Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

5 napja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
 telex.hu/belfold/2026/06/16/elbocsatjak-a-pesti-sracok-osszes-munkavallalojat
Beki
Hála a jó istennek, remélem a megafon is következik hamarosan
kapitnono
 telex.hu/belfold/2026/06/16/mediaworks-irodahaz-csoportos-kirugasok-origo

"Szerinte az Origónál mindenki a maximumot tette a munkába a kampányidőszakban és azon kívül is, ezért úgy gondolja, biztosan nem a munkaminőséggel volt bajuk a vezetőknek."

MUHAHAHA

„A 200 kirúgott emberből 198-nak köze nem volt semmilyen propagandához. Azokat a cikkeket nem ők írták”

Ühüm, oké.
A koncentrációs táborok őreinek se volt köze a tömeggyilkosságokhoz, hisz nem ők hajtották végre.
Épp csak ott voltak.
Lúdas Solymi
Pedig tok nyugodtan elhiheted, hogy a ketszazbol eleg magas szazalek kb bulvarral meg hasonlo szarsagokkal foglalkozott, alig talalkozott politikaval a sajat tollabol, es nem ahhoz az egy-ket rovathoz nyulnak eloszor, amik a propagandat gyartjak. Es igen, egy kicsit sem fair modon vannak elbiralva ezek a kirugasok, hogy ki repuljon es ki nem.
Stez
Kicsit kezdek aggódni, mert mindenhol túllövés van. Mondjuk nem Origosok miatt, de Miniszteriumokban is ez megy ami azért problémás is lehet.

Amúgy meg aki a legnagyobb propaganda gépezetnél dolgozik, mégha nem is azon ne csodálkozzon szerintrm.
Toca
Tulloves van, az biztos, es nyilvan sok esetben nem is a fergese hullik, de a miniszteriumokban szerintem sok a bizalmi pozicio, es ezekben nem hagynak regi embereket. Szerintem.

5 napja
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
 telex.hu/belfold/2026/06/16/elbocsatjak-a-pesti-sracok-osszes-munkavallalojat
Beki
Hála a jó istennek, remélem a megafon is következik hamarosan
kapitnono
 telex.hu/belfold/2026/06/16/mediaworks-irodahaz-csoportos-kirugasok-origo

"Szerinte az Origónál mindenki a maximumot tette a munkába a kampányidőszakban és azon kívül is, ezért úgy gondolja, biztosan nem a munkaminőséggel volt bajuk a vezetőknek."

MUHAHAHA

„A 200 kirúgott emberből 198-nak köze nem volt semmilyen propagandához. Azokat a cikkeket nem ők írták”

Ühüm, oké.
A koncentrációs táborok őreinek se volt köze a tömeggyilkosságokhoz, hisz nem ők hajtották végre.
Épp csak ott voltak.
Lúdas Solymi
Pedig tok nyugodtan elhiheted, hogy a ketszazbol eleg magas szazalek kb bulvarral meg hasonlo szarsagokkal foglalkozott, alig talalkozott politikaval a sajat tollabol, es nem ahhoz az egy-ket rovathoz nyulnak eloszor, amik a propagandat gyartjak. Es igen, egy kicsit sem fair modon vannak elbiralva ezek a kirugasok, hogy ki repuljon es ki nem.
Stez
Kicsit kezdek aggódni, mert mindenhol túllövés van. Mondjuk nem Origosok miatt, de Miniszteriumokban is ez megy ami azért problémás is lehet.

Amúgy meg aki a legnagyobb propaganda gépezetnél dolgozik, mégha nem is azon ne csodálkozzon szerintrm.
5 napja
NB2 New England Patriots 29 007 — nabege2@yahoo.com
 telex.hu/belfold/2026/06/16/elbocsatjak-a-pesti-sracok-osszes-munkavallalojat
Beki
Hála a jó istennek, remélem a megafon is következik hamarosan
kapitnono
 telex.hu/belfold/2026/06/16/mediaworks-irodahaz-csoportos-kirugasok-origo

"Szerinte az Origónál mindenki a maximumot tette a munkába a kampányidőszakban és azon kívül is, ezért úgy gondolja, biztosan nem a munkaminőséggel volt bajuk a vezetőknek."

