NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 582 — 毎日何かを学ぶ
Biztos volt olyan snap amikor 5-6 meccse Bennek nem volt 2,9-4,3 sec ideje a passzra csak 1,8-2,3 sec 😀
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 249 — The Mathematician
összesen 5-6 meccsre gondoltam 😀(fránya diszgráfia+vakon gépelés) és mivel nem Broncos azokat se teljesen, de lehet h azért is voltam kritikusabb mer 'hagyományosan' szarok így csak a hibát láttam 😀

amúgy néztem azóta statisztikát és lehet h tényleg csak belenyúltam a lecsóba 😀 de Big Ban menekülési rátáját ismerve nekem az a 25+ sack is sok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
én amit láttam idén belőlük (5-6 meccse) ott nem dolgoztak jól, nyílván a rengeteg sérülés miatt is van ezNegritis
Melyik meccs volt ez?
Rengeteg sérülés... Tavaly tényleg jutott minden fordulóra, de idén messze nem volt olyan vészes a helyzet, főleg nem 5-6 meccsel ezelőtt.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Idén tényleg nem rossz a Steelers fal.
Ha OL-t akarsz ekézni arra a Cards, Packers, Jags, Chargers, Jets ötös a leginkább megfelelő. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 249 — The Mathematician
azért még így is örüljünk hogy életképes a falunk, lehet látni h a Steelers, Cards ... falak mit művelnekNegritis
Lehet látni, de te gondolom nem láttad. Le vagy maradva egy szezonnal.vassadi
én amit láttam idén belőlük (5-6 meccse) ott nem dolgoztak jól, nyílván a rengeteg sérülés miatt is van ez

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
azért még így is örüljünk hogy életképes a falunk, lehet látni h a Steelers, Cards ... falak mit művelnekNegritis
Lehet látni, de te gondolom nem láttad. Le vagy maradva egy szezonnal.
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 249 — The Mathematician
azért még így is örüljünk hogy életképes a falunk, lehet látni h a Steelers, Cards ... falak mit művelnek
ahhoz képest jó a kezdő O#, a gond h tényleg semmi depth


Manning csinálhat bármit te akkor is a negatívumokat fogod keresni a játékában? 😊mascherano
Egy ilyen kalibertől, aki ennyit megért a vezéreinknek, tökéletes játékot várok, INT nélkül az alapszakaszban, 300+ yrd, 4TD-vel tarkított PO meccseken, és SB győzelmet. Minden más mellébeszélés. JC6
ez az elvárás is mellébeszélés, mert ilyen nincs

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
o.k., hogy nem a RG a világ legfontosabb posztja, de ez az ember képes sokmindent elb*szni ott is.
burzum
A két OT után éppen a RG-t tartják a fal legnehezebben játszható posztjának. Pass rush ellen szinte mindig ő az, aki 1-1-ben marad az emberével.

 sportsillustrated.cnn.com/2008/writers/ross_tucker/04/02/oline.rankings/index.html DoM
Köszönöm, nagyon érdekes írás! Én ezt nem tudtam.

Ennek ellenére azt tartom, hogy a legtöbb csapatban min. 10 defense játékos és min. 6 offense játékos többet tud hozzátenni a sikerhez. (Elismerem, hogy ez nem egy mérhető fogalom, hogy hozzátenni a sikerhez, de talán érződk, hogy mire gondolok).
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
o.k., hogy nem a RG a világ legfontosabb posztja, de ez az ember képes sokmindent elb*szni ott is.
burzum
A két OT után éppen a RG-t tartják a fal legnehezebben játszható posztjának. Pass rush ellen szinte mindig ő az, aki 1-1-ben marad az emberével.

 sportsillustrated.cnn.com/2008/writers/ross_tucker/04/02/oline.rankings/index.html
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Manning csinálhat bármit te akkor is a negatívumokat fogod keresni a játékában? 😊mascherano
Egy ilyen kalibertől, aki ennyit megért a vezéreinknek, tökéletes játékot várok, INT nélkül az alapszakaszban, 300+ yrd, 4TD-vel tarkított PO meccseken, és SB győzelmet. Minden más mellébeszélés.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Kuperrel: 6 meccs 4 sack
Ramirezzel: 7 meccs 15 sack

