NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik
CFB követő 2024
246
19
18:07 Arkansas @ Oklahoma State - ARENA4
Jakehomer
- Link
- outofboundsgolf.blogspot.hu/
- Utoljára láttuk
- 1 napja
- Regisztrált
- több mint 17 éve
- Fórum hozzászólások
- 21 469
Perception is reality.
Legaktívabb fórum topikok
Topik | Hozzászólások |
---|---|
NFL - Csapatfórumok / Carolina Panthers | 1 614 |
Egyéb témák / Baseball | 972 |
Egyéb témák / Olimpia | 513 |
Fantasy Football / bowl.hu div. 1. | 498 |
Egyéb témák / Kosárlabda | 436 |
Egyéb témák / Soccer VB 2014 | 435 |
NCAA eredménykövetés / Bowl-szezon 2014/15 | 395 |
Egyéb témák / Golf | 276 |
Egyéb témák / Soccer | 247 |
Egyéb témák / Darts | 211 |
Utolsó 10 fórum hozzászólás
1 napja
QB: Herbert (7/132)Talán 15. qb volt Herbert, Tua volt a másik opció, aki lehet, hogy több pontot fog hozni, de a fantasy playoffra megint lehasal, mint tavaly 😊 Értem, hogy nincs nagy wr sor a Chargersben, de Herbit jó értéknek láttam, és legalább tavaly rápihent az idei szezonra. 😀 Második qb-ért nem voltam hajlandó bereachelni, de talán lesz annyi qb keringős csapat, hogy fogok tudni hozni waiverről valamikor egyet.
RB: Barkley (1/12), Cook (2/29), McLaughlin (14/269), Lloyd (19/372)
Barkley eléggé nobrainer volt az első körben, Gibbs volt az alternatívája, akinek a plafonja magasabb, Barkley-nál viszont a padló magas. A második körben is futó jött, bár nem feltétlenül akartam, de lb-t nem vagyok hajlandó itt húzni, olyan wr nem volt, aki tetszett volna, Cook viszont ugyancsak elég egyértelmű workhorse egy jó O-ban, két ilyen futó azért erős alapot ad egy csapatnak. Mögéjük a draft derekán a zavarosban halászva próbáltam potensebb backupokat hozni, meglátjuk.
WR: DeV Smith (8/149), Sutton (12/229), Addison (17/332), Dotson (21/412)
Rengeteg középszerű wr van idén, akik között szinte semmi különbség, úgyhogy mivel a néhány elitről lemaradtam, nem is siettem el a húzásukat, DeVonta és Sutton szerintem teljesen korrekt páros limitált drafttőkével. Addisonban is lényegesen nagyobb a potenciál, mint amennyit csúszott, de nyilván nem véletlenül volt még bent a 17. körben, nehéz megítélni, mennyi labda száll majd felé. Dotson amolyan blöff, sanszosan repülni fog.
TE: Kelce (4/69)
Értem, hogy Kelce már nem olyan kiemelkedő, meg nem olyan domináns, de a negyedik körben már nem lehetett ott hagyni. Ugyanakkor elég nagy árat fizettem érte, az lb sor részben e miatt a pick miatt gyengébb, mint kellene.
DT: Phillips (11/212), Allen (15/292), Armstead (22/429)
A falat sokan elhanyagolják, én is sokáig úgy voltam vele, hogy mindegy, de abszolút nem, úgyhogy most is igyekeztem ésszerű dtafttőke befektetésével ponterős embereket hozni, úgy érzem, egész jól sikerült.
DE: Hines-Allen (5/92), Hunter (6/109), Davenpont (20/389)
Ide komoly draftcapital ment, de annyira nem bánom, igaz, az 5. körben még lehetett volna jó lb-t húzni, de a hatodikban már nem volt senki, akit jó szívvel elhoztam volna, Huntert pedig nagyon is jó szívvel draftoltam, az erős falam ellensúlyozhatja az lb depth hiányát.
