Jégkorong

23 feliratkozó

11 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 221 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor mint szódas a lovát 🥹 sajnálom ez ennyi volt....mèg lehet esetleg egyet nyerünk de aztán vège....
11 napja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 086 — Apu ökölbeszorított keze
Sajna megint nem lett kupa.
Szenvedés nekem nézni ezt a vegast annyira szérforgácsolják a szép hokit.
Persze eredményes nem vitatom.
Kadri már nem való az előnyös sorba…
Viszont a kapus téma megoldva a woodokkal

11 napja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 027 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Erre azért senki nem számított, söprés az Avalanche ellen, és megérdemelten.
zavi27
A söprés nem volt benne az tuti. Akkor hajrá Canadiens.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
11 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 778 — Lucas Scott
Erre azért senki nem számított, söprés az Avalanche ellen, és megérdemelten.
zavi27
pacific division power

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
11 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 455
Elképesztő ez a Svájc
zacknorb
Kovács Kálmán ezer évvel ezelőtt megjósolta, hogy titkos favoritok lesznek.
11 napja
warr_b Washington Commanders 30 115 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Erre azért senki nem számított, söprés az Avalanche ellen, és megérdemelten.
zavi27
Majd jól túlpihenik magukat!

A VB-n meg faszér' kell kettesével rendezni a negyeddöntőket, mé' nem lehet külön minden meccs? 😡


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
11 napja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 699 — Amerikai sportok rajongója
Erre azért senki nem számított, söprés az Avalanche ellen, és megérdemelten.
11 napja
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Kezdem már unni a mumus csapatokat, mind az NBA-ben, mind az NHL-ben..:d
esanders10
Persze úgy könnyű nyerni ha Stone touchdown passzt kap el McNabbtől. 😀

11 napja
esanders10 Denver Broncos 973
Kezdem már unni a mumus csapatokat, mind az NBA-ben, mind az NHL-ben..:d

Szerkesztette: esanders10
12 napja
slowmotion Dallas Cowboys 27 982 — Cowboys fan
És akkor a lett-norvég párosból az egyik elődöntőzik 😁
warr_b
A lett
12 napja
warr_b Washington Commanders 30 115 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
És akkor a lett-norvég párosból az egyik elődöntőzik 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
12 napja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 673 — Csodabogár
kurva jó ez a Svejc

12 napja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 393 — Keep pounding
Ez igen szép volt, sakk-matt

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
12 napja
NB2 New England Patriots 28 741 — nabege2@yahoo.com
egy dolog a csoportmeccs és egy dolog a rájátszás
azért ne lepődjetek meg, ha nem lesznek döntőben...
12 napja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 658 — Bla, bla, bla
Elképesztő ez a Svájc
zacknorb
Ha most nem nyerik meg végre a vébét, akkor soha.
Kampman
🤞



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
12 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 276
Elképesztő ez a Svájc
zacknorb
Ha most nem nyerik meg végre a vébét, akkor soha.
12 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 355 — Kinek mit intézett a kormánya
Elképesztő ez a Svájc

Poloska vagyok.
12 napja
warr_b Washington Commanders 30 115 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nagy nehezen csak megvan a továbbjutás...aztán majd eldől a finnek vagy a svejciek jönnek è
dande2
Nem mindegy? 😊

Amúgy lettek csoportharmadikok, norvégok jó eséllyel csoportmásodikok 😮 Ezt ki látta jönni...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
12 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 221 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagy nehezen csak megvan a továbbjutás...aztán majd eldől a finnek vagy a svejciek jönnek è
12 napja
NB2 New England Patriots 28 741 — nabege2@yahoo.com
Sporttv jol valaszt megint... Szlovak-Sved helyett..
beltazor
Ott van kinn a stáb, fixen végig a zürichi meccsek lesznek náluk.
zacknorb
2 adójuk van, másikon tolhatnák itthonról
volt már rá precedens
Gyulaiék tuti itthon vannak
12 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 355 — Kinek mit intézett a kormánya
Sporttv jol valaszt megint... Szlovak-Sved helyett..
beltazor
Ott van kinn a stáb, fixen végig a zürichi meccsek lesznek náluk.

