Jégkorong
22 feliratkozó
1 hónapja
hogyan? gollal.The duck win game 4 after a lenghty review#NHL pic.twitter.com/jnzMaRGPm7
— Jégkorongblog (@Jegkorong_blog) April 27, 2026
Azért legyen itt, hogy nyert este a Ducks.
zacknorb
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
The duck win game 4 after a lenghty review#NHL pic.twitter.com/jnzMaRGPm7
— Jégkorongblog (@Jegkorong_blog) April 27, 2026
Azért legyen itt, hogy nyert este a Ducks.
Poloska vagyok.
1 hónapja
Bármi is lesz a vége, szép tartása van már most is a Ducks-nak.Olyan a párharc hangulata mintha az Oilers lenne alárendelt szerepben.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
1 hónapja
Csudába😔🥺
1 hónapja
Úgy látom, 3-0-s széria állásnál a kiesés szélén álló Sens átment patkány stílusba, a bírók pedig asszisztálnak is ehhez.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Zseni a srác:LANE HUTSON UNLOADS A BOMB AND WINS IT IN OVERTIME TO GIVE THE HABS A 2-1 SERIES LEAD 💣🚨 pic.twitter.com/oeaZ71VDWx
— Gino Hard (@GinoHard_) April 25, 2026
Szerkesztette: dande2
2 hónapja
Úgy látszik ebben a párharcban csak az OT hál Istennek eddig kettő a miènk🙏😀 jó lenne majd a 3-1 is
2 hónapja
Meglepődtem viszont örülök, hogy elhoztunk egy meccset idegenben.Meglepően jó eddig ez a párharc.
Ezzel a védekezéssel az Oilers megint nem lesz bajnok.
🤘 gaben 🤘
2 hónapja
Pont hogy rájátszásban szokták elkezdeni gyepálni egymást a csapatok.Hú nagyon komoly ez a Habs Tampa párharc folyamat bunyó(de egyelőre nem alattomos) ès közben iszonyat jó játèk. Nagyon èlvezem.Nekem azért furcsa kicsit playoff meccsen főleg párharc elején, folyamatosan ennyi és ekkora verekedések, ennyi felesleges kiállítással. Ilyenkor már nem szoktak azért ennyit.
dande2
zavi27
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Roloson o bivaly volt a dontos szezonban amugy ha jol emlekszem. de igen kb ennyi.Habibulin? 😀Meglepődtem viszont örülök, hogy elhoztunk egy meccset idegenben.kapusuk tovabbra sincs. mikor volt utoljara?
Ezzel a védekezéssel az Oilers megint nem lesz bajnok.
🤘 gaben 🤘
csebi
Előtte Roloson, meg Tommy Salo.
Na jó, CuJo, szóval '98.
warr_b
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Habibulin? 😀Meglepődtem viszont örülök, hogy elhoztunk egy meccset idegenben.kapusuk tovabbra sincs. mikor volt utoljara?
Ezzel a védekezéssel az Oilers megint nem lesz bajnok.
🤘 gaben 🤘
csebi
Előtte Roloson, meg Tommy Salo.
Na jó, CuJo, szóval '98.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Meglepődtem viszont örülök, hogy elhoztunk egy meccset idegenben.kapusuk tovabbra sincs. mikor volt utoljara?
Ezzel a védekezéssel az Oilers megint nem lesz bajnok.
🤘 gaben 🤘
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Meglepődtem viszont örülök, hogy elhoztunk egy meccset idegenben.Ezzel a védekezéssel az Oilers megint nem lesz bajnok.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
2 hónapja
Toronto ellen Vasilevski-n ment el a széria, a sérülése után nem volt még az igazi. A 24-es csapatnak PO-ban se lett volna keresnivalója, ha Kucherov egymaga be nem húzza őket, ezért is kár hogy nem kapta meg akkor a Hart-ot. A tavalyi csapat jó volt, a Florida csak simán jobb volt és keményebb amivel nem tudtunk mit kezdeni.lehet akkor ezért (is) vannak az első körös kiesések.😊Mi idén kb bárki ellen elkezdünk verekedni, az elmúlt két év Florida elleni párharcainak ez lett a hatásaHú nagyon komoly ez a Habs Tampa párharc folyamat bunyó(de egyelőre nem alattomos) ès közben iszonyat jó játèk. Nagyon èlvezem.Nekem azért furcsa kicsit playoff meccsen főleg párharc elején, folyamatosan ennyi és ekkora verekedések, ennyi felesleges kiállítással. Ilyenkor már nem szoktak azért ennyit.
dande2
zavi27
Wester
zavi27
Lesz ez még így se!
2 hónapja
lehet akkor ezért (is) vannak az első körös kiesések.😊Mi idén kb bárki ellen elkezdünk verekedni, az elmúlt két év Florida elleni párharcainak ez lett a hatásaHú nagyon komoly ez a Habs Tampa párharc folyamat bunyó(de egyelőre nem alattomos) ès közben iszonyat jó játèk. Nagyon èlvezem.Nekem azért furcsa kicsit playoff meccsen főleg párharc elején, folyamatosan ennyi és ekkora verekedések, ennyi felesleges kiállítással. Ilyenkor már nem szoktak azért ennyit.
dande2
zavi27
Wester
2 hónapja
Mi idén kb bárki ellen elkezdünk verekedni, az elmúlt két év Florida elleni párharcainak ez lett a hatásaHú nagyon komoly ez a Habs Tampa párharc folyamat bunyó(de egyelőre nem alattomos) ès közben iszonyat jó játèk. Nagyon èlvezem.Nekem azért furcsa kicsit playoff meccsen főleg párharc elején, folyamatosan ennyi és ekkora verekedések, ennyi felesleges kiállítással. Ilyenkor már nem szoktak azért ennyit.
dande2
zavi27
Lesz ez még így se!
2 hónapja
El is fáradtak benne, a második harmad közepètől a szerencsès egyenlítèsig be is gyengült a meccs....francnak kellett Dobesnek kint kóricálni 🥺 mèg mindig bosszant.Hú nagyon komoly ez a Habs Tampa párharc folyamat bunyó(de egyelőre nem alattomos) ès közben iszonyat jó játèk. Nagyon èlvezem.Nekem azért furcsa kicsit playoff meccsen főleg párharc elején, folyamatosan ennyi és ekkora verekedések, ennyi felesleges kiállítással. Ilyenkor már nem szoktak azért ennyit.
dande2
zavi27
2 hónapja
Hú nagyon komoly ez a Habs Tampa párharc folyamat bunyó(de egyelőre nem alattomos) ès közben iszonyat jó játèk. Nagyon èlvezem.Nekem azért furcsa kicsit playoff meccsen főleg párharc elején, folyamatosan ennyi és ekkora verekedések, ennyi felesleges kiállítással. Ilyenkor már nem szoktak azért ennyit.
dande2
2 hónapja
😡 francba el lehetett volna hozni ezt is....
2 hónapja
Hú nagyon komoly ez a Habs Tampa párharc folyamat bunyó(de egyelőre nem alattomos) ès közben iszonyat jó játèk. Nagyon èlvezem.
2 hónapja
El kell ismerni, jobb a Flyers. Nem hiszem, hogy innen van visszaút.
2 hónapja
Slatkovsky mesterhármas Tampában, és Buffalo fordítás nem volt semmi!
2 hónapja
Yes yes yes 🥳🥳🥳
2 hónapja
Stankoven és Hall 1+1, Blake 0+2, Andersen shutout.One down, fifteen to go.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
ha nem basszuk el a francia meccset 😕