Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

1 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Vicc a liga rendszere hogy a stars-wild-avs egy ágon van…
Janek
A földrajzzal mégis mit kellene kezdeniük?
Mikey
Hát látva az nfl beosztását ez annyira nem mérvadó.
Janek
Almát a körtével. 😊 Teljesen más az elv ezer éve.
Mikey
Ha így nézed akkor nem sok érvet lehet felhozni. Mondjuk x éve még sisak sem volt fontos minek változtatni ezeken…

De a legfontosabb hogy több néző lenne az egész PO alatt.

1 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Vicc a liga rendszere hogy a stars-wild-avs egy ágon van…
Janek
A földrajzzal mégis mit kellene kezdeniük?
Mikey
nem a földrajzzal van a gond, hanem hogy lényegében csoportbajnokságokat csinál a rájátszásban, és hiába volt a fent említett hármas a Nyugat három legerősebb csapata, mégis az első két körben ki kellett esnie kettőnek közülük.
alaphelyzetben egy rájátszásban az ágrajz úgy néz ki, hogy
(1-8)
(4-5)
(3-6)
(2-7),
ami azt hozná, hogy papírforma esetén a főcsoportdöntőbe akár a két legerősebb csapat is bejuthat.
esetleg annyi szokott lenni, hogy a két főcsoportgyőztes megkapja az 1-2 kiemelést, ez esetben az Avs-Stars-Wild nem 1-2-3, hanem 1-3-4 lett volna, és megint csak több esély van arra, hogy a két legerősebb csapat jusson a főcsoportdöntőbe.

ezzel a lebonyolítással viszont, hogy csoportbajnokságok vannak meghívott negyedik résztvevővel, csak azt garantálták, hogy egy legalább 104 pontos csapat már biztosan kiesik az első körben, egy legalább 112 pontos csapat biztosan kiesik a második körben, a harmadikba viszont garantáltan eljut egy maximum 95 pontot szerzett csapat.

nem kimondottan igazságos. főleg ugye úgy nem, hogy eleve úgy szereztek sokkal több pontot, hogy az egymás közötti meccseken értelemszerűen megosztoztak a pontokon, vagyis a többi csapatot lényegében bucira verték.
slowmotion
Pontosan semmi nem tartja vissza őket attól, hogy Stanley Kupáért játsszon közülük a legjobb. A különbség hogy nem a konfdöntőben meccselik le egymás között ki a legjobb, hanem egy körrel korábban. Cserébe a konfdöntőben elméletben akár könnyebb dolguk is lehet.

Értem a problémát, én is jobban szeretem a klasszikus 1-8-ig való kiemelést, mint a csoportbeli játszadozást, de végeredményben nincs érdemi különbség benne.
Mikey
Azért hogyha szorosabb párharcok vannak, ott azért a sérülések egyre jobban megjelennek a hosszabb párharcok miatt. Most keleten is azért egyik oldalon a Montreal például játszik a keleti 2 és 3-al, míg a Carolina végigsétált a 6 és 8 kiemelten. Sokkal pihentebben, egészségesebben várja a Hurricanes az ellenfelét, ami azért egy szoros szériában döntő lehet.

Lesz ez még így se!
1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
Vicc a liga rendszere hogy a stars-wild-avs egy ágon van…
Janek
A földrajzzal mégis mit kellene kezdeniük?
Mikey
nem a földrajzzal van a gond, hanem hogy lényegében csoportbajnokságokat csinál a rájátszásban, és hiába volt a fent említett hármas a Nyugat három legerősebb csapata, mégis az első két körben ki kellett esnie kettőnek közülük.
alaphelyzetben egy rájátszásban az ágrajz úgy néz ki, hogy
(1-8)
(4-5)
(3-6)
(2-7),
ami azt hozná, hogy papírforma esetén a főcsoportdöntőbe akár a két legerősebb csapat is bejuthat.
esetleg annyi szokott lenni, hogy a két főcsoportgyőztes megkapja az 1-2 kiemelést, ez esetben az Avs-Stars-Wild nem 1-2-3, hanem 1-3-4 lett volna, és megint csak több esély van arra, hogy a két legerősebb csapat jusson a főcsoportdöntőbe.

