Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

5 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
A kis szalmabábú OB megint megszólalt, de minek?

"A fideszes politikus azt mondta: támogatja a korrupció elleni küzdelmet, de a szuverenitásból semmit nem szabad feladni. Orbán szerint a kekvák megszüntetése esetén arra kell figyelni, hogy az egyetemektől ne vonjanak el forrásokat, hanem lehetőleg még több forrás jusson nekik."
5 napja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 625
4 egyesület alakul ugyanazon a napon, kapnak 105 milliót bemondásra és a bécsi (!) fidelitas használja fel? Hankó meg bárgyún mosolyog a parlamentben.

 444.hu/2026/06/16/ugyanazon-a-napon-inditottak-el-negy-egyesuletet-gyorben-es-kornyeken-ezek-osszesen-105-millio-forint-tamogatast-kaptak-az-nka-feketekasszajabol-a-nav-nyomozast-rendelt-el

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
5 napja
StormST Denver Broncos 12 990 — SB 50 Champion @ Grund
A mihasznák fő gondja most, hogy mindkét nagy párt valamilyen szinten ugyanazokra a céltáblákra lő, amikről azt hitték, hogy csak az övék. Ők meg úgy akarnák rázni a fejüket mindenre, hogy közben bólogatnak is, abból meg az lesz, hogy csak struccoznak...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
5 napja
ozibozi New York Giants 21 718
Torónak az 1bites szavazóinak is meg kell megfelelni, ahol ha nincs egy kis napi bankozás/zsidózás/ akkor el fogja veszteni a fidesszel szemben ezekért a szavazókért a harcot. Ugyanazokra lőnek

Szerkesztette: ozibozi
5 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 747
Úgy olvasom h Orbán Bazsika, Pócs meg Rétvári ma is kap a pofájára MP-től rendesen.

De Toroczkai is tényleg egy egybites amőba szintjét sem éri el:
Toroczkai László szerint jelképes, hogy Kármán András lett a pénzügyminiszter, hiszen szerinte rögtön a bankok oldalára állt a Tisza-kormány azzal, hogy Kármán azt mondta, a jelenlegi formájában szeptember 30-ig marad a jelzáloghitelek kamatstopja. Toroczkai szerint ezzel a bankok érdekében cselekszik a kormány.
Az Orbán-kormány az eredetileg ideiglenesen és a veszélyhelyzetre hivatkozva bevezetett kamatstopot újra és újra meghosszabbította, legutóbb idén június végéig. Április 17-én aztán határozatlan időre bevezették azt.
Beki
Az egyik legfelháborítóbb döntés az utóbbi években és kifejezetten felbasz, hogy a Tisza se mer kitáncolni ebből az elbaszott dologból.
5 napja
Beki New York Jets 2 876
Úgy olvasom h Orbán Bazsika, Pócs meg Rétvári ma is kap a pofájára MP-től rendesen.

De Toroczkai is tényleg egy egybites amőba szintjét sem éri el:
Toroczkai László szerint jelképes, hogy Kármán András lett a pénzügyminiszter, hiszen szerinte rögtön a bankok oldalára állt a Tisza-kormány azzal, hogy Kármán azt mondta, a jelenlegi formájában szeptember 30-ig marad a jelzáloghitelek kamatstopja. Toroczkai szerint ezzel a bankok érdekében cselekszik a kormány.
Az Orbán-kormány az eredetileg ideiglenesen és a veszélyhelyzetre hivatkozva bevezetett kamatstopot újra és újra meghosszabbította, legutóbb idén június végéig. Április 17-én aztán határozatlan időre bevezették azt.
5 napja
Dagobert bácsi 333
Ezt a fasszopó Orbánt ezt a pökhendi arrogáns viselkedés Pfujj 😡 de nem baj ez a fasz még mindig nem érti hogy ezért veszítettek 😊szóval csak tovább a Lenini úton elvtársak a párt és a komszomor nevében

