Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Kicsi Wingzt kipattintotta a kicsi Canes, akkor asszem vége az idénynek Micsigenbe'
1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
| 🥳🥳 |
dande2
Azt hiszem, újra kiderült, hogy nem a hosszú pihenő a jó, hanem az ha lendületből érkezel meg.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
| 🥳🥳 |
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Norvégok elég nagyot játszanak Kanada ellen
zacknorb
Talbot nem hazudtolta meg magát, annyira jó volt a szezonban is, hogy edzőbácsi Gibsont játszatta pihenő nélkül 10-12 meccsen keresztül. Most is sikerült 14/19-et védenie, az még 80 százalék sincs, kb a viccs kategória, ha a szertárost beállítják a kapuba, hogy csak álljon, akkir is több korong elakad benne.

A szezon nagy kérdése volt, hogy vajon miért nem hozzák fel AHL-ből a kapusokat, az ottani csapat cserekapusa, aki a szezon végére kezdő lett, az a tavalyi cseh bajnokságcsapat kezdő kapusa volt.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Norvégok elég nagyot játszanak Kanada ellen

Poloska vagyok.
1 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 725 — Amerikai sportok rajongója
Nagyon összeszedett, kontrollált csapatjátékkal elvitte a Vegas az első meccset rögtön. Marner továbbra is zseni, legjobb dolog hogy kiszabadult Torontoból.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Hát ez is szenvedős volt az USAnak de Atya Úr Isten, hogy ment be az első német kísérlet a szétlövésben.

Poloska vagyok.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Usások most a paraszt formát elég erősen elővették
nagir
A Tkachuk-hatás 😅

Poloska vagyok.
1 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Usások most a paraszt formát elég erősen elővették

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
2018-as itthoni Vb óta tartok a britektől. Ott valahogy nagyon belém égett hogy nekünk nem fekszik a játékuk. Ez a két meccs valami csodálatos volt, leiskolázzuk a feljutó briteket, és paliban vagyunk az osztrákokkal akik elverik a letteket, hát..ezt álmomban sem gondoltam volna.
Most realizáltam hogy a franciák vissza sem jutottak 😮
Nomac
Ezt már többször olvastam itt a fórumon, de ez nem pariban?
topin
Dede, pari a helyes, ne kérdezd miért, de bennem ez rögzült.
Nomac
Sokat játszottál Palival.
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az miért van, hogy úgy rendezik a VB-t, hogy még tart az NFL PO?
Miért nem utána rendezik?
Őszentsége Sobri Jóska
Emlékeim szerint ez mindig így volt... aztán az nhl playoffból kieső csapatok játékosai később csatlakoztak a vb-hez.
warr_b
Én is így emlékszem, de miért?
Egy csarnoksportnál miért fontos, hogy májusban legyen és ne mondjuk júliusban, augusztusban vagy szeptemberben? Vagy akár télen, átfedésben az NFL alapszakasszal, ami mégse PO, pláne a PO vége?
Őszentsége Sobri Jóska
Ne mondd hogy nem tudsz keresni 😄

 www.quora.com/Why-are-the-NHL-playoffs-and-the-hockey-world-cup-at-the-same-time

Itt pl elég részletesen le van írva


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
fake.id 1 936 — sixseveeeeeen
Az miért van, hogy úgy rendezik a VB-t, hogy még tart az NFL PO?
Miért nem utána rendezik?
Őszentsége Sobri Jóska
Emlékeim szerint ez mindig így volt... aztán az nhl playoffból kieső csapatok játékosai később csatlakoztak a vb-hez.
warr_b
Én is így emlékszem, de miért?
Egy csarnoksportnál miért fontos, hogy májusban legyen és ne mondjuk júliusban, augusztusban vagy szeptemberben? Vagy akár télen, átfedésben az NFL alapszakasszal, ami mégse PO, pláne a PO vége?
Őszentsége Sobri Jóska
mert az összes többi alsóbb osztályú vébével és más bajnokságokkal is össze kell hangolni és úgy nagyon megborulna a válogatottak és nhl-en kivuli klubcsapatok élete. valamint enyhén elitista jellege lenne, mert ez csak a top8 válogatottat érinti érdemben. mivel minden évben rendeznek vbt, az nhl sztárok 90%-a úgyis lemondaná a vb szereplést offseasonben (már aki nem valami reparációs műtét utáni rehabbal múlatja az időt). akik valóban éljátékosok kanadából vagy usából, azok pont emiatt jönnek elég nagy arányban vébére így, mert fogalmuk sincs mikor lesz lehetőségük újra vb címért menni. összefoglalva sokkal többet veszítene mindenki a réven, mint amit nyernének a vámon. ja és az iihf tagországai kb 97:3 arányban szavaznák le ezt az ötletet, mert állatira nem érdekel senkit a saját érdekein túl, hogy 3 nhl all starral több játsszon az a csoportos vébén. azt kell csinálni, mint a ruszkik. hazavinni mindenkit csillagászati pénzért a hazai bajnokságba, akit csak lehet és úgy nincs ilyen probléma, amíg a törzsfőnök meg nem vadul

