NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Mondjuk szerintem ha Ulpin múlna akkor Cassel már réges-rég fejjel előre repült volna a Chiefsből 😉Black_Adder
Ezt nem kétlem, de pont az ő helyzete is mutatja, hogy mennyire nem általános, hogy kezdő QB-kat csak úgy kirúgdosnak az NFL-ben és ő még meccseket se nyert, nem úgy, mint Tebow... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Mondjuk szerintem ha Ulpin múlna akkor Cassel már réges-rég fejjel előre repült volna a Chiefsből 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Attól hogy a forrás nem megnevezett, még ellenőrzik. A szerkesztő tudja a pontos nevet, dátumot is. Csak az illető kérte a neve elhallgatását. Tehát akkor fordulhat elő hogy a cikkíró találta ki az egészet, ha a médium eleve bulvár kategória. Bár ott is vannak olyanok, ahol ilyet nem engednek meg maguknak. Van elég valós bulvár hír, amit természetesen kiszíneznek, megvágnak, de totál valótlan azért nem írnak le. Nincs szükség rá.

Valamint van valóságalapja, hogy így érezhet bárki. Azért Tebow mint irányító valóban olyan teljesítményt nyújtott, maiért másokat fejjel előre rúgnak ki. Nem fogja ettől minden szurkoló és csapattárs leszólni. De nem is fogja mind dicsérni.ulpianus
Fejjel előre rúgnák ki? Ahogy pl. Sanchez-el is történt idén? Meg Cassel-el X fordulón keresztül? Jah, várjunk, ők nem nyertek meccseket. Hogy is van ez? 😛

Megint jönne ebből egy már százszor ismételt vita, hogy milyen teljesítményt nyújtott vagy milyet nem, meg már Black_Adder is elemezte lejjebb...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Attól hogy a forrás nem megnevezett, még ellenőrzik. A szerkesztő tudja a pontos nevet, dátumot is. Csak az illető kérte a neve elhallgatását. Tehát akkor fordulhat elő hogy a cikkíró találta ki az egészet, ha a médium eleve bulvár kategória. Bár ott is vannak olyanok, ahol ilyet nem engednek meg maguknak. Van elég valós bulvár hír, amit természetesen kiszíneznek, megvágnak, de totál valótlan azért nem írnak le. Nincs szükség rá.

Valamint van valóságalapja, hogy így érezhet bárki. Azért Tebow mint irányító valóban olyan teljesítményt nyújtott, maiért másokat fejjel előre rúgnak ki. Nem fogja ettől minden szurkoló és csapattárs leszólni. De nem is fogja mind dicsérni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ki a fene tudja, hogy nem csak a riporter szeretné maga körül felrázni a posványt? Jah, persze, mert neki valakik valamikor ezt és azt mondták? Én is leírhatnám így, hogy XY Broncos játékos szerint jobb volt Tebow-val együtt játszani, mert jó srác, tüzelte a csapatot, stb. stb. stb..StormST
Amerika nem a mi kis hazai valóságunk, arrafelé azért nagyon vigyáznak az ilyesmire. Biztos lehetsz benne, hogy ha egy újságíró leírja, hogy "unnamed player" ezt vagy azt nyilatkozta, akkor azt nem az ujjából szopta, hanem tényleg beszélt játékosokkal.

Nekem egyszerűen az nem tetszik, ahogy Tebow-t manapság rugdossák. Ha játszana - akár jól akár rosszul -, akkor elfogadnám. Cassell-t és Szancsót is szarrá szivatja a sajtó, sőt, a legjobbakat is azonnal megtalálják, ha összehoznak pár rossz meccset. Ha Brees háromszor szarul játszik, szétszedi a média. Manning 2010-ben 3 meccsen egymás után dobott 10 INT-et, és a karrierje végéről cikkeztek.

Ez benne van a pakliban, de egy olyan játékost, aki - akár hisz benne valaki akár nem (én nem, ezt tudjátok, de ennek ellenére mondom) - tavaly a Denvert PO-ba segítette, idén pedig semmi lehetőséget nem kapott, undorító dolog ekézni. Mehessen fel a pályára, játhasson, és ha szar lesz, akkor ekézzék nyugodtan. De így szánalmas.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha Te így bonyolítod! 😀 Jó érv a módszered mellett. Nem igazán tetszik mégsem. Nem tudom jól megfogalmazni, csak úgy érzésből nem tetszik a "torzítás". (Ettől még pont lehet, hogy szükséges.)tomi-tomi
Az eredményesség így is megmarad tényezőnek, hiszen a power indexet a SoS és a saját győzelmi mutató szorzata adja. Ha a SoS-ben is benne maradt volna, akkor négyzetesen számítana, és nem akartam olyan rankingot, ami az erősebbet favorizálja. Azt olyant úgy hívják, hogy választási rendszer, ez meg power ranking. 😉 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Én minden olyan cikket, amiben "unnamed" játékosok nyilatkoznak valakiről valamit, undorítónak tartok...

