Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

1 hónapja
xrace77 Denver Broncos 4 745
Ez lemaradt.
1 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Avs - Wild meccs nem kicsit volt szórakoztató. | 9-6 | 😊
xrace77
Colorado 9 gól és W, Montreal 9 kapura lövés és W.

Lehet választani melyik a szimpatikusabb. 😀
KeyG
Meteor 😛

Lesz ez még így se!
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 354 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Avs - Wild meccs nem kicsit volt szórakoztató. | 9-6 | 😊
xrace77
Colorado 9 gól és W, Montreal 9 kapura lövés és W.

Lehet választani melyik a szimpatikusabb. 😀
KeyG
Buzivájd 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 652
Avs - Wild meccs nem kicsit volt szórakoztató. | 9-6 | 😊
xrace77
Colorado 9 gól és W, Montreal 9 kapura lövés és W.

Lehet választani melyik a szimpatikusabb. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
1 hónapja
xrace77 Denver Broncos 4 745
Avs - Wild meccs nem kicsit volt szórakoztató. | 9-6 | 😊
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
😡😡😡😡😡😡😡 akkor ezt a 7. bukjuk....mázlisták, be kellett volna lőni azt az előnyt......suzuki is inkább magyar suzuki semmit sem csinál egèsz párharcba..... persze ott volt egy Hagel aki megint villant....az első kèt sorunk gyakorlatilag nulla meccsek óta....csoda hogy eddig eljutottunk..

dande2
Na hát a mai két gólotok után a mázlit hagyjuk. Ledomináltunk titeket és kiszopunk 😕 Dobesnek szép munka
Wester
Tènyleg nem tudom mit kèpzeltünk 9 kapura lövès egy 7. meccsen ez felháborító....pofátlan banda
Pláne hogy nyertünk 🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Igen, èn kèrek elnèzèst, ez a mai tènyleg nem rajtunk múlott, de amilyen közel volt egymáshoz ez a kèt csapat kb volt várható.

Bár Suzuki nagy mázlival ma vègre betalált, ès vèdekezèsben odatette magát, de több kell tőle is a Buffalo ellen ha akarunk vmit.
Remélem legalább szoros lesz.
1 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
😡😡😡😡😡😡😡 akkor ezt a 7. bukjuk....mázlisták, be kellett volna lőni azt az előnyt......suzuki is inkább magyar suzuki semmit sem csinál egèsz párharcba..... persze ott volt egy Hagel aki megint villant....az első kèt sorunk gyakorlatilag nulla meccsek óta....csoda hogy eddig eljutottunk..

dande2
Na hát a mai két gólotok után a mázlit hagyjuk. Ledomináltunk titeket és kiszopunk 😕 Dobesnek szép munka

Lesz ez még így se!
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Közben a finneknél a KooKoo döntős, Galló Vili élete szezonját tolja, playoffban eddig 3+7
Ilyen formában jönne meg az osztrákok és a britek ellen, lehetne belőle megint bennmaradás (és jövő évre már egy tényleges vb nekem is)
zacknorb
Első meccset nyerte is a KooKoo, az első góljukat Vili ütötte
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/689252991_1971630326777077_1435235492485450628_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=3EwtoZQMpP4Q7kNvwEs0hv6&_nc_oc=AdoL2fHq_YGOf6cmMQD1OzpS4Dkd-ccArojI2LKwlUV-GDpJmiyD6Hgw4B5Wtok1yfo&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=PkHMyYWP2b_DsJM6esI7vg&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af8S77HBKziMdU_OciHChbRZt0-vgX52-EZ7C5FwsJ7SBg&oe=6A404232
43.567 Aufrufe · 859 Reaktionen | Galló Vilmos berúgta az ajtót a tegnap kezdődött finn bajnoki döntőben: ő szerezte csapata első gólját és a KooKoo 4-2-re meg is nyerte a Tappara elleni idegenbeli nyitómeccset! 🔥 ▶️ A Liiga aranypárharca a leghamarabb május 8-án, a legkésőbb május 13-án ér véget, klasszisunk ezután csatlakozhat a válogatott vb-keretéhez. 🇭🇺 (Szongoth Domán a KooKoo juniorcsapatában szerepelt az évadban.) #magyarjegkorong #hockeyhungary #maradando | Magyar Jégkorong
Galló Vilmos berúgta az ajtót a tegnap kezdődött finn bajnoki döntőben: ő szerezte csapata első gólját és a KooKoo 4-2-re meg is nyerte a Tappara elleni idegenbeli nyitómeccset! 🔥 ▶️ A Liiga...


Szerkesztette: zacknorb

Poloska vagyok.
1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
Seeler megfogja Martinook botját, fejbe csapja magát vele, Martinookot kiültetik két percre. 😀😀😀

Szerencsére a meccset a Canes nyerte 3-0-ra.