LB: Q Williams (3/52), Jewell (9/172), To'oTo'o (13/252), Gibbens (25/492), Colson (26/509)
Minden évben megállapítjuk az lb poszt túlértékeltségének szürrealitását, igazi fos játékosok is magasan mennek el. És abszolút nem vált be a DP poszt behozása, ahhoz, hogy csökkentsük az LB függőséget, át kell állni DB-re. Na, ennyi rant után a 3. körben már muszáj volt lb-t húzni, valamiért Quincy lett belőle, akinél volt bent jobb opció, de talán nem tragikus. Ezután a fentebb említett okok miatt sokáig semmi, de Jewell a 9. körben már stealgyanús, és Tutu se reménytelen abban a gyenge Texans lb sorban, Al Shaair tavaly nálam volt, egy nagy semmi a csávó. A draft végén még kerestem olyan backupokat, akiknek van sanszuk kezdőbe kerülniük.
CB: Campbell (18/349), Reed (23/452)
Egyetlen problémám van velük, hogy még így is túl magasan húztam őket 😊
S: Curl (10/189), Joseph (16/309), Cross (24/469)
Már a 4-5. körben elkezdtek kimenni a top safetyk, ami elég agyrém, szerintem limitált drafttőkével is lehet olyan párost húzni, akik elitközeli pontokat hoznak, lásd a fenti fiatalembereket 😛
Nincs elit wr a csapatban, illetve a 3. lb kérdőjeles, amúgy ezzel most kivételesen nem vagyok elégedetlen.
Perception is reality.
2 napja
Csongrád Raiders 2. kör Mahomes, 3.kör Lamar?Fordítva kellett volna?
Szesze
Perception is reality.
3 napja
Mennyire kell szarnak lenned, hogy ide se férj be?
Perception is reality.
8 napja
Tragikus, hány család életét tette tönkre egy kretén
Perception is reality.
10 napja
Van egy irányítónk, aki nem tud passzolni, nem érezzük túlzásnak a 7 WR-t? 😀Jó szezon lesz ez is, azért a csoportban remélem, valakinek el tudja baszni az évét.
Perception is reality.
10 napja
11. hely. nagyon fasza, pont nem lehet majd semmilyen runra reagálni... 😀Te fogod indítani a runokat
peach
Perception is reality.
2 hónapja
Súlyos skill issuek vannak a csapatnál, de a skótok nálunk is szarabbak voltak
Perception is reality.
2 hónapja
Nagyon otthon akarja befejezni ezt a döntőt a Florida 😛
Perception is reality.
Legkedveltebb fórum hozzászólások
több mint 5 éve
Te vagy a szakértő, Sanyi! A nap poénja
Perception is reality.
7 hónapja
Lehet ezt szépítgetni, de kurva nagy choke job volt, nem biztos, hogy lesz még egy ekkora esély sb-ba jutni
Perception is reality.
több mint 7 éve
Szerintem ez nem volt olyan meglepő, Hillary felé lejtett a média nagy része, de ettől még nem ő volt a favorit, Ez egy anti establishment szavazás volt (és azon nem lehet meglepődni, hogy az emberek többségének tele van a fasza azzal, ahogy a világ alakul), persze szomorú, hogy ehhez egy ilyen xenofób, rasszista, primitív ösztönökre ható kampány kellett, amit Trump vitt, de hát nem tart még ott a civilizáció, hogy egy választás konstruktív párbeszédet jelentsen. Szavunk nem lehet, nálunk ugyanez a nyerő stratégia...Nem segített, hogy a demokratáknak sikerült olyan piece of shit jelöltet állítani, aki mellett még Trump is szimpatikusnak tűnt (még sok demokrata szavazó szemében is), nem kellett volna Berniet kigolyózni, főleg nem úgy, ahogy az történt...
Szerkesztette: Jakehomer
Perception is reality.
több mint 9 éve
...Toca
...füligjimmyAkkor erre a kettőre egyben. Ahogy írtam először, természetesen lehetséges, hogy beigazolódik az alapvetésetek, csak az az én gondom, hogy a saját percepcióitokat tényekként prezentáljátok. Hozok példákat.
Fox megégett két helyen és mindkétszer azért rúgták ki, mert kevésnek tartotta a menedzsment.
Na most a Denvernél nem tudom, mi volt a váltás oka (de Kubiak upgrade lenne? szerintem inkább csak irányváltás), nálunk nem az, hogy kevésnek tartották. Az egy bonyolult történet volt, amiben a tulaj anyagi érdekei is komoly szerepet játszottak, illetve egy full rebuild egyik első lépése (ami persze el lett baszva, mert a GM-mel kellett volna kezdeni, vagy legalábbis együtt kitenni őket, azóta is emiatt szopunk, de ez itt off). Az se véletlen, hogy mindkét kirúgása (mi technikailag egyébként nem is rúgtuk ki, csak lejárt a szerződése) után azonnal talált állást, tehát jimmy érvét visszájára is tudnám fordítani, hogy ugyanezek a hozzáértő nfl front office-ok valamit azért csak látnak benne, nála fel se merül, hogy DC-nek menjen vissza, mint a legtöbb bukott HC-nál (mondjuk én nem is tartom bukásnak a denveri éveit).
