Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Elv gec a graziak akkora prosztók, hogy első két meccsre nem lehet idegenbe jegyet venni, mert eladták xdd

Poloska vagyok.
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Na, akkor Graz a kövi.
Gondolkodom rajta, hogy a magyar-görög jegyemet eltrade-elem valakivel, és inkább hokira megyek.

Poloska vagyok.
3 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár





3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Hát ez helyszínen geci felemelő volt

Poloska vagyok.
3 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Game over
remontada
Helyes 🙂
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 585
Game over
3 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Nem látom a meccset. Meglesz? Jobb a Volán?
remontada
Egál kb. A KAC hozzá a rakkolós néha alattomos stílust
petey
De hol lehet nèzni egyáltalán??? Mèg az NSO sem adja "èlőben"
dande2
Fvár 😏 vagy sporteuro. Tv 10 euro

3 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem látom a meccset. Meglesz? Jobb a Volán?
remontada
Egál kb. A KAC hozzá a rakkolós néha alattomos stílust
petey
De hol lehet nèzni egyáltalán??? Mèg az NSO sem adja "èlőben"
3 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Nem látom a meccset. Meglesz? Jobb a Volán?
remontada
Egál kb. A KAC hozzá a rakkolós néha alattomos stílust

3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 585
Nem látom a meccset. Meglesz? Jobb a Volán?
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Kicsit furán fúj a spori.
A meccs eddig jól alakul.

Poloska vagyok.
3 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Paraszt KAC

3 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon csalódott leszek ha innen mi elszúrjuk peidg van rá esèly....ettől tartottam hogy az Olimpia után ilyen szoros lesz a Kelet megint, pedig úgy nèzett ki, hogy nagyjából lefutott a dolog. Hát nagyon nem 😔
dande2
és akkor ott a Pacific, amiből keleten egy se lenne PO-helyen jelenleg 😀 McDavid volt vicces amikor a Tampa meccs után azt mondta, hogy a Pacific jelenleg egy párnacsata
Wester
annyira magas szinten van 4-5 csapat, hogy folyamatosan korbeverik egymast 😀
csebi
És amilyen fura a jégkorong néha simán kinézem hogy valaki nagyot menetel majd onnan a PO-ban. Mint anno a Habs a covid alatt a gyenge kanadai divizióból
Wester
Ennyit számít, hogy az utolsó meccsig élesnek kell lenni, és nem tudsz pihenni az utolsó 5-10 meccsen. Sokszor mondják, hogy jobb éppen bejutni, mint hetekkel a rájátszás kezdete előtt.
Mikey
Ezzel keleten nem lesz baj 😛