Poloska vagyok.
12 napja
beltazor Michigan Wolverines 2 965 — Pfizer & Moderna fan
Sporttv jol valaszt megint... Szlovak-Sved helyett..

12 napja
slowmotion Dallas Cowboys 27 982 — Cowboys fan
Nem értem a sok fanyalgót, az elmúlt években amikor feljutottunk mindig beálltunk védekezni, és ha bejött egy két kontra, és sikerült alacsony gólon tartani az ellenfelet jött egy bravúr. Nem azt látni mint évekkel ezelőtt, hogy fényévekkel gyorsabbak, egy szinten vagyunk velük, persze megvan az az árnyalat még amiért ők NHL játékosok, de nem akkor a távolság már.
Idén viszont azt látom hogy megpróbálunk játszani, mintha egy szinten lennénk az ellenfelekkel. ami viszont azzal jár hogy sokkal nyitottabbak vagyunk, és jönnek is a gólok, szépen kijön a különbség. Azt ne felejtsük el hogy a mi játékosunk nem az NHL-ben edződnek.
Ha megnézzük az osztrák meccset, ott meg pariban voltunk, a britteket meg magunk alá gyűrtük.

Az irány jó, de amíg nem lesz nekünk is egy elit sorunk aki NHL vagy EU top ligákban játszik, addig ne várjuk többet, szerintem már ez is egy nagyon szép teljesítmény. Szar nézni hogy elvernek minket mint szódás a lovát? Igen..de ez kell ahhoz hogy hosszútávon kialakuljon valami.
Nomac
Kivel vagyunk egy szinten, mikor 8-9 gólokat kapunk minden csapattól aki nem a brit meg az osztrák? Ha 7-4es meccseket játszottunk volna, akkor azt mondom OK, nyíltabb játék. Szerintem semmit nem fejlődtünk évek óta, de ettől függetlenül óriási eredmény hogy újra bent maradtunk, erőn felüli, de engem most valahogy nem vitt rá a lélek a brit meg osztrák meccsek után, hogy ezeket a macska-egér zakókat végig nézzem.
zavi27
hát 8:39-ről javultunk 14:38-ra, németeken hoztunk egy gólt, amerikaiakon hoztunk három gólt, svájciakon hoztunk egy gólt. lassan, de biztosan haladunk 😊
12 napja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 699 — Amerikai sportok rajongója
Nem értem a sok fanyalgót, az elmúlt években amikor feljutottunk mindig beálltunk védekezni, és ha bejött egy két kontra, és sikerült alacsony gólon tartani az ellenfelet jött egy bravúr. Nem azt látni mint évekkel ezelőtt, hogy fényévekkel gyorsabbak, egy szinten vagyunk velük, persze megvan az az árnyalat még amiért ők NHL játékosok, de nem akkor a távolság már.
Idén viszont azt látom hogy megpróbálunk játszani, mintha egy szinten lennénk az ellenfelekkel. ami viszont azzal jár hogy sokkal nyitottabbak vagyunk, és jönnek is a gólok, szépen kijön a különbség. Azt ne felejtsük el hogy a mi játékosunk nem az NHL-ben edződnek.
Ha megnézzük az osztrák meccset, ott meg pariban voltunk, a britteket meg magunk alá gyűrtük.

Az irány jó, de amíg nem lesz nekünk is egy elit sorunk aki NHL vagy EU top ligákban játszik, addig ne várjuk többet, szerintem már ez is egy nagyon szép teljesítmény. Szar nézni hogy elvernek minket mint szódás a lovát? Igen..de ez kell ahhoz hogy hosszútávon kialakuljon valami.
Nomac
Kivel vagyunk egy szinten, mikor 8-9 gólokat kapunk minden csapattól aki nem a brit meg az osztrák? Ha 7-4es meccseket játszottunk volna, akkor azt mondom OK, nyíltabb játék. Szerintem semmit nem fejlődtünk évek óta, de ettől függetlenül óriási eredmény hogy újra bent maradtunk, erőn felüli, de engem most valahogy nem vitt rá a lélek a brit meg osztrák meccsek után, hogy ezeket a macska-egér zakókat végig nézzem.

Szerkesztette: zavi27
12 napja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 658 — Bla, bla, bla
Amcsik egyenlőre komolyan veszik és ott is a gól...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!