Jégkorong
22 feliratkozó
24 napja
Nyelvrokonok beindultak.Nagyon nem ide tartozik, de akinek van finn kapcsolata írhatna nekem.
xrace77
Hirtelen beugrott, hogy megkeresnék valakit.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
24 napja
Nyelvrokonok beindultak.
24 napja
Ahogy az várható volt, ez a meccs sokkal szorosabb és érdekesebb, mint a délutáni.
24 napja
A középső harmadban Svájc szépen eldöntötte
Poloska vagyok.
24 napja
Komoly kezdés a Svájc-Norvégián, csak úgy szórta a spori a 2 perceket.
Poloska vagyok.
25 napja
vicces fiú teccik lenni.....amúgy meg a covid miatt lett az csillagos, erre helyzetre tènyleg igaz, hogy az erősen befolyasolta mi történt. Az inkább egy 1/1-es csapat volt már akkor mint SC illetve Price mèg utoljára megemberelte magát.Mert Balogh Zotya azt mondta xddMihez képest?Az egy erősen csillagos döntő volt 😀😏Akkor ennyi volt, majd a következő 30 èvben egyszer összejön talán 😔😏Pár éve is döntőztetek, annyira nem aggódnék
dande2
slowmotion
dande2
slowmotion
zacknorb
Szerkesztette: dande2
25 napja
Mert Balogh Zotya azt mondta xddMihez képest?Az egy erősen csillagos döntő volt 😀😏Akkor ennyi volt, majd a következő 30 èvben egyszer összejön talán 😔😏Pár éve is döntőztetek, annyira nem aggódnék
dande2
slowmotion
dande2
slowmotion
Poloska vagyok.
25 napja
Mihez képest? Amikorna Blues nyert, akkor féltávnál kb utolsók voltak, az ötödik legjobb eredménnyel mentek playoffba, és a végén mégis elvitték a nagyvasat.Az egy erősen csillagos döntő volt 😀😏Akkor ennyi volt, majd a következő 30 èvben egyszer összejön talán 😔😏Pár éve is döntőztetek, annyira nem aggódnék
dande2
slowmotion
dande2
Bármi megtörténhet, csal be kell jutni a playoffba, és flow-ban kell lenni.
25 napja
Az egy erősen csillagos döntő volt 😀😏Akkor ennyi volt, majd a következő 30 èvben egyszer összejön talán 😔😏Pár éve is döntőztetek, annyira nem aggódnék
dande2
slowmotion
25 napja
From the Olympics to the World Championships, Pat Cortina has made an enormous impact in international coaching and is this year's recipient of the Paul Loicq Award 👏 #IIHF pic.twitter.com/8IPZsTA4Mc
— IIHF (@IIHFHockey) May 30, 2026
Poloska vagyok.
25 napja
Na, végre sikerült szintet lépni, hihetetlen. 12 down, 4 to go.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
25 napja
Akkor ennyi volt, majd a következő 30 èvben egyszer összejön talán 😔😏Pár éve is döntőztetek, annyira nem aggódnék
dande2
25 napja
Akkor ennyi volt, majd a következő 30 èvben egyszer összejön talán 😔😏
25 napja
The bid by Helsinki, Finland and Riga, Latvia to host the 2030 IIHF Ice Hockey World Championship was voted through
Poloska vagyok.
26 napja
Norgéknak első VB elődöntője evör. Bírnám, ha megtréfálnák a svájciakat, de gyanítom a hazai pálya erősebb lesz...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
26 napja
VB alatt a brit meccs után pár naponta szondáztam, milyen csoport lehet jövőre, ez a kb fix állapotMondjuk ha ez lesz akkor kb fix bukó lefele, attól függ a kazahok èpp milyen passzban lesznek.....
CAN-USA-CZE-GER-LAT-NOR-KAZ
(Az első kettő nem fix, USA 99% (csak akkor nem, ha Kanada 4. Svájc 3. lesz), a WR 1.vel nem fogunk jatszani)
És ugye pont a németek miatt lehet lesz egy csere, bár tavaly se volt.
Amit pedig nagyon adnék, ha igaz lenne a pletyka és a nyitó meccs futballstadionban lenne, akkor el tudom képzelni, hogy minket kérnek oda, hogy nyerjenek.
zacknorb
26 napja
VB alatt a brit meccs után pár naponta szondáztam, milyen csoport lehet jövőre, ez a kb fix állapotCAN-USA-CZE-GER-LAT-NOR-KAZ
(Az első kettő nem fix, USA 99% (csak akkor nem, ha Kanada 4. Svájc 3. lesz), a WR 1.vel nem fogunk jatszani)
És ugye pont a németek miatt lehet lesz egy csere, bár tavaly se volt.
Amit pedig nagyon adnék, ha igaz lenne a pletyka és a nyitó meccs futballstadionban lenne, akkor el tudom képzelni, hogy minket kérnek oda, hogy nyerjenek.
Poloska vagyok.
26 napja
Akkor Kanada-Finnország és Norvégia-Svájc elődöntők.Nyilván 😅
zacknorb

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
26 napja
Akkor Kanada-Finnország és Norvégia-Svájc elődöntők.
Poloska vagyok.
26 napja
Nagyon gyenge ès nègyből semmi emberelőnyös gól...nincs miről beszélni 😔
26 napja
Most nèzem ezt az ütközèst....nyomorèk svájci (meg zebra...)
26 napja
Nem látok sok svájci meccset, máskor is ilyen patkány módon játszanak?Szerintem ők jól nyomják. A játékvezetésnek sok ez a meccs.
🤘 gaben 🤘
26 napja
Nem látok sok svájci meccset, máskor is ilyen patkány módon játszanak?
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
26 napja
Ilyen hülye gólt kapni 🤦 egyèbkènt ezt csinálja a csapat hogy a közèpső harmadban egyáltalán nem vesz fel a svájci játèkosokat, de mièrt 🤷😯
26 napja
Hatalmas meccs ez a Svájc-Svédország, de nem hiszem, hogy a svédek sokáig bírni fogják a nyomást.Ki is terítették Malgin elé a vörös szőnyeget
nagylaza, főpohárnok
Poloska vagyok.