Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

7 napja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 815
Szóval az aranykonvoj. Ez az ügy annyira keményen el lett baszva, hogy ebbe elég könnyen lehet, hogy túl sok erőfeszítést nem is kell tennie az igazságszolgáltatásnak, hogy politikusokat lássunk bilincsben...
Gyurma Pappa
legfőbb ügyészt kéne erre hivatkozva kibaszni
deyell
ő még reménykedik
7 napja
Beki New York Jets 2 876
Szóval az aranykonvoj. Ez az ügy annyira keményen el lett baszva, hogy ebbe elég könnyen lehet, hogy túl sok erőfeszítést nem is kell tennie az igazságszolgáltatásnak, hogy politikusokat lássunk bilincsben...
Gyurma Pappa
Itt amúgy OV nem érzi, hogy talán túllépett egy határt és ezért már komolyabb problémái is lehetnek? Nem csak magyar szintén de nemzetközi büntető eljárás is indulhat ellene?
KB23
Valószínűleg addig lesz nagy az arc az egész bandánál, ameddig vmelyik volt minisztert nem csukják le, vagy komolyabb per nem indul ellenük.
7 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
Szóval az aranykonvoj. Ez az ügy annyira keményen el lett baszva, hogy ebbe elég könnyen lehet, hogy túl sok erőfeszítést nem is kell tennie az igazságszolgáltatásnak, hogy politikusokat lássunk bilincsben...
Gyurma Pappa
Itt amúgy OV nem érzi, hogy talán túllépett egy határt és ezért már komolyabb problémái is lehetnek? Nem csak magyar szintén de nemzetközi büntető eljárás is indulhat ellene?
7 napja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 018 — zászló zászló szív
 telex.hu/belfold/2026/06/14/felkerult-egy-video-a-radnaimark-hu-oldalra

Trollkodás a köbön.
cartman023
Origo jól belecsücsült a brébe
 www.origo.hu/belpol/2026/06/magyar-peter-ismet-aktiv-radnaimarkhu
atapapa
Hont Bandi is, de be nem linkelem.

7 napja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 938 — The only discipline that lasts, is self discipline
Engedjétek el már ezt az 5D sakkot. Nincs 5D sakk, nincs mélyállam, nincs semmi. Egy nagy adag hübrisz van meg félreértett társadalom.

Gyurma Pappa
Amúgy ez elképesztő csalódás. Semmi látszat elképzelés nincs a hogyan tovabbrol. Mennyire kellett volna veszíteni h OV csak 699 szavazatot kapjon?csebi
A "megújulás kongresszusának" levezetését 36 évvel a rendszerváltás után egy volt III/II-es ügynökre bízták? Ne vicceljünk már, ez egy cirkuszi előadás volt.

A valamikori MSZP-ben több esélyt láttam 2010 környékén, hogy talán megújulhat, mint ebben a mostani Fideszben. Pedig az MSZP 2010 környékén már 3 éve bukott párt volt, a Fidesz meg csak 2 hónapja állt fejre. És mégis. Az egész cirkusz Orbánról szólt. Nem tudom eldönteni, hogy annyira beszűkült-e a világa, hogy el is hiszi-e amit csinál, vagy tökéletesen tudja, hogy lejárt az ideje, csak elbábozza a dolgot, de igazából már mindegy.

Azokat a vidéki ostor végi embereket sajnálom, akik túl becsületesek voltak ahhoz, hogy jól megtömjék magukat, és csak szívből, meggyőződésből tolták a NER szekerét. Persze, a butaság nem mentség, de az ember nem csak racionális lény, hanem érzelmei is vannak. Én megértem, ha nagyon nehezen sikerül elengedni az érzelmi kötődést. (Nekem is rohadtul fájt 1994-ben. Máig emlékszem az érzésre, nehéz volt elengedni.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
7 napja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
 telex.hu/belfold/2026/06/14/felkerult-egy-video-a-radnaimark-hu-oldalra

Trollkodás a köbön.
cartman023
Origo jól belecsücsült a brébe
 www.origo.hu/belpol/2026/06/magyar-peter-ismet-aktiv-radnaimarkhu

