Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra, köszi a türelmet!

Jégkorong

23 feliratkozó

20 napja
warr_b Washington Commanders 30 153 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
20 napja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Nyilván jó a bennmaradás, de míg az első három meccs jó volt, addig az utóbbi kettő már nem. Jó volna megint értelmezhető játékkal előrukkolni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
20 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 211 — #NoStress
Ha nyernek a lettek, akkor továbbjutásra esélyesek. Agyon fogják verni a briteket.
Őszentsége Sobri Jóska
És minket is 😁
gabokocka
De mi csak a bentmaradásért jöttünk, az meg már zsebben.
Így technikailag és akaratlanul ők segítettek nekünk, mi meg nekik fogunk.

20 napja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Ha nyernek a lettek, akkor továbbjutásra esélyesek. Agyon fogják verni a briteket.
Őszentsége Sobri Jóska
És minket is 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
20 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 211 — #NoStress
Ha nyernek a lettek, akkor továbbjutásra esélyesek. Agyon fogják verni a briteket.

20 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 259 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha csak valami világ csodája nem lesz, akkor ez megvan 🙏
20 napja
Nomac New England Patriots 4 514 — balazs.t85@gmail.com
Nem akarom elkiabálni...
NB2
Meglepő lenne ha innen visszajönnének a britek. 0-3 és 18 kapura lövés a lettektől
20 napja
NB2 New England Patriots 28 819 — nabege2@yahoo.com
Nem akarom elkiabálni...
20 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 259 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gondoltam, hogy söpörni nem fogunk 😛 de azért kér érte, bár ahogy belenéztem, nem érdemeltük volna meg.
Mindegy, hozzuk el a két a következő két otthonit (bár erre szintén nincs túl sok esély) az már jól fog kinézni.
21 napja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 086 — Apu ökölbeszorított keze
Ha mi is meg a britek is 3 pont, akkor az egymáselleni vagy a góldifi dönt?
Őszentsége Sobri Jóska
Egymás elleni.
Ha holnap nem szereznek pontot bennmaradtunk.
gabokocka
Ha szereznek hármat akkoris.
Őszentsége Sobri Jóska
Meg 2 meccsük van hátra.
Arra gondolhatott Gabo hogy ha 0 ponttal várják az utolsó meccset akkor tuti bentmaradunk

21 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 211 — #NoStress
Ha mi is meg a britek is 3 pont, akkor az egymáselleni vagy a góldifi dönt?
Őszentsége Sobri Jóska
Egymás elleni.
Ha holnap nem szereznek pontot bennmaradtunk.
gabokocka
Ha szereznek hármat akkoris.

21 napja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Ha mi is meg a britek is 3 pont, akkor az egymáselleni vagy a góldifi dönt?
Őszentsége Sobri Jóska
Egymás elleni.
Ha holnap nem szereznek pontot bennmaradtunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
21 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 211 — #NoStress
Ha mi is meg a britek is 3 pont, akkor az egymáselleni vagy a góldifi dönt?

21 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 034 — Cowboys fan
Nem is tudtam, hogy Svájc második a világranglistán. Jó, vb-ezüstérmes, de akkor is.
nagylaza, főpohárnok
Nálam top favoritok a vb címre...
nagir
Hát ja. De csak mert el tudták hozni az olimpiai keretet egy az egyben, mert már mindenkinek kiesett a csapata az NHL-ben 😮
slowmotion
Annak az 5 embernek 😅
Fiala mondjuk ugye nincs, aki az olimpián esett ki.
zacknorb
Azért az NHL-elődöntőkben érdekelt játékosokból elég komoly kereteket lehetne kiállítani a két észak-amerikai csapatnál, meg a cseszkóktól is hiányzik Dobes, Hertl meg Necas, finnektől Aho, Lehkonen, Kapanen... azért na
21 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 473 — Kinek mit intézett a kormánya
Góllövőlista top7ben 5 svájci van, az nem szar

Poloska vagyok.
21 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 473 — Kinek mit intézett a kormánya
Nem is tudtam, hogy Svájc második a világranglistán. Jó, vb-ezüstérmes, de akkor is.
nagylaza, főpohárnok
Nálam top favoritok a vb címre...
nagir
Hát ja. De csak mert el tudták hozni az olimpiai keretet egy az egyben, mert már mindenkinek kiesett a csapata az NHL-ben 😮
slowmotion
Annak az 5 embernek 😅
Fiala mondjuk ugye nincs, aki az olimpián esett ki.

Poloska vagyok.
21 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 034 — Cowboys fan
Nem is tudtam, hogy Svájc második a világranglistán. Jó, vb-ezüstérmes, de akkor is.
nagylaza, főpohárnok
Nálam top favoritok a vb címre...
nagir
Hát ja. De csak mert el tudták hozni az olimpiai keretet egy az egyben, mert már mindenkinek kiesett a csapata az NHL-ben 😮
21 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 473 — Kinek mit intézett a kormánya
Nem is tudtam, hogy Svájc második a világranglistán. Jó, vb-ezüstérmes, de akkor is.
nagylaza, főpohárnok
Nálam top favoritok a vb címre...
nagir
+1
Meg szurkolok is nekik egy ideje
24ben okés volt a hazai cseh W, de már tavaly is nekik kellett volna, idén meg otthon match made in Heaven

Poloska vagyok.
21 napja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 663 — Bla, bla, bla
Nem is tudtam, hogy Svájc második a világranglistán. Jó, vb-ezüstérmes, de akkor is.
nagylaza, főpohárnok
Nálam top favoritok a vb címre...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
21 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 473 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez úgy nézz ki kezd eldőlni😢
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Előre is lehetett tudni hogy ez a legnehezebb csapat nekünk
Janek
Jelenlegi tudásunk alapján mindenkinek ők a legnehezebb csapat.

Poloska vagyok.
21 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 473 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez úgy nézz ki kezd eldőlni😢
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Előre is lehetett tudni hogy ez a legnehezebb csapat nekünk
Janek
Jelenlegi tudásunk alapján mindenkinek ők a legnehezebb csapat.

Poloska vagyok.
21 napja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 086 — Apu ökölbeszorított keze
Ez úgy nézz ki kezd eldőlni😢
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Előre is lehetett tudni hogy ez a legnehezebb csapat nekünk

21 napja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 085 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ez úgy nézz ki kezd eldőlni😢

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
21 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 770 — beers & Packers
Nem is tudtam, hogy Svájc második a világranglistán. Jó, vb-ezüstérmes, de akkor is.
21 napja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 663 — Bla, bla, bla
Szongoth oly annyira felfelé lóg ki ebből a válogatottból, hogy az valami félemetes!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!