Jégkorong

23 feliratkozó

6 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 336 — Kinek mit intézett a kormánya
Hát ebben az első harmadban inkább az csoda, hogy a finnek nem szereztek még szabályos gólt.
Genoni sem azt hozza, mint tavaly meg idén eddig

Poloska vagyok.
6 napja
NB2 New England Patriots 28 738 — nabege2@yahoo.com
töltsd fel a telód 😊
6 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 336 — Kinek mit intézett a kormánya
Estére

Poloska vagyok.
6 napja
NB2 New England Patriots 28 738 — nabege2@yahoo.com
vagy mégsem 😊
6 napja
NB2 New England Patriots 28 738 — nabege2@yahoo.com
csóri norvégok 😕
6 napja
NB2 New England Patriots 28 738 — nabege2@yahoo.com
Megy a bronzmeccs, kérdés mennyire motivált Kanada
warr_b
eredmény alapján úgy látom semennyire 😊

elkényeztetett ficsúrok
7 napja
warr_b Washington Commanders 30 111 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Megy a bronzmeccs, kérdés mennyire motivált Kanada


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
7 napja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 025 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Nyelvrokonok beindultak.
xrace77
Nagyon nem ide tartozik, de akinek van finn kapcsolata írhatna nekem.
Hirtelen beugrott, hogy megkeresnék valakit.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
7 napja
xrace77 Denver Broncos 4 743
Nyelvrokonok beindultak.
7 napja
xrace77 Denver Broncos 4 743
Ahogy az várható volt, ez a meccs sokkal szorosabb és érdekesebb, mint a délutáni.
8 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 336 — Kinek mit intézett a kormánya
A középső harmadban Svájc szépen eldöntötte

Poloska vagyok.
8 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 336 — Kinek mit intézett a kormánya
Komoly kezdés a Svájc-Norvégián, csak úgy szórta a spori a 2 perceket.

Poloska vagyok.
8 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 211 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ennyi volt, majd a következő 30 èvben egyszer összejön talán 😔😏
dande2
Pár éve is döntőztetek, annyira nem aggódnék
slowmotion
Az egy erősen csillagos döntő volt 😀😏
dande2
Mihez képest?
slowmotion
Mert Balogh Zotya azt mondta xdd
zacknorb
vicces fiú teccik lenni.....amúgy meg a covid miatt lett az csillagos, erre helyzetre tènyleg igaz, hogy az erősen befolyasolta mi történt. Az inkább egy 1/1-es csapat volt már akkor mint SC illetve Price mèg utoljára megemberelte magát.

Szerkesztette: dande2
8 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 336 — Kinek mit intézett a kormánya
Akkor ennyi volt, majd a következő 30 èvben egyszer összejön talán 😔😏
dande2
Pár éve is döntőztetek, annyira nem aggódnék
slowmotion
Az egy erősen csillagos döntő volt 😀😏
dande2
Mihez képest?
slowmotion
Mert Balogh Zotya azt mondta xdd

Poloska vagyok.
8 napja
slowmotion Dallas Cowboys 27 981 — Cowboys fan
Akkor ennyi volt, majd a következő 30 èvben egyszer összejön talán 😔😏
dande2
Pár éve is döntőztetek, annyira nem aggódnék
slowmotion
Az egy erősen csillagos döntő volt 😀😏
dande2
Mihez képest? Amikorna Blues nyert, akkor féltávnál kb utolsók voltak, az ötödik legjobb eredménnyel mentek playoffba, és a végén mégis elvitték a nagyvasat.

Bármi megtörténhet, csal be kell jutni a playoffba, és flow-ban kell lenni.
8 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 211 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ennyi volt, majd a következő 30 èvben egyszer összejön talán 😔😏
dande2
Pár éve is döntőztetek, annyira nem aggódnék
slowmotion
Az egy erősen csillagos döntő volt 😀😏
8 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 336 — Kinek mit intézett a kormánya

Poloska vagyok.
8 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 769
Na, végre sikerült szintet lépni, hihetetlen.

12 down, 4 to go.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
8 napja
slowmotion Dallas Cowboys 27 981 — Cowboys fan
Akkor ennyi volt, majd a következő 30 èvben egyszer összejön talán 😔😏
dande2
Pár éve is döntőztetek, annyira nem aggódnék
8 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 211 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ennyi volt, majd a következő 30 èvben egyszer összejön talán 😔😏
8 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 336 — Kinek mit intézett a kormánya
The bid by Helsinki, Finland and Riga, Latvia to host the 2030 IIHF Ice Hockey World Championship was voted through

Poloska vagyok.
9 napja
warr_b Washington Commanders 30 111 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Norgéknak első VB elődöntője evör. Bírnám, ha megtréfálnák a svájciakat, de gyanítom a hazai pálya erősebb lesz...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 211 — Így remélem megfelelek nektek.....
VB alatt a brit meccs után pár naponta szondáztam, milyen csoport lehet jövőre, ez a kb fix állapot

CAN-USA-CZE-GER-LAT-NOR-KAZ
(Az első kettő nem fix, USA 99% (csak akkor nem, ha Kanada 4. Svájc 3. lesz), a WR 1.vel nem fogunk jatszani)

És ugye pont a németek miatt lehet lesz egy csere, bár tavaly se volt.

Amit pedig nagyon adnék, ha igaz lenne a pletyka és a nyitó meccs futballstadionban lenne, akkor el tudom képzelni, hogy minket kérnek oda, hogy nyerjenek.
zacknorb
Mondjuk ha ez lesz akkor kb fix bukó lefele, attól függ a kazahok èpp milyen passzban lesznek.....
9 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 336 — Kinek mit intézett a kormánya
VB alatt a brit meccs után pár naponta szondáztam, milyen csoport lehet jövőre, ez a kb fix állapot

CAN-USA-CZE-GER-LAT-NOR-KAZ
(Az első kettő nem fix, USA 99% (csak akkor nem, ha Kanada 4. Svájc 3. lesz), a WR 1.vel nem fogunk jatszani)

És ugye pont a németek miatt lehet lesz egy csere, bár tavaly se volt.

Amit pedig nagyon adnék, ha igaz lenne a pletyka és a nyitó meccs futballstadionban lenne, akkor el tudom képzelni, hogy minket kérnek oda, hogy nyerjenek.

Poloska vagyok.
9 napja
warr_b Washington Commanders 30 111 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Akkor Kanada-Finnország és Norvégia-Svájc elődöntők.
zacknorb
Nyilván 😅


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"