MUHAHAHA

„A 200 kirúgott emberből 198-nak köze nem volt semmilyen propagandához. Azokat a cikkeket nem ők írták”

Ühüm, oké.
A koncentrációs táborok őreinek se volt köze a tömeggyilkosságokhoz, hisz nem ők hajtották végre.
Épp csak ott voltak.
Lúdas Solymi
Pedig tok nyugodtan elhiheted, hogy a ketszazbol eleg magas szazalek kb bulvarral meg hasonlo szarsagokkal foglalkozott, alig talalkozott politikaval a sajat tollabol, es nem ahhoz az egy-ket rovathoz nyulnak eloszor, amik a propagandat gyartjak. Es igen, egy kicsit sem fair modon vannak elbiralva ezek a kirugasok, hogy ki repuljon es ki nem.
Stez
kérje számon a munkáltatóján!
5 napja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
 telex.hu/belfold/2026/06/16/elbocsatjak-a-pesti-sracok-osszes-munkavallalojat
Beki
Hála a jó istennek, remélem a megafon is következik hamarosan
kapitnono
 telex.hu/belfold/2026/06/16/mediaworks-irodahaz-csoportos-kirugasok-origo

"Szerinte az Origónál mindenki a maximumot tette a munkába a kampányidőszakban és azon kívül is, ezért úgy gondolja, biztosan nem a munkaminőséggel volt bajuk a vezetőknek."

MUHAHAHA

„A 200 kirúgott emberből 198-nak köze nem volt semmilyen propagandához. Azokat a cikkeket nem ők írták”

Ühüm, oké.
A koncentrációs táborok őreinek se volt köze a tömeggyilkosságokhoz, hisz nem ők hajtották végre.
Épp csak ott voltak.
Lúdas Solymi
Pedig tok nyugodtan elhiheted, hogy a ketszazbol eleg magas szazalek kb bulvarral meg hasonlo szarsagokkal foglalkozott, alig talalkozott politikaval a sajat tollabol, es nem ahhoz az egy-ket rovathoz nyulnak eloszor, amik a propagandat gyartjak. Es igen, egy kicsit sem fair modon vannak elbiralva ezek a kirugasok, hogy ki repuljon es ki nem.

5 napja
StormST Denver Broncos 12 990 — SB 50 Champion @ Grund
 telex.hu/belfold/2026/06/16/elbocsatjak-a-pesti-sracok-osszes-munkavallalojat
Beki
Hála a jó istennek, remélem a megafon is következik hamarosan
kapitnono
 telex.hu/belfold/2026/06/16/mediaworks-irodahaz-csoportos-kirugasok-origo

"Szerinte az Origónál mindenki a maximumot tette a munkába a kampányidőszakban és azon kívül is, ezért úgy gondolja, biztosan nem a munkaminőséggel volt bajuk a vezetőknek."

MUHAHAHA

„A 200 kirúgott emberből 198-nak köze nem volt semmilyen propagandához. Azokat a cikkeket nem ők írták”

Ühüm, oké.
A koncentrációs táborok őreinek se volt köze a tömeggyilkosságokhoz, hisz nem ők hajtották végre.
Épp csak ott voltak.
Lúdas Solymi
Azért remélem "Munkatársunktól" is bekerült azért a 200-ba, ha már ő írta az összes propagandát...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
5 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 481
 telex.hu/belfold/2026/06/16/elbocsatjak-a-pesti-sracok-osszes-munkavallalojat
Beki
Hála a jó istennek, remélem a megafon is következik hamarosan
kapitnono
 telex.hu/belfold/2026/06/16/mediaworks-irodahaz-csoportos-kirugasok-origo

"Szerinte az Origónál mindenki a maximumot tette a munkába a kampányidőszakban és azon kívül is, ezért úgy gondolja, biztosan nem a munkaminőséggel volt bajuk a vezetőknek."

MUHAHAHA

„A 200 kirúgott emberből 198-nak köze nem volt semmilyen propagandához. Azokat a cikkeket nem ők írták”