7 napja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 018 — zászló zászló szív
Szóval az aranykonvoj. Ez az ügy annyira keményen el lett baszva, hogy ebbe elég könnyen lehet, hogy túl sok erőfeszítést nem is kell tennie az igazságszolgáltatásnak, hogy politikusokat lássunk bilincsben...
Gyurma Pappa
legfőbb ügyészt kéne erre hivatkozva kibaszni
deyell
egyetértek

7 napja
deyell Las Vegas Raiders 12 850 — Sworn to the Dark
Szóval az aranykonvoj. Ez az ügy annyira keményen el lett baszva, hogy ebbe elég könnyen lehet, hogy túl sok erőfeszítést nem is kell tennie az igazságszolgáltatásnak, hogy politikusokat lássunk bilincsben...
Gyurma Pappa
legfőbb ügyészt kéne erre hivatkozva kibaszni

built for this shit

7 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 889 — Lucas Scott
Engedjétek el már ezt az 5D sakkot. Nincs 5D sakk, nincs mélyállam, nincs semmi. Egy nagy adag hübrisz van meg félreértett társadalom.

Gyurma Pappa
Amúgy ez elképesztő csalódás. Semmi látszat elképzelés nincs a hogyan tovabbrol. Mennyire kellett volna veszíteni h OV csak 699 szavazatot kapjon?

Az a dolog h majd szeptemberig kell csak várni amíg jön a Tisza elleni lázadás a néptől kb arra emlékeztet mikor az a nagybácsi-szomszéd bácsi akit csak megszokásból hívnak meg vhova előadta a 90es évek kozepen h majd újra visszajön a szocializmus mert az emberek rájönnek nemsokára h az mennyire jó volt.
Aranyos ez a bácsi, meghallgatod tőle szivesen kisgyerekként h milyen volt fusizni a 70es években, meg a 80as években Romániába átvinni az Ausztriából atcsempészett dolgokat. Meg nyilván ő majdnem a Fradi utánpótlásba igazolt csak épp az utolsó meccsen eltörték a lábat de igyis jobb élete lett mert hogy a gyárban heggeszthetett.
Csak aztán amikor vki eléri a 10 eves kort legkésőbb rájön hogy vszeg Mki jobban járt volna ha heggesztes helyett mese könyveket irt volna mert h amiket mond azoknak minimális köze sincsen a valósághoz.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
7 napja
cartman023 Indianapolis Colts 1 016
 telex.hu/belfold/2026/06/14/felkerult-egy-video-a-radnaimark-hu-oldalra

Trollkodás a köbön.
7 napja
Nomac New England Patriots 4 532 — balazs.t85@gmail.com
Lehet a viccek topicban jobb helye lenne.

7 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 481
Legyen így, viszont azért ezek a gondolatok nem teljesen az én fejemből esnek ki, hanem politikai elemzőkéből, beszélő fejekből, újságírókból, szakmaiakból is.
Lúdas Solymi
Most ha szarkasztikus akarnék lenni, akkor megkérdezném, hogy ezek ugyanazok az elemzők, akik szerint a Fideszt nem lehet legyőzni választáson?

Politikai szempontból Magyar Péternek nincs veszteni valója. Kiváló ellenfél neki a látványosan megújulni képtelen Orbán Viktor, ezek a mélyállam trükkök működnek Lengyelországban, ahol 50-50es a politika, de jelenleg Magyarországon alkotmányozó többsége van a Tiszának. Magyar Péter a legfőbb, sőt igazából az egyetlen formálója a politikai közbeszédnek.

Az újságírók, elemzők, akárkik is abbahagytják a rettegést. Nehéz, ezt értem. A Fidesz teljesen átalakította a gondolkodás módunkat.

Azzal, hogy Orbán Viktor maradt a Fidesz elnöke, végtelen ideig tudja számonkérni Magyar Péter a saját hibáikért is a Fideszt.

