Politika
68 feliratkozó
8 napja
Hiányzik Viktor!!!www.facebook.com/share/r/1Csd8LbLLN/?mibextid=wwXIfr
Szerkesztette: ozibozi
8 napja
Ja, most olvastam, ebben már majdnem vannak olyan dolgok, amik arra utalnak, hogy ő érti.Látom, a kongresszusra a valóság nem kapott meghívót.Hidvegi azert eddig hozta a legrealisbab ertekelest amit hallottam fideszestol.
somoskovig
JéBé
8 napja
Paran mar mertek leg kritizalni korabbi partvezetest, meg h nincs szukseg felelemkeltesre, de Brusszelnel tovabbnem jut a legtobb agyhalott.
8 napja
az index megkérdezte a legfontosabb embert a fideszrőlwww.youtube.com/watch?v=ObqlC0QpqVo
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
8 napja
Látom, a kongresszusra a valóság nem kapott meghívót.Hidvegi azert eddig hozta a legrealisbab ertekelest amit hallottam fideszestol.
somoskovig
8 napja
Komoly MSZP speedrunt tolnak Orbánék, még ezt is jobban csinálják mint a szocik 😀
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
8 napja
Akkor jönnek a most kivizsgálai letartóztatásoks szerinte ősszel eljön az ellenállás, a patrióták nagy nemzeti mozgalom ideje.
Gecc, ez már nekem kínos...
BekiSzóval majd ősszel lesz valami. Oks.2011-13 környékén volt ez a kedvenc dumája az MSZP-DK tábornak meg a médiájuknak. Oké, szarul állunk, de őszre/télre biztosan a NER-re omlik a tákolmánya, már csak kicsit kell kitartani.
Gyurma Pappa
Kampman

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
8 napja
s szerinte ősszel eljön az ellenállás, a patrióták nagy nemzeti mozgalom ideje.
Gecc, ez már nekem kínos...
Beki
Szóval majd ősszel lesz valami. Oks.2011-13 környékén volt ez a kedvenc dumája az MSZP-DK tábornak meg a médiájuknak. Oké, szarul állunk, de őszre/télre biztosan a NER-re omlik a tákolmánya, már csak kicsit kell kitartani.
Gyurma Pappa
8 napja
Tehát eltelt 2 hónap és megállapították ugyanazt mint előtte gondoltak??Mondjuk értem, mert érdemben lőni tényleg a saját bázisra kell most meg a szélsőjobbra, különben tovább töpörödik a támogatás. De ez egészen beszűkíti a mozgásteret és továbbra is csak a mutogatásra futja..
8 napja
Ez a gyökér komolyan gondolja h ők arról beszélnek h mit kell tenni h képzelik el a jövőt? 😀 Hát média elé sem mernek állni.
8 napja
Szerintem neki mar a telefont sem veszik fel Moszkvaban, annyira telibe szarjak. Elengedtek teljesen. De ezt a reszet meg lehet, en gondolom rosszul. 😀Vagy kapta az infot Moszkvabol h lesz love, tolodjon jobbra es szitsa a feszultseget.Orbán Viktor felsorolta, hogy szerinte mi vezetett a Fidesz választási vereségéhez, 10 tényezőt nevezett meg:De, ertik. Csak a fonok tovabbra is annyira magas lovon ul, hogy ugy gondolja, nem teheti meg, hogy elmondja a valos okokat, mert azzal osszetorne sok hive alternativ univerzumat, ahova az o sokeves munkaja miatt huzta be az embereket.
Nem volt elég vonzó a választási üzenetük.
A háború és a brüsszeli szankciót blokkolták a gazdaság teljesítményét.
nem értik szerencsére, de tényleg nem. Nincs miért aggódniuk MPéknek 4 év múlva sem.
Beki
Stez
De lehet tulgondolom.
Lúdas Solymi
8 napja
Vagy kapta az infot Moszkvabol h lesz love, tolodjon jobbra es szitsa a feszultseget.Orbán Viktor felsorolta, hogy szerinte mi vezetett a Fidesz választási vereségéhez, 10 tényezőt nevezett meg:De, ertik. Csak a fonok tovabbra is annyira magas lovon ul, hogy ugy gondolja, nem teheti meg, hogy elmondja a valos okokat, mert azzal osszetorne sok hive alternativ univerzumat, ahova az o sokeves munkaja miatt huzta be az embereket.
