Jégkorong
23 feliratkozó
6 napja
Hát ebben az első harmadban inkább az csoda, hogy a finnek nem szereztek még szabályos gólt.Genoni sem azt hozza, mint tavaly meg idén eddig
Poloska vagyok.
6 napja
töltsd fel a telód 😊
6 napja
vagy mégsem 😊
6 napja
csóri norvégok 😕
6 napja
Megy a bronzmeccs, kérdés mennyire motivált Kanadaeredmény alapján úgy látom semennyire 😊
warr_b
elkényeztetett ficsúrok
7 napja
Megy a bronzmeccs, kérdés mennyire motivált Kanada

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
7 napja
Nyelvrokonok beindultak.Nagyon nem ide tartozik, de akinek van finn kapcsolata írhatna nekem.
xrace77
Hirtelen beugrott, hogy megkeresnék valakit.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
7 napja
Nyelvrokonok beindultak.
7 napja
Ahogy az várható volt, ez a meccs sokkal szorosabb és érdekesebb, mint a délutáni.
8 napja
A középső harmadban Svájc szépen eldöntötte
Poloska vagyok.
8 napja
Komoly kezdés a Svájc-Norvégián, csak úgy szórta a spori a 2 perceket.
Poloska vagyok.
8 napja
vicces fiú teccik lenni.....amúgy meg a covid miatt lett az csillagos, erre helyzetre tènyleg igaz, hogy az erősen befolyasolta mi történt. Az inkább egy 1/1-es csapat volt már akkor mint SC illetve Price mèg utoljára megemberelte magát.Mert Balogh Zotya azt mondta xddMihez képest?Az egy erősen csillagos döntő volt 😀😏Akkor ennyi volt, majd a következő 30 èvben egyszer összejön talán 😔😏Pár éve is döntőztetek, annyira nem aggódnék
dande2
slowmotion
dande2
slowmotion
zacknorb
Szerkesztette: dande2
8 napja
Mert Balogh Zotya azt mondta xddMihez képest?Az egy erősen csillagos döntő volt 😀😏Akkor ennyi volt, majd a következő 30 èvben egyszer összejön talán 😔😏Pár éve is döntőztetek, annyira nem aggódnék
dande2
slowmotion
dande2
slowmotion
Poloska vagyok.
8 napja
Mihez képest? Amikorna Blues nyert, akkor féltávnál kb utolsók voltak, az ötödik legjobb eredménnyel mentek playoffba, és a végén mégis elvitték a nagyvasat.Az egy erősen csillagos döntő volt 😀😏Akkor ennyi volt, majd a következő 30 èvben egyszer összejön talán 😔😏Pár éve is döntőztetek, annyira nem aggódnék
dande2
slowmotion
dande2
Bármi megtörténhet, csal be kell jutni a playoffba, és flow-ban kell lenni.
8 napja
Az egy erősen csillagos döntő volt 😀😏Akkor ennyi volt, majd a következő 30 èvben egyszer összejön talán 😔😏Pár éve is döntőztetek, annyira nem aggódnék
dande2
slowmotion
8 napja
From the Olympics to the World Championships, Pat Cortina has made an enormous impact in international coaching and is this year's recipient of the Paul Loicq Award 👏 #IIHF pic.twitter.com/8IPZsTA4Mc
— IIHF (@IIHFHockey) May 30, 2026
Poloska vagyok.
8 napja
Na, végre sikerült szintet lépni, hihetetlen. 12 down, 4 to go.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
8 napja
Akkor ennyi volt, majd a következő 30 èvben egyszer összejön talán 😔😏Pár éve is döntőztetek, annyira nem aggódnék
dande2
8 napja
Akkor ennyi volt, majd a következő 30 èvben egyszer összejön talán 😔😏
8 napja
The bid by Helsinki, Finland and Riga, Latvia to host the 2030 IIHF Ice Hockey World Championship was voted through
Poloska vagyok.
9 napja
Norgéknak első VB elődöntője evör. Bírnám, ha megtréfálnák a svájciakat, de gyanítom a hazai pálya erősebb lesz...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 napja
VB alatt a brit meccs után pár naponta szondáztam, milyen csoport lehet jövőre, ez a kb fix állapotMondjuk ha ez lesz akkor kb fix bukó lefele, attól függ a kazahok èpp milyen passzban lesznek.....
CAN-USA-CZE-GER-LAT-NOR-KAZ
(Az első kettő nem fix, USA 99% (csak akkor nem, ha Kanada 4. Svájc 3. lesz), a WR 1.vel nem fogunk jatszani)
És ugye pont a németek miatt lehet lesz egy csere, bár tavaly se volt.
Amit pedig nagyon adnék, ha igaz lenne a pletyka és a nyitó meccs futballstadionban lenne, akkor el tudom képzelni, hogy minket kérnek oda, hogy nyerjenek.
zacknorb
9 napja
VB alatt a brit meccs után pár naponta szondáztam, milyen csoport lehet jövőre, ez a kb fix állapotCAN-USA-CZE-GER-LAT-NOR-KAZ
(Az első kettő nem fix, USA 99% (csak akkor nem, ha Kanada 4. Svájc 3. lesz), a WR 1.vel nem fogunk jatszani)
És ugye pont a németek miatt lehet lesz egy csere, bár tavaly se volt.
Amit pedig nagyon adnék, ha igaz lenne a pletyka és a nyitó meccs futballstadionban lenne, akkor el tudom képzelni, hogy minket kérnek oda, hogy nyerjenek.
Poloska vagyok.
9 napja
Akkor Kanada-Finnország és Norvégia-Svájc elődöntők.Nyilván 😅
zacknorb

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"