De abbahagyom, évek kellenek mire a közvélemény belátja. Magamon is érzem, minden Magyar posztot vagy minden Fidesz lépés úgy nézek meg, hogy most fogja elbaszni/most húznak valami váratlant. Tudatalatt engem is hagy nyugodni. Láttam a számokat 04.12. előtt, de egyszerűen nem mertem elképzelni, hogy eltakarodnak. Őszintén, az utolsó pillanatig féltem, hogy valami történik.
Gyurma Pappa
Nem tudom, ezek most éppen a június 6-ai Célegyenes, Magyar Hang podcastban voltak: Lampé Ágnes, Egri Viktor, Ember Zoltán Levente.

Nekem nem is a rettegés szempontjából lényeg, nem igazán ezt éreztem ki belőle, hanem az számít, hogy valójában milyen technikai és politikai lehetőségei vannak mind a Tiszának/kormánynak, mind Sulyoknak.

Persze valóban kérdés, hogy Sulyok megmerné-e húzni ezt a lépést, hisz az instant bukással járna számára. nagy kérdés, hogy most OV-hoz szervilis vagy a csak a saját pozícióját védi, én talán utóbbit tippelném.

Bennem nem a félelem munkálkodik, mert bízom abban, hogy a kormány jól mérte fel a lehetőségeit és tudják mikor mit kell lépni, ezt bizonyították nem egy alkalommal az elmúlt hónapokban.

Inkább csak annyi van benne, hogy szeretem számba venni az összes lehetséges szcenáriót és figyelni rá.
7 napja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 018 — zászló zászló szív
Szóval az aranykonvoj. Ez az ügy annyira keményen el lett baszva, hogy ebbe elég könnyen lehet, hogy túl sok erőfeszítést nem is kell tennie az igazságszolgáltatásnak, hogy politikusokat lássunk bilincsben...

Szerkesztette: Gyurma Pappa

7 napja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 018 — zászló zászló szív
Legyen így, viszont azért ezek a gondolatok nem teljesen az én fejemből esnek ki, hanem politikai elemzőkéből, beszélő fejekből, újságírókból, szakmaiakból is.
Lúdas Solymi
Most ha szarkasztikus akarnék lenni, akkor megkérdezném, hogy ezek ugyanazok az elemzők, akik szerint a Fideszt nem lehet legyőzni választáson?

Politikai szempontból Magyar Péternek nincs veszteni valója. Kiváló ellenfél neki a látványosan megújulni képtelen Orbán Viktor, ezek a mélyállam trükkök működnek Lengyelországban, ahol 50-50es a politika, de jelenleg Magyarországon alkotmányozó többsége van a Tiszának. Magyar Péter a legfőbb, sőt igazából az egyetlen formálója a politikai közbeszédnek.

Az újságírók, elemzők, akárkik is abbahagytják a rettegést. Nehéz, ezt értem. A Fidesz teljesen átalakította a gondolkodás módunkat.

Azzal, hogy Orbán Viktor maradt a Fidesz elnöke, végtelen ideig tudja számonkérni Magyar Péter a saját hibáikért is a Fideszt.

De abbahagyom, évek kellenek mire a közvélemény belátja. Magamon is érzem, minden Magyar posztot vagy minden Fidesz lépés úgy nézek meg, hogy most fogja elbaszni/most húznak valami váratlant. Tudatalatt engem is hagy nyugodni. Láttam a számokat 04.12. előtt, de egyszerűen nem mertem elképzelni, hogy eltakarodnak. Őszintén, az utolsó pillanatig féltem, hogy valami történik.

7 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 047 — Saturday Night Lights
Egy dolgot biztosan blokkol Sulyok, előttem a vécét Kenesén a pékségben.
Civilben volt a feleségével, sorbanállás közben elcsevegtünk a helyi vendéglátóipari egységekről.
Kedves öregúrnak tűnt, semmi fakszni, no testőr.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
7 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 481
Najsz, micsoda csavar a tortenetben, igazi mesterhuzas.

