Jégkorong
22 feliratkozó
1 hónapja
Ha így nézed akkor nem sok érvet lehet felhozni. Mondjuk x éve még sisak sem volt fontos minek változtatni ezeken…Almát a körtével. 😊 Teljesen más az elv ezer éve.Hát látva az nfl beosztását ez annyira nem mérvadó.Vicc a liga rendszere hogy a stars-wild-avs egy ágon van…A földrajzzal mégis mit kellene kezdeniük?
Janek
Mikey
Janek
Mikey
De a legfontosabb hogy több néző lenne az egész PO alatt.
1 hónapja
Azért hogyha szorosabb párharcok vannak, ott azért a sérülések egyre jobban megjelennek a hosszabb párharcok miatt. Most keleten is azért egyik oldalon a Montreal például játszik a keleti 2 és 3-al, míg a Carolina végigsétált a 6 és 8 kiemelten. Sokkal pihentebben, egészségesebben várja a Hurricanes az ellenfelét, ami azért egy szoros szériában döntő lehet.Pontosan semmi nem tartja vissza őket attól, hogy Stanley Kupáért játsszon közülük a legjobb. A különbség hogy nem a konfdöntőben meccselik le egymás között ki a legjobb, hanem egy körrel korábban. Cserébe a konfdöntőben elméletben akár könnyebb dolguk is lehet.nem a földrajzzal van a gond, hanem hogy lényegében csoportbajnokságokat csinál a rájátszásban, és hiába volt a fent említett hármas a Nyugat három legerősebb csapata, mégis az első két körben ki kellett esnie kettőnek közülük.Vicc a liga rendszere hogy a stars-wild-avs egy ágon van…A földrajzzal mégis mit kellene kezdeniük?
Janek
Mikey
alaphelyzetben egy rájátszásban az ágrajz úgy néz ki, hogy
(1-8)
(4-5)
(3-6)
(2-7),
ami azt hozná, hogy papírforma esetén a főcsoportdöntőbe akár a két legerősebb csapat is bejuthat.
esetleg annyi szokott lenni, hogy a két főcsoportgyőztes megkapja az 1-2 kiemelést, ez esetben az Avs-Stars-Wild nem 1-2-3, hanem 1-3-4 lett volna, és megint csak több esély van arra, hogy a két legerősebb csapat jusson a főcsoportdöntőbe.
ezzel a lebonyolítással viszont, hogy csoportbajnokságok vannak meghívott negyedik résztvevővel, csak azt garantálták, hogy egy legalább 104 pontos csapat már biztosan kiesik az első körben, egy legalább 112 pontos csapat biztosan kiesik a második körben, a harmadikba viszont garantáltan eljut egy maximum 95 pontot szerzett csapat.
nem kimondottan igazságos. főleg ugye úgy nem, hogy eleve úgy szereztek sokkal több pontot, hogy az egymás közötti meccseken értelemszerűen megosztoztak a pontokon, vagyis a többi csapatot lényegében bucira verték.
slowmotion
Értem a problémát, én is jobban szeretem a klasszikus 1-8-ig való kiemelést, mint a csoportbeli játszadozást, de végeredményben nincs érdemi különbség benne.
Mikey
Lesz ez még így se!
1 hónapja
Pontosan semmi nem tartja vissza őket attól, hogy Stanley Kupáért játsszon közülük a legjobb. A különbség hogy nem a konfdöntőben meccselik le egymás között ki a legjobb, hanem egy körrel korábban. Cserébe a konfdöntőben elméletben akár könnyebb dolguk is lehet.nem a földrajzzal van a gond, hanem hogy lényegében csoportbajnokságokat csinál a rájátszásban, és hiába volt a fent említett hármas a Nyugat három legerősebb csapata, mégis az első két körben ki kellett esnie kettőnek közülük.Vicc a liga rendszere hogy a stars-wild-avs egy ágon van…A földrajzzal mégis mit kellene kezdeniük?