Nem halad a korral, ugyanaz, mint Lovie Smith, Jeff Fisher
Tény, hogy Fox is filozófiája hasonlít Loviéra és Fisherére, de ennyitől egyenlőségjelet tenni közéjük megint olyan dolog, amit a tények nem teljesen támasztanak alá. Ha csak arra gondolok, hogy pár év alatt Jeff Davidsontól (ne tudjátok meg, miket kellett átélnünk) eljutott Adam Gase-ig, az már önmagában egy erős érv arra, hogy képes haladni a korral. Vagy lásd a most bedobott Chud OC dolgot. Ráadásul én mindig nagyon impresszívnek találtam, ahogy McCoy-jal (igaz, kényszerből) szezon közben alapjaiban változtatták meg a Broncos stílusát és playbookját Tebowra igazítva (ahhoz, hogy ez olyan jól sült el, ahogy, szerencse is kellett, nem is kevés, elég csak a ti Marion Barberetek pályafutásának legemlékezetesebb mozdulatára gondolni, de attól még jó coaching job volt). Összességében is úgy érzem, hogy jót tett Foxnak a váltás, Denverben jobb edző lett, mint nálunk volt (nem a mérlegre gondolok, mert ahhoz nyilván kellett Manning is).
Ebben a témakörben Black Adder tett fel egy érdekes kritikai megjegyzést, miszerint a döntéshozatalában nem támaszkodik a (z advanced) statokra, ezért sok objektíven rossz döntést hoz. Amennyire én követtem a Broncost, ezt nem lehet vitatni (mondjuk első ránézésre úgy általánosságban igaz az nfl-es edzőkre, hogy még közel sem bíznak annyira a statokban, mint pl a baseball menedzserek), ebből a szempontból egyébként Fox elég peches edző, mert nálunk, akármikor eltért a konzervatív módszereitől, az mindig visszaütött - még ha statisztikailag jó is volt a döntés (de Denver meccsekről is rémlik néhány ilyen eset). Ezek azért megmaradnak egy emberben. Ugyanakkor nem emiatt nem nyert Superbowlt a Denver az elmúlt három évben.
Hogy szerintem miért nem jött össze a gyűrű a Broncosnak? Kicsit demagóg módon azt mondom, hogy e miatt a play miatt:
A kérdésem: ha ezt Moore nem bassza el, akkor Fox jobb edző lenne? Vagy ha Fox jobb edző lenne, akkor Moore nem bassza el? 😊
És akkor rá is térnék az utolsó dologra, a playoffban történt outcoachingokra
Ja, a tavalyi Superbowlban tényleg nagyot égett, ha egy csapat ennyire nincs képben, az mindenképp a HC felelőssége elsősorban. És persze nem ez volt az egyetlen eset, amikor az ellenfél edzői lenyomták, de egyrészt melyik hc-t nem outcoachingoltak még a playoffban párszor? (azokat, akik nem jutnak be) Másrészt azért közel nem arról van szó, hogy mindig jobb az ellenfél edzője, fel lett itt hozva a Pats elleni mérlege, de az nem, hogy a legfontosabb meccsükön, a tavalyi AFC döntőben meglehetősen simán ütötték őket, de zúzta már szét Fox Coughlin gameplanjét is playoff meccsen. Nyilván nem tartozik az igazán elit edzők közé, de az egész egyszerűen nem igaz, hogy mindig szopatják a nagyok.
Amúgy Toca ez a Carrollos példád a vasárnapi meccsről szerintem nem jó, ott MM olyan szinten verte PC-t, hogy a fake FG semmi más nem volt, mint egy elkeseredett kísérlet az O beindítására. És bár megcsinálták a TD-t, de nem változott tőle semmit a játék képe, nem amiatt nyertek (minthogy nem amiatt kaptak volna ki, ha a Packersös ST playa marad az elkapón és besül a play).
Perception is reality.