Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

4 napja
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
Elorebb lett volna az orszag, ha fogom, kiverem a balhet M4-eskent az M1 miatt, amihez kozvetlenul egyaltalan semmi kozom sincs, es eletemben meg csak nem is beszeltem onnan senkivel, de en megis erre mutogatva felmondok, aztan meg allast nem talalok sehol sem a szakmaban?
Stez
Igen. Ha mindenki megcsinálta volna, akkor előrébb. De ilyen persze a valóságban nincs.

És nem, nem olyan, mintha az összes németet vádolnánk. Hanem olyan, mintha az összes olyan németet vádolnánk, aki ott dolgozott a táborban. És azokat bizony joggal vádoljuk. De ennek is csak valami utópisztikus világban van jelentősége.
4 napja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Ha nem is vesszük figyelembe a konkrét tevékenységet amit végeztek az adott mediumnál, azt persze egyik sem tudta, hogy nem piaci alapon működnek, hanem állami csöcsön lógnak...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
4 napja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Személy szerint nem fújok az NS-nél dolgozókra, mint a PS bármelyik alkalmazottjára. Nyilván normális ember tud különbséget tenni egy politikai újság és egy sport újság között.
Szerintem megbeszéltük, hogy Kiss József vágót nem akarják kivágni az mtv-től, ő csak megvágta az anyagot, mégha nem is értett egyet vele. DE a PS-nél azért nem ilyenek dolgoztak!
NB2
Oke, de az mas. Egy politikai ujsag hulljon, de az origo az noha az emberekben egybol politikai hulladekkent ugrik be, mert a legdurvabb propagandak mentek rajta, de attol meg nem politikai portal, es soha nem is volt az. Es en pont erre gondolok, hogy az origonal is 80-90 szazalekban nem a politikai kontentekhez barmit is hozzaado, segedkezo embereket basztak ki, hanem peldaul a bulvar rovat jo reszet, akik arrol irtak, hogy Palvin Barbinak most epp 97 centis mellbosege van, meg hogy Szabo Zsofi pentek este kivetelesen negy faszt engedett magaba, mert az uj milliardos ferje itt szabta meg a hatart az eddigi het helyett.

Tehat olyanok repulnek fokent, akiket te amugy „nem is nagyon vettel eszre”, es amivel neked bajod van, a politikai oldallal, a propaganda szarokkal meg a hireket atiro foszerkesztokkel, na ok pont hogy meg ott maradnak magas szazalekban, mert nem ok viszik el az elmult honapok balhejat, hanem a „kicsik”, akik eletukben nem irtak politikat. Es pont ezert ugye logikusan kb. abban a reszben, ami a legtobbeket zavarja, abban meg nagyjabol ugyanaz lesz az origon, mint eddig is, igy beloled is pont ugyanazt fogja kivaltani.

Valojaban amire te gondolsz, es amugy tok helyesen, az az, hogy kompletten a teljes origo vezetest, a foszerkesztot es a full politikai rovatot kellene eltavolitani, mert akkor valtozna valami. Az, hogy most a Geza kibaszasa miatt nem fogod megtudni, hogy akkor most a Zsofi hany pelot is nyelt epp be, mert az ilyen remek informaciokra mar kevesebb ember lesz, az valtoztatni nem fog az origo azon oldalan, amire ki van akadva a fel orszag.
Stez
mondjuk ezzel meg belemegyunk abba a vitaba, hogy vajon mennyi a hozzaadott erteke az ilyen ujsagirasnak ...
csebi
Nem sok nyilvan, de ezert is repulnek ok. Meg most ez egy kozeleti ujsagnal/portalnal ilyen, hogy kellenek ezek, sot, sok helyen kotelezoek, mert a kattintasokat ezek hozzak. Meglepodnel, de a csocsokre nagyon sokszor annyian kattintanak ra, mint nagyjabol minden masra, es ugye a kattintas meg a latogatottsag a lenyeg.

Csak ok akarmennyire is irnak jelentektelennek tuno anyagokat (en is nagyon bulvar, meg csocskontent ellenes vagyok, ugyhogy megertem, amikor sokan huzzak a szajukat ezekre), ettol meg nem „szar emberek”, meg nem erdemlik meg azert, mert az origonal voltak vagy vannak. Mi semmivel nem leszunk kevesebbek a jovoben, hogy kevesebb csocs szurja ki a szemunket, ha felmegyunk az origora, de ugye elorebb sem leszunk magaval az „origo-problemaval”, mert ezeket a bulvar meg hasonlo, kevesbe fontos temakkal foglalkozo szerkesztoket bedobva a busz ala a portal pont azt oldja meg, hogy cserebe a retek emberek, meg a retek politika rovat meg megmaradjon. Es ugye ez bassza ki a biztositekot.