Btw ez a ma èjjeli forduló kiválóan alakult 🙂
3 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
Nagyon csalódott leszek ha innen mi elszúrjuk peidg van rá esèly....ettől tartottam hogy az Olimpia után ilyen szoros lesz a Kelet megint, pedig úgy nèzett ki, hogy nagyjából lefutott a dolog. Hát nagyon nem 😔
dande2
és akkor ott a Pacific, amiből keleten egy se lenne PO-helyen jelenleg 😀 McDavid volt vicces amikor a Tampa meccs után azt mondta, hogy a Pacific jelenleg egy párnacsata
Wester
annyira magas szinten van 4-5 csapat, hogy folyamatosan korbeverik egymast 😀
csebi
És amilyen fura a jégkorong néha simán kinézem hogy valaki nagyot menetel majd onnan a PO-ban. Mint anno a Habs a covid alatt a gyenge kanadai divizióból
Wester
Ennyit számít, hogy az utolsó meccsig élesnek kell lenni, és nem tudsz pihenni az utolsó 5-10 meccsen. Sokszor mondják, hogy jobb éppen bejutni, mint hetekkel a rájátszás kezdete előtt.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon csalódott leszek ha innen mi elszúrjuk peidg van rá esèly....ettől tartottam hogy az Olimpia után ilyen szoros lesz a Kelet megint, pedig úgy nèzett ki, hogy nagyjából lefutott a dolog. Hát nagyon nem 😔
dande2
és akkor ott a Pacific, amiből keleten egy se lenne PO-helyen jelenleg 😀 McDavid volt vicces amikor a Tampa meccs után azt mondta, hogy a Pacific jelenleg egy párnacsata
Wester
annyira magas szinten van 4-5 csapat, hogy folyamatosan korbeverik egymast 😀
csebi
És amilyen fura a jégkorong néha simán kinézem hogy valaki nagyot menetel majd onnan a PO-ban. Mint anno a Habs a covid alatt a gyenge kanadai divizióból
Wester
Vegasbol en is kinezem. ott ugyis a halottak is feltamadnak a PO-ra.
Oilers Leon nelkul nem vszinu, Ducksnak nekunk meg jo lesz kis tapasztalaszerzes a csikoknak.
csebi
Ami azt illeti az idei PO megint nem nagyon fog kanadai csapatokban bővelkedni, max 2...jó lenne nekünk bent lenni és nagyot haladni ismét. Kapusteljesítményen fog múlni.
3 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Nagyon csalódott leszek ha innen mi elszúrjuk peidg van rá esèly....ettől tartottam hogy az Olimpia után ilyen szoros lesz a Kelet megint, pedig úgy nèzett ki, hogy nagyjából lefutott a dolog. Hát nagyon nem 😔
dande2
és akkor ott a Pacific, amiből keleten egy se lenne PO-helyen jelenleg 😀 McDavid volt vicces amikor a Tampa meccs után azt mondta, hogy a Pacific jelenleg egy párnacsata
Wester
annyira magas szinten van 4-5 csapat, hogy folyamatosan korbeverik egymast 😀
csebi
És amilyen fura a jégkorong néha simán kinézem hogy valaki nagyot menetel majd onnan a PO-ban. Mint anno a Habs a covid alatt a gyenge kanadai divizióból
Wester
Vegasbol en is kinezem. ott ugyis a halottak is feltamadnak a PO-ra.
Oilers Leon nelkul nem vszinu, Ducksnak nekunk meg jo lesz kis tapasztalaszerzes a csikoknak.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Nagyon csalódott leszek ha innen mi elszúrjuk peidg van rá esèly....ettől tartottam hogy az Olimpia után ilyen szoros lesz a Kelet megint, pedig úgy nèzett ki, hogy nagyjából lefutott a dolog. Hát nagyon nem 😔
dande2
és akkor ott a Pacific, amiből keleten egy se lenne PO-helyen jelenleg 😀 McDavid volt vicces amikor a Tampa meccs után azt mondta, hogy a Pacific jelenleg egy párnacsata
Wester
annyira magas szinten van 4-5 csapat, hogy folyamatosan korbeverik egymast 😀
csebi
És amilyen fura a jégkorong néha simán kinézem hogy valaki nagyot menetel majd onnan a PO-ban. Mint anno a Habs a covid alatt a gyenge kanadai divizióból

Lesz ez még így se!
3 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Nagyon csalódott leszek ha innen mi elszúrjuk peidg van rá esèly....ettől tartottam hogy az Olimpia után ilyen szoros lesz a Kelet megint, pedig úgy nèzett ki, hogy nagyjából lefutott a dolog. Hát nagyon nem 😔
dande2
és akkor ott a Pacific, amiből keleten egy se lenne PO-helyen jelenleg 😀 McDavid volt vicces amikor a Tampa meccs után azt mondta, hogy a Pacific jelenleg egy párnacsata
Wester
annyira magas szinten van 4-5 csapat, hogy folyamatosan korbeverik egymast 😀

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
37-16-os lövési aránnyal. Aha persze.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
OTTVANBAZDMEG!

szerdán meg fog őrülni a csarnok

3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
From kurva jó ma
petey
Ma is
Amúgy ezekkel a dánokkal nonstop jól jár a KAC

Poloska vagyok.
3 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
From kurva jó ma

3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Amúgy gec a Volán eddig TÖRTÉNETE SORÁN csak 2 playoff párharcot nyert meg.
De azt egy év alatt.
Pustertal meg Villach.
Amikor alapszakasz 2. hely is volt sem sikerült (akkor Pustertal ellen 7 meccs, első 2t a Raktárban még láttam, OT és Campbell 59:57, epic utolsó meccseim a Raktárban, utolsó Volán ICE Raktár meccsek).

Poloska vagyok.
3 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
GÓÓÓÓL

csak szopatunk 😀

3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Mi ez a lövőszázalék?

Poloska vagyok.