Jégkorong
22 feliratkozó
23 napja
Így ha nem lesz variálás, a jövő évi csoportokUSA-CAN-CZE-GER-DEN-NOR-KAZ-HUN
SWI-FIN-SWE-SLO-LAT-AUS-SLO-UKR
Poloska vagyok.
23 napja
De nem jött volna át ha bennmaradnak 😏Mondjuk Helenius sokat nem játszott, meccsek felén keretben sem volt.Milyen jó hogy kiejtettük őket 😛A hoki Buffalo BillseGyőztes gólt Buffalo játékos ütötte
Kampman
zacknorb
dande2
zacknorb
23 napja
Mondjuk Helenius sokat nem játszott, meccsek felén keretben sem volt.Milyen jó hogy kiejtettük őket 😛A hoki Buffalo BillseGyőztes gólt Buffalo játékos ütötte
Kampman
zacknorb
dande2
Poloska vagyok.
23 napja
Mondjuk ahogy azt az 5 a 3-at lejátszották....ne is csodálkozzanak.Ha már svájci szabálytalanságok.
Nekik szurkoltam, hogy elsőre odaérjenek, de iszonyú puncik voltak. Még a szabálytalanságaik, kiállításaik is röhejesek voltak.
zinedine5
Azért egész playoffban nagy hentelés ment, ha a tegnapi Gabriel karmikus volt, azért valamennyire ez is.
Poloska vagyok.
23 napja
Mondjuk ahogy azt az 5 a 3-at lejátszották....ne is csodálkozzanak.Nekik szurkoltam, hogy elsőre odaérjenek, de iszonyú puncik voltak. Még a szabálytalanságaik, kiállításaik is röhejesek voltak.
23 napja
anarchia lesz ma Zürichben, lángolni fog a belváros. na jó, max 2 petárda, de azt is összesöprik utána.
23 napja
Milyen jó hogy kiejtettük őket 😛A hoki Buffalo BillseGyőztes gólt Buffalo játékos ütötte
Kampman
zacknorb
23 napja
A hoki Buffalo BillseGyőztes gólt Buffalo játékos ütötte
Kampman
Poloska vagyok.
23 napja
Ilyen kusst akkor hallottam utoljára amikor Undertaker kikapott először egy Wrestlemanian
Poloska vagyok.
23 napja
lúzer svájc 😊
23 napja
A hoki Buffalo Billse
23 napja
túl punciskodják, kanadaiak, amerikaik lőnek általában mindenhonnannéha úgy érzem Levi túlmagyarázza a dolgokat...
23 napja
Újabb gólzápor egy svájci vb-döntőn, már meg se lepődök.Azért egészen elképesztő chokerség lesz 3 egymás utáni évben 0 góllal lehozni 3 vb-döntőt.
23 napja
Olyan a svájciak támadójátékának és a szerzett korongok megjátszásának a sebessége, mintha mi játszanánk.
23 napja
Kettős emberelőny már ott van.Hát ebben az első harmadban inkább az csoda, hogy a finnek nem szereztek még szabályos gólt.Ilyenkor szokott az jönni, hogy jön a svejci gól...
Genoni sem azt hozza, mint tavaly meg idén eddig
zacknorb
nagir
Poloska vagyok.
23 napja
Hát ebben az első harmadban inkább az csoda, hogy a finnek nem szereztek még szabályos gólt.Ilyenkor szokott az jönni, hogy jön a svejci gól...
Genoni sem azt hozza, mint tavaly meg idén eddig
zacknorb

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
23 napja
Hát ebben az első harmadban inkább az csoda, hogy a finnek nem szereztek még szabályos gólt.Genoni sem azt hozza, mint tavaly meg idén eddig
Poloska vagyok.
23 napja
töltsd fel a telód 😊
23 napja
vagy mégsem 😊
23 napja
csóri norvégok 😕
23 napja
Megy a bronzmeccs, kérdés mennyire motivált Kanadaeredmény alapján úgy látom semennyire 😊
warr_b
elkényeztetett ficsúrok
23 napja
Megy a bronzmeccs, kérdés mennyire motivált Kanada

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"