4 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 889 — Lucas Scott
Személy szerint nem fújok az NS-nél dolgozókra, mint a PS bármelyik alkalmazottjára. Nyilván normális ember tud különbséget tenni egy politikai újság és egy sport újság között.
Szerintem megbeszéltük, hogy Kiss József vágót nem akarják kivágni az mtv-től, ő csak megvágta az anyagot, mégha nem is értett egyet vele. DE a PS-nél azért nem ilyenek dolgoztak!
NB2
Oke, de az mas. Egy politikai ujsag hulljon, de az origo az noha az emberekben egybol politikai hulladekkent ugrik be, mert a legdurvabb propagandak mentek rajta, de attol meg nem politikai portal, es soha nem is volt az. Es en pont erre gondolok, hogy az origonal is 80-90 szazalekban nem a politikai kontentekhez barmit is hozzaado, segedkezo embereket basztak ki, hanem peldaul a bulvar rovat jo reszet, akik arrol irtak, hogy Palvin Barbinak most epp 97 centis mellbosege van, meg hogy Szabo Zsofi pentek este kivetelesen negy faszt engedett magaba, mert az uj milliardos ferje itt szabta meg a hatart az eddigi het helyett.

Tehat olyanok repulnek fokent, akiket te amugy „nem is nagyon vettel eszre”, es amivel neked bajod van, a politikai oldallal, a propaganda szarokkal meg a hireket atiro foszerkesztokkel, na ok pont hogy meg ott maradnak magas szazalekban, mert nem ok viszik el az elmult honapok balhejat, hanem a „kicsik”, akik eletukben nem irtak politikat. Es pont ezert ugye logikusan kb. abban a reszben, ami a legtobbeket zavarja, abban meg nagyjabol ugyanaz lesz az origon, mint eddig is, igy beloled is pont ugyanazt fogja kivaltani.

Valojaban amire te gondolsz, es amugy tok helyesen, az az, hogy kompletten a teljes origo vezetest, a foszerkesztot es a full politikai rovatot kellene eltavolitani, mert akkor valtozna valami. Az, hogy most a Geza kibaszasa miatt nem fogod megtudni, hogy akkor most a Zsofi hany pelot is nyelt epp be, mert az ilyen remek informaciokra mar kevesebb ember lesz, az valtoztatni nem fog az origo azon oldalan, amire ki van akadva a fel orszag.
Stez
mondjuk ezzel meg belemegyunk abba a vitaba, hogy vajon mennyi a hozzaadott erteke az ilyen ujsagirasnak ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
4 napja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Személy szerint nem fújok az NS-nél dolgozókra, mint a PS bármelyik alkalmazottjára. Nyilván normális ember tud különbséget tenni egy politikai újság és egy sport újság között.
Szerintem megbeszéltük, hogy Kiss József vágót nem akarják kivágni az mtv-től, ő csak megvágta az anyagot, mégha nem is értett egyet vele. DE a PS-nél azért nem ilyenek dolgoztak!
NB2
Oke, de az mas. Egy politikai ujsag hulljon, de az origo az noha az emberekben egybol politikai hulladekkent ugrik be, mert a legdurvabb propagandak mentek rajta, de attol meg nem politikai portal, es soha nem is volt az. Es en pont erre gondolok, hogy az origonal is 80-90 szazalekban nem a politikai kontentekhez barmit is hozzaado, segedkezo embereket basztak ki, hanem peldaul a bulvar rovat jo reszet, akik arrol irtak, hogy Palvin Barbinak most epp 97 centis mellbosege van, meg hogy Szabo Zsofi pentek este kivetelesen negy faszt engedett magaba, mert az uj milliardos ferje itt szabta meg a hatart az eddigi het helyett.

Tehat olyanok repulnek fokent, akiket te amugy „nem is nagyon vettel eszre”, es amivel neked bajod van, a politikai oldallal, a propaganda szarokkal meg a hireket atiro foszerkesztokkel, na ok pont hogy meg ott maradnak magas szazalekban, mert nem ok viszik el az elmult honapok balhejat, hanem a „kicsik”, akik eletukben nem irtak politikat. Es pont ezert ugye logikusan kb. abban a reszben, ami a legtobbeket zavarja, abban meg nagyjabol ugyanaz lesz az origon, mint eddig is, igy beloled is pont ugyanazt fogja kivaltani.

Valojaban amire te gondolsz, es amugy tok helyesen, az az, hogy kompletten a teljes origo vezetest, a foszerkesztot es a full politikai rovatot kellene eltavolitani, mert akkor valtozna valami. Az, hogy most a Geza kibaszasa miatt nem fogod megtudni, hogy akkor most a Zsofi hany pelot is nyelt epp be, mert az ilyen remek informaciokra mar kevesebb ember lesz, az valtoztatni nem fog az origo azon oldalan, amire ki van akadva a fel orszag.

4 napja
NB2 New England Patriots 29 007 — nabege2@yahoo.com
Személy szerint nem fújok az NS-nél dolgozókra, mint a PS bármelyik alkalmazottjára. Nyilván normális ember tud különbséget tenni egy politikai újság és egy sport újság között.
Szerintem megbeszéltük, hogy Kiss József vágót nem akarják kivágni az mtv-től, ő csak megvágta az anyagot, mégha nem is értett egyet vele. DE a PS-nél azért nem ilyenek dolgoztak!
4 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 889 — Lucas Scott
Olyan ez, mintha azt mondanad, hogy a holokauszt miatt irtsuk ki kivetel nelkul az osszes nemet embert. Vagy szeptember 11 miatt dogoljon meg az osszes iraki. Mert ott voltak. Vagy mert tudtak rola.
Stez
mondjuk ez picit melle. Irakiak epp nem voltak ott, sot a fo kitervelok kozott sem.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
4 napja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
 telex.hu/belfold/2026/06/16/elbocsatjak-a-pesti-sracok-osszes-munkavallalojat
Beki
Hála a jó istennek, remélem a megafon is következik hamarosan
kapitnono
 telex.hu/belfold/2026/06/16/mediaworks-irodahaz-csoportos-kirugasok-origo

"Szerinte az Origónál mindenki a maximumot tette a munkába a kampányidőszakban és azon kívül is, ezért úgy gondolja, biztosan nem a munkaminőséggel volt bajuk a vezetőknek."

