtsük el hogy a mi játékosunk nem az NHL-ben edződnek.
Ha megnézzük az osztrák meccset, ott meg pariban voltunk, a britteket meg magunk alá gyűrtük.
Az irány jó, de amíg nem lesz nekünk is egy elit sorunk aki NHL vagy EU top ligákban játszik, addig ne várjuk többet, szerintem már ez is egy nagyon szép teljesítmény. Szar nézni hogy elvernek minket mint szódás a lovát? Igen..de ez kell ahhoz hogy hosszútávon kialakuljon valami.
Nomac
zavi27
12 napja
Nem értem a sok fanyalgót, az elmúlt években amikor feljutottunk mindig beálltunk védekezni, és ha bejött egy két kontra, és sikerült alacsony gólon tartani az ellenfelet jött egy bravúr. Nem azt látni mint évekkel ezelőtt, hogy fényévekkel gyorsabbak, egy szinten vagyunk velük, persze megvan az az árnyalat még amiért ők NHL játékosok, de nem akkor a távolság már.Kivel vagyunk egy szinten, mikor 8-9 gólokat kapunk minden csapattól aki nem a brit meg az osztrák? Ha 7-4es meccseket játszottunk volna, akkor azt mondom OK, nyíltabb játék. Szerintem semmit nem fejlődtünk évek óta, de ettől függetlenül óriási eredmény hogy újra bent maradtunk, erőn felüli, de engem most valahogy nem vitt rá a lélek a brit meg osztrák meccsek után, hogy ezeket a macska-egér zakókat végig nézzem.
Idén viszont azt látom hogy megpróbálunk játszani, mintha egy szinten lennénk az ellenfelekkel. ami viszont azzal jár hogy sokkal nyitottabbak vagyunk, és jönnek is a gólok, szépen kijön a különbség. Azt ne felejtsük el hogy a mi játékosunk nem az NHL-ben edződnek.
Ha megnézzük az osztrák meccset, ott meg pariban voltunk, a britteket meg magunk alá gyűrtük.
Az irány jó, de amíg nem lesz nekünk is egy elit sorunk aki NHL vagy EU top ligákban játszik, addig ne várjuk többet, szerintem már ez is egy nagyon szép teljesítmény. Szar nézni hogy elvernek minket mint szódás a lovát? Igen..de ez kell ahhoz hogy hosszútávon kialakuljon valami.
Nomac
Szerkesztette: zavi27
12 napja
Amcsik egyenlőre komolyan veszik és ott is a gól...

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
