NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Lombardi szerint egyáltalán nem érdeklődünk iránta:
 twitter.com/VicLombardi/status/273581815665664000

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Babin minek? Wolfe helyére? Lökjük le a padra egy lutri miatt?

Kétlem, hogy valójában rámozdulnánk, nem hiszem, hogy most akarjuk megzavarni a D-t, amikor formában vannak...

Persze ha Doom sérülése komolyabb lett volna, akkor más lenne a helyzet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 243 — The Mathematician
nyílván benne van
inkább az zavarna hogy megbontani ezt az egységes D#-t, amibe már nálam Porter visszatérése is aggályos (pedig örültem mikor idekerült)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az, hogy a Phillyben motiválatlan valaki, az még nem sokat jelent. Nem egy játékos volt már aki odament és sz*r lett, majd eljött és ismét jó lett. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 243 — The Mathematician
Babin nálunk?

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ovhjfqzphiw3cyu73xur
Jason Babin: Five potential landing spots
Jason Babin was cut loose by the Philadelphia Eagles on Tuesday, but don't expect him to be out of work for long. Dan Hanzus takes a look at five teams who might want the pass rusher.

nem szivesen hoznék a védelembe egy motiválatlan arcot
viszont Dawk bevált ugyanúgy a phillyből

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ez aranyos. Jamaal Charles a meccs után autogrammot kért PM-től. 😀

Itt mondja el miért:  espn.go.com/video/clip?id=8684533&categoryid=2378529


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Szerintem Storm rokonságban áll Ball-al, csak nem tudja megemészteni, hogy Lance sikeresebb...más okot nem tudok felhozni eme gyűlöletre, mit iránta érez (vagy kizárta a Lance család az örökségből...)
😀
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 243 — The Mathematician
amúgy a PReken a 6. hely környékén vagyunk, ami a POra nézve szép
de nem érzem hogy top5be lennénk vagy közel hozzájuk (Ravensről se érzem ezt)
a Top10 áll, de ha kiesésre megy a móka a Giants,Packers tuti előttünk lesz, és a Bears-Steelers duó is veszélyesebb a kezdő QBval mint mi

megint esti meccs jön, ezúttal a Tampa ellen, most h kikaptak az Atlantától félő hogy túlságosan harapni fognak, remélem nem hibázunk otthon, az ébresztő pofonnak szánt meccsnek elég lenne a Chiefs az uccsó fordulóban 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
nincs ezzel gond 😀 tuti h van aki Ball-t szereti és ránk haragszik hogy szidjuk és ki akarnánk ebrudalni 😀Negritis
őt csak az anyja szereti 😛

de ő is csak labda nélkülBlack_Adder
szal az anyja szereti 'Lance'-t 😀Negritis
tiszta szerencse h nem "labda és lándzsa nélkül" 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 243 — The Mathematician
nincs ezzel gond 😀 tuti h van aki Ball-t szereti és ránk haragszik hogy szidjuk és ki akarnánk ebrudalni 😀Negritis
őt csak az anyja szereti 😛

de ő is csak labda nélkülBlack_Adder
szal az anyja szereti 'Lance'-t 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
nincs ezzel gond 😀 tuti h van aki Ball-t szereti és ránk haragszik hogy szidjuk és ki akarnánk ebrudalni 😀Negritis
őt csak az anyja szereti 😛

de ő is csak labda nélkül

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 243 — The Mathematician
nincs ezzel gond 😀 tuti h van aki Ball-t szereti és ránk haragszik hogy szidjuk és ki akarnánk ebrudalni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Személyes vélemény:

Plummer távozásakor valóban nem azt gondoltam, h crybaby egy crybaby, hanem, h mi a fasznak kellett 1/11-ben QB-t húzni, úgy h feltradeelünk érte, amikor Plummer élete szezonján van túl, és ha ránézek a történelem könyvekre, utána shannyvel soha többé nem jutottunk PO-ba, és crybabyvel egyetlen winning season-ünk se volt.

