Politika
68 feliratkozó
5 napja
kérje számon a munkáltatóján!Pedig tok nyugodtan elhiheted, hogy a ketszazbol eleg magas szazalek kb bulvarral meg hasonlo szarsagokkal foglalkozott, alig talalkozott politikaval a sajat tollabol, es nem ahhoz az egy-ket rovathoz nyulnak eloszor, amik a propagandat gyartjak. Es igen, egy kicsit sem fair modon vannak elbiralva ezek a kirugasok, hogy ki repuljon es ki nem.telex.hu/belfold/2026/06/16/mediaworks-irodahaz-csoportos-kirugasok-origotelex.hu/belfold/2026/06/16/elbocsatjak-a-pesti-sracok-osszes-munkavallalojatHála a jó istennek, remélem a megafon is következik hamarosan
Beki
kapitnono
"Szerinte az Origónál mindenki a maximumot tette a munkába a kampányidőszakban és azon kívül is, ezért úgy gondolja, biztosan nem a munkaminőséggel volt bajuk a vezetőknek."
MUHAHAHA
„A 200 kirúgott emberből 198-nak köze nem volt semmilyen propagandához. Azokat a cikkeket nem ők írták”
Ühüm, oké.
A koncentrációs táborok őreinek se volt köze a tömeggyilkosságokhoz, hisz nem ők hajtották végre.
Épp csak ott voltak.
Lúdas Solymi
Stez
5 napja
Pedig tok nyugodtan elhiheted, hogy a ketszazbol eleg magas szazalek kb bulvarral meg hasonlo szarsagokkal foglalkozott, alig talalkozott politikaval a sajat tollabol, es nem ahhoz az egy-ket rovathoz nyulnak eloszor, amik a propagandat gyartjak. Es igen, egy kicsit sem fair modon vannak elbiralva ezek a kirugasok, hogy ki repuljon es ki nem.telex.hu/belfold/2026/06/16/mediaworks-irodahaz-csoportos-kirugasok-origotelex.hu/belfold/2026/06/16/elbocsatjak-a-pesti-sracok-osszes-munkavallalojatHála a jó istennek, remélem a megafon is következik hamarosan
Beki
kapitnono
"Szerinte az Origónál mindenki a maximumot tette a munkába a kampányidőszakban és azon kívül is, ezért úgy gondolja, biztosan nem a munkaminőséggel volt bajuk a vezetőknek."
MUHAHAHA
„A 200 kirúgott emberből 198-nak köze nem volt semmilyen propagandához. Azokat a cikkeket nem ők írták”
Ühüm, oké.
A koncentrációs táborok őreinek se volt köze a tömeggyilkosságokhoz, hisz nem ők hajtották végre.
Épp csak ott voltak.
Lúdas Solymi
5 napja
Azért remélem "Munkatársunktól" is bekerült azért a 200-ba, ha már ő írta az összes propagandát...telex.hu/belfold/2026/06/16/mediaworks-irodahaz-csoportos-kirugasok-origotelex.hu/belfold/2026/06/16/elbocsatjak-a-pesti-sracok-osszes-munkavallalojatHála a jó istennek, remélem a megafon is következik hamarosan
Beki
kapitnono
"Szerinte az Origónál mindenki a maximumot tette a munkába a kampányidőszakban és azon kívül is, ezért úgy gondolja, biztosan nem a munkaminőséggel volt bajuk a vezetőknek."
MUHAHAHA
„A 200 kirúgott emberből 198-nak köze nem volt semmilyen propagandához. Azokat a cikkeket nem ők írták”
Ühüm, oké.
A koncentrációs táborok őreinek se volt köze a tömeggyilkosságokhoz, hisz nem ők hajtották végre.
Épp csak ott voltak.
Lúdas Solymi
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
5 napja
telex.hu/belfold/2026/06/16/mediaworks-irodahaz-csoportos-kirugasok-origotelex.hu/belfold/2026/06/16/elbocsatjak-a-pesti-sracok-osszes-munkavallalojatHála a jó istennek, remélem a megafon is következik hamarosan
Beki
kapitnono
"Szerinte az Origónál mindenki a maximumot tette a munkába a kampányidőszakban és azon kívül is, ezért úgy gondolja, biztosan nem a munkaminőséggel volt bajuk a vezetőknek."