MUHAHAHA

„A 200 kirúgott emberből 198-nak köze nem volt semmilyen propagandához. Azokat a cikkeket nem ők írták”

Ühüm, oké.
A koncentrációs táborok őreinek se volt köze a tömeggyilkosságokhoz, hisz nem ők hajtották végre.
Épp csak ott voltak.
Lúdas Solymi
Pedig tok nyugodtan elhiheted, hogy a ketszazbol eleg magas szazalek kb bulvarral meg hasonlo szarsagokkal foglalkozott, alig talalkozott politikaval a sajat tollabol, es nem ahhoz az egy-ket rovathoz nyulnak eloszor, amik a propagandat gyartjak. Es igen, egy kicsit sem fair modon vannak elbiralva ezek a kirugasok, hogy ki repuljon es ki nem.
Stez
Azokra az emberekre gondolsz, akik egyetlen egyszer sem alltak ki a kollegaik egzisztencialis ellehetetlenitese ellen, ugye? Akik tovabbra is irtak egy lapba, amelyik nyilvanvaloan es tagadhatatlanul allamparti celoknak rendelte ala letezeset, titkosszolgalati eszkozokkel keszitett lejaratoanyagoknak megjelenest vagy legitimaciot biztositva, ugye? Tudom, csaladjuk van. Valamibol elni kell. Csakhogy a kicsinalt exkollegaiknak vagy a kollegaik altal halalba szekalt embereknek is volt csaladja es kellett valamibol elnie. Volt valasztasa mindenkinek, ezt valasztottak, nem lesz szar ember az, aki minimalis sajnalatot sem erez a tettek es dontesek kovetkezmenyeivel most szembesulok irant.
dankodavid
1, Honnan tudod, hogy ki allt ki es ki nem allt ki?
2, „Nyilvanvaloan es tagadhatatlanul allamparti celoknak rendelte ala letezeset, titkosszolgalati eszkozokkel keszitett lejaratoanyagoknak megjelenest vagy legitimaciot biztositva” – miert tette volna? X szaros recepteket irt az origora, y bulvar szarokkal foglalkozott, Z csocskontenteket, de egyik sem ment semmifele politikai hir kozelebe. Tehat nem volt a gepezet reszese.

Ez olyan, mintha szerinted az egesz NSO-t be kene rombolni SzGy maniakus amokfutasa miatt, mikozben te, aki nem dolgozol ott vagy ismersz onnan valakit, valoszinuleg nem tudod, mekkora balhek vannak ott napi-heti szinten, es a SPORTUJSAGIROK folyamatosan tagadjak meg a politikai tartalmu anyagok publikalasat a foszerkesztoi keres ellenere, pontosan ezert szuletik ennyi cikk „munkatarsunk” szerzo alatt, mert nem hajlando kiadni senki sem, igy maga az illetekes csinalja meg. Neked fogalmad sincs, hogy egynehany ember ott milyen abuzus alatt van (igen, szo szerint), mit el at stressz es kulonfele nyomas alatt, es ez nem csak ott van, hanem szamos szerkesztosegben.

Mondjon fel, menjen el mashova? Igen, alapesetben ez igy van, csak tudod, aki imadja a sportot es ebben a szakmaban akar maradni, mert EZ AZ ELETE, annak egeszen mostanaig nem lett volna ilyenekre lehetosege, mert az egesz szakma az orszagban egyazon kor iranyitasa alatt volt, tehat ha valahonnan elmesz, akkor nagyjabol elbucsuszhattal volna a lehetosegtol, hogy egy masik helyen elhelyezkedsz.

Mar bocs, de peldaul basszanak ki engem az M4 Sporttol, amikor alapbol x eve ugy irtam ala, hogy egyaltalan nem nyulik semmifele politikai temahoz, csak sporttal foglalkozom sportujsagirokent, es amugy az elmult ot ev alatt is csak es kizarolag azzal foglalkoztam? Kocsog vagyok, mert az M1-ben bezzeg egy hazugsaggyar van? Elorebb lett volna az orszag, ha fogom, kiverem a balhet M4-eskent az M1 miatt, amihez kozvetlenul egyaltalan semmi kozom sincs, es eletemben meg csak nem is beszeltem onnan senkivel, de en megis erre mutogatva felmondok, aztan meg allast nem talalok sehol sem a szakmaban? Nem hiszem. Az en dolgom a sport, azzal foglalkozom, az en gondolkodasom az, hogy en nem megyek politika kozelebe, ezt meg is mondtam a fonoknek, tartottam magam hozza, ezzel en a sajat elveimet nem adtam fel, nem leptem at a sajat magam altal megjelolt hatarvonalat.

