Jégkorong
22 feliratkozó
1 hónapja
Igeeeeeen 🥳🥳🥳🥳🥳mèg nem láttam mert nem mertem nèzni de jó program lesz ez most. Innentől ajándèk. Andersent nem tudom sikerül e megtörnünk de ha itt elönybe kerülnènk egy-egy meccsen nem engedhetjük vissza őketMost is mentünk 2-0-ra de csak visszajött a Buffalo.
1 hónapja
Svéd - cseh első harmad elég szórakoztatóra sikeredett.
1 hónapja
32 év után újra a kedvenc kanadai csapatom, a Chicoutimi Saguenéens nyerte a QMJHL-t!Én bézbólban várok az Okeechobee Rókák győzelmére, de lassan kezdem megunni
warr_b
1 hónapja
Meg amúgy sem a csoportkörben nyered meg a világbajnokságot. Nem továbbvitt pontok vannaka playoffban, hanem egyenes kiesés.10 finn lövés, 5 gólBotrány amit az amcsik művelnek, bár a keret is érdekes ...
Ellenfél a vb és olimpiai címvédő
zacknorb
nagir
1 hónapja
32 év után újra a kedvenc kanadai csapatom, a Chicoutimi Saguenéens nyerte a QMJHL-t!

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
10 finn lövés, 5 gólBotrány amit az amcsik művelnek, bár a keret is érdekes ...
Ellenfél a vb és olimpiai címvédő
zacknorb
Szerkesztette: nagir

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
1 hónapja
10 finn lövés, 5 gólEllenfél a vb és olimpiai címvédő
Poloska vagyok.
1 hónapja
A tegnapi, Ausztria elleni mérkőzésen egy ütközés nyomán Bartalis István olyan sérülést szenvedett, amiről a mai kórházi vizsgálat kimutatta, hogy ezzel számára sajnos véget ért a világbajnokság. 🇭🇺🔁 A helyére a keretbe Nagy Krisztián kerül.
A büdöspicsába
Az meg egy másik szint, hogy Nagy Krisztián mit tud, egy szenzációs tavalyi vb-t és idei évet toló Mihalik helyett.
Poloska vagyok.
1 hónapja
Ja, úgy okOtt akkor, a magyar meccs utánegy OT jó lenne, aztán a kiesésért egy ki-ki meccs a britekkelAzért az olimpiai bajnokot nem biztos, hogy a csoport 2-3 leggyengébb csapata között említeném 😊
ha nyernénk ott 4 ponttal szerintem bent is maradnánk simán, főleg, hogy britek már játszottak a csoport 2 leggyengébbjével
NB2
warr_b
zacknorb

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Ott akkor, a magyar meccs utánegy OT jó lenne, aztán a kiesésért egy ki-ki meccs a britekkelAzért az olimpiai bajnokot nem biztos, hogy a csoport 2-3 leggyengébb csapata között említeném 😊
ha nyernénk ott 4 ponttal szerintem bent is maradnánk simán, főleg, hogy britek már játszottak a csoport 2 leggyengébbjével
NB2
warr_b
Poloska vagyok.
1 hónapja
egy OT jó lenne, aztán a kiesésért egy ki-ki meccs a britekkelAzért az olimpiai bajnokot nem biztos, hogy a csoport 2-3 leggyengébb csapata között említeném 😊
ha nyernénk ott 4 ponttal szerintem bent is maradnánk simán, főleg, hogy britek már játszottak a csoport 2 leggyengébbjével
NB2

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
egy OT jó lenne, aztán a kiesésért egy ki-ki meccs a britekkelha nyernénk ott 4 ponttal szerintem bent is maradnánk simán, főleg, hogy britek már játszottak a csoport 2 leggyengébbjével
1 hónapja
Remelem jövőre is ilyeneket lő Vincze Tolvanennek
Poloska vagyok.
1 hónapja
Hári...
1 hónapja
Hári basszus, nem vagy okos....😱Gólt is kaptunk belől, hát gratulálok!
Szerkesztette: nagir

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
1 hónapja
ez milyen fasz kiállítás már baszki, amióta vilg a világ, ütik le meg szedik fel a botot, hát meg kell fogni rendesen
1 hónapja
Meg nekik egyből jó volt a kipattanó, nekünk meg eddig azok nem jöttek ki jól.Nem is ved jól sajna keveset lövünk pedig lenne ebben esélyEddig jóTolvanent kifejezetten rühellem, remelem verünk neki még párat
Janek
zacknorb
Janek
Poloska vagyok.
1 hónapja
Nem egy tavalyi kazah meccs, de elég jók vagyunk
Poloska vagyok.
1 hónapja
Nem is ved jól sajna keveset lövünk pedig lenne ebben esélyEddig jóTolvanent kifejezetten rühellem, remelem verünk neki még párat
Janek
zacknorb
1 hónapja
Reménykedem, hogy Bartalis csak elővigyázatosságból nem jön vissza a Labanc meccsre...

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
1 hónapja
Eddig jóTolvanent kifejezetten rühellem, remelem verünk neki még párat
Janek
Poloska vagyok.
1 hónapja
Láttátok a meccset? (Gondolom) nem.... na ugye (egyèbkènt oda írtam hogy mi is kellettünk hozzá, de hát. èrtő olvasás)....tipik kibic duma 😂😂😂😆😂Nyomorèk bírók....nem látványosan de eldöntöttèk hogy legyen 7. meccs 😡😡😡 mi is kellettünk hozzá buta megmozdulásokkal de a zebrák se voltak szívbajosak3-8 és a bírók döntötték el, 3-1es vezetés után? Érdekes lenne.
dande2
zavi27
Tipik dande
warr_b
Reálisan inkább volt ez 4 vagy 5-3-as meccs.