Stankoven 5 meccs, 6 gól. ☺️

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Ezek után belelátjuk a Ducksba a konferencia döntőt?
zacknorb
Nope
nagir
Szerintem ezt csak a két elbukott döntő intézte el nekünk.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
1 hónapja
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.71878-15/684479335_1294591525374916_6573742146835634028_n.jpg?stp=cmp1_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=101&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiQ0xJUFMuYmVzdF9pbWFnZV91cmxnZW4uQzMifQ%3D%3D&_nc_ohc=3I7FwG3V2G4Q7kNvwEaHB8I&_nc_oc=AdoVc6G1voxCSlKnjcOZ7bRq7WWmMf22sydUx55ugwe5F34aYFGfhLT0DIzgEqrVe4c&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=KOf0kZ34ZkC_baJ01Oe7Fg&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af-80Zh-z0qgiX7DbO1QSd7_3FzBAJZ1ifAOhQAc7fjHQA&oe=6A3E8774
Buffalo Sabres on Instagram: "oh, Benny"
33K likes, 341 comments - buffalosabres on May 2, 2026: "oh, Benny".


🫣
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
😡😡😡😡😡😡😡 akkor ezt a 7. bukjuk....mázlisták, be kellett volna lőni azt az előnyt......suzuki is inkább magyar suzuki semmit sem csinál egèsz párharcba..... persze ott volt egy Hagel aki megint villant....az első kèt sorunk gyakorlatilag nulla meccsek óta....csoda hogy eddig eljutottunk..

Szerkesztette: dande2
1 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Ezek után belelátjuk a Ducksba a konferencia döntőt?
zacknorb
Nope



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Ezek után belelátjuk a Ducksba a konferencia döntőt?

Poloska vagyok.
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Melyik bíró? Szerintem gól amúgy, de nem lehet bebizonyítani még ha bent is volt.

IMG-9608
jelszóval védett képek

KeyG
ha jol tudom ez nem a gol pillanata. ugye Poehling is meg korizik tovabb a kapu mogott, mikor a masik oldalra er akkor kezdi mutatni, hogy gol, mert latja, hogy van feher a korong es a golvonal kozott. addig az egyik biro (bal oldalt) korizik kozelebb, es sztem oldalrol o ugyanugy jol lathatta azt a 'feher'-et.

de teny, hogy ha latja akkor nem tudom miert kellett egy percig dumalniuk, ha meg nem latta akkor miert itelnek golt ...

ezert is lenne jo az, amit azt hiszem a svajci ligaban is alkalmaznak es dande is emliti, hogy felfestenek egy masik vonalat a golvonal moge, es ha azt eleri a korong akkor gol.
csebi
Kösz a bizalmat, 😉 de Slowm írta, Boys drukkertől is jöhet valami okosság 😛🙂
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Melyik bíró? Szerintem gól amúgy, de nem lehet bebizonyítani még ha bent is volt.

IMG-9608
jelszóval védett képek

KeyG
ha jol tudom ez nem a gol pillanata. ugye Poehling is meg korizik tovabb a kapu mogott, mikor a masik oldalra er akkor kezdi mutatni, hogy gol, mert latja, hogy van feher a korong es a golvonal kozott. addig az egyik biro (bal oldalt) korizik kozelebb, es sztem oldalrol o ugyanugy jol lathatta azt a 'feher'-et.

de teny, hogy ha latja akkor nem tudom miert kellett egy percig dumalniuk, ha meg nem latta akkor miert itelnek golt ...

ezert is lenne jo az, amit azt hiszem a svajci ligaban is alkalmaznak es dande is emliti, hogy felfestenek egy masik vonalat a golvonal moge, es ha azt eleri a korong akkor gol.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ott van😀 otthon pedig behúzni 🥳🥳
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Közben a finneknél a KooKoo döntős, Galló Vili élete szezonját tolja, playoffban eddig 3+7
Ilyen formában jönne meg az osztrákok és a britek ellen, lehetne belőle megint bennmaradás (és jövő évre már egy tényleges vb nekem is)

Poloska vagyok.
1 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 652
Melyik bíró? Szerintem gól amúgy, de nem lehet bebizonyítani még ha bent is volt.

IMG-9608
jelszóval védett képek

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott

Azért legyen itt, hogy nyert este a Ducks.
zacknorb
hogyan? gollal.
csebi
Agyfaszt kapok a kinti diskurzustól amúgy. Nem is értem hogy miért gondolják emberek hogy a definitive proof az azt jelenti hogy saját szemeddel kell látnod a teljes korongot bent. Ha most betolja még 5 centivel a korival akkor se lenne gól, mert nem láttuk? Nekem ebből itt simán látszik hogy gól a korong méretéből adódóan.