Vagy a játékos(ok) undorítóak, mert úgy ekéz(nek) valakit, hogy nem merik hozzá a nevüket és arcukat adni, vagy a riporter az...

Ki a fene tudja, hogy nem csak a riporter szeretné maga körül felrázni a posványt? Jah, persze, mert neki valakik valamikor ezt és azt mondták? Én is leírhatnám így, hogy XY Broncos játékos szerint jobb volt Tebow-val együtt játszani, mert jó srác, tüzelte a csapatot, stb. stb. stb.. Persze ez is hülyeség lenne, de kb. külső szemlélőként ugyanannyi valóságalapja lenne...

De ez nem csak Tebow-ról szól, ugyanezt bármilyen olyan játékossal kapcsolatban le lehetne írni "unnamed" volt csapattársaitól, aki távozott ilyen-olyan indokkal egy csapattól, csak Tebow-val divatosabb és biztosabb, hogy olvassák majd az emberek, mintha pl. Babin-ról írta volna múlt héten valaki...

Tebow nem is játszott idén, ki a fene tudja, hogy mit tudna tenni a pályán, ha felkerülne? Vagy hogy hogyan állna vele a Broncos? Erre ilyenek vannak a cikkben, hogy " If Tebow was here, we'd still be squeaking out wins, or losing games we shouldn't be losing. The division would be coming down to the last game." Milyen alapon?

Megint sikerült felhúzni magam, fasza...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
És egy aktualitás: Manning legutóbb sikeresen lehagyta a nagy példaképét Unitast a karrier INT-ek számában. A rekord megvan, úgyhogy már nem kéne tovább hajszolni a hátralevő meccseken. 😊
peterk2005
Brees belehúzott, vigyázni kell erre a rekordra!tomi-tomi
sztem PMet Favre rekordja érdekli ilyen téren 😀Negritis
Az megdönthetetlen 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Sok meglepetést fogsz okozni magadnak, ha SoS oszlopban lévő hányadosok köszönő viszonyban sincsenek az ellenfelek győzelem-vereség mutatójával. 😀tomi-tomi
De bizony vannak. 😊 Egy jó csapat azzal, hogy mindenkit megver, "lerontja" az ellenfelei SOS-ét, míg egy gyenge csapat azért, mert mindtől kikap, automatikusan "feljavítja" azt. Ezért szerintem a simán a győzelem/vereség arányból számolt SOS nem igazán "reális". Ehelyett én úgy számoltam, hogy azokat a meccseket amiket az adott csapat ellen játszottak az ellenfelek, nem vettem figyelembe. (Mintha nem is játszottak volna egymással). Ez szerintem reálisabb képet ad az ellenfelek "valódi" SOS-éről.

(Például a Pats esetén 71/73 az ellenfelek összesített W/L mutatója. Ebből 0.493-es SOS jönne ki, de ebben erősen szerepet játszik, hogy a Pats 9-szer legyőzte őket és 3-szor kapott csak ki tőlük. Ezért levonva a Pats eredményeit, a W/L arány 68/64 lesz - ennyit játszottak a liga többi csapata ellen -, és ebből valóban a táblázatban látható 0,515 jön ki.)peterk2005
Ha Te így bonyolítod! 😀 Jó érv a módszered mellett. Nem igazán tetszik mégsem. Nem tudom jól megfogalmazni, csak úgy érzésből nem tetszik a "torzítás". (Ettől még pont lehet, hogy szükséges.)tomi-tomi
Nekem tetszik, h egyedi, sokkal több "munka" látszik benne, mint néhány szakértő hasraütésesnek tűnő rankingjában.
Hasonlít kicsit a Simple Rating Systemre.

Tökéletes rangsor úgy sincs, egynek jó. Amikor én ilyen fokú objektivitást csempészek egy első ránézésre szubjektív dologba, akkor nagyon büszke szoktam lenni magamra. 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Erre pedig nem tudok mást mondani, mint, hogy szomorú: Tim Tebow ripped by unnamed Denver Broncos player

Az egy dolog, hogy bennem azért korábban is megvolt az az érzés (nem akartam vele a feszt kelteni), hogy azért Tebow nem csak Elway szemében nem volt megoldás a jövőre, hanem valószínűleg a csapat tagjai közül is jópáran így láthatták. De az, hogy szerencsétlenbe állandóan belerugdalnak, ráadásul névtelenül, és most már a volt játékostársai is, az gusztustalan. Nem tudom kik lehettek azok a névtelen denveri játékosok, de nem értem, hogy már csak a szép múlt emlékére is mi a f***ért nem tudnak pár jó szót szólni róla. De ha az nem megy, akkor legalább hallgatni.