Ühüm, oké.
A koncentrációs táborok őreinek se volt köze a tömeggyilkosságokhoz, hisz nem ők hajtották végre.
Épp csak ott voltak.
5 napja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 625
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/724299753_2200597217360754_2126790918152334679_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=h5t93SAPJXYQ7kNvwFga6-T&_nc_oc=AdqrPVruvI_y-TmLO5XAzYK92IzY44M2vP2lHFAb3qBY0KruP9497LD7dbnbsXfwqfY&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=GB96AteJcFVfJFIuAXTjcg&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-J0LA6r_mtbviLo9MpKCz8zFEKblGnvM6v_QQqkn_gpQ&oe=6A377569
363.699 Aufrufe · 12.449 Reaktionen | Pócs Jánosnak egy év alatt sem sikerült megtanulnia, mi az a Szőlő utcai ügy. Valószínűleg pont ezért kérdezte ma Magyar Pétertől, hogy ő-e a felelős az ügyben. A Fidesz elképesztő állapotát mutatja, hogy egy hét alatt sikerült letaszítani Németh Balázs Micimackózását a legkreténebb felszólalások ranglistájáról. Nem tudom mit kivánjak, hogy ezt hagyják abba, vagy nyomják tövig 0 százalékig a pedált! | Jámbor András
Pócs Jánosnak egy év alatt sem sikerült megtanulnia, mi az a Szőlő utcai ügy. Valószínűleg pont ezért kérdezte ma Magyar Pétertől, hogy ő-e a felelős az ügyben. A Fidesz elképesztő állapotát...


ez tényleg így megtörtént?
jó az a dinnyepálinka.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
5 napja
Nomac New England Patriots 4 532 — balazs.t85@gmail.com
😀 😀

 videa.hu/videok/hirek-politika/fideszes-nagymamak-bele-vannak-betegedve-xEOt15KWJHZlrne0
5 napja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 625
 telex.hu/belfold/2026/06/16/elbocsatjak-a-pesti-sracok-osszes-munkavallalojat
Beki

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
5 napja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 625
 media1.hu/2026/06/16/elbocsatasok-a-vilaggazdasagnal-es-a-pestisracoknal-utobbinal-mindenkitol-megvalt-a-mediaworks/

remélem a vén komcsi Stefka azért puhára esik
resistance is futile
Mint a hétéves srác a szolnoki kalandparkban.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
5 napja
StormST Denver Broncos 12 990 — SB 50 Champion @ Grund
Bóka: el akarják titkolni, hogy mit akarnak elfogadni
Görög Márta: a törvényjavaslat nyilvánosan elérhető mindenki számára

MP (ha jól hallottam): Hallod, Jani?

😀

Szerkesztette: StormST

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
5 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Pogi euró vagy jólét felvetésre valaszol

 youtu.be/npHB0VoMlw0?is=RCwb0doC1Gg8GYSO

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 napja
StormST Denver Broncos 12 990 — SB 50 Champion @ Grund
Most nézem a parlamenti közvetítést reggelről, ez komoly, hogy az 56-os hősök emléknapján feláll és beszél Orbán Balázs? Ez valami mazochista?

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
5 napja
cartman023 Indianapolis Colts 1 016
A Fradiban sincs pénz, most meg már a propagandára sem.
Nem úgy volt hogy a népnemzetiszuveréntőkések azért lopnak mert visszaforgatják a pénzt, nem pedig kilapátolják az országból?
5 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
izgalmas ez a média átalakulás, és megmondom őszintén, a megnyugtató érzés mellett, hogy ezt a szemetet nem erőltetik rá másokra, így nem mossák az agyát olyanoknak, akik erre fogékonyak, én egy kicsi kárörömmel figyelem, ahogy bizonyos média "termékek" lehúzzák a rolót. ez volt az egyik legrosszabb eleme a NER-nek, a kényszerített média, onnantól, hogy beböfögték, hogy baloldali túlsúly van odáig, hogy leuralták az egészet, és szóról szóra ugyan az jelent meg minden - elméletben - egymástól független termék főoldalán.
rva
Én arra leszek kíváncsi, így hogy bezárt ez a sok szenny lap feltűnő lesz e mennyi marad a kasszában és nem megy el erre a okádékra.
5 napja
rva 4 700 — Me for President!
izgalmas ez a média átalakulás, és megmondom őszintén, a megnyugtató érzés mellett, hogy ezt a szemetet nem erőltetik rá másokra, így nem mossák az agyát olyanoknak, akik erre fogékonyak, én egy kicsi kárörömmel figyelem, ahogy bizonyos média "termékek" lehúzzák a rolót. ez volt az egyik legrosszabb eleme a NER-nek, a kényszerített média, onnantól, hogy beböfögték, hogy baloldali túlsúly van odáig, hogy leuralták az egészet, és szóról szóra ugyan az jelent meg minden - elméletben - egymástól független termék főoldalán.
5 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
Az alapító Huth a lap Mediaworkstől való visszaszerzéséről beszélt, amiről még tárgyalnak. „Nagyon remélem, hogy annál többe nem fog kerülni a lap visszaszerzése, mint amennyit mi magunk kaptunk érte” – mondta a főszerkesztő.

