Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

17 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
39 sec alatt 3 gól, kemény
KeyG
Végül nem ért semmit.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
17 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 651
39 sec alatt 3 gól, kemény

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
17 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Jut eszembe, a Wingz csapatkapitánya ledobta az atombombát, és cserét kért.

Nem is tudom, őrüljek-e vagy sírjak, mert michigani srác, helyi hős, de nem hozta azt az első sor a szezon végén, amit a státusz meg a fizetések alapján várt volna az ember.
slowmotion
Ez a franchise reménytelen. Ilitch adja el a csapatot vagy valami.
18 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
amúgy az AHL elődöntőjében meg ott van a Chicago Wolves, ami nem mellesleg a Canes fiókcsapata 😮
slowmotion
Bizony-bizony, szezon közben edzőt váltva, és aztán kb. két hónap után az interim HC-t véglegesítve.

Simán feljöhetne onnan jövőre akár 5-6 prospect is, mert bőven NHL readyk. Más kérdés, hogy sajnos (vagy sem) de egynek se nagyon lesz hely.
Mikey
Mondjuk a kicsi Wingst nyomták ki, hogy rohadnának meg. De tele vannak nhl-rokonnal, ott van Suzuki öccse, Brind'Amour fia, Foote fia, Primeau fia, Robidas fia.

Na meg ott van Givani Smith, a néhai feka Red Wings-szélső, aki az NHL meg az AHL között ingázott.
slowmotion
Jaja, és ugye kicsivel előttük jár már Jackson Blake. 😊

Durva belegondolni hogy az apáikat is láttam játszani éveken keresztül. Öregszem. 🥹
Mikey
Ő Rob Blake fia lenne?
slowmotion
Jason.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
18 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
amúgy az AHL elődöntőjében meg ott van a Chicago Wolves, ami nem mellesleg a Canes fiókcsapata 😮
slowmotion
Bizony-bizony, szezon közben edzőt váltva, és aztán kb. két hónap után az interim HC-t véglegesítve.

Simán feljöhetne onnan jövőre akár 5-6 prospect is, mert bőven NHL readyk. Más kérdés, hogy sajnos (vagy sem) de egynek se nagyon lesz hely.
Mikey
Mondjuk a kicsi Wingst nyomták ki, hogy rohadnának meg. De tele vannak nhl-rokonnal, ott van Suzuki öccse, Brind'Amour fia, Foote fia, Primeau fia, Robidas fia.

Na meg ott van Givani Smith, a néhai feka Red Wings-szélső, aki az NHL meg az AHL között ingázott.
slowmotion
Jaja, és ugye kicsivel előttük jár már Jackson Blake. 😊

Durva belegondolni hogy az apáikat is láttam játszani éveken keresztül. Öregszem. 🥹
Mikey
Ő Rob Blake fia lenne?
18 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
amúgy az AHL elődöntőjében meg ott van a Chicago Wolves, ami nem mellesleg a Canes fiókcsapata 😮
slowmotion
Bizony-bizony, szezon közben edzőt váltva, és aztán kb. két hónap után az interim HC-t véglegesítve.

Simán feljöhetne onnan jövőre akár 5-6 prospect is, mert bőven NHL readyk. Más kérdés, hogy sajnos (vagy sem) de egynek se nagyon lesz hely.
Mikey
Mondjuk a kicsi Wingst nyomták ki, hogy rohadnának meg. De tele vannak nhl-rokonnal, ott van Suzuki öccse, Brind'Amour fia, Foote fia, Primeau fia, Robidas fia.

Na meg ott van Givani Smith, a néhai feka Red Wings-szélső, aki az NHL meg az AHL között ingázott.
slowmotion
Jaja, és ugye kicsivel előttük jár már Jackson Blake. 😊

Durva belegondolni hogy az apáikat is láttam játszani éveken keresztül. Öregszem. 🥹

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
18 napja
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Jut eszembe, a Wingz csapatkapitánya ledobta az atombombát, és cserét kért.

Nem is tudom, őrüljek-e vagy sírjak, mert michigani srác, helyi hős, de nem hozta azt az első sor a szezon végén, amit a státusz meg a fizetések alapján várt volna az ember.
slowmotion
Sajnos, így 10 év után be kéne végre jutni PO-ba.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
18 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Jut eszembe, a Wingz csapatkapitánya ledobta az atombombát, és cserét kért.

Nem is tudom, őrüljek-e vagy sírjak, mert michigani srác, helyi hős, de nem hozta azt az első sor a szezon végén, amit a státusz meg a fizetések alapján várt volna az ember.
18 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
amúgy az AHL elődöntőjében meg ott van a Chicago Wolves, ami nem mellesleg a Canes fiókcsapata 😮
slowmotion
Bizony-bizony, szezon közben edzőt váltva, és aztán kb. két hónap után az interim HC-t véglegesítve.

Simán feljöhetne onnan jövőre akár 5-6 prospect is, mert bőven NHL readyk. Más kérdés, hogy sajnos (vagy sem) de egynek se nagyon lesz hely.
Mikey
Mondjuk a kicsi Wingst nyomták ki, hogy rohadnának meg. De tele vannak nhl-rokonnal, ott van Suzuki öccse, Brind'Amour fia, Foote fia, Primeau fia, Robidas fia.