Utálom ezt az emberi mentalitást. Még akkor is, ha nyilván a média fújja fel. De akkor is. 😕peterk2005
Szegény Tebow. Láttam őt játszani az egyetemen, aztán 2010-ben beállt az utolsó 3 meccsre, és újra élveztem egy focimeccset, pedig már rég elfelejtettem az érzést.
...nade igazából majdnem 1 év padozás után, nem sok improvement látszott rajta.
...Majd kihagyott újabb félévet, és amit a Miami meccs első 55 percében mutatott, az egészen hihetetlen volt. Annál sokkal jobban passzolt az egyetemen, de az előző évben is. De lehet h már az oviban is.
...Aztán ahogy egyre többet játszott szép lassan belejött. A Steelers ellen egészen úgy nézett ki mint egy NFL QB. Jobban játszott, mint egy évvel korábban a Texans ellen, azt hiszem az volt karrierje legjobb meccse.

Azóta? Megint padra szorult közel 1 évre! Eddig karrierje során, amíg padon ült, csak vissza fejlődött. Erős érv azt mondani, h besztcsensz mögött nem sokat tanulhat az ember, de szancsó mögött még annyit se...

Ezek után milyen állapotban lehet most?
Úgy sejtem akkorát égne, mint tavaly a miami ellen, csak most nincs hasonlóan gyenge csapat aki ellen elkezdhetné gyűjteni az önbizalmat. És nincs olyan védelem mellette, ami esélyt teremtene neki, hogy a végén megfordítsa a meccset és mennybe menjen...

Milyen jövő vár rá?
Melyik az a csapat, amelyik beállítja és türelmesen vár 1 évet, míg olyan szintre jut, ahol draftkor volt, és vár még egy évet, h kiderüljön fejlődik-e? Az a csapat amelyiknek QB kell, ezt nem fogja megkockáztatni, draftol egy újat.
Velünk volt egy esélye, de számára a lehető legrosszabbkor lett szabadügynök Manning. És most nehéz lenne amellett érvelni, h rövid távon nem jött be a csere. /*Ahhoz h igazán bejöjjön továbbra is azt mondom, h 2-3 éven belül SB-t kell nyerni, de jelenleg jó úton haladunk*/

Most ezek után, ha mondani kell vmit a játékosoknak, mit mondjanak?
- Hogy nem voltak issue-k? Tebow lenne az első akit ezt elismerné azzal, hogy dolgozik rajta h kijavítsa. Hidegen megjegyzem egy ideje sikertelenül, de talán nem elég hosszú ideje, h végleg leírjuk; és most mégis úgy érzem, h végleg veszve van.
- Hogy Peytonnal nem tartunk előrébb, mint Tebow-val lennénk? Fordítva úgy hanzana, mintha Manning ellen nyilatkozna, aki jelenleg a csapattársa. Mellesleg nem tudjuk, h Tebow-val hol tartanánk, de az már tény, h 2012-ben előrébb tartunk mint 2011-ben. Lehet neki örülni, meg nem örülni, de így van. Nem mintha ha sajnálnám, amikor Tebow-val az utolsó fordulóban kivívjuk a PO szerepllés jogát.
- Hogy egy NFL QB? Hát biztos nem egy szokványos NFL QB. Igazából én is mint játékost szerettem őt, nem mint QB-t. Néha inkább tűnt egy HB-nak aki passzol, mint egy QB-nak aki fut. Valahogy egy olyasmi szereplésben bíztam a jövőt illetően, mint amit RG3-tól látunk, de neki addig még egy nagy utat be kellett volna járnia, amiről most megint lelökték... Szomorú, de igaz...

Én azt hiszem, h jobb lett volna ha semmit nem mondanak ez ügyben, de amit mondtak, abban el kell ismerni sok igazság van... Sértő vagy bántó? Sok Tebow fan biztos annak érzi, én nem annyira. Ha azt mondták volna, h egy kész irányító issue-k nélkül, hogy 2012 visszalépés volt 2011-hez képest, azt inkább érezném hülyeségnek, mint ezt sértőnek. Persze a hallgatás talán továbbra is jobb lett volna, de nem tudom, h volt-e ilyen opciójuk.