Lehet hozni statisztikákat ligaelit O-ról vagy ligautolsó D#ről, de attól nekem még egy másodpercig se hiányzik, nem hiányzott, akkor se amikor Ortonnal szenvedtünk, nem hiányzott akkor se, amikor Tebownak összesen 2 completelt passza volt, és nem hiányzik most se, de nem hiányzott akkor se amikor unott fejjel nézte az oldalvonal mellől ahogy kiesik a csapata a rájátszásból, vagy amikor saját csapattársaira mutogatott és okolta őket a vereségért, de akkor se amikor beköti csapattársa cipőjét. Rengeteg exBronco hiányzik időről-időre, ő közelében sincs ennek, sőt épp ellenkezőleg. Előbb választanám Maddoxot helyette.

És mivel ez érzelmi alapú, senki nem győz meg az ellenkezőjéről, ez az egyik olyan téma amiben nem tudom megőrizni a higgadtságomat. és nem is akarok ebbe a vitába belemenni, az én szememben nem érdemli meg, h sok szó essen róla (tudom implicite ugyan de én hoztam fel, felőlem akár vége is lehet persze még páron be fognak oltani emiatt, de legyen). Remélem Manning megdönti a single season rekordját passzolt yardok tekintetében.

Ha az itt töltött idejüket nézzük, Plummer sokkal többet ért el a csapattal, sokkal jobb volt vele a Broncos, sokkal szívesebben emlékszem azokra az időkre, sokkal több győzelemmel ajándékozott meg és sokkal kevesebb vereséggel, és ő maga is jobb volt mint crybaby attól h utóbbi egy évében 4500 yardot passzolt, a passer ratingje már rosszabb volt mellé, mint Plummeré és végül rá nosztalgiával emlékszem vissza, mint szép időkre, nem pedig megborzongok, h mekkora **** viselte egykor az orange&blue-t...

És akkor a távozása körülményeiről nem is beszéltem.

A közönség reakcióját meg szívesen megnézném, ha egyszer kimerne állni ellenünk a MileHighon...

elnézést a szurkolóitól, nem tudom megőrizni a higgadtságomat a témában.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Jó, azért Plummer távozásakor szerintem még te se gondoltad Culter-ről, hogy crybaby, vagy igen? 😛

Azért összehozott két egész jó szezont a Broncos-nál JMD előtt, messze nem olyan stábbal, mint amit most PM tudhat maga mellett, még Marshall-al együtt se...

Plummer egy jó QB volt, de Culter-ben messze több tehetség volt hosszú távra nézve, Shanny felfogásába is jobban passzolt, hosszú távra jelenthetett volna megoldást a Broncos-nál QB poszton...

A denveri közönség soha nem fogadta el teljesen Plummer-t, ahogy az a cikkben is le van írva. Culter-t elfogadták, meg mondjuk én is. A többi történelem, sokféle szempontból átrágva már azóta... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Pont emlegettem Plummert, itt egy cikk róla:
 www.nytimes.com/2012/11/26/sports/football/jake-plummer-rekindles-his-love-for-the-game-he-left.html?_r=0
///és neki nem egy futureHOF miatt kellett távoznia, hanem egy crybaby miatt, na őt aztán tudnám oldalakon át ekézni... brrr.... rossz emlék.

Jeremiah Johnsont azért kell kirúgni és újraigazolni, mert x ideje van a ligában. ezt annyira én se értem, 3 év után nem jöhet pS-be, de úgy néz ki ezen kívül is vannak korlátok. Mondjuk h kirógtuk és utána visszahozhattuk ha ez tényleg vmilyen szabály miatt van, akkor az átlagosan nagyon szánalmas...
Na midnegy, az :p smile azért nagyon kellett amikor kiratuk 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
- Üdv Storm, hallottuk nagy Broncos rajongó, igaz ez?
- Miazhogy!
- Mikor kezdődött a szerelem?
- Amikor édesanyám világra hozott. Kinyitottam a szemem és ott volt egy póni. Aztán az első szavam az ILOVETHISGAME volt.
- Ki a kedvenc játékosa a csapatból?
- Több is van, a legbesztebb: LANCE BALL.

