Jégkorong
22 feliratkozó
26 napja
Hatalmas meccs ez a Svájc-Svédország, de nem hiszem, hogy a svédek sokáig bírni fogják a nyomást.És tessék...
nagylaza, főpohárnok
26 napja
Hatalmas meccs ez a Svájc-Svédország, de nem hiszem, hogy a svédek sokáig bírni fogják a nyomást.
26 napja
Ó RIP 😰Ó basszus. Nemrég még láttam meccsen.
Claude Lemieux, feisty winger and 4-time Cup champion, dies at 60
thescore.com/nhl/news/3547244
dande2
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
26 napja
Hát, elég kérdésesen nem lett érvényes a második svéd gól, Josi utána pedig szépen büntetett.
Poloska vagyok.
26 napja
Ó RIP 😰😢
Claude Lemieux, feisty winger and 4-time Cup champion, dies at 60
thescore.com/nhl/news/3547244
dande2

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
26 napja
Egyszer hátrányban Svájc és el is kattant egy agy
Poloska vagyok.
26 napja
Ó RIP 😰Claude Lemieux, feisty winger and 4-time Cup champion, dies at 60
thescore.com/nhl/news/3547244
26 napja
Oh, vak vagyok. 😊Quarter-final winners are reseeded for the semi-final round, szóval nincs, thxVan valami ág. vagy hogy lesznek az elődöntő párosítások?www.iihf.com/en/events/2026/wm/standings/playoffs
warr_b
xrace77
warr_b
A délutáni meccseken semmi meglepetés. a papírforma érvényesült.
26 napja
Quarter-final winners are reseeded for the semi-final round, szóval nincs, thxVan valami ág. vagy hogy lesznek az elődöntő párosítások?www.iihf.com/en/events/2026/wm/standings/playoffs
warr_b
xrace77

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
26 napja
Macklin baby 😊

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
26 napja
Van valami ág. vagy hogy lesznek az elődöntő párosítások?www.iihf.com/en/events/2026/wm/standings/playoffs
warr_b
26 napja
Van valami ág. vagy hogy lesznek az elődöntő párosítások?

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
27 napja
értem, igen valszeg akik 1-1 nap játszanának egy ágon lennének, de mégis a döntőre az egyik csapat pihentebb lenneMondjuk az is egy agyfasz, hogy egyszerre megy 2-2 meccs, miért nem lehet mondjuk két nap alatt vagy akármi.a délutáni negyeddöntőt így is fogják adni2 adójuk van, másikon tolhatnák itthonrólSporttv jol valaszt megint... Szlovak-Sved helyett..Ott van kinn a stáb, fixen végig a zürichi meccsek lesznek náluk.
beltazor
zacknorb
volt már rá precedens
Gyulaiék tuti itthon vannak
NB2
este már a darts fontosabb... nekem más a véleményem, de mindegy 😊
NB2
nagir
A csapat nyer a délutánin, H csapat meg egy nap múlva este 2x hosszabbításban megy tovább
27 napja
Mondjuk az is egy agyfasz, hogy egyszerre megy 2-2 meccs, miért nem lehet mondjuk két nap alatt vagy akármi.a délutáni negyeddöntőt így is fogják adni2 adójuk van, másikon tolhatnák itthonrólSporttv jol valaszt megint... Szlovak-Sved helyett..Ott van kinn a stáb, fixen végig a zürichi meccsek lesznek náluk.
beltazor
zacknorb
volt már rá precedens
Gyulaiék tuti itthon vannak
NB2
este már a darts fontosabb... nekem más a véleményem, de mindegy 😊
NB2

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
27 napja
a délutáni negyeddöntőt így is fogják adni2 adójuk van, másikon tolhatnák itthonrólSporttv jol valaszt megint... Szlovak-Sved helyett..Ott van kinn a stáb, fixen végig a zürichi meccsek lesznek náluk.
beltazor
zacknorb
volt már rá precedens
Gyulaiék tuti itthon vannak
NB2
este már a darts fontosabb... nekem más a véleményem, de mindegy 😊
27 napja
Akkor mint szódas a lovát 🥹 sajnálom ez ennyi volt....mèg lehet esetleg egyet nyerünk de aztán vège....
27 napja
Sajna megint nem lett kupa.Szenvedés nekem nézni ezt a vegast annyira szérforgácsolják a szép hokit.
Persze eredményes nem vitatom.
Kadri már nem való az előnyös sorba…
Viszont a kapus téma megoldva a woodokkal
27 napja
Erre azért senki nem számított, söprés az Avalanche ellen, és megérdemelten.A söprés nem volt benne az tuti. Akkor hajrá Canadiens.
zavi27
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
27 napja
Erre azért senki nem számított, söprés az Avalanche ellen, és megérdemelten.pacific division power
zavi27
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
27 napja
Elképesztő ez a SvájcKovács Kálmán ezer évvel ezelőtt megjósolta, hogy titkos favoritok lesznek.
zacknorb
27 napja
Erre azért senki nem számított, söprés az Avalanche ellen, és megérdemelten.Majd jól túlpihenik magukat!
zavi27
A VB-n meg faszér' kell kettesével rendezni a negyeddöntőket, mé' nem lehet külön minden meccs? 😡

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
28 napja
Erre azért senki nem számított, söprés az Avalanche ellen, és megérdemelten.
28 napja
Kezdem már unni a mumus csapatokat, mind az NBA-ben, mind az NHL-ben..:dPersze úgy könnyű nyerni ha Stone touchdown passzt kap el McNabbtől. 😀
esanders10
28 napja
Kezdem már unni a mumus csapatokat, mind az NBA-ben, mind az NHL-ben..:d
Szerkesztette: esanders10