Tipikusan ezek azok a hozzaszolasok, hogy baromi konnyu mutogatni az ismeretlenekre, hogy „mondjanak fel, hogy igy jartak, hogy megerdemlik”, de valojaban a legkisebb fogalmad sincs valoszinuleg arrol, hogy mondjuk a tizbol het-nyolc ember ezeken a helyeken milyen helyzetben volt es van. Es ha te lennel ugyanabban a helyzetben (vagy jobaratod, csaladtagod, ismerosod, akit tisztelsz es akirol tudod, hogy ertekes munkat vegez), valoszinuleg ketszer is atgondolnad ezt a temat. Hogy a masik ketto-harom megerdemli-e? Hat hogy a faszba ne erdemelne, hulljon is a fergese, tamogatom! De a fergese az lehetoleg legyen a fergese, es ne az, aki magahoz a politikahoz kotve egyaltalan nem publikalt, nem dolgozott a hatterben. Sajnalom az origot? Hat persze, hogy nem, bennem is pont ugyanaz az elsodleges erzes van, ha barki megemliti azt a portalt, es az nem az, hogy fuh mennyire szinvonalas. Ettol fuggetlenul az repuljon, aki kocsog modon a hatterbol atirogatott meg teljesen fuggetlen sportcikkeket is politikai celra (igen, ilyen peldabol annyi, mint egen a csillag), be pedig az, aki abszolut sportalapon megirta, hogy Szoboszlai goljaval legyoztuk Argentinat.

Olyan ez, mintha azt mondanad, hogy a holokauszt miatt irtsuk ki kivetel nelkul az osszes nemet embert. Vagy szeptember 11 miatt dogoljon meg az osszes iraki vagy arab. Mert ott voltak. Vagy mert tudtak rola. Mert ha ott voltak, akkor szerinted amugy kozuk is volt hozza. Szoval igen, akinek koze volt hozza, az hulljon. De akinek kozvetlenul nem, az ne feltetlenul hulljon. Foleg ne, ha nem egy bizalmi poziciorol van szo, nem foszerkesztot cserelsz, nagy felelosseggel, hanem a napi bulvarszarok gyartojat, akinek a munkaja nem olyan erteket kepvisel, es aki nem kulcspozicioban lesz melletted.

Szerkesztette: Stez

4 napja
dankodavid San Francisco 49ers 2 632
 telex.hu/belfold/2026/06/16/elbocsatjak-a-pesti-sracok-osszes-munkavallalojat
Beki
Hála a jó istennek, remélem a megafon is következik hamarosan
kapitnono
 telex.hu/belfold/2026/06/16/mediaworks-irodahaz-csoportos-kirugasok-origo

"Szerinte az Origónál mindenki a maximumot tette a munkába a kampányidőszakban és azon kívül is, ezért úgy gondolja, biztosan nem a munkaminőséggel volt bajuk a vezetőknek."

MUHAHAHA

„A 200 kirúgott emberből 198-nak köze nem volt semmilyen propagandához. Azokat a cikkeket nem ők írták”

Ühüm, oké.
A koncentrációs táborok őreinek se volt köze a tömeggyilkosságokhoz, hisz nem ők hajtották végre.
Épp csak ott voltak.
Lúdas Solymi
Pedig tok nyugodtan elhiheted, hogy a ketszazbol eleg magas szazalek kb bulvarral meg hasonlo szarsagokkal foglalkozott, alig talalkozott politikaval a sajat tollabol, es nem ahhoz az egy-ket rovathoz nyulnak eloszor, amik a propagandat gyartjak. Es igen, egy kicsit sem fair modon vannak elbiralva ezek a kirugasok, hogy ki repuljon es ki nem.
Stez
Azokra az emberekre gondolsz, akik egyetlen egyszer sem alltak ki a kollegaik egzisztencialis ellehetetlenitese ellen, ugye? Akik tovabbra is irtak egy lapba, amelyik nyilvanvaloan es tagadhatatlanul allamparti celoknak rendelte ala letezeset, titkosszolgalati eszkozokkel keszitett lejaratoanyagoknak megjelenest vagy legitimaciot biztositva, ugye? Tudom, csaladjuk van. Valamibol elni kell. Csakhogy a kicsinalt exkollegaiknak vagy a kollegaik altal halalba szekalt embereknek is volt csaladja es kellett valamibol elnie. Volt valasztasa mindenkinek, ezt valasztottak, nem lesz szar ember az, aki minimalis sajnalatot sem erez a tettek es dontesek kovetkezmenyeivel most szembesulok irant.
dankodavid
Ezt a vitát sok esetben lefolytattátok már, akár a Majka TV2 kapcsolatánál is.
Választása mindig van az embernek, de amíg nem aktív kiszolgálója a rendszernek, addig a meghurcoltatás indokolatlan. Nyilván azt a kockázatott minden ott dolgozó vállalta, hogyha kormányváltás lesz, akkor az ő állásuk is meg fog szűnni.
ervinator
Nalam jobban aztan senki nem utal papagajt jatszani, de ha ujra meg ujra elokerul ez az infernalis legitimacios erveles, kenytelen vagyok. Pontosan errol beszel mindenki, tudtak, hol dolgoznak, tudtak, MIERT dolgoznak es ugy voltak vele, ugysem lesz valtas, foleg nem ketharmados, mi baj lehet. Valojaban ilyen patoszos “csak a munkajat akarta vegezni” helyett sokkal egyszerubb a magyarazat: azt gondoltak, meg tizenevig ner lesz es akkor inkabb megalkudnak azon az aron is, hogy szemet hunynak a sajat kollegaik kicsinalasa, valamint az ujsagiroi etika fejfajanak modszeres lehugyozasa felett. Tettek mindezt ugy, hogy irni, kontentet gyartani sosem volt liberalizaltabb, millio es egy lehetoseg lett volna megprobalni mashol, maskepp, ha valoban fontos lett volna, amire most igenyt tartanak.

