Jégkorong
22 feliratkozó
1 hónapja
😆😂Nyomorèk bírók....nem látványosan de eldöntöttèk hogy legyen 7. meccs 😡😡😡 mi is kellettünk hozzá buta megmozdulásokkal de a zebrák se voltak szívbajosak3-8 és a bírók döntötték el, 3-1es vezetés után? Érdekes lenne.
dande2
zavi27
Tipik dande

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Nyomorèk bírók....nem látványosan de eldöntöttèk hogy legyen 7. meccs 😡😡😡 mi is kellettünk hozzá buta megmozdulásokkal de a zebrák se voltak szívbajosak3-8 és a bírók döntötték el, 3-1es vezetés után? Érdekes lenne.
dande2
1 hónapja
Abszolút vállalható volt Suomi elleni, a bennmaradás óta naná, hogy ellenük lévő meccset vártam a legjobban. 😊Szép gólt is ütöttünk.


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
1 hónapja
Persze hogy mixen több mint 5.5 fél gólra vettem, és 4-1 lett. De amúgy nagyon korrekt, tisztes játék, helytállás elsőre.
1 hónapja
Még nem a finneket kell megverjuk és ezt ők is tudjak. De jól nyomjuk
1 hónapja
Ott is van, szép volt!

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
1 hónapja
Ú Terbi mekkora passzt adott ott
Poloska vagyok.
1 hónapja
Góóóóóól

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Az első harmadot nem néztem, szerintem miattam van 😀
1 hónapja
Hát ebből a lövésből semmit nem látott a kapus, aztán itt a második is 😕Eddig jóA finnek kicsit tompának érződnek, de se kiállítás se buta hiba nem volt. Tempó megvan, volt pár lövés is.
warr_b
zacknorb

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Eddig jóA finnek kicsit tompának érződnek, de se kiállítás se buta hiba nem volt. Tempó megvan, volt pár lövés is.
warr_b
Poloska vagyok.
1 hónapja
Eddig jó