“ A Fidesz felszólította Magyar Pétert, hogy ne hozzon létre migránstáborokat Magyarországon”

 24.hu/belfold/2026/06/14/magyar-peter-fidesz-migranstabor-vitnyed/

Tenyleg nem maradt semmi mas temajuk vagy tudjak h lesz megint vmi?
Lúdas Solymi
Ez az a stratégia csapda, amiről Dull írt a mai hírlevélében: a Fidesz ahelyett, hogy valódi ügyekkel tudna tematizálni, és mondjuk a saját megújulásáról tudna beszélni, magyarázkodik a múltról. Ez most Magyar Péter narratívája, nem a Fideszé. Ez a próbálkozás, hogy de, mondja ő, már 500-szor elhangzott, és senkit nem érdekel.

Amíg a múltat kell napról-napra megmagyarázni, addig nem fognak találni olyan többségi ügyet, ami a választók nagy számát érdekli. És ez tökéletes MP-nek.

Olvasom, hogy még mindig az a stratégia, hogy majd az ősszel összeomlik a Tisza, és akkor majd jönnek ők. Ez gyakran sikeres, amikor az egyetlen ötleted, hogy majd a másik hibázik, akkor ott leszünk!
Gyurma Pappa
Itt talán abban bíznak, jogosan, hogy Sulyok elkezdi blokkolni a törvényeket, amelyek az EU-s pénzek hazahozatalához szükségesek és akkor a gazdaság annyira nem lesz jó helyzetben.
Lúdas Solymi
Na de a szatyorfing egyszer blokkolhat csak nem? Utána alá kell írnia tudtommal.
Beki
Viszont a rövid határidők miatt az a blokkolás pont elég, hogy elússzon a lóvé.
Lúdas Solymi
Ez konteo. Kétharmad mellett ez max néhány nap késedelem, de ezzel nem lesz gond.

Mivel a Fidesz szépen összefideszezte már Sulyok Tamást 0 esélye van, hogy ebből ők jöjjenek ki jól. 2011-ben a fidesztől elpártolt szavazók nem mentek vissza a MSZPhez, nem azért zavarták el őket.

Ez politikai fantazmagória. És egyébként mi van, ha most ősszel nem lesz olyan jó minden? 2030-ban lesznek a következő választások.

Engedjétek el már ezt az 5D sakkot. Nincs 5D sakk, nincs mélyállam, nincs semmi. Egy nagy adag hübrisz van meg félreértett társadalom.

Egyébként meg Sulyok Tamás mindent alá fog írni, ahogy eddig is tette.
Gyurma Pappa
Legyen így, viszont azért ezek a gondolatok nem teljesen az én fejemből esnek ki, hanem politikai elemzőkéből, beszélő fejekből, újságírókból, szakmaiakból is.

Azt nem tudni, hogy Sulyok alá fog-e írni és még ha így is történik, fogja-e parkoltatni a papírt.
Mert gondolom neki is van egy meghatározott időkerete amíg gondolkodhatnak, az meg a Tiszának árthat, nameg persze Sulyoknak is, kérdés bevállalná-e ezt.

A Tiszának fontos az, hogy tudjon az idővel tervezni, mert annyival többet tudnak tenni minden területen, de ha most megint egy törvénymódosítással, szavazással meg ilyenekkel kell bohóckodniuk, az nem segít.

Ha nem jönnek vagy csúsznak az EU-s pénzek, akkor az a gazdaságnak lesz rossz és a mostani ellenzéknek ad muníciót, hogy mégsem sikerült, nem megy a gazdaság, nem értenek hozzá, stb.

Legalábbis ebben bíznak, hogy beállhat egy ilyen forgatókönyv és akkor szerintük az erősítheti OV-t. Legalábbis ebben bíznak.
7 napja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 018 — zászló zászló szív
Najsz, micsoda csavar a tortenetben, igazi mesterhuzas.

“ A Fidesz felszólította Magyar Pétert, hogy ne hozzon létre migránstáborokat Magyarországon”

 24.hu/belfold/2026/06/14/magyar-peter-fidesz-migranstabor-vitnyed/

Tenyleg nem maradt semmi mas temajuk vagy tudjak h lesz megint vmi?
Lúdas Solymi
Ez az a stratégia csapda, amiről Dull írt a mai hírlevélében: a Fidesz ahelyett, hogy valódi ügyekkel tudna tematizálni, és mondjuk a saját megújulásáról tudna beszélni, magyarázkodik a múltról. Ez most Magyar Péter narratívája, nem a Fideszé. Ez a próbálkozás, hogy de, mondja ő, már 500-szor elhangzott, és senkit nem érdekel.

