Jégkorong
22 feliratkozó
7 napja
A kapuscsere kényszer volt, Andersen megsérült.🏆☺️Gratulálok, nagyon megérdemelt bajnoki cím, Brind'amournak is meg a vezetésnek is mekkora elégtétel. Én is már évek óta azt mondtam küldjék el, nem megy a szintlépés vele, és mégis. Kapuscsere is nagy húzás volt, feljavult pp játék, kiegyenlített, jó igazolásokkal teli keret.
Mikey
zavi27
Ahogy Janek írja, Tulsky nagyon jól alakítja a keretet. A legszebb, hogy minden fontos embernek hosszútávra van szerződése már Nikishin kivételével, és rengeteg hely van így is a cap alatt.
Viszont így, hogy megvan a kupa, egy-két fiatalt én jövőre betennék a csapatba.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
8 napja
🏆☺️Gratulálok, nagyon megérdemelt bajnoki cím, Brind'amournak is meg a vezetésnek is mekkora elégtétel. Én is már évek óta azt mondtam küldjék el, nem megy a szintlépés vele, és mégis. Kapuscsere is nagy húzás volt, feljavult pp játék, kiegyenlített, jó igazolásokkal teli keret.
Mikey
Szerkesztette: zavi27
9 napja
Yeah

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 napja
🏆☺️
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
10 napja

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
12 napja
baszki, már az NHL-nél is működik a wc-jinx

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
13 napja
Elhunyt Terjék István, 67éves volt. Isten nyugosztalja! 😞
Szerkesztette: nagir

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
13 napja
Hihetetlen milyen jó a döntő összes meccse eddig!
14 napja
First time each team scored 3 or more goals in the first 4 games of a Stanley.
Poloska vagyok.
15 napja
Döntős a Wolves is, hihi.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
15 napja
Na Laviolette is megèrkezett a HCnak a Kingsbe. Tènyleg 2004-t írunk 😀😛
15 napja
Végül a jövő évi VB-n a helyszíneket is átvariálták, így Düsseldorf lesz, nem Mannheim.
Poloska vagyok.
16 napja
Ja, Danhausen megátkozta a Hurricanest, ha nem veszi le akkor fogadom is a 4-1 Vegast.
Poloska vagyok.
16 napja
Nagyon érdekes meccs volt ez is. Megint sima Vegas dominancia,aztán felállás pillanatok alatt, majd egy ilyen góllal eldőlő 2OT.
16 napja
Basszus de hülye vagyok. Összekevertem. Igazatok van.A Sport TV miért nem adja le felvételről a döntő meccseit, Egyedül az első meccset láttam teljes egészében felvételről a tv-ben. 😕ha NBA akkor prime, ha nhl akkor meg aréna/match4 😊
danyly
NB2
Bocsi.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
16 napja
A Sport TV miért nem adja le felvételről a döntő meccseit, Egyedül az első meccset láttam teljes egészében felvételről a tv-ben. 😕2016 óta nem közvetítenek NHL-t sajnos.
danyly
16 napja
A Sport TV miért nem adja le felvételről a döntő meccseit, Egyedül az első meccset láttam teljes egészében felvételről a tv-ben. 😕ha NBA akkor prime, ha nhl akkor meg aréna/match4 😊
danyly
16 napja
A Sport TV miért nem adja le felvételről a döntő meccseit, Egyedül az első meccset láttam teljes egészében felvételről a tv-ben. 😕Ha megtalálod mind a 12 hsz-t amiben ezt már leírták, akkor nyersz egy pittyegős quartzórát. De ha csak egyet, már akkoris beljebb leszel.
danyly
16 napja
A Sport TV miért nem adja le felvételről a döntő meccseit, Egyedül az első meccset láttam teljes egészében felvételről a tv-ben. 😕
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
16 napja
Hú de unortodox ámbár zseni meccs volt ez
Poloska vagyok.
17 napja
Ez jó:
A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.


