Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 353 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nyomorèk bírók....nem látványosan de eldöntöttèk hogy legyen 7. meccs 😡😡😡 mi is kellettünk hozzá buta megmozdulásokkal de a zebrák se voltak szívbajosak
dande2
3-8 és a bírók döntötték el, 3-1es vezetés után? Érdekes lenne.
zavi27
😆😂
Tipik dande


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 726 — Amerikai sportok rajongója
Nyomorèk bírók....nem látványosan de eldöntöttèk hogy legyen 7. meccs 😡😡😡 mi is kellettünk hozzá buta megmozdulásokkal de a zebrák se voltak szívbajosak
dande2
3-8 és a bírók döntötték el, 3-1es vezetés után? Érdekes lenne.
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyomorèk bírók....nem látványosan de eldöntöttèk hogy legyen 7. meccs 😡😡😡 mi is kellettünk hozzá buta megmozdulásokkal de a zebrák se voltak szívbajosak

Szerkesztette: dande2
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Szlovénok nagyon komolyak

Poloska vagyok.
1 hónapja
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Abszolút vállalható volt Suomi elleni, a bennmaradás óta naná, hogy ellenük lévő meccset vártam a legjobban. 😊
Szép gólt is ütöttünk.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
1 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 726 — Amerikai sportok rajongója
Persze hogy mixen több mint 5.5 fél gólra vettem, és 4-1 lett. De amúgy nagyon korrekt, tisztes játék, helytállás elsőre.
1 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Még nem a finneket kell megverjuk és ezt ők is tudjak. De jól nyomjuk

1 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Ott is van, szép volt!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Ú Terbi mekkora passzt adott ott

Poloska vagyok.
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 353 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Góóóóóól


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
Az első harmadot nem néztem, szerintem miattam van 😀
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 353 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Eddig jó
warr_b
A finnek kicsit tompának érződnek, de se kiállítás se buta hiba nem volt. Tempó megvan, volt pár lövés is.
zacknorb
Hát ebből a lövésből semmit nem látott a kapus, aztán itt a második is 😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Eddig jó
warr_b
A finnek kicsit tompának érződnek, de se kiállítás se buta hiba nem volt. Tempó megvan, volt pár lövés is.

Poloska vagyok.
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 353 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Eddig jó


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Btw hol lehet a vb-t nézni tv stream stb
Holnap tervezem a jégkertben nézni
Janek
2-3 éve volt jó, amikor minden nem Sport TVs meccs ment a YouTubeon.
Most ja, Sport TV meg onhockey, ez legalább nem ICEHL, itt van normális minőségű stream. Sőt, Sport TVs meccseken szokott lenni magyar is.

Poloska vagyok.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Nem volt ez rossz teljesítmény a Ducks-tól. A jövő év, hogyha nem lesz sok sérülés majd beárazza a mostanit. Remélem egy jó kiindulási alap lesz majd.
🤘 gaben 🤘
Jaja Cutter két törött csigolyával játszik március 30 óta …
Kell egy top4 jobb kezes védő és én a top6 támadósorban is el tudnek képzelni vkit.
Az öregeket meg okosan eladni pl Vatrano de őszintén szólva én a Kreider-Killorn pároshoz sem ragaszkodom.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Nem volt ez rossz teljesítmény a Ducks-tól. A jövő év, hogyha nem lesz sok sérülés majd beárazza a mostanit. Remélem egy jó kiindulási alap lesz majd.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
Btw hol lehet a vb-t nézni tv stream stb
Holnap tervezem a jégkertben nézni
Janek
 onhockey.tv/
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Btw hol lehet a vb-t nézni tv stream stb
Holnap tervezem a jégkertben nézni
Janek
Sport tv
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 353 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Háp háp 😄

És akkor délután kezdődik a VB is.
warr_b
Liga kedvencei akik mindig feljonnek a top3ba mikozben mi mindig estunk a lotteryn ha valtozott a pickunk …
csebi
Az egyszer az már mindig? Jó tudni 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Háp háp 😄

És akkor délután kezdődik a VB is.
warr_b
Liga kedvencei akik mindig feljonnek a top3ba mikozben mi mindig estunk a lotteryn ha valtozott a pickunk …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Btw hol lehet a vb-t nézni tv stream stb
Holnap tervezem a jégkertben nézni

