Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

29 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Hát ezt Szlovénia eldöntötte.
És ha holnap nem nyernek a dánok, őket is előzik am összesítésben.

Poloska vagyok.
29 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Ha ma nyernek az olaszok és bennmaradnak, jövőre őket kellene megelőzni, míg ha nem, megint a kazahokat (vagy a norvég-lett-szlovák trió egyikét, aha persze)

Szóval arcon köpve saját magamat is.

Hajrá Digók.

Poloska vagyok.
29 napja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Az, hogy bennmaradunk azt jelenti, hogy y top14ben vagyunk ruszkik, fehéroroszok nélkül. Magyarul velük top16. Korábban 2x sikerült összesen feljutni, szóval nem igaz, hogy nincs előrelépés, nyilván nem leszünk 8ba kerülésre esélyesek, de korábban még liftezni se sikerült, most azért annál előrébb vagyunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
29 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Amúgy az orosz fehéroroszhoz eddig csak egy helyen olvastam, de ugye utóbbiak kizárás előtt kiestek, nekik 1/Aban kéne am kezdeni kb, igen, az 1/A szintje lenne akkor most ez ami a vb kiesés ellen megy, de ez jelenleg a mi szintünk, harc a top16ért, de FEHÉROROSZORSZÁG IS EZ A SZINT, NEM FELJEBB.

Poloska vagyok.
29 napja
Törölt felhasználó
Én nem látom az előrelépést, ha itt lenne az orosz és fehérorosz csapat, akkor egyértelmű, hogy egyszer se maradnánk bent és akkor meglehet nézni hogy milyen brutál divízió a vb lenne, egyáltalán nem egyértelmű, hogy onnan lifteznénk. Sőt például szerintem idén könnyebb volt nekünk bentmaradni mintha fel kellett volna jutni. Ettől függetlenül persze ezek is szép eredmények, mert nem vagyunk egy hoki nemzet.
29 napja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
Realisan nincs helyünk az elit vb_n
Janek
De, ott van a helyünk, és kiérdemeltük! Az már más kérdés ha lenne egy Belorusz és Orosz csapat, akkor liftezők lennénk, de azzal sem lenne semmi gond.
Pont ezek a mérkőzések mutatják meg, hogy mennyit fejlődtünk az elmúlt időben, lehet ez az eredményeken nem látszik, és sokszor a játékon sem, de vannak olyan harmadok amikor ez kijön. Igen, ez kell ahhoz hogy előre lépjünk, jobbakkal játszani.
29 napja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Realisan nincs helyünk az elit vb_n

29 napja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
az 5-3 azért szebben nézett ki 😊
29 napja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hát akkor aki győz a svéd-szlovákon, az továbbjut


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
29 napja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Ez kb. két különböző meccs volt a kommentem előtti meg utáni.

Így azért emelt fővel lehet lejönni a jégről.

Szerkesztette: zinedine5
29 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Torony meglőtte élete gólját, nice

Poloska vagyok.
29 napja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Csak a Yettel TVn szakad ennyit a közvetítés? Botrány!
nagir
One-nál is.
De ez volt pénteken vagy szombaton is.
zacknorb
Igen, szinte csak a legelső meccseken nem emlékszem jelszakadásra. Akkor ez kintről jöhet ilyen rossz minőségben.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
29 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Csak a Yettel TVn szakad ennyit a közvetítés? Botrány!
nagir
One-nál is.
De ez volt pénteken vagy szombaton is.

Poloska vagyok.
29 napja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Csak a Yettel TVn szakad ennyit a közvetítés? Botrány!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
29 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Amúgy USA valszeg továbbmegy, osztrákokat kell hozzá verni.
Papírforma szerint 4. helyen és akkor egyből Kanada-USA lesz.
Vicces lesz mellette a Norvégia-Lettország.