Amíg a múltat kell napról-napra megmagyarázni, addig nem fognak találni olyan többségi ügyet, ami a választók nagy számát érdekli. És ez tökéletes MP-nek.

Olvasom, hogy még mindig az a stratégia, hogy majd az ősszel összeomlik a Tisza, és akkor majd jönnek ők. Ez gyakran sikeres, amikor az egyetlen ötleted, hogy majd a másik hibázik, akkor ott leszünk!
Gyurma Pappa
Itt talán abban bíznak, jogosan, hogy Sulyok elkezdi blokkolni a törvényeket, amelyek az EU-s pénzek hazahozatalához szükségesek és akkor a gazdaság annyira nem lesz jó helyzetben.
Lúdas Solymi
Na de a szatyorfing egyszer blokkolhat csak nem? Utána alá kell írnia tudtommal.
Beki
Viszont a rövid határidők miatt az a blokkolás pont elég, hogy elússzon a lóvé.
Lúdas Solymi
Ez konteo. Kétharmad mellett ez max néhány nap késedelem, de ezzel nem lesz gond.

Mivel a Fidesz szépen összefideszezte már Sulyok Tamást 0 esélye van, hogy ebből ők jöjjenek ki jól. 2011-ben a fidesztől elpártolt szavazók nem mentek vissza a MSZPhez, nem azért zavarták el őket.

Ez politikai fantazmagória. És egyébként mi van, ha most ősszel nem lesz olyan jó minden? 2030-ban lesznek a következő választások.

Engedjétek el már ezt az 5D sakkot. Nincs 5D sakk, nincs mélyállam, nincs semmi. Egy nagy adag hübrisz van meg félreértett társadalom.

Egyébként meg Sulyok Tamás mindent alá fog írni, ahogy eddig is tette.

7 napja
Nomac New England Patriots 4 532 — balazs.t85@gmail.com
Najsz, micsoda csavar a tortenetben, igazi mesterhuzas.

“ A Fidesz felszólította Magyar Pétert, hogy ne hozzon létre migránstáborokat Magyarországon”

 24.hu/belfold/2026/06/14/magyar-peter-fidesz-migranstabor-vitnyed/

Tenyleg nem maradt semmi mas temajuk vagy tudjak h lesz megint vmi?
Lúdas Solymi
Ez az a stratégia csapda, amiről Dull írt a mai hírlevélében: a Fidesz ahelyett, hogy valódi ügyekkel tudna tematizálni, és mondjuk a saját megújulásáról tudna beszélni, magyarázkodik a múltról. Ez most Magyar Péter narratívája, nem a Fideszé. Ez a próbálkozás, hogy de, mondja ő, már 500-szor elhangzott, és senkit nem érdekel.

Amíg a múltat kell napról-napra megmagyarázni, addig nem fognak találni olyan többségi ügyet, ami a választók nagy számát érdekli. És ez tökéletes MP-nek.

Olvasom, hogy még mindig az a stratégia, hogy majd az ősszel összeomlik a Tisza, és akkor majd jönnek ők. Ez gyakran sikeres, amikor az egyetlen ötleted, hogy majd a másik hibázik, akkor ott leszünk!
Gyurma Pappa
Itt talán abban bíznak, jogosan, hogy Sulyok elkezdi blokkolni a törvényeket, amelyek az EU-s pénzek hazahozatalához szükségesek és akkor a gazdaság annyira nem lesz jó helyzetben.
Lúdas Solymi
Na de a szatyorfing egyszer blokkolhat csak nem? Utána alá kell írnia tudtommal.
Beki
Viszont a rövid határidők miatt az a blokkolás pont elég, hogy elússzon a lóvé.
Lúdas Solymi
Ha ezt megteszi, akkor nem MP-től kell félnie, hanem attól hogy a nép húzza fel valamelyik póznára a várban.