MUHAHAHA
„A 200 kirúgott emberből 198-nak köze nem volt semmilyen propagandához. Azokat a cikkeket nem ők írták”
Ühüm, oké.
A koncentrációs táborok őreinek se volt köze a tömeggyilkosságokhoz, hisz nem ők hajtották végre.
Épp csak ott voltak.
5 napja
ez tényleg így megtörtént?
jó az a dinnyepálinka.
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
5 napja
telex.hu/belfold/2026/06/16/elbocsatjak-a-pesti-sracok-osszes-munkavallalojat
Beki
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
5 napja
media1.hu/2026/06/16/elbocsatasok-a-vilaggazdasagnal-es-a-pestisracoknal-utobbinal-mindenkitol-megvalt-a-mediaworks/Mint a hétéves srác a szolnoki kalandparkban.
remélem a vén komcsi Stefka azért puhára esik
resistance is futile
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
5 napja
Pogi euró vagy jólét felvetésre valaszolyoutu.be/npHB0VoMlw0?is=RCwb0doC1Gg8GYSO
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
5 napja
Most nézem a parlamenti közvetítést reggelről, ez komoly, hogy az 56-os hősök emléknapján feláll és beszél Orbán Balázs? Ez valami mazochista?
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
5 napja
A Fradiban sincs pénz, most meg már a propagandára sem. Nem úgy volt hogy a népnemzetiszuveréntőkések azért lopnak mert visszaforgatják a pénzt, nem pedig kilapátolják az országból?
5 napja
izgalmas ez a média átalakulás, és megmondom őszintén, a megnyugtató érzés mellett, hogy ezt a szemetet nem erőltetik rá másokra, így nem mossák az agyát olyanoknak, akik erre fogékonyak, én egy kicsi kárörömmel figyelem, ahogy bizonyos média "termékek" lehúzzák a rolót. ez volt az egyik legrosszabb eleme a NER-nek, a kényszerített média, onnantól, hogy beböfögték, hogy baloldali túlsúly van odáig, hogy leuralták az egészet, és szóról szóra ugyan az jelent meg minden - elméletben - egymástól független termék főoldalán.Én arra leszek kíváncsi, így hogy bezárt ez a sok szenny lap feltűnő lesz e mennyi marad a kasszában és nem megy el erre a okádékra.
rva
5 napja
izgalmas ez a média átalakulás, és megmondom őszintén, a megnyugtató érzés mellett, hogy ezt a szemetet nem erőltetik rá másokra, így nem mossák az agyát olyanoknak, akik erre fogékonyak, én egy kicsi kárörömmel figyelem, ahogy bizonyos média "termékek" lehúzzák a rolót. ez volt az egyik legrosszabb eleme a NER-nek, a kényszerített média, onnantól, hogy beböfögték, hogy baloldali túlsúly van odáig, hogy leuralták az egészet, és szóról szóra ugyan az jelent meg minden - elméletben - egymástól független termék főoldalán.
5 napja
Az alapító Huth a lap Mediaworkstől való visszaszerzéséről beszélt, amiről még tárgyalnak. „Nagyon remélem, hogy annál többe nem fog kerülni a lap visszaszerzése, mint amennyit mi magunk kaptunk érte” – mondta a főszerkesztő.Nulláert adták oda/kellett odaadniuk. Szóval ja, annyiert váltott tiuajdonost amennyi a valós értéke.
Ha engem kérdez, kutya szart se ér a lap, de remélem őt jól lerántja a mediaworks 😀 😀
KB23
5 napja
Az alapító Huth a lap Mediaworkstől való visszaszerzéséről beszélt, amiről még tárgyalnak. „Nagyon remélem, hogy annál többe nem fog kerülni a lap visszaszerzése, mint amennyit mi magunk kaptunk érte” – mondta a főszerkesztő.Ha engem kérdez, kutya szart se ér a lap, de remélem őt jól lerántja a mediaworks 😀 😀
5 napja
media1.hu/2026/06/16/elbocsatasok-a-vilaggazdasagnal-es-a-pestisracoknal-utobbinal-mindenkitol-megvalt-a-mediaworks/Hat igen, a baloldali mediafoleny amitol annyira rettegtek es aminellen annyit kuzdottek, most elerte oket.
remélem a vén komcsi Stefka azért puhára esik
resistance is futile
Nincsen tobbe szabad sajto!