Janek
Mikey
alaphelyzetben egy rájátszásban az ágrajz úgy néz ki, hogy
(1-8)
(4-5)
(3-6)
(2-7),
ami azt hozná, hogy papírforma esetén a főcsoportdöntőbe akár a két legerősebb csapat is bejuthat.
esetleg annyi szokott lenni, hogy a két főcsoportgyőztes megkapja az 1-2 kiemelést, ez esetben az Avs-Stars-Wild nem 1-2-3, hanem 1-3-4 lett volna, és megint csak több esély van arra, hogy a két legerősebb csapat jusson a főcsoportdöntőbe.
ezzel a lebonyolítással viszont, hogy csoportbajnokságok vannak meghívott negyedik résztvevővel, csak azt garantálták, hogy egy legalább 104 pontos csapat már biztosan kiesik az első körben, egy legalább 112 pontos csapat biztosan kiesik a második körben, a harmadikba viszont garantáltan eljut egy maximum 95 pontot szerzett csapat.
nem kimondottan igazságos. főleg ugye úgy nem, hogy eleve úgy szereztek sokkal több pontot, hogy az egymás közötti meccseken értelemszerűen megosztoztak a pontokon, vagyis a többi csapatot lényegében bucira verték.
slowmotion
Értem a problémát, én is jobban szeretem a klasszikus 1-8-ig való kiemelést, mint a csoportbeli játszadozást, de végeredményben nincs érdemi különbség benne.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Ez nem földrajz, ez Bettman faszsága.Almát a körtével. 😊 Teljesen más az elv ezer éve.Hát látva az nfl beosztását ez annyira nem mérvadó.Vicc a liga rendszere hogy a stars-wild-avs egy ágon van…A földrajzzal mégis mit kellene kezdeniük?
Janek
Mikey
Janek
Mikey
...mire leírtam a többit slow gyorsabb volt
1 hónapja
nem a földrajzzal van a gond, hanem hogy lényegében csoportbajnokságokat csinál a rájátszásban, és hiába volt a fent említett hármas a Nyugat három legerősebb csapata, mégis az első két körben ki kellett esnie kettőnek közülük.Vicc a liga rendszere hogy a stars-wild-avs egy ágon van…A földrajzzal mégis mit kellene kezdeniük?
Janek
Mikey
alaphelyzetben egy rájátszásban az ágrajz úgy néz ki, hogy
(1-8)
(4-5)
(3-6)
(2-7),
ami azt hozná, hogy papírforma esetén a főcsoportdöntőbe akár a két legerősebb csapat is bejuthat.
esetleg annyi szokott lenni, hogy a két főcsoportgyőztes megkapja az 1-2 kiemelést, ez esetben az Avs-Stars-Wild nem 1-2-3, hanem 1-3-4 lett volna, és megint csak több esély van arra, hogy a két legerősebb csapat jusson a főcsoportdöntőbe.
ezzel a lebonyolítással viszont, hogy csoportbajnokságok vannak meghívott negyedik résztvevővel, csak azt garantálták, hogy egy legalább 104 pontos csapat már biztosan kiesik az első körben, egy legalább 112 pontos csapat biztosan kiesik a második körben, a harmadikba viszont garantáltan eljut egy maximum 95 pontot szerzett csapat.
nem kimondottan igazságos. főleg ugye úgy nem, hogy eleve úgy szereztek sokkal több pontot, hogy az egymás közötti meccseken értelemszerűen megosztoztak a pontokon, vagyis a többi csapatot lényegében bucira verték.
1 hónapja
Almát a körtével. 😊 Teljesen más az elv ezer éve.Hát látva az nfl beosztását ez annyira nem mérvadó.Vicc a liga rendszere hogy a stars-wild-avs egy ágon van…A földrajzzal mégis mit kellene kezdeniük?
Janek
Mikey
Janek
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Hát látva az nfl beosztását ez annyira nem mérvadó.Vicc a liga rendszere hogy a stars-wild-avs egy ágon van…A földrajzzal mégis mit kellene kezdeniük?