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/723918391_18097125473332582_1433409200416873213_n.jpg?stp=cmp1_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=110&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiQ0xJUFMuYmVzdF9pbWFnZV91cmxnZW4uQzMifQ%3D%3D&_nc_ohc=-luAEIlsYSoQ7kNvwGGsH3V&_nc_oc=AdqhmqC3cayJ1C_Um-FjofU7cN2acnFRulAx6w6QhrpYj5MXfi3f3GFDho_VHD_sdwM&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=eIlnK407k6QTTqpViktuIw&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af9g2xaEC-rjm7-sX7NOoPDDx8GtX9ipZTzaID3m8PimwQ&oe=6A36EEF6
Telex.hu on Instagram: "A Fidesz szombaton megtartotta a választás utáni első tisztújító kongresszusát, ahol megint Orbán Viktort választották meg elnöknek. Orbán Viktort a megújuláson túl, arról is megkérdeztük, melyik a kedvenc Vadhajtások-cikke. ➡️ A teljes videó linkje a @telexponthu bióban van. Videó: Siteri Nóra, Presinszky Judit / Telex"
1,968 likes, 165 comments - telexponthu on June 15, 2026: "A Fidesz szombaton megtartotta a választás utáni első tisztújító kongresszusát, ahol megint Orbán Viktort választották meg elnöknek. Orbán Viktort a megújuláson túl, arról is megkérdeztük, melyik a kedvenc Vadhajtások-cikke. ➡️ A teljes videó linkje a @telexponthu bióban van. Videó: Siteri Nóra, Presinszky Judit / Telex".


Szerkesztette: Dagobert bácsi
5 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
Körtét almával. Annyira a saját és Trump bűvöletébe került, hogy tényleg nincs realités érzéke. És még a patás ördögnek a nevét is kimondta! 😮

 hvg.hu/itthon/20260616_orban-viktor-valasztas-kommunikacio-obama-trump
5 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 481
Azért Bazsikát is kiosztották rendesen. A kis vigyorgó tejbetököt az ebolához hasonlítani kicsit erős, de remek hasonlat.

 444.hu/2026/06/16/a-fidesz-megerdemelt-bukasa-szerintem-nem-a-te-felelosseged-viszont-az-mcc-bukasa-egyertelmuen-igen-irta-az-mcc-press-vezetoje-orban-balazsnak
KB23
Ez a Novak Tamas, ez valaki?
Illetve az MCC az valami?
5 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
Azért Bazsikát is kiosztották rendesen. A kis vigyorgó tejbetököt az ebolához hasonlítani kicsit erős, de remek hasonlat.

 444.hu/2026/06/16/a-fidesz-megerdemelt-bukasa-szerintem-nem-a-te-felelosseged-viszont-az-mcc-bukasa-egyertelmuen-igen-irta-az-mcc-press-vezetoje-orban-balazsnak
6 napja
Beki New York Jets 2 876
napi Hankó
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/721782531_122175222446898389_2339962521341232160_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx1365x2048&ctp=p600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=cae128&_nc_ohc=Py-w5omjSx4Q7kNvwHM5Z-3&_nc_oc=AdoxDTAQVARhTV-HITDl8oHeT2SPA7aQx_mMh3E3zAetLIhYDOEToMvhu92BiJeRyp8&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=U0Z2lCoPO4OXtPsZF7mX3A&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af8pj5cqngZZJaSfhk262A8zRPFIKi_BLZ8TmvSLkPmucQ&oe=6A3659A6
Tarr Zoltán
Folytatódik a Hankó-botrány részleteinek feltárása. A napokban az NKA döntéseit végrehajtó Nemzeti Kulturális Támogatáskezelő (NKTK) munkatársaival áttekintettük az elűzött előző kormány kulturális...
6 napja
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Milyen szomorú, hogy aki a legtöbbet hazudik nekünk, az sosem hagy el minket.
6 napja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 938 — The only discipline that lasts, is self discipline
A dagadt meg mindig nem érti!…
KB23
Már nem is fogja. Totál gone fishing a dagadék elméje, egy párhuzamos valóságban él, amiből neki már nincs kiút.
Cowboykarcsi90
Ez is egy lehetőség.
Meg az is, hogy úgy se tud lófaszt se csinálni, és a személyiségszerkezete nem teszi lehetővé, hogy elengedje az egész politizálást, élvezze a vagyonát, unokáit, bármi mást. Ráfüggött a hatalomra, ez alapműködés, szerintem nem hülye, csak nincs érdemi választása, ezért van most ez a helyzet, amiben úgy tűnik, hogy nem érti. Érti, csak baszhatja.
Őszentsége Sobri Jóska
Szerintem ő mindig is függő volt. Nagy előny, ha mennek a dolgok, de nagy hátrány, ha nem mennek. Nem csak nem tudja abbahagyni, de az ítélő képességét is befolyásolhatja.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
6 napja
ozibozi New York Giants 21 718
Mihez kezd a pénzzel egy hatalomfüggő, magát komoly embernek gondoló vízióval megáldott, egykor többre hivatott, magát komoly politikusnak gondoló cigány ember.
Idegösszeroppanást kap.
Ezt látjuk.
/most ért véget a rendszerváltás 1990 óta. Ki hány olyan gazdag marhát, vagy a buta családját ismeri, aki 30-35 éve-jókor volt jó helyen- qrva gazdag lett, vagy csak érdemtelenül magasra jutott, de láthatóan normális politikai-gazdasági környezetben konkrétan lófaszt sem tudott volna elérni.
Végtelen ilyen sok van. Nem feltétlenül tehetségtelenek, de semmiképpen sem alkalmasak arra, ahova a 90-es évek szerencséje eljuttatta őket.
Ez is egy ilyen sztori volt, amit láthatóan kinőtt a NEMZET. Ez fontos.
És ezt a -sokszor lenézett- fiataloknak köszönhetjük, mert a vén boomerek ugyanúgy elqrták volna ezt is mint ahogy az elmúlt 3-4 évtizedet.
Köszi kicsi csírák, nélkületek ezek életünk végéig mérgeztek volna tovább az életünk.✌️
Szép munka volt,
Köszönjük

