Jégkorong
22 feliratkozó
17 napja
39 sec alatt 3 gól, keményVégül nem ért semmit.
KeyG
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
17 napja
39 sec alatt 3 gól, kemény
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
17 napja
Jut eszembe, a Wingz csapatkapitánya ledobta az atombombát, és cserét kért.Ez a franchise reménytelen. Ilitch adja el a csapatot vagy valami.
Nem is tudom, őrüljek-e vagy sírjak, mert michigani srác, helyi hős, de nem hozta azt az első sor a szezon végén, amit a státusz meg a fizetések alapján várt volna az ember.
slowmotion
18 napja
Jason.Ő Rob Blake fia lenne?Jaja, és ugye kicsivel előttük jár már Jackson Blake. 😊Mondjuk a kicsi Wingst nyomták ki, hogy rohadnának meg. De tele vannak nhl-rokonnal, ott van Suzuki öccse, Brind'Amour fia, Foote fia, Primeau fia, Robidas fia.amúgy az AHL elődöntőjében meg ott van a Chicago Wolves, ami nem mellesleg a Canes fiókcsapata 😮Bizony-bizony, szezon közben edzőt váltva, és aztán kb. két hónap után az interim HC-t véglegesítve.
slowmotion
Simán feljöhetne onnan jövőre akár 5-6 prospect is, mert bőven NHL readyk. Más kérdés, hogy sajnos (vagy sem) de egynek se nagyon lesz hely.
Mikey
Na meg ott van Givani Smith, a néhai feka Red Wings-szélső, aki az NHL meg az AHL között ingázott.
slowmotion
Durva belegondolni hogy az apáikat is láttam játszani éveken keresztül. Öregszem. 🥹
Mikey
slowmotion
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
18 napja
Ő Rob Blake fia lenne?Jaja, és ugye kicsivel előttük jár már Jackson Blake. 😊Mondjuk a kicsi Wingst nyomták ki, hogy rohadnának meg. De tele vannak nhl-rokonnal, ott van Suzuki öccse, Brind'Amour fia, Foote fia, Primeau fia, Robidas fia.amúgy az AHL elődöntőjében meg ott van a Chicago Wolves, ami nem mellesleg a Canes fiókcsapata 😮Bizony-bizony, szezon közben edzőt váltva, és aztán kb. két hónap után az interim HC-t véglegesítve.
slowmotion
Simán feljöhetne onnan jövőre akár 5-6 prospect is, mert bőven NHL readyk. Más kérdés, hogy sajnos (vagy sem) de egynek se nagyon lesz hely.
Mikey
Na meg ott van Givani Smith, a néhai feka Red Wings-szélső, aki az NHL meg az AHL között ingázott.
slowmotion
Durva belegondolni hogy az apáikat is láttam játszani éveken keresztül. Öregszem. 🥹
Mikey
18 napja
Jaja, és ugye kicsivel előttük jár már Jackson Blake. 😊Mondjuk a kicsi Wingst nyomták ki, hogy rohadnának meg. De tele vannak nhl-rokonnal, ott van Suzuki öccse, Brind'Amour fia, Foote fia, Primeau fia, Robidas fia.amúgy az AHL elődöntőjében meg ott van a Chicago Wolves, ami nem mellesleg a Canes fiókcsapata 😮Bizony-bizony, szezon közben edzőt váltva, és aztán kb. két hónap után az interim HC-t véglegesítve.
slowmotion
Simán feljöhetne onnan jövőre akár 5-6 prospect is, mert bőven NHL readyk. Más kérdés, hogy sajnos (vagy sem) de egynek se nagyon lesz hely.
Mikey
Na meg ott van Givani Smith, a néhai feka Red Wings-szélső, aki az NHL meg az AHL között ingázott.
slowmotion
Durva belegondolni hogy az apáikat is láttam játszani éveken keresztül. Öregszem. 🥹
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
18 napja
Jut eszembe, a Wingz csapatkapitánya ledobta az atombombát, és cserét kért.Sajnos, így 10 év után be kéne végre jutni PO-ba.
Nem is tudom, őrüljek-e vagy sírjak, mert michigani srác, helyi hős, de nem hozta azt az első sor a szezon végén, amit a státusz meg a fizetések alapján várt volna az ember.
slowmotion


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
18 napja
Jut eszembe, a Wingz csapatkapitánya ledobta az atombombát, és cserét kért.Nem is tudom, őrüljek-e vagy sírjak, mert michigani srác, helyi hős, de nem hozta azt az első sor a szezon végén, amit a státusz meg a fizetések alapján várt volna az ember.
18 napja
Mondjuk a kicsi Wingst nyomták ki, hogy rohadnának meg. De tele vannak nhl-rokonnal, ott van Suzuki öccse, Brind'Amour fia, Foote fia, Primeau fia, Robidas fia.amúgy az AHL elődöntőjében meg ott van a Chicago Wolves, ami nem mellesleg a Canes fiókcsapata 😮Bizony-bizony, szezon közben edzőt váltva, és aztán kb. két hónap után az interim HC-t véglegesítve.
slowmotion
Simán feljöhetne onnan jövőre akár 5-6 prospect is, mert bőven NHL readyk. Más kérdés, hogy sajnos (vagy sem) de egynek se nagyon lesz hely.
Mikey
Na meg ott van Givani Smith, a néhai feka Red Wings-szélső, aki az NHL meg az AHL között ingázott.