Pulvis et umbra sumus.
4 napja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 085
 telex.hu/belfold/2026/06/16/elbocsatjak-a-pesti-sracok-osszes-munkavallalojat
Beki
Hála a jó istennek, remélem a megafon is következik hamarosan
kapitnono
 telex.hu/belfold/2026/06/16/mediaworks-irodahaz-csoportos-kirugasok-origo

"Szerinte az Origónál mindenki a maximumot tette a munkába a kampányidőszakban és azon kívül is, ezért úgy gondolja, biztosan nem a munkaminőséggel volt bajuk a vezetőknek."

MUHAHAHA

„A 200 kirúgott emberből 198-nak köze nem volt semmilyen propagandához. Azokat a cikkeket nem ők írták”

Ühüm, oké.
A koncentrációs táborok őreinek se volt köze a tömeggyilkosságokhoz, hisz nem ők hajtották végre.
Épp csak ott voltak.
Lúdas Solymi
Pedig tok nyugodtan elhiheted, hogy a ketszazbol eleg magas szazalek kb bulvarral meg hasonlo szarsagokkal foglalkozott, alig talalkozott politikaval a sajat tollabol, es nem ahhoz az egy-ket rovathoz nyulnak eloszor, amik a propagandat gyartjak. Es igen, egy kicsit sem fair modon vannak elbiralva ezek a kirugasok, hogy ki repuljon es ki nem.
Stez
Azokra az emberekre gondolsz, akik egyetlen egyszer sem alltak ki a kollegaik egzisztencialis ellehetetlenitese ellen, ugye? Akik tovabbra is irtak egy lapba, amelyik nyilvanvaloan es tagadhatatlanul allamparti celoknak rendelte ala letezeset, titkosszolgalati eszkozokkel keszitett lejaratoanyagoknak megjelenest vagy legitimaciot biztositva, ugye? Tudom, csaladjuk van. Valamibol elni kell. Csakhogy a kicsinalt exkollegaiknak vagy a kollegaik altal halalba szekalt embereknek is volt csaladja es kellett valamibol elnie. Volt valasztasa mindenkinek, ezt valasztottak, nem lesz szar ember az, aki minimalis sajnalatot sem erez a tettek es dontesek kovetkezmenyeivel most szembesulok irant.
dankodavid
Ezt a vitát sok esetben lefolytattátok már, akár a Majka TV2 kapcsolatánál is.
Választása mindig van az embernek, de amíg nem aktív kiszolgálója a rendszernek, addig a meghurcoltatás indokolatlan. Nyilván azt a kockázatott minden ott dolgozó vállalta, hogyha kormányváltás lesz, akkor az ő állásuk is meg fog szűnni.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
4 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 481
 telex.hu/belfold/2026/06/16/elbocsatjak-a-pesti-sracok-osszes-munkavallalojat
Beki
Hála a jó istennek, remélem a megafon is következik hamarosan
kapitnono
 telex.hu/belfold/2026/06/16/mediaworks-irodahaz-csoportos-kirugasok-origo

"Szerinte az Origónál mindenki a maximumot tette a munkába a kampányidőszakban és azon kívül is, ezért úgy gondolja, biztosan nem a munkaminőséggel volt bajuk a vezetőknek."

MUHAHAHA

„A 200 kirúgott emberből 198-nak köze nem volt semmilyen propagandához. Azokat a cikkeket nem ők írták”

Ühüm, oké.
A koncentrációs táborok őreinek se volt köze a tömeggyilkosságokhoz, hisz nem ők hajtották végre.
Épp csak ott voltak.
Lúdas Solymi
Pedig tok nyugodtan elhiheted, hogy a ketszazbol eleg magas szazalek kb bulvarral meg hasonlo szarsagokkal foglalkozott, alig talalkozott politikaval a sajat tollabol, es nem ahhoz az egy-ket rovathoz nyulnak eloszor, amik a propagandat gyartjak. Es igen, egy kicsit sem fair modon vannak elbiralva ezek a kirugasok, hogy ki repuljon es ki nem.
Stez
Azokra az emberekre gondolsz, akik egyetlen egyszer sem alltak ki a kollegaik egzisztencialis ellehetetlenitese ellen, ugye? Akik tovabbra is irtak egy lapba, amelyik nyilvanvaloan es tagadhatatlanul allamparti celoknak rendelte ala letezeset, titkosszolgalati eszkozokkel keszitett lejaratoanyagoknak megjelenest vagy legitimaciot biztositva, ugye? Tudom, csaladjuk van. Valamibol elni kell. Csakhogy a kicsinalt exkollegaiknak vagy a kollegaik altal halalba szekalt embereknek is volt csaladja es kellett valamibol elnie. Volt valasztasa mindenkinek, ezt valasztottak, nem lesz szar ember az, aki minimalis sajnalatot sem erez a tettek es dontesek kovetkezmenyeivel most szembesulok irant.
dankodavid
Remélem többen megnyílnak majd névetelenül Panyinak vagy valamelyik médiának és elmondják, hogy mi vezette őket erre a döntésre vagy hogy mit éreztek, mit láttak, hogyan tudtak napi szinten ezzel elszmáloni a saját lelkiismeretük felé.

