Jégkorong
22 feliratkozó
1 hónapja
GECI EZ A GYEREK NINCS 18 ÉS ILYET MEGCSINÁL
Poloska vagyok.
1 hónapja
Gyönyörű!
1 hónapja
Ha percekig bent tartják a korongot a harmadunkban, ki fognak egyenlíteni.Ennek így nem lesz jó vége, valóban.
Kampman
1 hónapja
Ha percekig bent tartják a korongot a harmadunkban, ki fognak egyenlíteni.
1 hónapja
kene meg1 , hogy a legveszelyebb eredmenyt erjuk el.Végére üres kapuba, hogy nyerjek a Trollfoci meg a szövi játékán.
YoungZeeZee
Poloska vagyok.
1 hónapja
YoungZeeZee
9 842
kene meg1 , hogy a legveszelyebb eredmenyt erjuk el.
1 hónapja
Gyerünk, jó lesz ez

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Bazzeg majdnem ütött mégegyetSzidd mėg jobban, most ne állj le vele!!!! Látod milyen hatással van rá!EZAZ GECI ÍGY KELL KEZDENIBele a pofámba
zacknorb
Eddig szidtam Nagy Krisztiánt
zacknorb
iktriad
Poloska vagyok.
1 hónapja
Szidd mėg jobban, most ne állj le vele!!!! Látod milyen hatással van rá!EZAZ GECI ÍGY KELL KEZDENIBele a pofámba
zacknorb
Eddig szidtam Nagy Krisztiánt
zacknorb
1 hónapja
EZAZ GECI ÍGY KELL KEZDENIBele a pofámba
zacknorb
Eddig szidtam Nagy Krisztiánt
Poloska vagyok.
1 hónapja
kezdés jó
1 hónapja
EZAZ GECI ÍGY KELL KEZDENI
Poloska vagyok.
1 hónapja
sport1-hez van free stream?Csak ezt tudom Neked ajánlani:
fake.id
onhockey.tv/index.php?place=vipbox&channel=512846/1

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
1 hónapja
sport1-hez van free stream?
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
1 hónapja
Fasza meccs volt, bár rosszul eshet ilyen hiba után kiesni.Ezek után már jöjjön Colorado-Montreal döntő.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
1 hónapja
Ausztria megint top8as csapatnak néz kiellenünk nem nagyon tűnt annak azért.
zacknorb
1 hónapja
Ausztria megint top8as csapatnak néz ki
Poloska vagyok.
1 hónapja
Annyira jó volt látni mindkét csapatot a playoffban újra, mindkettő idei nagy feelgood sztori volt. Ez a tipikus bármelyik esik ki, sajnáltam volna. Most a Montrealnak jött ki a lépés. Canes ellen biztos nekik fogok drukkolni.pedig Buffalóban mennyire hiányzik már egy bármilyen bajnoki cím
zavi27
1 hónapja
Annyira jó volt látni mindkét csapatot a playoffban újra, mindkettő idei nagy feelgood sztori volt. Ez a tipikus bármelyik esik ki, sajnáltam volna. Most a Montrealnak jött ki a lépés. Canes ellen biztos nekik fogok drukkolni.
1 hónapja
Amúgy milyen évet írunk az NHL-ben HC fornton kb NHL 2004-ben érzem magam 😛 ilyen nevek még mindig mint , John Tortorella Quenneville Trotz, Sullivan, Lindy Ruff stb még volt nemrég Laviolette....innen se egyszerű kikopni 😀
1 hónapja
Akkor hogy lássátok kivel van dolgotok, most tudtam megnézni. Az első harmad után valóban a Buffalo kezében volt a meccs, ez sokkal inkább lehetett volna 8-3 ha Dobes nem véd úgy ahogy az előző meccsen nem sikerült. De addig viszont mi elmehettünk volna szintén kb 4 góllal.
Ez a párharc meg a Tampa elleni is azt bizonyította hogy ezen a szinten már, ha csak nincs vhol valamilyen játékszinten (pl kapusteljesítmény, egy gyengébb sor stb) extra különbség, akkor nagy faktorral a szerencse játszik szerepet abban, hogy ki nyer. Hál Istennek nekünk jött ki jobban. De van bőven hova javulnunk ha a Canes ellen akarunk valamit. Főleg abban, ha sikerül magunkhoz ragadni esetleg a kezdeményezést, akkor ne adjuk át, mert az könnyen visszaüt. Kérdés lesz-e ehhez szufla.
Ez is tipik dande 😛 😉
1 hónapja
Igeeeeeen 🥳🥳🥳🥳🥳mèg nem láttam mert nem mertem nèzni de jó program lesz ez most. Innentől ajándèk. Andersent nem tudom sikerül e megtörnünk de ha itt elönybe kerülnènk egy-egy meccsen nem engedhetjük vissza őketHát nem lesz egyszerű széria, a Canadiens kb. a legrosszabb matchup a Canesnek. Az alapszakaszban is kiderült, persze tudom, az más kávéház, de azért intő jel hogy mindhárom meccset nyerte a Habs.
Most is mentünk 2-0-ra de csak visszajött a Buffalo.
dande2
Nagyon kíváncsian várom, hogyan csapódik le a 12 nap pihenő a csapaton, alapvetően nem rajongok azért hogy ennyit pihenhettek, jobb az amikor lendületből érkezik egy csapat.
Az egyetlen előnye, hogy Nikishin rendesen kipihenhette az agyrázkódását. Remélem, az első sor tagjai is elkezdenek végre játszani, nélkülük ugyan sikerült idáig eljutni, de itt már ők is kelleni fognak.
Az elmúlt négy évből háromszor is a konfdöntő jelentette a végállomást, nagyon jó lenne ha idén sikerülne végre megugrani a feladatot.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Igeeeeeen 🥳🥳🥳🥳🥳mèg nem láttam mert nem mertem nèzni de jó program lesz ez most. Innentől ajándèk. Andersent nem tudom sikerül e megtörnünk de ha itt elönybe kerülnènk egy-egy meccsen nem engedhetjük vissza őketMost is mentünk 2-0-ra de csak visszajött a Buffalo.
1 hónapja
Svéd - cseh első harmad elég szórakoztatóra sikeredett.
1 hónapja
32 év után újra a kedvenc kanadai csapatom, a Chicoutimi Saguenéens nyerte a QMJHL-t!Én bézbólban várok az Okeechobee Rókák győzelmére, de lassan kezdem megunni
warr_b