Amilyen állapotban van most a Fidesz, simán meg fogják tenni. Itt érzek egy olyan twistet, ha ez megtörténik, még az EU is jó fej lesz, és valahogy még is megkapjuk a pénzeket.
7 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 481
Najsz, micsoda csavar a tortenetben, igazi mesterhuzas.

“ A Fidesz felszólította Magyar Pétert, hogy ne hozzon létre migránstáborokat Magyarországon”

 24.hu/belfold/2026/06/14/magyar-peter-fidesz-migranstabor-vitnyed/

Tenyleg nem maradt semmi mas temajuk vagy tudjak h lesz megint vmi?
Lúdas Solymi
Ez az a stratégia csapda, amiről Dull írt a mai hírlevélében: a Fidesz ahelyett, hogy valódi ügyekkel tudna tematizálni, és mondjuk a saját megújulásáról tudna beszélni, magyarázkodik a múltról. Ez most Magyar Péter narratívája, nem a Fideszé. Ez a próbálkozás, hogy de, mondja ő, már 500-szor elhangzott, és senkit nem érdekel.

Amíg a múltat kell napról-napra megmagyarázni, addig nem fognak találni olyan többségi ügyet, ami a választók nagy számát érdekli. És ez tökéletes MP-nek.

Olvasom, hogy még mindig az a stratégia, hogy majd az ősszel összeomlik a Tisza, és akkor majd jönnek ők. Ez gyakran sikeres, amikor az egyetlen ötleted, hogy majd a másik hibázik, akkor ott leszünk!
Gyurma Pappa
Itt talán abban bíznak, jogosan, hogy Sulyok elkezdi blokkolni a törvényeket, amelyek az EU-s pénzek hazahozatalához szükségesek és akkor a gazdaság annyira nem lesz jó helyzetben.
Lúdas Solymi
Na de a szatyorfing egyszer blokkolhat csak nem? Utána alá kell írnia tudtommal.
Beki
Viszont a rövid határidők miatt az a blokkolás pont elég, hogy elússzon a lóvé.
7 napja
Beki New York Jets 2 876
Najsz, micsoda csavar a tortenetben, igazi mesterhuzas.

“ A Fidesz felszólította Magyar Pétert, hogy ne hozzon létre migránstáborokat Magyarországon”

 24.hu/belfold/2026/06/14/magyar-peter-fidesz-migranstabor-vitnyed/

Tenyleg nem maradt semmi mas temajuk vagy tudjak h lesz megint vmi?
Lúdas Solymi
Ez az a stratégia csapda, amiről Dull írt a mai hírlevélében: a Fidesz ahelyett, hogy valódi ügyekkel tudna tematizálni, és mondjuk a saját megújulásáról tudna beszélni, magyarázkodik a múltról. Ez most Magyar Péter narratívája, nem a Fideszé. Ez a próbálkozás, hogy de, mondja ő, már 500-szor elhangzott, és senkit nem érdekel.

Amíg a múltat kell napról-napra megmagyarázni, addig nem fognak találni olyan többségi ügyet, ami a választók nagy számát érdekli. És ez tökéletes MP-nek.

Olvasom, hogy még mindig az a stratégia, hogy majd az ősszel összeomlik a Tisza, és akkor majd jönnek ők. Ez gyakran sikeres, amikor az egyetlen ötleted, hogy majd a másik hibázik, akkor ott leszünk!
Gyurma Pappa
Itt talán abban bíznak, jogosan, hogy Sulyok elkezdi blokkolni a törvényeket, amelyek az EU-s pénzek hazahozatalához szükségesek és akkor a gazdaság annyira nem lesz jó helyzetben.
Lúdas Solymi
Na de a szatyorfing egyszer blokkolhat csak nem? Utána alá kell írnia tudtommal.
7 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 481
Najsz, micsoda csavar a tortenetben, igazi mesterhuzas.

