Jégkorong
22 feliratkozó
29 napja
Hát ezt Szlovénia eldöntötte.És ha holnap nem nyernek a dánok, őket is előzik am összesítésben.
Poloska vagyok.
29 napja
Ha ma nyernek az olaszok és bennmaradnak, jövőre őket kellene megelőzni, míg ha nem, megint a kazahokat (vagy a norvég-lett-szlovák trió egyikét, aha persze)Szóval arcon köpve saját magamat is.
Hajrá Digók.
Poloska vagyok.
29 napja
Az, hogy bennmaradunk azt jelenti, hogy y top14ben vagyunk ruszkik, fehéroroszok nélkül. Magyarul velük top16. Korábban 2x sikerült összesen feljutni, szóval nem igaz, hogy nincs előrelépés, nyilván nem leszünk 8ba kerülésre esélyesek, de korábban még liftezni se sikerült, most azért annál előrébb vagyunk.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
29 napja
Amúgy az orosz fehéroroszhoz eddig csak egy helyen olvastam, de ugye utóbbiak kizárás előtt kiestek, nekik 1/Aban kéne am kezdeni kb, igen, az 1/A szintje lenne akkor most ez ami a vb kiesés ellen megy, de ez jelenleg a mi szintünk, harc a top16ért, de FEHÉROROSZORSZÁG IS EZ A SZINT, NEM FELJEBB.
Poloska vagyok.
29 napja
Törölt felhasználó
Én nem látom az előrelépést, ha itt lenne az orosz és fehérorosz csapat, akkor egyértelmű, hogy egyszer se maradnánk bent és akkor meglehet nézni hogy milyen brutál divízió a vb lenne, egyáltalán nem egyértelmű, hogy onnan lifteznénk. Sőt például szerintem idén könnyebb volt nekünk bentmaradni mintha fel kellett volna jutni. Ettől függetlenül persze ezek is szép eredmények, mert nem vagyunk egy hoki nemzet.
29 napja
Realisan nincs helyünk az elit vb_nDe, ott van a helyünk, és kiérdemeltük! Az már más kérdés ha lenne egy Belorusz és Orosz csapat, akkor liftezők lennénk, de azzal sem lenne semmi gond.
Janek
Pont ezek a mérkőzések mutatják meg, hogy mennyit fejlődtünk az elmúlt időben, lehet ez az eredményeken nem látszik, és sokszor a játékon sem, de vannak olyan harmadok amikor ez kijön. Igen, ez kell ahhoz hogy előre lépjünk, jobbakkal játszani.
29 napja
az 5-3 azért szebben nézett ki 😊
29 napja
Hát akkor aki győz a svéd-szlovákon, az továbbjut

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
29 napja
Torony meglőtte élete gólját, nice
Poloska vagyok.
29 napja
Igen, szinte csak a legelső meccseken nem emlékszem jelszakadásra. Akkor ez kintről jöhet ilyen rossz minőségben.Csak a Yettel TVn szakad ennyit a közvetítés? Botrány!One-nál is.
nagir
De ez volt pénteken vagy szombaton is.
zacknorb

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
29 napja
Csak a Yettel TVn szakad ennyit a közvetítés? Botrány!One-nál is.
nagir
De ez volt pénteken vagy szombaton is.
Poloska vagyok.
29 napja
Csak a Yettel TVn szakad ennyit a közvetítés? Botrány!

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
29 napja
Amúgy USA valszeg továbbmegy, osztrákokat kell hozzá verni.Papírforma szerint 4. helyen és akkor egyből Kanada-USA lesz.
Vicces lesz mellette a Norvégia-Lettország.
Poloska vagyok.
29 napja
A PK-nk nem jó.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
29 napja
Nyomunk. Jó lenne fordítani.🙂Szerintem is elfáradtak a kékek. Van olyan, hogy feladja valaki? 😄
nagylaza, főpohárnok