Bár úgyis tudom a választ, könnyen, hisz csak a pénz számít.

"Más is ezt tette volna a helyemben."
4 napja
dankodavid San Francisco 49ers 2 632
 telex.hu/belfold/2026/06/16/elbocsatjak-a-pesti-sracok-osszes-munkavallalojat
Beki
Hála a jó istennek, remélem a megafon is következik hamarosan
kapitnono
 telex.hu/belfold/2026/06/16/mediaworks-irodahaz-csoportos-kirugasok-origo

"Szerinte az Origónál mindenki a maximumot tette a munkába a kampányidőszakban és azon kívül is, ezért úgy gondolja, biztosan nem a munkaminőséggel volt bajuk a vezetőknek."

MUHAHAHA

„A 200 kirúgott emberből 198-nak köze nem volt semmilyen propagandához. Azokat a cikkeket nem ők írták”

Ühüm, oké.
A koncentrációs táborok őreinek se volt köze a tömeggyilkosságokhoz, hisz nem ők hajtották végre.
Épp csak ott voltak.
Lúdas Solymi
Pedig tok nyugodtan elhiheted, hogy a ketszazbol eleg magas szazalek kb bulvarral meg hasonlo szarsagokkal foglalkozott, alig talalkozott politikaval a sajat tollabol, es nem ahhoz az egy-ket rovathoz nyulnak eloszor, amik a propagandat gyartjak. Es igen, egy kicsit sem fair modon vannak elbiralva ezek a kirugasok, hogy ki repuljon es ki nem.
Stez
Azokra az emberekre gondolsz, akik egyetlen egyszer sem alltak ki a kollegaik egzisztencialis ellehetetlenitese ellen, ugye? Akik tovabbra is irtak egy lapba, amelyik nyilvanvaloan es tagadhatatlanul allamparti celoknak rendelte ala letezeset, titkosszolgalati eszkozokkel keszitett lejaratoanyagoknak megjelenest vagy legitimaciot biztositva, ugye? Tudom, csaladjuk van. Valamibol elni kell. Csakhogy a kicsinalt exkollegaiknak vagy a kollegaik altal halalba szekalt embereknek is volt csaladja es kellett valamibol elnie. Volt valasztasa mindenkinek, ezt valasztottak, nem lesz szar ember az, aki minimalis sajnalatot sem erez a tettek es dontesek kovetkezmenyeivel most szembesulok irant.

Pulvis et umbra sumus.
4 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 889 — Lucas Scott
szatyor fing egyelőre csak az állami tisztviselők fizucsökkentését írta alá, a miniszterelnök ciklus korlátozását nem.
Beki
Kissé túlgondoljátok. A fizetéscsökkentéses törvény múlt héten lett elfogadva és tegnap írta alá, pedig semmi oka nem volt húzni az időt. Egyszerűen csak ez a szar bürokratikus rendszer így működik (legalábbis jelenleg).
Jughead
jaja idobe telik mig Marika iktatja az anyagot.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
4 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 816
Ezt áthozom ide

Nem lehet alulbecsülni, hogy 16 év alatt milyen károkat okoztak az élet minden területén, és rád is rohadtul haragszom, mert alamizsnával a te szavazatodat is nem egyszer megvették.
r.baggio
OFF

Bátyám és felesége, akik alapvetően tanult és életrevaló 40 év körüli emberek, még mindig sokkban és tagadásban élnek. Nekünk most rossz lesz, jönnek a migránsok, jönnek Brüsszelből a gyerekeiket átoperálni, mindenkinek adott volt eddig is a lehetőség hogy jól keressen, viszont most majd jól elszállnak az üzemanyagárak, elveszik a mindenféle családtámogatásokat.

Itt tartanak. Én rájuk haragszom nagyon emiatt.

ON
Mikey
Már akartam is írni erről, hogy amúgy szépen visszacsökkentek az üzemanyag árak, már olyan 635 körül van átlagban a 95-ös, de pl. itt tőlünk pár száz méterre a MP kúton (khm, véletlen lenne?) 590 most, tehát olcsóbban adják, mint a védett ár 😀
warr_b
Nagyon hamar ki lesz vezetve a hatósági ár, végre.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 napja
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ezt áthozom ide

Nem lehet alulbecsülni, hogy 16 év alatt milyen károkat okoztak az élet minden területén, és rád is rohadtul haragszom, mert alamizsnával a te szavazatodat is nem egyszer megvették.
r.baggio
OFF

Bátyám és felesége, akik alapvetően tanult és életrevaló 40 év körüli emberek, még mindig sokkban és tagadásban élnek. Nekünk most rossz lesz, jönnek a migránsok, jönnek Brüsszelből a gyerekeiket átoperálni, mindenkinek adott volt eddig is a lehetőség hogy jól keressen, viszont most majd jól elszállnak az üzemanyagárak, elveszik a mindenféle családtámogatásokat.