Szerintem nem kell levonnom a konklúziót...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 249 — The Mathematician
az egyetlen komoly hiány a keretben szerintem is az OL Depth (nyílván még az emlegetett MLB - de azt jól megoldjuk)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Ez felveti a vezetők felelősségét is. Nem hiszem el, hogy nincs a piacon egyetlen guard sem. Ennél rosszabb nem lehet...burzum
Pedig nincs olyan aki jelentős upgrade lehetne Ramirezhez képest. Szezon előtt kellett volna megoldani. Itt megjegyzem, h ha Clady dőlne ki, az még neagyobb katasztrófa lenne. 0 azaz 0 OL depthünk van...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
Na megnéztem a meccset én is. Gratula a csapatnak, jól nyomjuk. Talán nincs komoly sérülés sem.

Az egyetlen bosszúságom, hogy Ramirez katasztrófa. Nem is értem, hogy lehet NFL játékos az ilyen.

A futásaink fele úgy kezdődött, hogy a futónak LoS-3 yardon el kellett kezdenie táncolni, hogy kikerülje a RG helyén érintetlenül betörő védőt. Ezen kívül legalább 2 sack is arról a környékről jött, és egy csomó pressure. Sem passzban, sem futásban nem képes egy rendes teljesítményre.

o.k., hogy nem a RG a világ legfontosabb posztja, de ez az ember képes sokmindent elb*szni ott is.

Ez felveti a vezetők felelősségét is. Nem hiszem el, hogy nincs a piacon egyetlen guard sem. Ennél rosszabb nem lehet...
több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Peyton meg nyugodtan dobálhatja a pickeket, ha így is nyerünk. 😛xrace77
Raiders ellen...nem Texans vagy NE ellen...JC6
Manning csinálhat bármit te akkor is a negatívumokat fogod keresni a játékában? 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem inkább a mezőnyben dobjon INT-t, mint a redzone-ban, ami direktben pontvesztést okoz, az ok másodlagos... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Peyton meg nyugodtan dobálhatja a pickeket, ha így is nyerünk. 😛xrace77
Raiders ellen...nem Texans vagy NE ellen...JC6
A Texans vagy NE ellen nem is dobott INT-et. 😊

(Amúgy komolyra fordítva, ha már szóba jött, ilyen INT-et mint tegnap, dobjon csak. Mármint izé... dehogy dobjon. 😊 Csak arra gondolok, hogy az ilyen dobások kockázatát megéri vállalni. A labdának volt értelme, ha jól megdobja, és a védő nem csinál nagy playt, akkor TD. Pech, most nem jött be, rövid is volt és a védő is nagyon jól helyezkedett. Van ilyen.

A fontos, hogy olyan INT-eket ne dobjon mint a megelőző Tampa meccsen, vagy az Atlanta ellen dobottak, mert azok már eleve rossz döntések is voltak.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Peyton meg nyugodtan dobálhatja a pickeket, ha így is nyerünk. 😛xrace77
Raiders ellen...nem Texans vagy NE ellen...
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502


😀
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 249 — The Mathematician
RZ O# : LOL
Peyton minden meccsen fog INT-et dobni?JC6
Tebownak magasabb volt az INT%a 😕Black_Adder
hát még Casselnek vagy Sancheznek idén 😀

de sztem ne kezdjük megint 😛

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
RZ O# : LOL
Peyton minden meccsen fog INT-et dobni?JC6
Tebownak magasabb volt az INT%a 😕

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Peyton minden meccsen fog INT-et dobni?JC6
Karrier átlagban minden 3TD-re jut neki 1 INT. Idén is pont 30-10-zel áll. 😊 Szvsz továbbra is ez arány várható

több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Eredményközvetítőt kihagytam, inkább vízszintesen néztem. 😊
Komolyabb meccsre számítottam, de nem rajtunk múlott. Egy percig sem éreztem veszélyben a W-t.
Prater ma hibátlan volt (extrém hosszút nem kellett rúgnia),talán túl lesz a hullámvölgyön. 😊
Peyton meg nyugodtan dobálhatja a pickeket, ha így is nyerünk. 😛
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 249 — The Mathematician
remélem nem, legalábbis ha a POba nem dob akkor már jó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
RZ O# : LOL
Peyton minden meccsen fog INT-et dobni?