ezzel a lebonyolítással viszont, hogy csoportbajnokságok vannak meghívott negyedik résztvevővel, csak azt garantálták, hogy egy legalább 104 pontos csapat már biztosan kiesik az első körben, egy legalább 112 pontos csapat biztosan kiesik a második körben, a harmadikba viszont garantáltan eljut egy maximum 95 pontot szerzett csapat.

nem kimondottan igazságos. főleg ugye úgy nem, hogy eleve úgy szereztek sokkal több pontot, hogy az egymás közötti meccseken értelemszerűen megosztoztak a pontokon, vagyis a többi csapatot lényegében bucira verték.
slowmotion
Pontosan semmi nem tartja vissza őket attól, hogy Stanley Kupáért játsszon közülük a legjobb. A különbség hogy nem a konfdöntőben meccselik le egymás között ki a legjobb, hanem egy körrel korábban. Cserébe a konfdöntőben elméletben akár könnyebb dolguk is lehet.

Értem a problémát, én is jobban szeretem a klasszikus 1-8-ig való kiemelést, mint a csoportbeli játszadozást, de végeredményben nincs érdemi különbség benne.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Vicc a liga rendszere hogy a stars-wild-avs egy ágon van…
Janek
A földrajzzal mégis mit kellene kezdeniük?
Mikey
Hát látva az nfl beosztását ez annyira nem mérvadó.
Janek
Almát a körtével. 😊 Teljesen más az elv ezer éve.
Mikey
Ez nem földrajz, ez Bettman faszsága.
...mire leírtam a többit slow gyorsabb volt

1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Vicc a liga rendszere hogy a stars-wild-avs egy ágon van…
Janek
A földrajzzal mégis mit kellene kezdeniük?
Mikey
nem a földrajzzal van a gond, hanem hogy lényegében csoportbajnokságokat csinál a rájátszásban, és hiába volt a fent említett hármas a Nyugat három legerősebb csapata, mégis az első két körben ki kellett esnie kettőnek közülük.
alaphelyzetben egy rájátszásban az ágrajz úgy néz ki, hogy
(1-8)
(4-5)
(3-6)
(2-7),
ami azt hozná, hogy papírforma esetén a főcsoportdöntőbe akár a két legerősebb csapat is bejuthat.
esetleg annyi szokott lenni, hogy a két főcsoportgyőztes megkapja az 1-2 kiemelést, ez esetben az Avs-Stars-Wild nem 1-2-3, hanem 1-3-4 lett volna, és megint csak több esély van arra, hogy a két legerősebb csapat jusson a főcsoportdöntőbe.

ezzel a lebonyolítással viszont, hogy csoportbajnokságok vannak meghívott negyedik résztvevővel, csak azt garantálták, hogy egy legalább 104 pontos csapat már biztosan kiesik az első körben, egy legalább 112 pontos csapat biztosan kiesik a második körben, a harmadikba viszont garantáltan eljut egy maximum 95 pontot szerzett csapat.

nem kimondottan igazságos. főleg ugye úgy nem, hogy eleve úgy szereztek sokkal több pontot, hogy az egymás közötti meccseken értelemszerűen megosztoztak a pontokon, vagyis a többi csapatot lényegében bucira verték.
1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
Vicc a liga rendszere hogy a stars-wild-avs egy ágon van…
Janek
A földrajzzal mégis mit kellene kezdeniük?
Mikey
Hát látva az nfl beosztását ez annyira nem mérvadó.
Janek
Almát a körtével. 😊 Teljesen más az elv ezer éve.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Vicc a liga rendszere hogy a stars-wild-avs egy ágon van…
Janek
A földrajzzal mégis mit kellene kezdeniük?
Mikey
Hát látva az nfl beosztását ez annyira nem mérvadó.