Szerkesztette: ozibozi
6 napja
dugo93 Indianapolis Colts 4 713
Ezt így el tudom képzelni, viszont azt nehezen, hogy ez nálunk is működne. Mint írtam, igazából egyikük se öreg. Sőt ketten fiatalabbak, mint én.

de amikor random elkezdi a mammer, vagy csak úgy felhív/rámír, hogy épp elmondja az aktuális faszságait, sőt megvádol, hogy te tehetsz mindenről (nem mintha történt volna valami) azt nehéz tolerálni.
dugo93
A fiataloktól meg kell kérdezni, hogy nincs jobb dolguk mint rettegni?
Mammertől meg megkérdezni, hogy nem akar-e inkább süteményt sütni vagy barátnőkkel elmenni kirándulni ahelyett, hogy a bolond szomszédasszonyt hallgatja.

Mondd meg neki, hogy azt hallottad, tényleg kettyós 😀
Lúdas Solymi
Szerinted van egy darab barátnője is? Neki az élete az, hogy a lányait babusgassa és irányítsa az életüket. Jó, hogy a legidősebb nem hagyja magát.

Btw nincs is ideje ilyenekre, mert pedagógus és kb 3 helyen dolgozik vagy 10 éve, hogy megéljen. És nincs jobb, mint a fidesz.

Nagyon sok mindent tudnék még róla írni, de ez itt már nagyon off.

6 napja
topin New England Patriots 2 384
A dagadt meg mindig nem érti!…
KB23
Már nem is fogja. Totál gone fishing a dagadék elméje, egy párhuzamos valóságban él, amiből neki már nincs kiút.
Cowboykarcsi90
Ez is egy lehetőség.
Meg az is, hogy úgy se tud lófaszt se csinálni, és a személyiségszerkezete nem teszi lehetővé, hogy elengedje az egész politizálást, élvezze a vagyonát, unokáit, bármi mást. Ráfüggött a hatalomra, ez alapműködés, szerintem nem hülye, csak nincs érdemi választása, ezért van most ez a helyzet, amiben úgy tűnik, hogy nem érti. Érti, csak baszhatja.
Őszentsége Sobri Jóska
Szerintem is érti, de nincs más lépés mint a magra és a mihazánkra lőni. Emiatt nem lehet másfelé menni. Ha megtennék a megújulást és elengednék ezt a brüsszel, soros, migráns, gender, ukrán vonalat, akkor beismernék, hogy OV teljes kapufa volt végig..
6 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
A dagadt meg mindig nem érti!…
KB23
Már nem is fogja. Totál gone fishing a dagadék elméje, egy párhuzamos valóságban él, amiből neki már nincs kiút.
Cowboykarcsi90
Ez is egy lehetőség.
Meg az is, hogy úgy se tud lófaszt se csinálni, és a személyiségszerkezete nem teszi lehetővé, hogy elengedje az egész politizálást, élvezze a vagyonát, unokáit, bármi mást. Ráfüggött a hatalomra, ez alapműködés, szerintem nem hülye, csak nincs érdemi választása, ezért van most ez a helyzet, amiben úgy tűnik, hogy nem érti. Érti, csak baszhatja.