Janek
Mikey
1 hónapja
Vicc a liga rendszere hogy a stars-wild-avs egy ágon van…A földrajzzal mégis mit kellene kezdeniük?
Janek
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Néztem volna még ezt a Wild-ot azért, sajnáltam hogy ilyen hamar vége lett a párharcnak, főleg így.Jó volt ez így.
zavi27
3-0nál azon gondolkodtam vajon mire várunk? Aztán megjött a sebesség,még több ütközés máris jöttek a helyzetek.
Vicc a liga rendszere hogy a stars-wild-avs egy ágon van…
1 hónapja
Most nézem a VB sorsolását, gyakorlatilag keddre eldől kb a bennmaradás kérdése, ha nagy csoda nem történik.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
1 hónapja
Háp háp 😄És akkor délután kezdődik a VB is.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Akkor otthon el lehetne dönteni 🥳💪
1 hónapja
Néztem volna még ezt a Wild-ot azért, sajnáltam hogy ilyen hamar vége lett a párharcnak, főleg így.
1 hónapja
Digóknak mekkora oltás 😀 😀

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja

Az IIHFhez is eljutott Hegedűs Miniszter Úr tánca
Poloska vagyok.
1 hónapja
Finn Liiga: A Tappara megnyerte otthon a hetedik meccset, így bajnoki, a Gallóval felálló KooKoo ezüstérmes. Vili elv már lesz a válogatottban szombaton éppen a finnek ellen. (Bár nem lenne meglepő, ha azt a meccset pihenné, utána az osztrák és a brit lesz a kulcs)
Poloska vagyok.
1 hónapja
Most viszont sikerült a jó meccset megismételni. Mondjuk a kiírtnál 1 órával hamarabb.Viszont ma èjjel lesz neten a 4. meccs ès ha minden igaz, azt adják az Arena 4-n holnap 14.00-tól....èn most a PO kapcsán nem panaszkodhatom rájuk 😏Zseni ez a Hutson 👏🙂arena meg sikeresen megismételte ma a meccset
Caufield fires in go-ahead goal for Habs in Game 3
thescore.com/s/35549758
dande2
az elsőt 😊
szánalmasak
🤘 gaben 🤘
dande2
Balfasz banda!
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
1 hónapja
😡😡😡😡 meg kellett volna hogy legyen.....
1 hónapja
Elfogult vagyok de az Avs Min győztese nálam a kupa esélyese…
1 hónapja
Viszont ma èjjel lesz neten a 4. meccs ès ha minden igaz, azt adják az Arena 4-n holnap 14.00-tól....èn most a PO kapcsán nem panaszkodhatom rájuk 😏Zseni ez a Hutson 👏🙂arena meg sikeresen megismételte ma a meccset
Caufield fires in go-ahead goal for Habs in Game 3
thescore.com/s/35549758
dande2
az elsőt 😊
szánalmasak
🤘 gaben 🤘
1 hónapja
Zseni ez a Hutson 👏🙂arena meg sikeresen megismételte ma a meccset
Caufield fires in go-ahead goal for Habs in Game 3
thescore.com/s/35549758
dande2
az elsőt 😊
szánalmasak
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
1 hónapja
Zseni ez a Hutson 👏🙂Caufield fires in go-ahead goal for Habs in Game 3
thescore.com/s/35549758
1 hónapja
Az előző kevèsbè, ott több volt a "szerencse" de ez a mai igen. Remélem tudjuk folytatni. Jó lenne minèl hamarabb lezárni (mèg azèrt messze vagyunk ettől) a Canes egy fèl idènyt rápihenhet így is 😏Jó vam, alakul ez 🙂Egymás után két komoly dominancia volt a Canadienstől ez.
dande2
zavi27
1 hónapja
Jó vam, alakul ez 🙂Egymás után két komoly dominancia volt a Canadienstől ez.
dande2