Itt tartanak. Én rájuk haragszom nagyon emiatt.

ON
Mikey
Már akartam is írni erről, hogy amúgy szépen visszacsökkentek az üzemanyag árak, már olyan 635 körül van átlagban a 95-ös, de pl. itt tőlünk pár száz méterre a MP kúton (khm, véletlen lenne?) 590 most, tehát olcsóbban adják, mint a védett ár 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 747
szatyor fing egyelőre csak az állami tisztviselők fizucsökkentését írta alá, a miniszterelnök ciklus korlátozását nem.
Beki
Kissé túlgondoljátok. A fizetéscsökkentéses törvény múlt héten lett elfogadva és tegnap írta alá, pedig semmi oka nem volt húzni az időt. Egyszerűen csak ez a szar bürokratikus rendszer így működik (legalábbis jelenleg).
4 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 138 — Cowboys fan
szatyor fing egyelőre csak az állami tisztviselők fizucsökkentését írta alá, a miniszterelnök ciklus korlátozását nem.
Beki
nem tudja az AB elé küldeni, politikai vétónak nincs értelme.

Húzza az időt.
resistance is futile
Négy évig csak nem tudja
4 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
Pankotainal láttam hogy a híres bré szakértő hatalmas 360 fokos fordulattal levedlette a párt hűséget és "független politológusként" szórja az igét MP fejére 🤣 imádom, hogy még mindig azt hiszik hogy nyeregben vannak és bárki érdekel az amit mondanak 🤣
4 napja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 815
szatyor fing egyelőre csak az állami tisztviselők fizucsökkentését írta alá, a miniszterelnök ciklus korlátozását nem.
Beki
nem tudja az AB elé küldeni, politikai vétónak nincs értelme.

Húzza az időt.
4 napja
Beki New York Jets 2 876
szatyor fing egyelőre csak az állami tisztviselők fizucsökkentését írta alá, a miniszterelnök ciklus korlátozását nem.
4 napja
Cowboykarcsi90 3 580 — …not me…Im in my prime!
Körtét almával. Annyira a saját és Trump bűvöletébe került, hogy tényleg nincs realités érzéke. És még a patás ördögnek a nevét is kimondta! 😮

 hvg.hu/itthon/20260616_orban-viktor-valasztas-kommunikacio-obama-trump
KB23
Ezeket a dolgait nem tudom hova tenni. Szerintem kamuzik, vagy tényleg rázárult a saját burka, mert ilyent azért egy közepesen értelmes ember se nagyon mond. Egy üzenet nem attól egyszerű, mert három szavas, hanem attól, hogy a szavaknál nem jelent többet. A "yes, we can" mögött vaskos - pozitív! - gondolatvilág, mondanivaló volt. Trumpot nagyon nem bírom, de az "america first" mögött is.

A Fidesznek mi volt a mondása? Folytatjuk? A "biztos választás"? Melyik mögé lehetett pozitív üzenettartalmat társítani? Olyant, ami a magon kívül hat, hiszen ezeknek az üzeneteknek a célja a magon kívüliek behúzása. Ezek a magon kívül vagy semmit nem jelentenek, vagy ha igen, akkor vaskosan negatív jelentéstartalmat hordoznak. Egyszerűen nem hiszem el, hogy Orbán ezt ne értené. De akkor meg minek ír ilyeneket?
peterk2005 udvari bolond
Pedig engem az elmúlt két hónap pontosan erről győzött meg. Sokáig én is kerestem valamilyen háttér tartalmat az ember mögé, de az az igazság, ha csak egy minimális valóság szint be tudna türemkedni a buborékjába, akkor nem tolná úgyanúgy ugyanazt a full kreténséget, amivel április 12-én megsemmisítő vereséget szenvedett. És mára letornázva a pártja támogatottságát 20%-ék körülire…

Nincs mesterterv, nincs 5D sakk. A dagadt geci ennyi.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
5 napja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 938 — The only discipline that lasts, is self discipline
 media1.hu/2026/06/16/elbocsatasok-a-vilaggazdasagnal-es-a-pestisracoknal-utobbinal-mindenkitol-megvalt-a-mediaworks/

remélem a vén komcsi Stefka azért puhára esik
resistance is futile
Hat igen, a baloldali mediafoleny amitol annyira rettegtek es aminellen annyit kuzdottek, most elerte oket.

Nincsen tobbe szabad sajto!
Brusszel, Soros, Libsik es elembetequ leuralt mindent.