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
NFL= amerikai foci
NHL: jéghoki
😊
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
Az miért van, hogy úgy rendezik a VB-t, hogy még tart az NFL PO?
Miért nem utána rendezik?
Őszentsége Sobri Jóska
az NHL júniusig eltart, utána enyhén lenne vicces egy VB, főleg, hogy a közönség fele már nyaralna 😊
nyilván a kintieknél is röhejes 40 fokos városokban NHL-t nézni 😊
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Az miért van, hogy úgy rendezik a VB-t, hogy még tart az NFL PO?
Miért nem utána rendezik?
Őszentsége Sobri Jóska
Emlékeim szerint ez mindig így volt... aztán az nhl playoffból kieső csapatok játékosai később csatlakoztak a vb-hez.
warr_b
Én is így emlékszem, de miért?
Egy csarnoksportnál miért fontos, hogy májusban legyen és ne mondjuk júliusban, augusztusban vagy szeptemberben? Vagy akár télen, átfedésben az NFL alapszakasszal, ami mégse PO, pláne a PO vége?

1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az miért van, hogy úgy rendezik a VB-t, hogy még tart az NFL PO?
Miért nem utána rendezik?
Őszentsége Sobri Jóska
Emlékeim szerint ez mindig így volt... aztán az nhl playoffból kieső csapatok játékosai később csatlakoztak a vb-hez.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Az miért van, hogy úgy rendezik a VB-t, hogy még tart az NFL PO?
Miért nem utána rendezik?

1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Svejciek 14 perc alatt berámoltak négyet a labancoknak, azóta kicsit visszavettek ☺️
warr_b
Idén nyertetnének, nagyon adnám.

Poloska vagyok.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
A csehek meg a szlovénok után az olaszok ellen is szenvednek.

Poloska vagyok.
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Svejciek 14 perc alatt berámoltak négyet a labancoknak, azóta kicsit visszavettek ☺️


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
 www.ersteliga.hu/tiz-csapat-nevezett-az-erste-liga-uj-idenyere?fbclid=IwVERDUAR6Yg9leHRuA2FlbQIxMABzcnRjBmFwcF9pZAwzNTA2ODU1MzE3MjgAAR7mBOfobZUHu5-PCDt5GukWAvC93mY3ek3A_PmRtUh46-WbTfgbpAU3oPdj0Q_aem_e7nbKBHjmirTgzvBLbMhsQ

Poloska vagyok.
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
Egyébként rohadt mákunk van a sorsolással, most megint jön 2 nap pihi, a németekre is egy pihent gárda jön, aztán ha valami csoda folytán legalább egy pontot hoznánk, szerintem tuti a bent maradás.
1 hónapja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
2018-as itthoni Vb óta tartok a britektől. Ott valahogy nagyon belém égett hogy nekünk nem fekszik a játékuk. Ez a két meccs valami csodálatos volt, leiskolázzuk a feljutó briteket, és paliban vagyunk az osztrákokkal akik elverik a letteket, hát..ezt álmomban sem gondoltam volna.
Most realizáltam hogy a franciák vissza sem jutottak 😮
Nomac
Ezt már többször olvastam itt a fórumon, de ez nem pariban?
topin
Dede, pari a helyes, ne kérdezd miért, de bennem ez rögzült.
1 hónapja
topin New England Patriots 2 387
2018-as itthoni Vb óta tartok a britektől. Ott valahogy nagyon belém égett hogy nekünk nem fekszik a játékuk. Ez a két meccs valami csodálatos volt, leiskolázzuk a feljutó briteket, és paliban vagyunk az osztrákokkal akik elverik a letteket, hát..ezt álmomban sem gondoltam volna.
Most realizáltam hogy a franciák vissza sem jutottak 😮
Nomac
Ezt már többször olvastam itt a fórumon, de ez nem pariban?
1 hónapja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
2018-as itthoni Vb óta tartok a britektől. Ott valahogy nagyon belém égett hogy nekünk nem fekszik a játékuk. Ez a két meccs valami csodálatos volt, leiskolázzuk a feljutó briteket, és paliban vagyunk az osztrákokkal akik elverik a letteket, hát..ezt álmomban sem gondoltam volna.
Most realizáltam hogy a franciák vissza sem jutottak 😮