Ha engem kérdez, kutya szart se ér a lap, de remélem őt jól lerántja a mediaworks 😀 😀
KB23
Nulláert adták oda/kellett odaadniuk. Szóval ja, annyiert váltott tiuajdonost amennyi a valós értéke.

5 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
Az alapító Huth a lap Mediaworkstől való visszaszerzéséről beszélt, amiről még tárgyalnak. „Nagyon remélem, hogy annál többe nem fog kerülni a lap visszaszerzése, mint amennyit mi magunk kaptunk érte” – mondta a főszerkesztő.

Ha engem kérdez, kutya szart se ér a lap, de remélem őt jól lerántja a mediaworks 😀 😀
5 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 481
 media1.hu/2026/06/16/elbocsatasok-a-vilaggazdasagnal-es-a-pestisracoknal-utobbinal-mindenkitol-megvalt-a-mediaworks/

remélem a vén komcsi Stefka azért puhára esik
resistance is futile
Hat igen, a baloldali mediafoleny amitol annyira rettegtek es aminellen annyit kuzdottek, most elerte oket.

Nincsen tobbe szabad sajto!
Brusszel, Soros, Libsik es elembetequ leuralt mindent.

Feszbukkal az elen.
5 napja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 347 — WHO DAT!!!!
 telex.hu/belfold/2026/06/16/elbocsatjak-a-pesti-sracok-osszes-munkavallalojat
Beki
Hála a jó istennek, remélem a megafon is következik hamarosan


5 napja
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
Van egy kis ralatasom az Omolnar csaladra, az oregnek sikerult addig vinnie a dolgot hogy az egyik lanya levetette az O betut a nevebol. Mondjuk o nem is vett reszt ezekben de azert nem banta a londoni lakast meg oktatast. El sem tudjatok kepzelni milyen gusztustalan mocskokat csinaltak, fiaval az elen. Nem csak kamu cikkekrol van szo hanem celszemelyek konkret belerangatasa megrendezett szituaciokba besarozas celjabol. Bulvar persze az..
JéBé
Valóban nem tudjuk elképzelni. Segítenél?
5 napja
JéBé Green Bay Packers 8 121
Van egy kis ralatasom az Omolnar csaladra, az oregnek sikerult addig vinnie a dolgot hogy az egyik lanya levetette az O betut a nevebol. Mondjuk o nem is vett reszt ezekben de azert nem banta a londoni lakast meg oktatast. El sem tudjatok kepzelni milyen gusztustalan mocskokat csinaltak, fiaval az elen. Nem csak kamu cikkekrol van szo hanem celszemelyek konkret belerangatasa megrendezett szituaciokba besarozas celjabol. Bulvar persze az..
5 napja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 282 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 telex.hu/belfold/2026/06/16/elbocsatjak-a-pesti-sracok-osszes-munkavallalojat
Beki
 hang.hu/koffein/tamogato-uzenet-a-szomjazo-huth-gergelynek-189645?fbclid=IwY2xjawSeFYlleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZBAyMjIwMzkxNzg4MjAwODkyAAEeHVZtCL71VH-6nc8gbdXebyqPHiIP3-paYB9ceOKzUKuxaqnKrjoTOjdKj6I_aem_U01rBrfzsuipBzDSL00KfA

"Idézhetném szeretett bukott miniszterelnökünket, aki tavaly az érettségiző diákokat biztatva azt mondta: „ha nekem sikerült, mindenkinek menni fog”, de azzal hamis reményt keltenék Huth Gergelyben. Nem fog menni mindenkinek. De ettől még meg lehet próbálni. Ő maga is elsétálhat a haszontalanná vált egykori vezér hátsójának langymelege mellől, és nekiállhat az „Orbán-árva” sajtó felépítésének.

Nincs ennél veszedelmesebb és felemelőbb munka. Drukkolok Huth Gergelynek."

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
5 napja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 815
 media1.hu/2026/06/16/elbocsatasok-a-vilaggazdasagnal-es-a-pestisracoknal-utobbinal-mindenkitol-megvalt-a-mediaworks/

remélem a vén komcsi Stefka azért puhára esik
5 napja
Beki New York Jets 2 876
 telex.hu/belfold/2026/06/16/elbocsatjak-a-pesti-sracok-osszes-munkavallalojat