Poloska vagyok.
29 napja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A PK-nk nem jó.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
29 napja
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
Nyomunk. Jó lenne fordítani.🙂
nagylaza, főpohárnok
Szerintem is elfáradtak a kékek. Van olyan, hogy feladja valaki? 😄


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
29 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Nyomunk. Jó lenne fordítani.🙂
29 napja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
kijelenthető, hogy szerencsénk volt ezzel a csoporttal
volt még nálunk is gyengébb brit csapat, de aztán kifújt
NB2
Elég lélekölő és demoralizáló meccsek ezek.
Tudom, hogy egyszerűen olyan különbségek vannak a lehetőségek között amit nehéz, ha nem lehetetlen áthidalni, de néha úgy érzem hogy kb. semmit sem fejlődtünk az első feljutás óta.
29 napja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
kijelenthető, hogy szerencsénk volt ezzel a csoporttal
volt még nálunk is gyengébb brit csapat, de aztán kifújt
29 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
dande2
?
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.
warr_b
De ha a svédek megverik a szlovákokat, akkor svédek 12 pont, szlovákok 11 pont, így akkor a szlovákok tuti a svédek mögött lesznek. Ha a norvégok verik a dánokat, akkor norvég 3., svéd 4., szlovák 5., ha a norvégok kikapnak a danoktol, akkor svéd 3., szlovák 4.
somoskovig
Jóvanna, ki figyel a szlovákokra, nincs is olyan ország 😂😇
warr_b
Pedig nagyságrendekkel szebb és élhetőbb mint magyarorzág.
🤘 gaben 🤘
Ne viccelj már, Pozsony élből egy szutyadék 😄
warr_b
Semmivel sem szutyadékabb, mint Budapest. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
29 napja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
dande2
?
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.
warr_b
De ha a svédek megverik a szlovákokat, akkor svédek 12 pont, szlovákok 11 pont, így akkor a szlovákok tuti a svédek mögött lesznek. Ha a norvégok verik a dánokat, akkor norvég 3., svéd 4., szlovák 5., ha a norvégok kikapnak a danoktol, akkor svéd 3., szlovák 4.
somoskovig
Jóvanna, ki figyel a szlovákokra, nincs is olyan ország 😂😇
warr_b
Pedig nagyságrendekkel szebb és élhetőbb mint magyarorzág.
🤘 gaben 🤘
Ne viccelj már, Pozsony élből egy szutyadék 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
29 napja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
dande2
?
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.
warr_b
De ha a svédek megverik a szlovákokat, akkor svédek 12 pont, szlovákok 11 pont, így akkor a szlovákok tuti a svédek mögött lesznek. Ha a norvégok verik a dánokat, akkor norvég 3., svéd 4., szlovák 5., ha a norvégok kikapnak a danoktol, akkor svéd 3., szlovák 4.
somoskovig
Jóvanna, ki figyel a szlovákokra, nincs is olyan ország 😂😇
warr_b
Hat, itt a fórum lakók többsége idősebb, mint Szlovákia 😊 Koleszos szobatarsam tette hozza ehhez mindig, hogy “és remélhetőleg tovább is fog élni!”
somoskovig
Hopp, Norvégok kettővel mennek a csehek ellen... lehet okafogyott lesz a számolgatás, bár ugye legveszélyesebb eredmény...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
29 napja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
dande2
?
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.
warr_b
De ha a svédek megverik a szlovákokat, akkor svédek 12 pont, szlovákok 11 pont, így akkor a szlovákok tuti a svédek mögött lesznek. Ha a norvégok verik a dánokat, akkor norvég 3., svéd 4., szlovák 5., ha a norvégok kikapnak a danoktol, akkor svéd 3., szlovák 4.
somoskovig
Jóvanna, ki figyel a szlovákokra, nincs is olyan ország 😂😇
warr_b
Pedig nagyságrendekkel szebb és élhetőbb mint magyarorzág.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
1 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
dande2
?
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.
warr_b
De ha a svédek megverik a szlovákokat, akkor svédek 12 pont, szlovákok 11 pont, így akkor a szlovákok tuti a svédek mögött lesznek. Ha a norvégok verik a dánokat, akkor norvég 3., svéd 4., szlovák 5., ha a norvégok kikapnak a danoktol, akkor svéd 3., szlovák 4.
somoskovig
Jóvanna, ki figyel a szlovákokra, nincs is olyan ország 😂😇
warr_b
Hat, itt a fórum lakók többsége idősebb, mint Szlovákia 😊 Koleszos szobatarsam tette hozza ehhez mindig, hogy “és remélhetőleg tovább is fog élni!”