Jégkorong
22 feliratkozó
2 hónapja
Van búúú rendesen Anaheimba
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
2 hónapja
Graz vs Pustertal döntő az IceHL-ben, ahogyan azt mindenki várta.Legalább nem a Salzburg. 😛
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Fun ez a II B VB, Kirgizisztán, Tajvan, Bulgária, Új-Zéland, Izland, Izrael

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Ha nem rontunk el ennyi OT meccset, már rég hanyat dőlhettünk volna. Mindenesetre nem semmi, ami Crosny, Geno, Karlsson lerak az asztalra. Ja meg Chinakov.
2 hónapja
Ducks megint kezdi a balfaszkodástFasza
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
2 hónapja
Meg is ünnepeltük egy kiadós 3-0-s vereséggel 😛 😀
2 hónapja
A Red Wings idén se lesz playoffban.Valszeg nem, de még van esély. Csak nem sok.
Az Yzerman-Lidstrom-Zetterberg-Datsyuk korszak 25 éve után teljes nyomor.
Kampman
2 hónapja
Ott is van PO here we come, innentől jutalomjátèk. Mondjuk ahogy az arena "velünk eddig bánt" kb a Stanleyben lesz esèlyünk itthoni közvetítèsbe kerülni....
2 hónapja
A Red Wings idén se lesz playoffban.Pedig Yzerman most is ott van csak nem a pályán 😏 lehet ott jobban menne mèg mindig...
Az Yzerman-Lidstrom-Zetterberg-Datsyuk korszak 25 éve után teljes nyomor.
Kampman
2 hónapja
A Red Wings idén se lesz playoffban.Az Yzerman-Lidstrom-Zetterberg-Datsyuk korszak 25 éve után teljes nyomor.
2 hónapja
Bill papa úgy néz ki az Ersteben is döntőbe viszi a BJAHCtUtolsó percben lett elbukva
zacknorb
Poloska vagyok.
2 hónapja
A Volán szezonnak meg sajna itt vége.Igaz, egy hónapja a pre PO túlélésére se tettem volna pénzt, nemhogy a történelem 3. négymeccses rájátszás párharc győzelmét.
Poloska vagyok.
2 hónapja
Bill papa úgy néz ki az Ersteben is döntőbe viszi a BJAHCt
Poloska vagyok.
2 hónapja
Geno és Karlsson mekkorát játszott.
2 hónapja
Sabres playoff végre!!!! Már nem lehet elvenni. 🤗🤗🤗
2 hónapja
Stars-Avalanche rangadó lesz holnap a free meccs.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
2 hónapja
Ezt a Tampa ellenit a rájátszásba nem lehet betudni? 😏 Mèg a vègèn lesz egy Hasekünkn😀
2 hónapja
szép volt, 29 perc PIM. az utolsó harmadban az első 5 percben 10 perc büntetés. mint a régi szép időkben amikor elkezdtük az EBEL-t. szerintem ki is purcantunk addigra. na mindegy innen kell felállni, ha elhoznánk csütörtökön az nagy boost lehet. hajrá, Jolán!
2 hónapja
Kár azért a gólért az elején. Semmivel nem jobbak mint a KAC. Mellé semmi hazai pálya.
2 hónapja
Gudas vissza se ütöttBiztos jogosnak érezte
KeyG
Nem volt egy nagy verés amúgy
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
2 hónapja
Gudas vissza se ütött
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
2 hónapja
Mit keres egy Islanders-Panthers NHL meccs palánkreklámján a Svájc-magyar hokimeccs és arra jegyvásárlás?!🙂Gondolom AI, regionális targetálás a közvetítésben.
zavi27
Japánban meg lehet soba tészta reklám fut ugyanott.
2 hónapja
Mit keres egy Islanders-Panthers NHL meccs palánkreklámján a Svájc-magyar hokimeccs és arra jegyvásárlás?!🙂