Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

1 hónapja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
2018-as itthoni Vb óta tartok a britektől. Ott valahogy nagyon belém égett hogy nekünk nem fekszik a játékuk. Ez a két meccs valami csodálatos volt, leiskolázzuk a feljutó briteket, és paliban vagyunk az osztrákokkal akik elverik a letteket, hát..ezt álmomban sem gondoltam volna.
Most realizáltam hogy a franciák vissza sem jutottak 😮
Nomac
Ezt már többször olvastam itt a fórumon, de ez nem pariban?
topin
Dede, pari a helyes, ne kérdezd miért, de bennem ez rögzült.
1 hónapja
topin New England Patriots 2 387
2018-as itthoni Vb óta tartok a britektől. Ott valahogy nagyon belém égett hogy nekünk nem fekszik a játékuk. Ez a két meccs valami csodálatos volt, leiskolázzuk a feljutó briteket, és paliban vagyunk az osztrákokkal akik elverik a letteket, hát..ezt álmomban sem gondoltam volna.
Most realizáltam hogy a franciák vissza sem jutottak 😮
Nomac
Ezt már többször olvastam itt a fórumon, de ez nem pariban?
1 hónapja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
2018-as itthoni Vb óta tartok a britektől. Ott valahogy nagyon belém égett hogy nekünk nem fekszik a játékuk. Ez a két meccs valami csodálatos volt, leiskolázzuk a feljutó briteket, és paliban vagyunk az osztrákokkal akik elverik a letteket, hát..ezt álmomban sem gondoltam volna.
Most realizáltam hogy a franciák vissza sem jutottak 😮
1 hónapja
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Szép volt Fiúk, örömteli, hogy Brunyának összejött SO is Vb-n. 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
A franciák miatt egyébként most 3 csapat zúg ki vagy hogy van most?
fake.id
Nem, kettő fog kiesni, mindkét csoportból 1-1 (papírforma szerint olasz és brit).
Viszont a németek nem eshetnek ki, mert jövőre ők rendezők.

A franciák a 28as rendezés miatt biztos feljutnak jövőre, bármi lesz is.

Poloska vagyok.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Negyeddöntős helyen vagyunk, teszem hozzá 😀
Kampman
mivel ebből a csoportból 5 és a másikból 3 megy tovább a kiesésesbe
fake.id
Tudtommal az első 4 mindkét csoportból.
Kampman
szerk. valóban neked van igazad, csodálkoztam is. de akkor én mi a tökömet néztem fél órával ezelőtt?! na mindegy. a franciák miatt egyébként most 3 csapat zúg ki vagy hogy van most?
fake.id
Az a nőknél volt egy ideig

Szerkesztette: slowmotion
1 hónapja
fake.id 1 936 — sixseveeeeeen
Negyeddöntős helyen vagyunk, teszem hozzá 😀
Kampman
mivel ebből a csoportból 5 és a másikból 3 megy tovább a kiesésesbe
fake.id
Tudtommal az első 4 mindkét csoportból.
Kampman
szerk. valóban neked van igazad, csodálkoztam is. de akkor én mi a tökömet néztem fél órával ezelőtt?! na mindegy. a franciák miatt egyébként most 3 csapat zúg ki vagy hogy van most?

Szerkesztette: fake.id

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya

Poloska vagyok.
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Negyeddöntős helyen vagyunk, teszem hozzá 😀
Kampman
mivel ebből a csoportból 5 és a másikból 3 megy tovább a kiesésesbe
fake.id
Tudtommal az első 4 mindkét csoportból.
1 hónapja
fake.id 1 936 — sixseveeeeeen
Negyeddöntős helyen vagyunk, teszem hozzá 😀
Kampman
mivel ebből a csoportból 5 és a másikból 3 megy tovább a kiesésesbe

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 353 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Negyeddöntős helyen vagyunk, teszem hozzá 😀
Kampman
Mindenkit megb*szunk!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Mi? Miért nem szóltok?

Profi módon mennek el reklámozni a sporttévénél 😀
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Megint csak leírom
Imádom a vb kedd-szerdákat ❤️

Poloska vagyok.
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Negyeddöntős helyen vagyunk, teszem hozzá 😀
1 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 726 — Amerikai sportok rajongója
Ez mestermunka volt most fiúk, bravó!!
1 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ez fasza volt!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
ezt az 5-0-t tartani, mert egye esetleges körbeverésnél rohadt jól jöhet a gólarány
(nem akarom elkiabálni, de ezek a britek nem verik le a letteket, az fix)
vagy lehet a németeket? 😊 most nézem a lettek leverték a németeket
kéne még azért biztosan 1 pont

Szerkesztette: NB2
1 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Előgyütt a brit paraszt stílus

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
When it rains, it pours
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Irrapuato lesz
Janek
Inverzpurato

Poloska vagyok.
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ilyen nyugodtan se nèztem mèg A csoportos VB meccsünket ahol nyerhetünk 😄🥳
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Szép volt, fiúk!
1 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Irrapuato lesz

1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 353 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
High five!!!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
5 lesz az 😊