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Btw hol lehet a vb-t nézni tv stream stb2-3 éve volt jó, amikor minden nem Sport TVs meccs ment a YouTubeon.
Holnap tervezem a jégkertben nézni
Janek
Most ja, Sport TV meg onhockey, ez legalább nem ICEHL, itt van normális minőségű stream. Sőt, Sport TVs meccseken szokott lenni magyar is.
Poloska vagyok.
1 hónapja
Nem volt ez rossz teljesítmény a Ducks-tól. A jövő év, hogyha nem lesz sok sérülés majd beárazza a mostanit. Remélem egy jó kiindulási alap lesz majd.Jaja Cutter két törött csigolyával játszik március 30 óta …
🤘 gaben 🤘
Kell egy top4 jobb kezes védő és én a top6 támadósorban is el tudnek képzelni vkit.
Az öregeket meg okosan eladni pl Vatrano de őszintén szólva én a Kreider-Killorn pároshoz sem ragaszkodom.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Nem volt ez rossz teljesítmény a Ducks-tól. A jövő év, hogyha nem lesz sok sérülés majd beárazza a mostanit. Remélem egy jó kiindulási alap lesz majd.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
1 hónapja
Btw hol lehet a vb-t nézni tv stream stbonhockey.tv/
Holnap tervezem a jégkertben nézni
Janek
1 hónapja
Btw hol lehet a vb-t nézni tv stream stbSport tv
Holnap tervezem a jégkertben nézni
Janek
1 hónapja
Az egyszer az már mindig? Jó tudni 😛Háp háp 😄Liga kedvencei akik mindig feljonnek a top3ba mikozben mi mindig estunk a lotteryn ha valtozott a pickunk …
És akkor délután kezdődik a VB is.
warr_b
csebi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Háp háp 😄Liga kedvencei akik mindig feljonnek a top3ba mikozben mi mindig estunk a lotteryn ha valtozott a pickunk …
És akkor délután kezdődik a VB is.
warr_b
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Btw hol lehet a vb-t nézni tv stream stbHolnap tervezem a jégkertben nézni
1 hónapja
Ma kezdődik az A-csoportos világbajnokság. Remélem, hogy a magyar csapatnak sikerül a bennmaradás.
Kanada lehet a favorit.
Komoly lenne egy hazai győzelem, de svéd, vagy finn első helynek is örülnék.
1 hónapja
Azért nézem így, mert más a gondolkodás a két liga beosztása mögött, ez evidens.Ha így nézed akkor nem sok érvet lehet felhozni. Mondjuk x éve még sisak sem volt fontos minek változtatni ezeken…Almát a körtével. 😊 Teljesen más az elv ezer éve.Hát látva az nfl beosztását ez annyira nem mérvadó.Vicc a liga rendszere hogy a stars-wild-avs egy ágon van…A földrajzzal mégis mit kellene kezdeniük?
Janek
Mikey
Janek
Mikey
De a legfontosabb hogy több néző lenne az egész PO alatt.
Janek
Alapvetően nekem szimpatikusabb a földrajzi elhelyezkedés alapján besorolni a csapatokat.
A rájátszás rendszere már nem tetszik az NHL-ben, jobban szerettem amíg a klasszikus 1-8, 2-7, 3-6 és 4-5 volt, aztán utána is a legjobb továbbjutó a legrosszabbal játszott.
Van a jelenlegi rendszer mellett is érv, de itt valóban nagyobb egyenlőtlenségek lehetnek.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Ennyi előnye legyen már annak hogy relatív simán nyerték a főcsoportot az alapszakaszban.Azért hogyha szorosabb párharcok vannak, ott azért a sérülések egyre jobban megjelennek a hosszabb párharcok miatt. Most keleten is azért egyik oldalon a Montreal például játszik a keleti 2 és 3-al, míg a Carolina végigsétált a 6 és 8 kiemelten. Sokkal pihentebben, egészségesebben várja a Hurricanes az ellenfelét, ami azért egy szoros szériában döntő lehet.Pontosan semmi nem tartja vissza őket attól, hogy Stanley Kupáért játsszon közülük a legjobb. A különbség hogy nem a konfdöntőben meccselik le egymás között ki a legjobb, hanem egy körrel korábban. Cserébe a konfdöntőben elméletben akár könnyebb dolguk is lehet.nem a földrajzzal van a gond, hanem hogy lényegében csoportbajnokságokat csinál a rájátszásban, és hiába volt a fent említett hármas a Nyugat három legerősebb csapata, mégis az első két körben ki kellett esnie kettőnek közülük.Vicc a liga rendszere hogy a stars-wild-avs egy ágon van…A földrajzzal mégis mit kellene kezdeniük?
Janek
Mikey
alaphelyzetben egy rájátszásban az ágrajz úgy néz ki, hogy
(1-8)
(4-5)
(3-6)
(2-7),
ami azt hozná, hogy papírforma esetén a főcsoportdöntőbe akár a két legerősebb csapat is bejuthat.
esetleg annyi szokott lenni, hogy a két főcsoportgyőztes megkapja az 1-2 kiemelést, ez esetben az Avs-Stars-Wild nem 1-2-3, hanem 1-3-4 lett volna, és megint csak több esély van arra, hogy a két legerősebb csapat jusson a főcsoportdöntőbe.
ezzel a lebonyolítással viszont, hogy csoportbajnokságok vannak meghívott negyedik résztvevővel, csak azt garantálták, hogy egy legalább 104 pontos csapat már biztosan kiesik az első körben, egy legalább 112 pontos csapat biztosan kiesik a második körben, a harmadikba viszont garantáltan eljut egy maximum 95 pontot szerzett csapat.
nem kimondottan igazságos. főleg ugye úgy nem, hogy eleve úgy szereztek sokkal több pontot, hogy az egymás közötti meccseken értelemszerűen megosztoztak a pontokon, vagyis a többi csapatot lényegében bucira verték.
slowmotion
Értem a problémát, én is jobban szeretem a klasszikus 1-8-ig való kiemelést, mint a csoportbeli játszadozást, de végeredményben nincs érdemi különbség benne.
Mikey
Wester
Ugyanakkor két észrevétel:
1) a sok pihenőidő gyakran hátrány, és kifejezetten előny ha lendületből kezded a következő párharcot
2) a Canadiens kb. a lehető legrosszabb matchup a Canesnek, az alapszakaszban is mindhármat nyerte a MTL, ha jól emlékszem
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May