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
29 napja
Nyomunk. Jó lenne fordítani.🙂
29 napja
kijelenthető, hogy szerencsénk volt ezzel a csoporttalElég lélekölő és demoralizáló meccsek ezek.
volt még nálunk is gyengébb brit csapat, de aztán kifújt
NB2
Tudom, hogy egyszerűen olyan különbségek vannak a lehetőségek között amit nehéz, ha nem lehetetlen áthidalni, de néha úgy érzem hogy kb. semmit sem fejlődtünk az első feljutás óta.
29 napja
kijelenthető, hogy szerencsénk volt ezzel a csoporttalvolt még nálunk is gyengébb brit csapat, de aztán kifújt
29 napja
Semmivel sem szutyadékabb, mint Budapest. 😊Ne viccelj már, Pozsony élből egy szutyadék 😄Pedig nagyságrendekkel szebb és élhetőbb mint magyarorzág.Jóvanna, ki figyel a szlovákokra, nincs is olyan ország 😂😇De ha a svédek megverik a szlovákokat, akkor svédek 12 pont, szlovákok 11 pont, így akkor a szlovákok tuti a svédek mögött lesznek. Ha a norvégok verik a dánokat, akkor norvég 3., svéd 4., szlovák 5., ha a norvégok kikapnak a danoktol, akkor svéd 3., szlovák 4.?Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
dande2
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.
warr_b
somoskovig
warr_b
🤘 gaben 🤘
warr_b
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
29 napja
Ne viccelj már, Pozsony élből egy szutyadék 😄Pedig nagyságrendekkel szebb és élhetőbb mint magyarorzág.Jóvanna, ki figyel a szlovákokra, nincs is olyan ország 😂😇De ha a svédek megverik a szlovákokat, akkor svédek 12 pont, szlovákok 11 pont, így akkor a szlovákok tuti a svédek mögött lesznek. Ha a norvégok verik a dánokat, akkor norvég 3., svéd 4., szlovák 5., ha a norvégok kikapnak a danoktol, akkor svéd 3., szlovák 4.?Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
dande2
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.
warr_b
somoskovig
warr_b
🤘 gaben 🤘

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
29 napja
Hopp, Norvégok kettővel mennek a csehek ellen... lehet okafogyott lesz a számolgatás, bár ugye legveszélyesebb eredmény...Hat, itt a fórum lakók többsége idősebb, mint Szlovákia 😊 Koleszos szobatarsam tette hozza ehhez mindig, hogy “és remélhetőleg tovább is fog élni!”Jóvanna, ki figyel a szlovákokra, nincs is olyan ország 😂😇De ha a svédek megverik a szlovákokat, akkor svédek 12 pont, szlovákok 11 pont, így akkor a szlovákok tuti a svédek mögött lesznek. Ha a norvégok verik a dánokat, akkor norvég 3., svéd 4., szlovák 5., ha a norvégok kikapnak a danoktol, akkor svéd 3., szlovák 4.?Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
dande2
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.
warr_b
somoskovig
warr_b
somoskovig

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
29 napja
Pedig nagyságrendekkel szebb és élhetőbb mint magyarorzág.Jóvanna, ki figyel a szlovákokra, nincs is olyan ország 😂😇De ha a svédek megverik a szlovákokat, akkor svédek 12 pont, szlovákok 11 pont, így akkor a szlovákok tuti a svédek mögött lesznek. Ha a norvégok verik a dánokat, akkor norvég 3., svéd 4., szlovák 5., ha a norvégok kikapnak a danoktol, akkor svéd 3., szlovák 4.?Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
dande2
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.
warr_b
somoskovig
warr_b
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
1 hónapja
Hat, itt a fórum lakók többsége idősebb, mint Szlovákia 😊 Koleszos szobatarsam tette hozza ehhez mindig, hogy “és remélhetőleg tovább is fog élni!”Jóvanna, ki figyel a szlovákokra, nincs is olyan ország 😂😇De ha a svédek megverik a szlovákokat, akkor svédek 12 pont, szlovákok 11 pont, így akkor a szlovákok tuti a svédek mögött lesznek. Ha a norvégok verik a dánokat, akkor norvég 3., svéd 4., szlovák 5., ha a norvégok kikapnak a danoktol, akkor svéd 3., szlovák 4.?Svédek jó eséllyel nem lesznek legjobb nyolcban 😳Ez nem így van mert ha a svèdek verik rendes játèkidőben a szlovákokat, akkor bent vannak a nègybe pont őket megelőzve egy ponttal, ès a norvègok mindegy mit csinálnak.
Még ha verik is az utolsó meccsükön a szlovákokat, az is kevés lesz, ha a norvégok a papírforma szerint verik a dánokat...
warr_b
dande2
Norvégoknak most van 10 pontja, és játszanak előbb a csehekkel (valszeg bukta), aztán a dánokkal. Nyerik -> 13 pont. Svédeknek most van 9 pontjuk, és már csak a szlovákokkal játszanak.
warr_b
somoskovig
warr_b