Jégkorong
22 feliratkozó
1 hónapja
Dede, pari a helyes, ne kérdezd miért, de bennem ez rögzült.2018-as itthoni Vb óta tartok a britektől. Ott valahogy nagyon belém égett hogy nekünk nem fekszik a játékuk. Ez a két meccs valami csodálatos volt, leiskolázzuk a feljutó briteket, és paliban vagyunk az osztrákokkal akik elverik a letteket, hát..ezt álmomban sem gondoltam volna.Ezt már többször olvastam itt a fórumon, de ez nem pariban?
Most realizáltam hogy a franciák vissza sem jutottak 😮
Nomac
topin
1 hónapja
2018-as itthoni Vb óta tartok a britektől. Ott valahogy nagyon belém égett hogy nekünk nem fekszik a játékuk. Ez a két meccs valami csodálatos volt, leiskolázzuk a feljutó briteket, és paliban vagyunk az osztrákokkal akik elverik a letteket, hát..ezt álmomban sem gondoltam volna.Ezt már többször olvastam itt a fórumon, de ez nem pariban?
Most realizáltam hogy a franciák vissza sem jutottak 😮
Nomac
1 hónapja
2018-as itthoni Vb óta tartok a britektől. Ott valahogy nagyon belém égett hogy nekünk nem fekszik a játékuk. Ez a két meccs valami csodálatos volt, leiskolázzuk a feljutó briteket, és paliban vagyunk az osztrákokkal akik elverik a letteket, hát..ezt álmomban sem gondoltam volna. Most realizáltam hogy a franciák vissza sem jutottak 😮
1 hónapja
Szép volt Fiúk, örömteli, hogy Brunyának összejött SO is Vb-n. 😊


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
1 hónapja
A franciák miatt egyébként most 3 csapat zúg ki vagy hogy van most?Nem, kettő fog kiesni, mindkét csoportból 1-1 (papírforma szerint olasz és brit).
fake.id
Viszont a németek nem eshetnek ki, mert jövőre ők rendezők.
A franciák a 28as rendezés miatt biztos feljutnak jövőre, bármi lesz is.
Poloska vagyok.
1 hónapja
Az a nőknél volt egy ideigszerk. valóban neked van igazad, csodálkoztam is. de akkor én mi a tökömet néztem fél órával ezelőtt?! na mindegy. a franciák miatt egyébként most 3 csapat zúg ki vagy hogy van most?Tudtommal az első 4 mindkét csoportból.Negyeddöntős helyen vagyunk, teszem hozzá 😀mivel ebből a csoportból 5 és a másikból 3 megy tovább a kiesésesbe
Kampman
fake.id
Kampman
fake.id
Szerkesztette: slowmotion
1 hónapja
szerk. valóban neked van igazad, csodálkoztam is. de akkor én mi a tökömet néztem fél órával ezelőtt?! na mindegy. a franciák miatt egyébként most 3 csapat zúg ki vagy hogy van most?Tudtommal az első 4 mindkét csoportból.Negyeddöntős helyen vagyunk, teszem hozzá 😀mivel ebből a csoportból 5 és a másikból 3 megy tovább a kiesésesbe
Kampman
fake.id
Kampman
Szerkesztette: fake.id
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
1 hónapja
Tudtommal az első 4 mindkét csoportból.Negyeddöntős helyen vagyunk, teszem hozzá 😀mivel ebből a csoportból 5 és a másikból 3 megy tovább a kiesésesbe
Kampman
fake.id
1 hónapja
Negyeddöntős helyen vagyunk, teszem hozzá 😀mivel ebből a csoportból 5 és a másikból 3 megy tovább a kiesésesbe
Kampman
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
1 hónapja
Negyeddöntős helyen vagyunk, teszem hozzá 😀Mindenkit megb*szunk!
Kampman

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Megint csak leíromImádom a vb kedd-szerdákat ❤️
Poloska vagyok.
1 hónapja
Negyeddöntős helyen vagyunk, teszem hozzá 😀
1 hónapja
Ez mestermunka volt most fiúk, bravó!!
1 hónapja
Ez fasza volt!
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
ezt az 5-0-t tartani, mert egye esetleges körbeverésnél rohadt jól jöhet a gólarány(nem akarom elkiabálni, de ezek a britek nem verik le a letteket, az fix)
vagy lehet a németeket? 😊 most nézem a lettek leverték a németeket
kéne még azért biztosan 1 pont
Szerkesztette: NB2
1 hónapja
Előgyütt a brit paraszt stílus
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
When it rains, it pours
1 hónapja
Irrapuato leszInverzpurato
Janek
Poloska vagyok.
1 hónapja
Ilyen nyugodtan se nèztem mèg A csoportos VB meccsünket ahol nyerhetünk 😄🥳
1 hónapja
Szép volt, fiúk!
1 hónapja
High five!!!

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
5 lesz az 😊