6 napja
Cowboykarcsi90 3 581 — …not me…Im in my prime!
A dagadt meg mindig nem érti!…
KB23
Már nem is fogja. Totál gone fishing a dagadék elméje, egy párhuzamos valóságban él, amiből neki már nincs kiút.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
6 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
A dagadt meg mindig nem érti! Ez az indexes interjú is olyan mint amikor egy zombit akarsz lesmarolni, de közben már az agyadat zabalja.
6 napja
ozibozi New York Giants 21 718
A IA /szamár😊/szerint A mai napig A 2026. április 12-i országgyűlési választás óta eltelt alig több mint két hónapban a május 9-én megalakult új parlament eddig összesen 12törvényt és törvénymódosítást fogadott el véglegesen,
Melyik a leggázabb?? A 12-ből?
Hol kellett volna a segítség a 10-12-ből?
ozibozi
Szerintem a mai Alaptörvény, amiben elfelejtettek rendelkezni arról, hogy mi történik, akkor ha 8 év után megszűnik miniszterelnök megbízatása.

De a devizahiteles eljárásokat felfüggesztő törvény se sikerült jól, mert nem csak a devizahiteles eljárásokat függeszti fel, ugyanis nem sikerült jól megírni a törvény hatályát (a végrehajtásokra vonatkozó rész értelmetlen ráadásul).
Jughead
És ezt nem tudják majd módosítani bármikor, ha a méréseik mást mutatnak mint ma, vagy tényleges szándék is lesz?
Az én információim szerint a mérésre nagyon sok ‘energiát’ fektetnek- ők is-a jövőben is, és most csak kirakat politizálás folyik, ezért nagyon nem a végleges jogalkotást tekintik most prioritásnak —így nyáron.

Szerkesztette: ozibozi
6 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 747
A IA /szamár😊/szerint A mai napig A 2026. április 12-i országgyűlési választás óta eltelt alig több mint két hónapban a május 9-én megalakult új parlament eddig összesen 12törvényt és törvénymódosítást fogadott el véglegesen,
Melyik a leggázabb?? A 12-ből?
Hol kellett volna a segítség a 10-12-ből?
ozibozi
Szerintem a mai Alaptörvény, amiben elfelejtettek rendelkezni arról, hogy mi történik, akkor ha 8 év után megszűnik miniszterelnök megbízatása.

De a devizahiteles eljárásokat felfüggesztő törvény se sikerült jól, mert nem csak a devizahiteles eljárásokat függeszti fel, ugyanis nem sikerült jól megírni a törvény hatályát (a végrehajtásokra vonatkozó rész értelmetlen ráadásul).

Szerkesztette: Jughead
6 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 481
Ezt így el tudom képzelni, viszont azt nehezen, hogy ez nálunk is működne. Mint írtam, igazából egyikük se öreg. Sőt ketten fiatalabbak, mint én.

de amikor random elkezdi a mammer, vagy csak úgy felhív/rámír, hogy épp elmondja az aktuális faszságait, sőt megvádol, hogy te tehetsz mindenről (nem mintha történt volna valami) azt nehéz tolerálni.
dugo93
A fiataloktól meg kell kérdezni, hogy nincs jobb dolguk mint rettegni?
Mammertől meg megkérdezni, hogy nem akar-e inkább süteményt sütni vagy barátnőkkel elmenni kirándulni ahelyett, hogy a bolond szomszédasszonyt hallgatja.

Mondd meg neki, hogy azt hallottad, tényleg kettyós 😀
6 napja
ozibozi New York Giants 21 718
A IA /szamár😊/szerint A mai napig A 2026. április 12-i országgyűlési választás óta eltelt alig több mint két hónapban a május 9-én megalakult új parlament eddig összesen 12törvényt és törvénymódosítást fogadott el véglegesen,
Melyik a leggázabb?? A 12-ből?
Hol kellett volna a segítség a 10-12-ből?

Szerkesztette: ozibozi
6 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 747
Azért pár jogalkotásban jártas jogászt felkérhetne még a Tisza vagy esetleg kérhetne segítséget a hozzáértő szervektől/személyektől, mert silány egyelőre a jogalkotási munka.
6 napja
ozibozi New York Giants 21 718
Ütni a hazug mocskokat melegében még amíg lehet, mert már most is áldozatocskának
Állítják be magukat. Amikor abba fogja hagyni a sarabolásukat, ezek azonnal vissza fognak harapni.
Nem baj ha ez nem most lesz.

Szerkesztette: ozibozi