😀 😀 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Hester elsősorban fullback.empty taxi
Ha lenne egy kis igazság a Földön, akkor innentől ő lenne a 3rd down back, Ball meg vagy az inactive listán szerepelne, vagy csak ST-ben, de félek kap még labdát a kezébe... 😛StormST
Minek a kezébe mikor ő maga is Labda? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Hester elsősorban fullback.empty taxi
Ha lenne egy kis igazság a Földön, akkor innentől ő lenne a 3rd down back, Ball meg vagy az inactive listán szerepelne, vagy csak ST-ben, de félek kap még labdát a kezébe... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Hester elsősorban fullback.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Jacob Hester -> roster (inkább Ball-ra lehet veszélyes, nem feature back, 20 fonttal nehezebb az összes futónknál)
Jeremiah Johnson -> PS (mi a fenéért raktuk ki? 😛)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elismerem a QB, Elway és mindenki más elvitathatatlan érdemeit, de engedtessék már meg, hogy ne szeressem őket 😀JC6
Szerintem az lenne ennek a topicnak a vége - de úgy általában az egész fórumnak - ha az érzelmi, vagy bármi egyéb szakmai ok miatti kétségeket ne lenne képes tolerálni a közösség.

Mindenesetre remélem, hogy eljön az idő amikor megszereted újra a meccsnézést. Nem Manning vagy Elway miatt, hanem magad miatt. Egy olyan ember aki, ahogy írod 2003-ban beleszeretett a csapatba és azóta is kitart, megérdemli, hogy újra minden vasárnap görcsben legyen a gyomra, és a meccs utáni felengedés után hétközben már azt várja, hogy újra görcsben lehessen. 😀

Vígasztalásul elmondom az én sztorimat: Képzeld el, ha a Broncosból nem egy 2-3 éve érkezett és megszeretett játékos távozna, hanem egy olyan ember aki franchise-t csinált a csapatból, aki másfél évtizede egyet jelent a csapattal. Majd nem elég, hogy ő távozik, vele együtt távozik még a fél csapat, majdnem mindenki, akit az ember szerethetett azért amit a pályára tettek az elmúlt években a csapatért. PM mellett elment Dallas Clark, elment Saturday, elment Addai, Bullit, Brackett, Garcon, és még vagy fél tucat játékos. És - bár ezt a részt nem bántam - elment a teljes FO is, GM-estül, edzői gárdástól, mindenestül. Komolyan mondom, amikor április-május környékén ránéztem a rosterre, a nevek 2/3-át nem is ismertem. Nem viccelek a Pats, a Ravens, és még 6-8 csapat rostere ismerősebb volt, mint a miénk. (Képzeld el, ha TT mellett elmegy Bay-Bay, McG, Bailey, és még fél tucat ilyen játékos. Na, az milyen Denver lenne....)

Megmondom őszintén, aggódtam is, hogy mi lesz így. Mert hiába jött Luck, hiába a sok fiatal tehetség, ez még nem jelent kötődést. Rodgers is egy csoda, de semennyire sem érdekel, azon kívül, hogy elismerem a tudását. Szóval, hogy fogok egy ismeretlen csapatnak így szurkolni? Ezt a Colts topicban is leírtam annak idején, mert tényleg tartottam tőle. De aztán eljött a szeptember, odaültem az első meccs elé. Zakóztunk egy nagyot, a csapat tényleg olyan volt, mint egy ismeretlen csapat, de azért láttam Reggie-t, láttam Vinatierit, láttam Mathist. És valahogy egy kicsit helyre kerültek a dolgok. Nem teljesen, de annyira igen, hogy leüljek a második meccs elé is. Majd a harmadik elé, és meccsről meccsre szép lassan újra a Coltsot kezdtem látni a pályán. Közben jött a Pagano sztori, a játékosok odaadó teljesítménye, a Packers elleni "csoda", és megjött az érzelmi kötődés is újra.

