Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

23 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Így ha nem lesz variálás, a jövő évi csoportok

USA-CAN-CZE-GER-DEN-NOR-KAZ-HUN
SWI-FIN-SWE-SLO-LAT-AUS-SLO-UKR

Poloska vagyok.
23 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
A hoki Buffalo Billse
Kampman
Győztes gólt Buffalo játékos ütötte
zacknorb
Milyen jó hogy kiejtettük őket 😛
dande2
Mondjuk Helenius sokat nem játszott, meccsek felén keretben sem volt.
zacknorb
De nem jött volna át ha bennmaradnak 😏
23 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
A hoki Buffalo Billse
Kampman
Győztes gólt Buffalo játékos ütötte
zacknorb
Milyen jó hogy kiejtettük őket 😛
dande2
Mondjuk Helenius sokat nem játszott, meccsek felén keretben sem volt.

Poloska vagyok.
23 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Mondjuk ahogy azt az 5 a 3-at lejátszották....ne is csodálkozzanak.

Nekik szurkoltam, hogy elsőre odaérjenek, de iszonyú puncik voltak. Még a szabálytalanságaik, kiállításaik is röhejesek voltak.
zinedine5
Ha már svájci szabálytalanságok.
Azért egész playoffban nagy hentelés ment, ha a tegnapi Gabriel karmikus volt, azért valamennyire ez is.

Poloska vagyok.
23 napja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Mondjuk ahogy azt az 5 a 3-at lejátszották....ne is csodálkozzanak.

Nekik szurkoltam, hogy elsőre odaérjenek, de iszonyú puncik voltak. Még a szabálytalanságaik, kiállításaik is röhejesek voltak.
23 napja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
anarchia lesz ma Zürichben, lángolni fog a belváros. na jó, max 2 petárda, de azt is összesöprik utána.

23 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
A hoki Buffalo Billse
Kampman
Győztes gólt Buffalo játékos ütötte
zacknorb
Milyen jó hogy kiejtettük őket 😛
23 napja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Hát van megbeszélni való svájcban

23 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
A hoki Buffalo Billse
Kampman
Győztes gólt Buffalo játékos ütötte

Poloska vagyok.
23 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Ilyen kusst akkor hallottam utoljára amikor Undertaker kikapott először egy Wrestlemanian

Poloska vagyok.
23 napja
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Szép volt Suomi!
5X VB GYŐZTES
😊

Mi bennmaradtunk, Suomi megnyerte tökéletes VB.
Barkov nagyon megérdemelte.

Szerkesztette: Bruschi85



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
23 napja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
lúzer svájc 😊
23 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
A hoki Buffalo Billse
23 napja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
túl punciskodják, kanadaiak, amerikaik lőnek általában mindenhonnan

néha úgy érzem Levi túlmagyarázza a dolgokat...
23 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Újabb gólzápor egy svájci vb-döntőn, már meg se lepődök.

Azért egészen elképesztő chokerség lesz 3 egymás utáni évben 0 góllal lehozni 3 vb-döntőt.
23 napja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Olyan a svájciak támadójátékának és a szerzett korongok megjátszásának a sebessége, mintha mi játszanánk.
23 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Hát ebben az első harmadban inkább az csoda, hogy a finnek nem szereztek még szabályos gólt.
Genoni sem azt hozza, mint tavaly meg idén eddig
zacknorb
Ilyenkor szokott az jönni, hogy jön a svejci gól...
nagir
Kettős emberelőny már ott van.

Poloska vagyok.
23 napja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Hát ebben az első harmadban inkább az csoda, hogy a finnek nem szereztek még szabályos gólt.
Genoni sem azt hozza, mint tavaly meg idén eddig
zacknorb
Ilyenkor szokott az jönni, hogy jön a svejci gól...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
23 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Hát ebben az első harmadban inkább az csoda, hogy a finnek nem szereztek még szabályos gólt.
Genoni sem azt hozza, mint tavaly meg idén eddig

Poloska vagyok.
23 napja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
töltsd fel a telód 😊
23 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Estére

Poloska vagyok.
23 napja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
vagy mégsem 😊
23 napja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
csóri norvégok 😕
23 napja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
Megy a bronzmeccs, kérdés mennyire motivált Kanada
warr_b
eredmény alapján úgy látom semennyire 😊

elkényeztetett ficsúrok
23 napja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Megy a bronzmeccs, kérdés mennyire motivált Kanada


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"