1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
Vicc a liga rendszere hogy a stars-wild-avs egy ágon van…
Janek
A földrajzzal mégis mit kellene kezdeniük?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Néztem volna még ezt a Wild-ot azért, sajnáltam hogy ilyen hamar vége lett a párharcnak, főleg így.
zavi27
Jó volt ez így.
3-0nál azon gondolkodtam vajon mire várunk? Aztán megjött a sebesség,még több ütközés máris jöttek a helyzetek.
Vicc a liga rendszere hogy a stars-wild-avs egy ágon van…

1 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Most nézem a VB sorsolását, gyakorlatilag keddre eldől kb a bennmaradás kérdése, ha nagy csoda nem történik.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 353 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Háp háp 😄

És akkor délután kezdődik a VB is.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor otthon el lehetne dönteni 🥳💪
1 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 726 — Amerikai sportok rajongója
Néztem volna még ezt a Wild-ot azért, sajnáltam hogy ilyen hamar vége lett a párharcnak, főleg így.
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 353 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Digóknak mekkora oltás 😀 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya

Az IIHFhez is eljutott Hegedűs Miniszter Úr tánca

Poloska vagyok.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Finn Liiga: A Tappara megnyerte otthon a hetedik meccset, így bajnoki, a Gallóval felálló KooKoo ezüstérmes. Vili elv már lesz a válogatottban szombaton éppen a finnek ellen. (Bár nem lenne meglepő, ha azt a meccset pihenné, utána az osztrák és a brit lesz a kulcs)

Poloska vagyok.
1 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Zseni ez a Hutson 👏🙂

Caufield fires in go-ahead goal for Habs in Game 3
 thescore.com/s/35549758
dande2
arena meg sikeresen megismételte ma a meccset
az elsőt 😊
szánalmasak
🤘 gaben 🤘
Viszont ma èjjel lesz neten a 4. meccs ès ha minden igaz, azt adják az Arena 4-n holnap 14.00-tól....èn most a PO kapcsán nem panaszkodhatom rájuk 😏
dande2
Most viszont sikerült a jó meccset megismételni. Mondjuk a kiírtnál 1 órával hamarabb.
Balfasz banda!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
😡😡😡😡 meg kellett volna hogy legyen.....
1 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Elfogult vagyok de az Avs Min győztese nálam a kupa esélyese…

1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Zseni ez a Hutson 👏🙂

Caufield fires in go-ahead goal for Habs in Game 3
 thescore.com/s/35549758
dande2
arena meg sikeresen megismételte ma a meccset
az elsőt 😊
szánalmasak
🤘 gaben 🤘
Viszont ma èjjel lesz neten a 4. meccs ès ha minden igaz, azt adják az Arena 4-n holnap 14.00-tól....èn most a PO kapcsán nem panaszkodhatom rájuk 😏
1 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Zseni ez a Hutson 👏🙂

Caufield fires in go-ahead goal for Habs in Game 3
 thescore.com/s/35549758
dande2
arena meg sikeresen megismételte ma a meccset
az elsőt 😊
szánalmasak

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Zseni ez a Hutson 👏🙂

Caufield fires in go-ahead goal for Habs in Game 3
 thescore.com/s/35549758
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó vam, alakul ez 🙂
dande2
Egymás után két komoly dominancia volt a Canadienstől ez.
zavi27
Az előző kevèsbè, ott több volt a "szerencse" de ez a mai igen. Remélem tudjuk folytatni. Jó lenne minèl hamarabb lezárni (mèg azèrt messze vagyunk ettől) a Canes egy fèl idènyt rápihenhet így is 😏
1 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 726 — Amerikai sportok rajongója
Jó vam, alakul ez 🙂
dande2
Egymás után két komoly dominancia volt a Canadienstől ez.
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó vam, alakul ez 🙂

Szerkesztette: dande2