Also nem is értem a másik argumentet sem, hogy nem kellett volna a pályán gólnak ítélni. Egyrészt az ítélet nem stands volt hanem confirmed, másrészt tényleg azzal akarnak érvelni itt egyesek, hogy volt egy érvényes gól amit nem kellett volna megadni, mert nem láthatta a bíró igazából? Fuck off 😀
Wester
festhetnének egy vonalat a pályákon a gólvönal mögé, a korong sugarának a távolságára, és ha azon túl megy a középpont, akkor egyértelmű gól 😮
slowmotion
amugy ez tipikusan az a helyzet, hogy oldalrol a biro jobban lathatta, hogy van-e 'feher' a korong es golvonal kozott.
megertem, hogy idegesito, hogy sokat beszeltek mielott iteltek, de oszinten szolva azzal, hogy a video visszanezes utan is ugy jottek, hogy gol, es nem azt mondtak, hogy mivel nincs egyertelmu bizonyitek igy marad a gol mint palyan hozott itelet ugy gondolom, hogy olyan mindegy az egesz.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan

Azért legyen itt, hogy nyert este a Ducks.
zacknorb
hogyan? gollal.
csebi
Agyfaszt kapok a kinti diskurzustól amúgy. Nem is értem hogy miért gondolják emberek hogy a definitive proof az azt jelenti hogy saját szemeddel kell látnod a teljes korongot bent. Ha most betolja még 5 centivel a korival akkor se lenne gól, mert nem láttuk? Nekem ebből itt simán látszik hogy gól a korong méretéből adódóan.

Also nem is értem a másik argumentet sem, hogy nem kellett volna a pályán gólnak ítélni. Egyrészt az ítélet nem stands volt hanem confirmed, másrészt tényleg azzal akarnak érvelni itt egyesek, hogy volt egy érvényes gól amit nem kellett volna megadni, mert nem láthatta a bíró igazából? Fuck off 😀
Wester
festhetnének egy vonalat a pályákon a gólvönal mögé, a korong sugarának a távolságára, és ha azon túl megy a középpont, akkor egyértelmű gól 😮
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Saját párharcunk amúgy nagyon jó, kis dolgok döntöttek eddig minden meccsen, jó ez a Montreal főleg ha azt nézzük hogy 5v5 az első soruk ki van véve a játékból. A bírók viszont felnőhetnének a meccsekhez, mert mindkét oldalra olyan hívások voltak tegnap hogy eszem megáll.
Wester
Nálatok kb Hagel tart egyedül szèriába titeket (meg Dobes idióta kimozdulása a 3. meccsen....), nálunk meg èppen mindig más 😏 ahol vki mèg fel tud lèpni (Suzuki tőlünk felèbredhetne) meg esetleg amelyik kapus esetleg kifog jobb napot, az megy tovább. Hátha... 😀😏
1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
Úgy látom, 3-0-s széria állásnál a kiesés szélén álló Sens átment patkány stílusba, a bírók pedig asszisztálnak is ehhez.
Mikey
Mehetnek is golfozni a söprés után, megérdemlik. Régen sem értettem, és ma sem értem, hogy miért kell ilyen alattomosan játszani a kiesés szélén. A játékvezetők is megérdemelnék hogy több meccset ne vezethessenek ebben a rájátszásban.

Remélem Nikishin agyrázkódása nem komoly, és hamar tünetmentessé válik.

Valószínűleg a Flyers következik, jó párharc lesz, ha emlékeim nem csalnak, mind a négy egymás elleni meccs hosszabbításos volt az alapszakaszban.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Saját párharcunk amúgy nagyon jó, kis dolgok döntöttek eddig minden meccsen, jó ez a Montreal főleg ha azt nézzük hogy 5v5 az első soruk ki van véve a játékból. A bírók viszont felnőhetnének a meccsekhez, mert mindkét oldalra olyan hívások voltak tegnap hogy eszem megáll.

Lesz ez még így se!
1 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!

Azért legyen itt, hogy nyert este a Ducks.
zacknorb
hogyan? gollal.
csebi
Agyfaszt kapok a kinti diskurzustól amúgy. Nem is értem hogy miért gondolják emberek hogy a definitive proof az azt jelenti hogy saját szemeddel kell látnod a teljes korongot bent. Ha most betolja még 5 centivel a korival akkor se lenne gól, mert nem láttuk? Nekem ebből itt simán látszik hogy gól a korong méretéből adódóan.

Also nem is értem a másik argumentet sem, hogy nem kellett volna a pályán gólnak ítélni. Egyrészt az ítélet nem stands volt hanem confirmed, másrészt tényleg azzal akarnak érvelni itt egyesek, hogy volt egy érvényes gól amit nem kellett volna megadni, mert nem láthatta a bíró igazából? Fuck off 😀

Lesz ez még így se!