18 napja
amúgy az AHL elődöntőjében meg ott van a Chicago Wolves, ami nem mellesleg a Canes fiókcsapata 😮Bizony-bizony, szezon közben edzőt váltva, és aztán kb. két hónap után az interim HC-t véglegesítve.
slowmotion
Simán feljöhetne onnan jövőre akár 5-6 prospect is, mert bőven NHL readyk. Más kérdés, hogy sajnos (vagy sem) de egynek se nagyon lesz hely.
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
19 napja
amúgy az AHL elődöntőjében meg ott van a Chicago Wolves, ami nem mellesleg a Canes fiókcsapata 😮
19 napja
Ez se maradt el tőle, az biztos!😊 Akkor egész párharcot meghatározó lehet, bár szerintem most minden összejött a Vegasnak negatívan ami összejöhet. Eléggé nekik állt ez a meccs is nagyon sokáig.Fantasztikus meccs volt a Stanley kupa nyitánya!Hát akkor a masodik meccs!
zavi27
zacknorb
Szerkesztette: zavi27
19 napja
Ez a terv, ja.The tournamemt will feature a special opening game in Gelsenkirchen on May13, one day ahead of the official championship dates.már megint beviszik az AufSchalkébe a nyitómeccset, mint tizenpár évvel ezelőtt?
zacknorb
slowmotion
Poloska vagyok.
19 napja
The tournamemt will feature a special opening game in Gelsenkirchen on May13, one day ahead of the official championship dates.már megint beviszik az AufSchalkébe a nyitómeccset, mint tizenpár évvel ezelőtt?
zacknorb
19 napja
The tournamemt will feature a special opening game in Gelsenkirchen on May13, one day ahead of the official championship dates.
Poloska vagyok.
19 napja
Lett variálás, német-szlovák csere"🇭🇺🏒| A magyarok elkerülték a házigazdát
A Nemzetközi Jégkorong Szövetség (IIHF) véglegesítette a jövő évi németországi világbajnokság csoportjait, ez alapján a magyarok Kanada, Egyesült Államok, Csehország, Szlovákia, Dánia, Norvégia és a feljutó Kazahsztán válogatottjával találkoznak.
A világranglistás helyezések alapján eredetileg a németekkel került volna azonos nyolcasba Majoross Gergely szövetségi kapitány együttese, ám a rendező jogán a házigazda helyet cserélt a szlovákokkal.
A 2027-es vb-t május 14. és 30. között rendezik Mannheimben és Düsseldorfban. Az IIHF egyelőre nem közölte, hogy a magyarok melyik városban lépnek pályára.
A csoportok utolsó helyezettje kiesik, és 2028-ban a divízió I-ben szerepel, a legjobb négy-négy pedig a negyeddöntőbe jut.
A csoportbeosztás:
A csoport:
Svájc, Finnország, Svédország, Németország, Lettország, Ausztria, Szlovénia, Ukrajna
B csoport:
Kanada, Egyesült Államok, Csehország, Szlovákia, Dánia, Norvégia, Kazahsztán, MAGYARORSZÁG
(MTI)"
Poloska vagyok.
19 napja
Fantasztikus meccs volt a Stanley kupa nyitánya!Hát akkor a masodik meccs!
zavi27
Poloska vagyok.
20 napja
Fantasztikus meccs volt a Stanley kupa nyitánya!
21 napja
Ez is komolyEgyes országok győzelmi rátái az elmúlt 20 év vb döntőiben
🇺🇸 100 % (1/1)
🇸🇪 80 % (4/5)
🇨🇿 66,7 % (2/3)
🇷🇺 66,7 % (4/6)
🇨🇦 50 % (5/10)
🇫🇮 50 % (4/8)
🇸🇰 0 % (0/1)
🇩🇪 0 % (0/1)
😬...🇨🇭 0 % (0/5)
Poloska vagyok.
22 napja
Milánói csapat lesz a 14. ICEHL csapat
Poloska vagyok.
22 napja
Kedves IIHF, ha Haukeland a torna kapusa, hogyhogy Genoni van a Team of the Tournamentben?
Poloska vagyok.
23 napja
Semmi bajom Svájccal, de ezt a finnek megérdemelték.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
23 napja
túl punciskodják, kanadaiak, amerikaik lőnek általában mindenhonnan
néha úgy érzem Levi túlmagyarázza a dolgokat...
NB2
Mondjuk ahogy azt az 5 a 3-at lejátszották....ne is csodálkozzanak.Látom elterjedt a fórumon a Karl Urbanizmus.
Nekik szurkoltam, hogy elsőre odaérjenek, de iszonyú puncik voltak. Még a szabálytalanságaik, kiállításaik is röhejesek voltak.
zinedine5
23 napja
Kb mindegy hogy variálnak így is úgyis az ha csak valami extra fejlődès nem lesz...Így ha nem lesz variálás, a jövő évi csoportoklegyen, mert ez garantáltam kiesés 😕
USA-CAN-CZE-GER-DEN-NOR-KAZ-HUN
SWI-FIN-SWE-SLO-LAT-AUS-SLO-UKR
zacknorb
NB2
23 napja
Így ha nem lesz variálás, a jövő évi csoportoklegyen, mert ez garantáltam kiesés 😕
USA-CAN-CZE-GER-DEN-NOR-KAZ-HUN
SWI-FIN-SWE-SLO-LAT-AUS-SLO-UKR
zacknorb