1 hónapja
xrace77 Denver Broncos 4 745
Ma kezdődik az A-csoportos világbajnokság.
Remélem, hogy a magyar csapatnak sikerül a bennmaradás.
Kanada lehet a favorit.
Komoly lenne egy hazai győzelem, de svéd, vagy finn első helynek is örülnék.
1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
Vicc a liga rendszere hogy a stars-wild-avs egy ágon van…
Janek
A földrajzzal mégis mit kellene kezdeniük?
Mikey
Hát látva az nfl beosztását ez annyira nem mérvadó.
Janek
Almát a körtével. 😊 Teljesen más az elv ezer éve.
Mikey
Ha így nézed akkor nem sok érvet lehet felhozni. Mondjuk x éve még sisak sem volt fontos minek változtatni ezeken…

De a legfontosabb hogy több néző lenne az egész PO alatt.
Janek
Azért nézem így, mert más a gondolkodás a két liga beosztása mögött, ez evidens.

Alapvetően nekem szimpatikusabb a földrajzi elhelyezkedés alapján besorolni a csapatokat.

A rájátszás rendszere már nem tetszik az NHL-ben, jobban szerettem amíg a klasszikus 1-8, 2-7, 3-6 és 4-5 volt, aztán utána is a legjobb továbbjutó a legrosszabbal játszott.

Van a jelenlegi rendszer mellett is érv, de itt valóban nagyobb egyenlőtlenségek lehetnek.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
Vicc a liga rendszere hogy a stars-wild-avs egy ágon van…
Janek
A földrajzzal mégis mit kellene kezdeniük?
Mikey
nem a földrajzzal van a gond, hanem hogy lényegében csoportbajnokságokat csinál a rájátszásban, és hiába volt a fent említett hármas a Nyugat három legerősebb csapata, mégis az első két körben ki kellett esnie kettőnek közülük.
alaphelyzetben egy rájátszásban az ágrajz úgy néz ki, hogy
(1-8)
(4-5)
(3-6)
(2-7),
ami azt hozná, hogy papírforma esetén a főcsoportdöntőbe akár a két legerősebb csapat is bejuthat.
esetleg annyi szokott lenni, hogy a két főcsoportgyőztes megkapja az 1-2 kiemelést, ez esetben az Avs-Stars-Wild nem 1-2-3, hanem 1-3-4 lett volna, és megint csak több esély van arra, hogy a két legerősebb csapat jusson a főcsoportdöntőbe.

ezzel a lebonyolítással viszont, hogy csoportbajnokságok vannak meghívott negyedik résztvevővel, csak azt garantálták, hogy egy legalább 104 pontos csapat már biztosan kiesik az első körben, egy legalább 112 pontos csapat biztosan kiesik a második körben, a harmadikba viszont garantáltan eljut egy maximum 95 pontot szerzett csapat.

nem kimondottan igazságos. főleg ugye úgy nem, hogy eleve úgy szereztek sokkal több pontot, hogy az egymás közötti meccseken értelemszerűen megosztoztak a pontokon, vagyis a többi csapatot lényegében bucira verték.
slowmotion
Pontosan semmi nem tartja vissza őket attól, hogy Stanley Kupáért játsszon közülük a legjobb. A különbség hogy nem a konfdöntőben meccselik le egymás között ki a legjobb, hanem egy körrel korábban. Cserébe a konfdöntőben elméletben akár könnyebb dolguk is lehet.

Értem a problémát, én is jobban szeretem a klasszikus 1-8-ig való kiemelést, mint a csoportbeli játszadozást, de végeredményben nincs érdemi különbség benne.
Mikey
Azért hogyha szorosabb párharcok vannak, ott azért a sérülések egyre jobban megjelennek a hosszabb párharcok miatt. Most keleten is azért egyik oldalon a Montreal például játszik a keleti 2 és 3-al, míg a Carolina végigsétált a 6 és 8 kiemelten. Sokkal pihentebben, egészségesebben várja a Hurricanes az ellenfelét, ami azért egy szoros szériában döntő lehet.
Wester
Ennyi előnye legyen már annak hogy relatív simán nyerték a főcsoportot az alapszakaszban.

Ugyanakkor két észrevétel:

1) a sok pihenőidő gyakran hátrány, és kifejezetten előny ha lendületből kezded a következő párharcot
2) a Canadiens kb. a lehető legrosszabb matchup a Canesnek, az alapszakaszban is mindhármat nyerte a MTL, ha jól emlékszem

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May