Feszbukkal az elen.
Lúdas Solymi
Biztos vannak sokan, akik ezt csak hisztikeltésből mondják, de rengetegen vannak baszki, akik EL IS HISZIK, hogy akkor is ők vannak ellenzékben, akkor is ellenük támad a világ, akkor is ők a szegény szerencsétlenek, amikor minden az ő kezükben van. Elég megnézni Trumpot. Biztos vagyok benne, hogy a faszi teljesen őszintén mondja, amikor mondja, hogy a fake news média túlsúlya óriási és őt azért basztatja bíróság, ügyészség, rendőrség, mindenki is. MIközben a twitter tulajdonos Elon Musk a házi kedvence volt amíg el bírták egymást viselni, Zuckenberg kb. minden Trump beszéden ott ül az első sorokban, stb.
Itthon is rengetegen vannak, akik hitték, hiszik, hogy a libernyákok akkor is média túlsúlyban voltak, amikor a NER még kormányon volt. A vén komcsi Stefka azt egyik a sokból. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
5 napja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 938 — The only discipline that lasts, is self discipline
Körtét almával. Annyira a saját és Trump bűvöletébe került, hogy tényleg nincs realités érzéke. És még a patás ördögnek a nevét is kimondta! 😮

 hvg.hu/itthon/20260616_orban-viktor-valasztas-kommunikacio-obama-trump
KB23
Ezeket a dolgait nem tudom hova tenni. Szerintem kamuzik, vagy tényleg rázárult a saját burka, mert ilyent azért egy közepesen értelmes ember se nagyon mond. Egy üzenet nem attól egyszerű, mert három szavas, hanem attól, hogy a szavaknál nem jelent többet. A "yes, we can" mögött vaskos - pozitív! - gondolatvilág, mondanivaló volt. Trumpot nagyon nem bírom, de az "america first" mögött is.

A Fidesznek mi volt a mondása? Folytatjuk? A "biztos választás"? Melyik mögé lehetett pozitív üzenettartalmat társítani? Olyant, ami a magon kívül hat, hiszen ezeknek az üzeneteknek a célja a magon kívüliek behúzása. Ezek a magon kívül vagy semmit nem jelentenek, vagy ha igen, akkor vaskosan negatív jelentéstartalmat hordoznak. Egyszerűen nem hiszem el, hogy Orbán ezt ne értené. De akkor meg minek ír ilyeneket?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
5 napja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
 telex.hu/belfold/2026/06/16/elbocsatjak-a-pesti-sracok-osszes-munkavallalojat
Beki
Hála a jó istennek, remélem a megafon is következik hamarosan
kapitnono
 telex.hu/belfold/2026/06/16/mediaworks-irodahaz-csoportos-kirugasok-origo

"Szerinte az Origónál mindenki a maximumot tette a munkába a kampányidőszakban és azon kívül is, ezért úgy gondolja, biztosan nem a munkaminőséggel volt bajuk a vezetőknek."

MUHAHAHA

„A 200 kirúgott emberből 198-nak köze nem volt semmilyen propagandához. Azokat a cikkeket nem ők írták”

Ühüm, oké.
A koncentrációs táborok őreinek se volt köze a tömeggyilkosságokhoz, hisz nem ők hajtották végre.
Épp csak ott voltak.
Lúdas Solymi
Pedig tok nyugodtan elhiheted, hogy a ketszazbol eleg magas szazalek kb bulvarral meg hasonlo szarsagokkal foglalkozott, alig talalkozott politikaval a sajat tollabol, es nem ahhoz az egy-ket rovathoz nyulnak eloszor, amik a propagandat gyartjak. Es igen, egy kicsit sem fair modon vannak elbiralva ezek a kirugasok, hogy ki repuljon es ki nem.
Stez
Kicsit kezdek aggódni, mert mindenhol túllövés van. Mondjuk nem Origosok miatt, de Miniszteriumokban is ez megy ami azért problémás is lehet.

Amúgy meg aki a legnagyobb propaganda gépezetnél dolgozik, mégha nem is azon ne csodálkozzon szerintrm.
Toca
Tulloves van, az biztos, es nyilvan sok esetben nem is a fergese hullik, de a miniszteriumokban szerintem sok a bizalmi pozicio, es ezekben nem hagynak regi embereket. Szerintem.

5 napja
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
 telex.hu/belfold/2026/06/16/elbocsatjak-a-pesti-sracok-osszes-munkavallalojat
Beki
Hála a jó istennek, remélem a megafon is következik hamarosan
kapitnono
 telex.hu/belfold/2026/06/16/mediaworks-irodahaz-csoportos-kirugasok-origo

"Szerinte az Origónál mindenki a maximumot tette a munkába a kampányidőszakban és azon kívül is, ezért úgy gondolja, biztosan nem a munkaminőséggel volt bajuk a vezetőknek."

MUHAHAHA

„A 200 kirúgott emberből 198-nak köze nem volt semmilyen propagandához. Azokat a cikkeket nem ők írták”

Ühüm, oké.
A koncentrációs táborok őreinek se volt köze a tömeggyilkosságokhoz, hisz nem ők hajtották végre.
Épp csak ott voltak.
Lúdas Solymi
Pedig tok nyugodtan elhiheted, hogy a ketszazbol eleg magas szazalek kb bulvarral meg hasonlo szarsagokkal foglalkozott, alig talalkozott politikaval a sajat tollabol, es nem ahhoz az egy-ket rovathoz nyulnak eloszor, amik a propagandat gyartjak. Es igen, egy kicsit sem fair modon vannak elbiralva ezek a kirugasok, hogy ki repuljon es ki nem.
Stez
Kicsit kezdek aggódni, mert mindenhol túllövés van. Mondjuk nem Origosok miatt, de Miniszteriumokban is ez megy ami azért problémás is lehet.

Amúgy meg aki a legnagyobb propaganda gépezetnél dolgozik, mégha nem is azon ne csodálkozzon szerintrm.