Lehet úgy is Tebow fannak lenni, hogy nem veszel tudomást hiányosságairól /*ezzel mellesleg tovább nyitva az ollót a mellette és az ellene tábor között*/, meg úgy is, h egy incomplete játékost látsz benne.
Én szeretem Von Miller tökéletességét, és szerettem azt is, ahogy Tebow küzdött saját hiányosságai ellen, mert vannak neki, mert még nem egy kész NFL irányító.

Hogy mi lett volna ha marad, az meg csak az N-if-Lből fog kiderülni...

Egy biztos, amit tavaly elért, azt már nem vehetik el tőle, így pedig h elcseréltük saját nimbuszát se tovább építeni, se lerombolni nem tudja Denverben.
Szerintem megérdemelne még egy esélyt, de nem hinném h a Jetstől megkapná, vagy h jól járna vele, ha a Jetstől kapná meg...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sok meglepetést fogsz okozni magadnak, ha SoS oszlopban lévő hányadosok köszönő viszonyban sincsenek az ellenfelek győzelem-vereség mutatójával. 😀tomi-tomi
De bizony vannak. 😊 Egy jó csapat azzal, hogy mindenkit megver, "lerontja" az ellenfelei SOS-ét, míg egy gyenge csapat azért, mert mindtől kikap, automatikusan "feljavítja" azt. Ezért szerintem a simán a győzelem/vereség arányból számolt SOS nem igazán "reális". Ehelyett én úgy számoltam, hogy azokat a meccseket amiket az adott csapat ellen játszottak az ellenfelek, nem vettem figyelembe. (Mintha nem is játszottak volna egymással). Ez szerintem reálisabb képet ad az ellenfelek "valódi" SOS-éről.

(Például a Pats esetén 71/73 az ellenfelek összesített W/L mutatója. Ebből 0.493-es SOS jönne ki, de ebben erősen szerepet játszik, hogy a Pats 9-szer legyőzte őket és 3-szor kapott csak ki tőlük. Ezért levonva a Pats eredményeit, a W/L arány 68/64 lesz - ennyit játszottak a liga többi csapata ellen -, és ebből valóban a táblázatban látható 0,515 jön ki.)peterk2005
Ha Te így bonyolítod! 😀 Jó érv a módszered mellett. Nem igazán tetszik mégsem. Nem tudom jól megfogalmazni, csak úgy érzésből nem tetszik a "torzítás". (Ettől még pont lehet, hogy szükséges.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 248 — The Mathematician
És egy aktualitás: Manning legutóbb sikeresen lehagyta a nagy példaképét Unitast a karrier INT-ek számában. A rekord megvan, úgyhogy már nem kéne tovább hajszolni a hátralevő meccseken. 😊
peterk2005
Brees belehúzott, vigyázni kell erre a rekordra!tomi-tomi
sztem PMet Favre rekordja érdekli ilyen téren 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sok meglepetést fogsz okozni magadnak, ha SoS oszlopban lévő hányadosok köszönő viszonyban sincsenek az ellenfelek győzelem-vereség mutatójával. 😀tomi-tomi
De bizony vannak. 😊 Egy jó csapat azzal, hogy mindenkit megver, "lerontja" az ellenfelei SOS-ét, míg egy gyenge csapat azért, mert mindtől kikap, automatikusan "feljavítja" azt. Ezért szerintem a simán a győzelem/vereség arányból számolt SOS nem igazán "reális". Ehelyett én úgy számoltam, hogy azokat a meccseket amiket az adott csapat ellen játszottak az ellenfelek, nem vettem figyelembe. (Mintha nem is játszottak volna egymással). Ez szerintem reálisabb képet ad az ellenfelek "valódi" SOS-éről.

(Például a Pats esetén 71/73 az ellenfelek összesített W/L mutatója. Ebből 0.493-es SOS jönne ki, de ebben erősen szerepet játszik, hogy a Pats 9-szer legyőzte őket és 3-szor kapott csak ki tőlük. Ezért levonva a Pats eredményeit, a W/L arány 68/64 lesz - ennyit játszottak a liga többi csapata ellen -, és ebből valóban a táblázatban látható 0,515 jön ki.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Erre pedig nem tudok mást mondani, mint, hogy szomorú: Tim Tebow ripped by unnamed Denver Broncos player

Az egy dolog, hogy bennem azért korábban is megvolt az az érzés (nem akartam vele a feszt kelteni), hogy azért Tebow nem csak Elway szemében nem volt megoldás a jövőre, hanem valószínűleg a csapat tagjai közül is jópáran így láthatták. De az, hogy szerencsétlenbe állandóan belerugdalnak, ráadásul névtelenül, és most már a volt játékostársai is, az gusztustalan. Nem tudom kik lehettek azok a névtelen denveri játékosok, de nem értem, hogy már csak a szép múlt emlékére is mi a f***ért nem tudnak pár jó szót szólni róla. De ha az nem megy, akkor legalább hallgatni.