Nem volt elég vonzó a választási üzenetük.
A háború és a brüsszeli szankciót blokkolták a gazdaság teljesítményét.
nem értik szerencsére, de tényleg nem. Nincs miért aggódniuk MPéknek 4 év múlva sem.
Beki
Stez
De lehet tulgondolom.
8 napja
A tiszás képviselők gazdagok, az elmúlt 16 évben gazdagodtak meg, luxiznak - vádolja őket Orbán. Szerinte a hatalmi önkény a javukra válik."A kormány lassan bántalmazó kapcsolatban lesz az országgal. Ma az ország a Varga Judit." Orbán szerint őszre kiderül, hogy az ország meddig tűri, hogy a kormány abuzálja, és szerinte ősszel eljön az ellenállás, a patrióták nagy nemzeti mozgalom ideje.
Gecc, ez már nekem kínos...
8 napja
A fidesz már annyira rossz, hogy számomra pontosan ez az aggasztó, ha a kormánypárt ennyire nyeregben érezheti magát, annak nincs sok pozitív hatása

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
8 napja
Közvetítik valahol a kongresszust?orbán fb-ján gondolom megy, de innen kb mindenki ki van tiltva onnan 😀
peterk2005 udvari bolond
am tessék:
hirtv.origo.hu/ahirtvhirei/2026/06/fidesz-tisztujito-kongresszus
Szerkesztette: bogjosi
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
8 napja
Orbán Viktor felsorolta, hogy szerinte mi vezetett a Fidesz választási vereségéhez, 10 tényezőt nevezett meg:De, ertik. Csak a fonok tovabbra is annyira magas lovon ul, hogy ugy gondolja, nem teheti meg, hogy elmondja a valos okokat, mert azzal osszetorne sok hive alternativ univerzumat, ahova az o sokeves munkaja miatt huzta be az embereket.
Nem volt elég vonzó a választási üzenetük.
A háború és a brüsszeli szankciót blokkolták a gazdaság teljesítményét.
nem értik szerencsére, de tényleg nem. Nincs miért aggódniuk MPéknek 4 év múlva sem.
Beki
8 napja
Közvetítik valahol a kongresszust?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
8 napja
Orbán Viktor felsorolta, hogy szerinte mi vezetett a Fidesz választási vereségéhez, 10 tényezőt nevezett meg:Ez már nem arról szól hogy ezek bármikor visszatérjenek. A saját narrativat már nem tudják felül írni. A fidess mint brend már szart se ér. Szépen atevezik szélsőjobbra aztán majd csak csurran cseppen valami. OV már szerintem vagy másban gondolkozik vagy a nyugdíjra készül, de előtte kicsinalja a fidesst
Nem volt elég vonzó a választási üzenetük.
A háború és a brüsszeli szankciót blokkolták a gazdaság teljesítményét.
nem értik szerencsére, de tényleg nem. Nincs miért aggódniuk MPéknek 4 év múlva sem.
Beki
8 napja
Orbán Viktor felsorolta, hogy szerinte mi vezetett a Fidesz választási vereségéhez, 10 tényezőt nevezett meg:Nem volt elég vonzó a választási üzenetük.
A háború és a brüsszeli szankciót blokkolták a gazdaság teljesítményét.
nem értik szerencsére, de tényleg nem. Nincs miért aggódniuk MPéknek 4 év múlva sem.
Szerkesztette: Beki
8 napja
Látom a stand up is elkezdődött és egyből a foszammal kezdték 😄
8 napja
"Én nem adom fel, soha, soha, soha, soha nem adom fel" OV"Még soha, de soha nem voltam ilyen eltökélt!" Az Uralkodó a sith-ek bosszújaból
8 napja
Kevés kártékonyabb dolog van Fidesz szempontból, mint Orbán. Nekem eddig se volt sok bajom a Tisza-val (jogszabályt írni mondjuk nem tudnak, ami gáz, mert úgy gondoltam, hogy ez nem nagy feladat), de most jött Orbán belenéztem és rájöttem, hogy de jó, hogy nem ez a nyomorult az ország miniszterelnöke.
8 napja
Ha ezt tudom akkor a Fideszre szavaztam volna
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