Szóval ne szomorkodj, az idő megoldja ezeket a dolgokat. PM csak egy játékos, nem több. A csapat zöme megvan, nem költözött el, a hazai meccsek továbbra is a Mile High-ban vannak, ráadásul visszajött a narancs mez is. 😊

Ha meg tényleg nem megy, akkor meg nincs értelme erőltetni a dolgot. A legfontosabb, hogy ha szereted a focit akkor élvezd is. Nem csak Denverben lehet élvezni. (De legalábbis nem kell a kizárólagosság.) Ha TT hiányzik, akkor a Jets sem az ördög leszármazottja, őket is meg lehet szeretni, bőven van annyi esemény arrafelé ami okot adhat rá. 😊 Sőt, megvan a szar játék, a facepalmos vereségek, de a hősies és váratlan feltámadások is, hogy változatos legyen az élet. 😊 És előbb utóbb TT ideje is eljön, abban azért elég biztos vagyok, látva mi folyik ott...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 243 — The Mathematician
@JC
jó volt az a szezon is, de nem szeretném mindig átélni 😀
olykor jó a másik oldalon lenni és vezetni végig, valamint nézni ezt a D#-t
nem azért nézek újra 1-2 meccset h nézzem PM tündöklését, hanem pl Miller és Wolfe-Woody kedvéért

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Nincs izgalom, nincs feltámadás, hirtelen fordítás, az utolsó másodpercekig izzadás, körömrágás. Semmi.JC6
Azért az SD elleni feltámadás nem mindennapi esemény

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Szeretted a csapatot Tebow előtt is, és a 4-12 alatt is. Azzal, h a tavalyit jobban szeretted nincs semmi baj, én csak arra céloztam, h annak a csapatnak több hibáját elnéztük mint ennek. Ez lehet összefüggésben a szeretet mértékével, csak akkor elveszik a következetesség, és érzelmi síkra terelődik egy esetleg kialakulóban lévő vita, ami meg tudjuk hova vezet, főleg h egyre népesebb az a tábor, ami kifejezetten az idei csapat miatt szerette meg magát a Broncost.
Black_Adder
Jóban - rosszban a vadlovakkal, ez természetes. Mondom, már 2003 (vagy 2004? 😀)-ben/ben a tv-ben szorítottam értük, szerelem volt első látásra 😛
Persze, a tavalyi csapat nem volt elit gárda, távolról sem, de annyira tetszett, hogy csúsztak - másztak és szinte mindig benne volt a fordulat a meccsben, nem csak a Tebow faktor miatt, hanem az acélos D# és a több meccsen is kiváló formát mutató ST miatt. Tisztában voltam a dolgokkal, láttam a hibákat, de annyira szerethető volt AZ a csapat, hogy simán legyintettem még egy 45-10-es zakó után is.

Nem akarok vitázni. De ezt a csapatot annyira nem szeretem. Ennyi az egész. Két meccset, ha láttam idén, míg tavaly vissza is néztem, majdnem az összeset. Ma már nem érdekel. Felkelek reggel, konstatálom az eredményt, aztán megyek a dolgomra. Már az összefoglalót sem nézem meg. Csak az a kérdés mennyivel nyer a Broncos. Nincs izgalom, nincs feltámadás, hirtelen fordítás, az utolsó másodpercekig izzadás, körömrágás. Semmi. A tavalyi szezonban meg egész héten az előző meccsről beszéltem, le se lehetett lőni 😀

Sajnálom, ami történt, sok mindennel nem értek egyet még mindig, ettől függetlenül nem fordulok el a csapattól. Tetszik a fiatalok beépítése és a többi, de annyira nem vonz, mint tavaly (ki is akartam menni meccsre, már a foglalás előtt voltak a dolgok, mikor jött a hír...).

Mindezektől elvonatkoztatva, örülök, hogy várhatóan simán PO-s lesz a csapat, remélem meg sem állnak az SB-ig. Nem akarok senkit sem ekézni, nem volt szándékom megbántani mást, de annak örülnék, ha mások is levennék a szemellenzőt. Elismerem a QB, Elway és mindenki más elvitathatatlan érdemeit, de engedtessék már meg, hogy ne szeressem őket 😀
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502


😀