“ A Fidesz felszólította Magyar Pétert, hogy ne hozzon létre migránstáborokat Magyarországon”

 24.hu/belfold/2026/06/14/magyar-peter-fidesz-migranstabor-vitnyed/

Tenyleg nem maradt semmi mas temajuk vagy tudjak h lesz megint vmi?
Lúdas Solymi
Ez az a stratégia csapda, amiről Dull írt a mai hírlevélében: a Fidesz ahelyett, hogy valódi ügyekkel tudna tematizálni, és mondjuk a saját megújulásáról tudna beszélni, magyarázkodik a múltról. Ez most Magyar Péter narratívája, nem a Fideszé. Ez a próbálkozás, hogy de, mondja ő, már 500-szor elhangzott, és senkit nem érdekel.

Amíg a múltat kell napról-napra megmagyarázni, addig nem fognak találni olyan többségi ügyet, ami a választók nagy számát érdekli. És ez tökéletes MP-nek.

Olvasom, hogy még mindig az a stratégia, hogy majd az ősszel összeomlik a Tisza, és akkor majd jönnek ők. Ez gyakran sikeres, amikor az egyetlen ötleted, hogy majd a másik hibázik, akkor ott leszünk!
Gyurma Pappa
Itt talán abban bíznak, jogosan, hogy Sulyok elkezdi blokkolni a törvényeket, amelyek az EU-s pénzek hazahozatalához szükségesek és akkor a gazdaság annyira nem lesz jó helyzetben.
7 napja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 018 — zászló zászló szív
Najsz, micsoda csavar a tortenetben, igazi mesterhuzas.

“ A Fidesz felszólította Magyar Pétert, hogy ne hozzon létre migránstáborokat Magyarországon”

 24.hu/belfold/2026/06/14/magyar-peter-fidesz-migranstabor-vitnyed/

Tenyleg nem maradt semmi mas temajuk vagy tudjak h lesz megint vmi?
Lúdas Solymi
Ez az a stratégia csapda, amiről Dull írt a mai hírlevélében: a Fidesz ahelyett, hogy valódi ügyekkel tudna tematizálni, és mondjuk a saját megújulásáról tudna beszélni, magyarázkodik a múltról. Ez most Magyar Péter narratívája, nem a Fideszé. Ez a próbálkozás, hogy de, mondja ő, már 500-szor elhangzott, és senkit nem érdekel.

Amíg a múltat kell napról-napra megmagyarázni, addig nem fognak találni olyan többségi ügyet, ami a választók nagy számát érdekli. És ez tökéletes MP-nek.

Olvasom, hogy még mindig az a stratégia, hogy majd az ősszel összeomlik a Tisza, és akkor majd jönnek ők. Ez gyakran sikeres, amikor az egyetlen ötleted, hogy majd a másik hibázik, akkor ott leszünk!

7 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 481
Najsz, micsoda csavar a tortenetben, igazi mesterhuzas.

“ A Fidesz felszólította Magyar Pétert, hogy ne hozzon létre migránstáborokat Magyarországon”

 24.hu/belfold/2026/06/14/magyar-peter-fidesz-migranstabor-vitnyed/

Tenyleg nem maradt semmi mas temajuk vagy tudjak h lesz megint vmi?
7 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 460
Szerintem elég nagy realitása van annak, hogy a Fideszből kiszakad majd egy réteg, aki valódi megújulást szeretne, ugyanakkor itt annyi bűnhöz való asszisztálás van az elmúlt 16 évben, hogy bárki is szeretne új pártot felépíteni a Fideszből, az csírájában lenne leverve részben MP által.
ervinator
Miért, a Tisza lényegében mi? 😊
Kampman
Az biztos hogy nem a Fideszből épitették fel. Szerencsére.
Toca
Jó, hát az MSZP sem az MSZMP-ből jött 😊
7 napja
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
Szerintem elég nagy realitása van annak, hogy a Fideszből kiszakad majd egy réteg, aki valódi megújulást szeretne, ugyanakkor itt annyi bűnhöz való asszisztálás van az elmúlt 16 évben, hogy bárki is szeretne új pártot felépíteni a Fideszből, az csírájában lenne leverve részben MP által.
ervinator
Miért, a Tisza lényegében mi? 😊
Kampman
Az biztos hogy nem a Fideszből épitették fel. Szerencsére.