Utálom ezt az emberi mentalitást. Még akkor is, ha nyilván a média fújja fel. De akkor is. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Íme a legfrisebb saját power ranking-em. Engem is meglepve, az idei legjobb, második helyen áll a csapat a listán.

Emlékeztetül: a ranking az eddigi ellenfelek győzelmi mutatóját (strength of schedule) arányítja az eredményességgel (győzelmi mutatóval).peterk2005
Sok meglepetést fogsz okozni magadnak, ha SoS oszlopban lévő hányadosok köszönő viszonyban sincsenek az ellenfelek győzelem-vereség mutatójával. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Íme a legfrisebb saját power ranking-em. Engem is meglepve, az idei legjobb, második helyen áll a csapat a listán.

Emlékeztetül: a ranking az eddigi ellenfelek győzelmi mutatóját (strength of schedule) arányítja az eredményességgel (győzelmi mutatóval).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
És egy aktualitás: Manning legutóbb sikeresen lehagyta a nagy példaképét Unitast a karrier INT-ek számában. A rekord megvan, úgyhogy már nem kéne tovább hajszolni a hátralevő meccseken. 😊
peterk2005
Brees belehúzott, vigyázni kell erre a rekordra!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sose könnyű a hét közepi meccs, a fekete lyuk meg igen hideg tud lenni amúgy is. 😊
Meglepődnék, ha a "fekete lyuk" és a "Black Hole" között nem lenne egy-két absztrakciós szint.tomi-tomi
...A Black Hole-ban meg annak ellenére könnyű "megfázni", h Kaliforniában van...Black_Adder
peterk2005
Örülök, hogy akadtak aki követni tudtak, de legközelebb megpróbálok érthetőbben fogalmazni. 😉

És egy aktualitás: Manning legutóbb sikeresen lehagyta a nagy példaképét Unitast a karrier INT-ek számában. A rekord megvan, úgyhogy már nem kéne tovább hajszolni a hátralevő meccseken. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
csütörtöki meccs idegenben hatványozottabban nehéz. A Black Hole-ban meg annak ellenére könnyű "megfázni", h Kaliforniában van...

a jelenlegi forma viszont mellettünk szól, azt kéne érvényesíteni. Innen már söpörni kell a divíziót 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sose könnyű a hét közepi meccs, a fekete lyuk meg igen hideg tud lenni amúgy is. 😊

Azért nyerni kéne valahogy.peterk2005
Oakland Kaliforniában van 😛empty taxi
Meglepődnék, ha a "fekete lyuk" és a "Black Hole" között nem lenne egy-két absztrakciós szint.tomi-tomi
A "fekete lyuk" elnyel, a "Black Hole" meg eltűr, jó sok szerencsétlenkedést elég régóta 😀empty taxi
Én viszont látok némi összefüggést a "részegen bulizok" tudatra gyakorolt hatása, és a fekete lyuk között.. 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Sose könnyű a hét közepi meccs, a fekete lyuk meg igen hideg tud lenni amúgy is. 😊

Azért nyerni kéne valahogy.peterk2005
Oakland Kaliforniában van 😛empty taxi
Meglepődnék, ha a "fekete lyuk" és a "Black Hole" között nem lenne egy-két absztrakciós szint.tomi-tomi
A "fekete lyuk" elnyel, a "Black Hole" meg eltűr, jó sok szerencsétlenkedést elég régóta 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sose könnyű a hét közepi meccs, a fekete lyuk meg igen hideg tud lenni amúgy is. 😊

Azért nyerni kéne valahogy.peterk2005
Oakland Kaliforniában van 😛empty taxi
Meglepődnék, ha a "fekete lyuk" és a "Black Hole" között nem lenne egy-két absztrakciós szint.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Sose könnyű a hét közepi meccs, a fekete lyuk meg igen hideg tud lenni amúgy is. 😊

Azért nyerni kéne valahogy.peterk2005
Oakland Kaliforniában van 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Hát én ezt a meccset lehet csak hallgatni fogom, ha egyáltalán felébredek, pénteken céges oktatás, figyelni kéne... 😛

Woody sajnos nem edzett a mai napon, kétséges a játéka csütörtökre...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sose könnyű a hét közepi meccs, a fekete lyuk meg igen hideg tud lenni amúgy is. 😊

Azért nyerni kéne valahogy.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)