Brusszel, Soros, Libsik es elembetequ leuralt mindent.
Feszbukkal az elen.
5 napja
telex.hu/belfold/2026/06/16/elbocsatjak-a-pesti-sracok-osszes-munkavallalojatHála a jó istennek, remélem a megafon is következik hamarosan
Beki

5 napja
Van egy kis ralatasom az Omolnar csaladra, az oregnek sikerult addig vinnie a dolgot hogy az egyik lanya levetette az O betut a nevebol. Mondjuk o nem is vett reszt ezekben de azert nem banta a londoni lakast meg oktatast. El sem tudjatok kepzelni milyen gusztustalan mocskokat csinaltak, fiaval az elen. Nem csak kamu cikkekrol van szo hanem celszemelyek konkret belerangatasa megrendezett szituaciokba besarozas celjabol. Bulvar persze az..Valóban nem tudjuk elképzelni. Segítenél?
JéBé
5 napja
Van egy kis ralatasom az Omolnar csaladra, az oregnek sikerult addig vinnie a dolgot hogy az egyik lanya levetette az O betut a nevebol. Mondjuk o nem is vett reszt ezekben de azert nem banta a londoni lakast meg oktatast. El sem tudjatok kepzelni milyen gusztustalan mocskokat csinaltak, fiaval az elen. Nem csak kamu cikkekrol van szo hanem celszemelyek konkret belerangatasa megrendezett szituaciokba besarozas celjabol. Bulvar persze az..
5 napja
telex.hu/belfold/2026/06/16/elbocsatjak-a-pesti-sracok-osszes-munkavallalojathang.hu/koffein/tamogato-uzenet-a-szomjazo-huth-gergelynek-189645?fbclid=IwY2xjawSeFYlleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZBAyMjIwMzkxNzg4MjAwODkyAAEeHVZtCL71VH-6nc8gbdXebyqPHiIP3-paYB9ceOKzUKuxaqnKrjoTOjdKj6I_aem_U01rBrfzsuipBzDSL00KfA
Beki
"Idézhetném szeretett bukott miniszterelnökünket, aki tavaly az érettségiző diákokat biztatva azt mondta: „ha nekem sikerült, mindenkinek menni fog”, de azzal hamis reményt keltenék Huth Gergelyben. Nem fog menni mindenkinek. De ettől még meg lehet próbálni. Ő maga is elsétálhat a haszontalanná vált egykori vezér hátsójának langymelege mellől, és nekiállhat az „Orbán-árva” sajtó felépítésének.
Nincs ennél veszedelmesebb és felemelőbb munka. Drukkolok Huth Gergelynek."
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
5 napja
media1.hu/2026/06/16/elbocsatasok-a-vilaggazdasagnal-es-a-pestisracoknal-utobbinal-mindenkitol-megvalt-a-mediaworks/remélem a vén komcsi Stefka azért puhára esik
5 napja
A kis szalmabábú OB megint megszólalt, de minek?"A fideszes politikus azt mondta: támogatja a korrupció elleni küzdelmet, de a szuverenitásból semmit nem szabad feladni. Orbán szerint a kekvák megszüntetése esetén arra kell figyelni, hogy az egyetemektől ne vonjanak el forrásokat, hanem lehetőleg még több forrás jusson nekik."
5 napja
4 egyesület alakul ugyanazon a napon, kapnak 105 milliót bemondásra és a bécsi (!) fidelitas használja fel? Hankó meg bárgyún mosolyog a parlamentben. 444.hu/2026/06/16/ugyanazon-a-napon-inditottak-el-negy-egyesuletet-gyorben-es-kornyeken-ezek-osszesen-105-millio-forint-tamogatast-kaptak-az-nka-feketekasszajabol-a-nav-nyomozast-rendelt-el
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
