Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
GECI EZ A GYEREK NINCS 18 ÉS ILYET MEGCSINÁL

Poloska vagyok.
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Gyönyörű!
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Ha percekig bent tartják a korongot a harmadunkban, ki fognak egyenlíteni.
Kampman
Ennek így nem lesz jó vége, valóban.
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Ha percekig bent tartják a korongot a harmadunkban, ki fognak egyenlíteni.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
kene meg1 , hogy a legveszelyebb eredmenyt erjuk el.
YoungZeeZee
Végére üres kapuba, hogy nyerjek a Trollfoci meg a szövi játékán.

Poloska vagyok.
1 hónapja
YoungZeeZee 9 842
kene meg1 , hogy a legveszelyebb eredmenyt erjuk el.
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 350 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Gyerünk, jó lesz ez


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
EZAZ GECI ÍGY KELL KEZDENI
zacknorb
Bele a pofámba
Eddig szidtam Nagy Krisztiánt
zacknorb
Szidd mėg jobban, most ne állj le vele!!!! Látod milyen hatással van rá!
iktriad
Bazzeg majdnem ütött mégegyet

Poloska vagyok.
1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
EZAZ GECI ÍGY KELL KEZDENI
zacknorb
Bele a pofámba
Eddig szidtam Nagy Krisztiánt
zacknorb
Szidd mėg jobban, most ne állj le vele!!!! Látod milyen hatással van rá!
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
EZAZ GECI ÍGY KELL KEZDENI
zacknorb
Bele a pofámba
Eddig szidtam Nagy Krisztiánt

Poloska vagyok.
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
kezdés jó
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
EZAZ GECI ÍGY KELL KEZDENI

Poloska vagyok.
1 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
sport1-hez van free stream?
fake.id
Csak ezt tudom Neked ajánlani:
 onhockey.tv/index.php?place=vipbox&channel=512846/1



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
1 hónapja
fake.id 1 936 — sixseveeeeeen
sport1-hez van free stream?

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
1 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Fasza meccs volt, bár rosszul eshet ilyen hiba után kiesni.
Ezek után már jöjjön Colorado-Montreal döntő.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
1 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 725 — Amerikai sportok rajongója
Ausztria megint top8as csapatnak néz ki
zacknorb
ellenünk nem nagyon tűnt annak azért.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Ausztria megint top8as csapatnak néz ki

Poloska vagyok.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Annyira jó volt látni mindkét csapatot a playoffban újra, mindkettő idei nagy feelgood sztori volt. Ez a tipikus bármelyik esik ki, sajnáltam volna. Most a Montrealnak jött ki a lépés. Canes ellen biztos nekik fogok drukkolni.
zavi27
pedig Buffalóban mennyire hiányzik már egy bármilyen bajnoki cím
1 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 725 — Amerikai sportok rajongója
Annyira jó volt látni mindkét csapatot a playoffban újra, mindkettő idei nagy feelgood sztori volt. Ez a tipikus bármelyik esik ki, sajnáltam volna. Most a Montrealnak jött ki a lépés. Canes ellen biztos nekik fogok drukkolni.
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy milyen évet írunk az NHL-ben HC fornton kb NHL 2004-ben érzem magam 😛 ilyen nevek még mindig mint , John Tortorella Quenneville Trotz, Sullivan, Lindy Ruff stb még volt nemrég Laviolette....innen se egyszerű kikopni 😀
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor hogy lássátok kivel van dolgotok, most tudtam megnézni.

Az első harmad után valóban a Buffalo kezében volt a meccs, ez sokkal inkább lehetett volna 8-3 ha Dobes nem véd úgy ahogy az előző meccsen nem sikerült. De addig viszont mi elmehettünk volna szintén kb 4 góllal.

Ez a párharc meg a Tampa elleni is azt bizonyította hogy ezen a szinten már, ha csak nincs vhol valamilyen játékszinten (pl kapusteljesítmény, egy gyengébb sor stb) extra különbség, akkor nagy faktorral a szerencse játszik szerepet abban, hogy ki nyer. Hál Istennek nekünk jött ki jobban. De van bőven hova javulnunk ha a Canes ellen akarunk valamit. Főleg abban, ha sikerül magunkhoz ragadni esetleg a kezdeményezést, akkor ne adjuk át, mert az könnyen visszaüt. Kérdés lesz-e ehhez szufla.

Ez is tipik dande 😛 😉
1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
Igeeeeeen 🥳🥳🥳🥳🥳mèg nem láttam mert nem mertem nèzni de jó program lesz ez most. Innentől ajándèk. Andersent nem tudom sikerül e megtörnünk de ha itt elönybe kerülnènk egy-egy meccsen nem engedhetjük vissza őket
Most is mentünk 2-0-ra de csak visszajött a Buffalo.
dande2
Hát nem lesz egyszerű széria, a Canadiens kb. a legrosszabb matchup a Canesnek. Az alapszakaszban is kiderült, persze tudom, az más kávéház, de azért intő jel hogy mindhárom meccset nyerte a Habs.

Nagyon kíváncsian várom, hogyan csapódik le a 12 nap pihenő a csapaton, alapvetően nem rajongok azért hogy ennyit pihenhettek, jobb az amikor lendületből érkezik egy csapat.

Az egyetlen előnye, hogy Nikishin rendesen kipihenhette az agyrázkódását. Remélem, az első sor tagjai is elkezdenek végre játszani, nélkülük ugyan sikerült idáig eljutni, de itt már ők is kelleni fognak.

Az elmúlt négy évből háromszor is a konfdöntő jelentette a végállomást, nagyon jó lenne ha idén sikerülne végre megugrani a feladatot.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igeeeeeen 🥳🥳🥳🥳🥳mèg nem láttam mert nem mertem nèzni de jó program lesz ez most. Innentől ajándèk. Andersent nem tudom sikerül e megtörnünk de ha itt elönybe kerülnènk egy-egy meccsen nem engedhetjük vissza őket
Most is mentünk 2-0-ra de csak visszajött a Buffalo.
1 hónapja
xrace77 Denver Broncos 4 745
Svéd - cseh első harmad elég szórakoztatóra sikeredett.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
32 év után újra a kedvenc kanadai csapatom, a Chicoutimi Saguenéens nyerte a QMJHL-t!
warr_b
Én bézbólban várok az Okeechobee Rókák győzelmére, de lassan kezdem megunni