Na meg ott van Givani Smith, a néhai feka Red Wings-szélső, aki az NHL meg az AHL között ingázott.
18 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
amúgy az AHL elődöntőjében meg ott van a Chicago Wolves, ami nem mellesleg a Canes fiókcsapata 😮
slowmotion
Bizony-bizony, szezon közben edzőt váltva, és aztán kb. két hónap után az interim HC-t véglegesítve.

Simán feljöhetne onnan jövőre akár 5-6 prospect is, mert bőven NHL readyk. Más kérdés, hogy sajnos (vagy sem) de egynek se nagyon lesz hely.

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
19 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
amúgy az AHL elődöntőjében meg ott van a Chicago Wolves, ami nem mellesleg a Canes fiókcsapata 😮
19 napja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 725 — Amerikai sportok rajongója
Fantasztikus meccs volt a Stanley kupa nyitánya!
zavi27
Hát akkor a masodik meccs!
zacknorb
Ez se maradt el tőle, az biztos!😊 Akkor egész párharcot meghatározó lehet, bár szerintem most minden összejött a Vegasnak negatívan ami összejöhet. Eléggé nekik állt ez a meccs is nagyon sokáig.

Szerkesztette: zavi27
19 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
The tournamemt will feature a special opening game in Gelsenkirchen on May13, one day ahead of the official championship dates.
zacknorb
már megint beviszik az AufSchalkébe a nyitómeccset, mint tizenpár évvel ezelőtt?
slowmotion
Ez a terv, ja.

Poloska vagyok.
19 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
The tournamemt will feature a special opening game in Gelsenkirchen on May13, one day ahead of the official championship dates.
zacknorb
már megint beviszik az AufSchalkébe a nyitómeccset, mint tizenpár évvel ezelőtt?
19 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
The tournamemt will feature a special opening game in Gelsenkirchen on May13, one day ahead of the official championship dates.

Poloska vagyok.
19 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Lett variálás, német-szlovák csere

"🇭🇺🏒| A magyarok elkerülték a házigazdát

A Nemzetközi Jégkorong Szövetség (IIHF) véglegesítette a jövő évi németországi világbajnokság csoportjait, ez alapján a magyarok Kanada, Egyesült Államok, Csehország, Szlovákia, Dánia, Norvégia és a feljutó Kazahsztán válogatottjával találkoznak.

A világranglistás helyezések alapján eredetileg a németekkel került volna azonos nyolcasba Majoross Gergely szövetségi kapitány együttese, ám a rendező jogán a házigazda helyet cserélt a szlovákokkal.

A 2027-es vb-t május 14. és 30. között rendezik Mannheimben és Düsseldorfban. Az IIHF egyelőre nem közölte, hogy a magyarok melyik városban lépnek pályára.

A csoportok utolsó helyezettje kiesik, és 2028-ban a divízió I-ben szerepel, a legjobb négy-négy pedig a negyeddöntőbe jut.

A csoportbeosztás:

A csoport:

Svájc, Finnország, Svédország, Németország, Lettország, Ausztria, Szlovénia, Ukrajna

B csoport:

Kanada, Egyesült Államok, Csehország, Szlovákia, Dánia, Norvégia, Kazahsztán, MAGYARORSZÁG

(MTI)"

Poloska vagyok.
19 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Fantasztikus meccs volt a Stanley kupa nyitánya!
zavi27
Hát akkor a masodik meccs!

Poloska vagyok.
20 napja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 725 — Amerikai sportok rajongója
Fantasztikus meccs volt a Stanley kupa nyitánya!
21 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez is komoly

Egyes országok győzelmi rátái az elmúlt 20 év vb döntőiben


🇺🇸 100 % (1/1)
🇸🇪 80 % (4/5)
🇨🇿 66,7 % (2/3)
🇷🇺 66,7 % (4/6)
🇨🇦 50 % (5/10)
🇫🇮 50 % (4/8)
🇸🇰 0 % (0/1)
🇩🇪 0 % (0/1)

😬...🇨🇭 0 % (0/5)

Poloska vagyok.
22 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Milánói csapat lesz a 14. ICEHL csapat

Poloska vagyok.
22 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Kedves IIHF, ha Haukeland a torna kapusa, hogyhogy Genoni van a Team of the Tournamentben?

Poloska vagyok.
23 napja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Semmi bajom Svájccal, de ezt a finnek megérdemelték.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
23 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
túl punciskodják, kanadaiak, amerikaik lőnek általában mindenhonnan

néha úgy érzem Levi túlmagyarázza a dolgokat...
NB2
Mondjuk ahogy azt az 5 a 3-at lejátszották....ne is csodálkozzanak.

Nekik szurkoltam, hogy elsőre odaérjenek, de iszonyú puncik voltak. Még a szabálytalanságaik, kiállításaik is röhejesek voltak.
zinedine5
Látom elterjedt a fórumon a Karl Urbanizmus.
23 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így ha nem lesz variálás, a jövő évi csoportok

USA-CAN-CZE-GER-DEN-NOR-KAZ-HUN
SWI-FIN-SWE-SLO-LAT-AUS-SLO-UKR
zacknorb
legyen, mert ez garantáltam kiesés 😕
NB2
Kb mindegy hogy variálnak így is úgyis az ha csak valami extra fejlődès nem lesz...
23 napja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
Így ha nem lesz variálás, a jövő évi csoportok

USA-CAN-CZE-GER-DEN-NOR-KAZ-HUN
SWI-FIN-SWE-SLO-LAT-AUS-SLO-UKR
zacknorb
legyen, mert ez garantáltam kiesés 😕