NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 795 — 258. §
Trindon Holliday still the only undefeated NFL player - 5-0 w/ HOU & 8-0 w/ DEN


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 248 — The Mathematician
nálam egy törött ébresztő bánta hogy figyelmeztetni próbált a meccsre 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem sokan voltatok az eredménykövetőben. Mindenesetre aki nem csak a szájtépést hagyta kiBlack_Adder
Felhúztam az órát és becsülettel odaültem a meccs elé, de az eredménykövetőre már nem maradt erőm. Sőt, bevallom férfiasan a meccset is inkább néztem, mint láttam. 😊 Alig aludtam a héten, és amúgy se vagyok jól mostanában, így tíz perc ülve bólogatás, majd felriadás, eredmény konstatálás, pár perc meccs, majd jött az újabb bólogatós ciklus. Valamire még a 4. negyedből is emlékszem, de a végeredményt a neten néztem meg miután az egyik bólogatós ciklusom után Ricsi helyett valami ismeretlen műsor fogadott.

Lényeg, hogy nyert a csapat, a meccset meg majd bepótolom a hétvégén torrentről.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Felébredtem félidőben, nagy nehezen találtam rádió stream-et (asszony aludt 😀), de ott már sok érdekesség nem történt... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Nem sokan voltatok az eredménykövetőben. Mindenesetre aki nem csak a szájtépést hagyta ki, hanem a meccset is, az se maradt le nagy izgalmakról. 1 driveban vezetést szereztünk, aztán többé nem adtuk ki a kezünkből. 1× támadhattak a fordításért a 2. félidőben, ennyire futotta tőlük, peidg a védelmük igazából szépen helyt állt, de megint jött a gayderfootball a 3000 yard büntetéssel, így nem is lehet...

+ Von Miller is just Von Miller
+ Trevathan több lehetőséget kapott a szokottnál Woody hiányában, és nagyon jól játszott. A draft stealje Bronco szempontból
+ Moreno megint jól játszott, Ball alig pár snappet van pályán. Már csak azt nem értem miért volt eddig inaktív...
+ PM rekordjait már nem is tudom követni, kicsit lassíthatna 😛
+ Bailey 52INTnél tart. Nem rossz...
+ Eddig 5-0 a divízió, de szép is lenne, ha hoznánk az utolsót is a KC ellen...

- Manny Ramirez is just Manny Ramirez. Kuper please get better
- Az első félidőben 3× sackkelték Manninget. Ugyanakkor +, hogy a 2. félidőben egyszer se. DA tartogatott nekünk némi meglepetést, de félidőben kielemeztük, onnantól biztonságban volt a 18 milliós bébi.
- Doom teljesen észrevétlen volt. Kicsit halványulni látszik a passrush, amiből elsősorban az ő része hiányzik. Most is volt sok pressure, sok holding Von ellen, de csak egyetlen egy sack.
- RZ offense

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
azért vicces h az előzetesen agyonfélt sorsolás azért a végén kiderült h annyira mégse vészes
nyílván ebbe benne van a KC összeesése szezon előtt, a Raiders védelmének betlije, Norv Turner állása, Cam Newton rookie wallja és a bounty botrány is

de sokkal jobban szereplünk mint az elvárás volt, ennek örülökNegritis
Mondjuk az is benne van, h a szezon előtti kérdőjelek pozitívan sültek el.
- PM nyaka rendben (kopp-kopp)
- a DC váltás nem járt visszaeséssel
- a tavaly feltűnő játékosok nem estek vissza
és jöttek új felfedezettek, akikre senki nem számított (Carter, Hollyday, ...)

Viszont azért láttuk hz előzetes strength of schedule-nek mennyi értelme van. Jövőre majd biztos, megint jön, h mennyire hyper durva, aztán majd kiderül h mégse. Persze ez a jobb forgatókönyv, amikor előzetesen sétagaloppnak tűnik, és ahhoz képest derül ki, h mennyire kemény, az rosszabb 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Fasza, Kuper-t áttették probable-ből questionable-re a bokája miatt, remélem tud majd játszani...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Stylee New York Jets 480
😊
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 248 — The Mathematician
Moreno lesz a kezdő rb?Stylee
remélem , Hillman nem alkalmas még rá
Ball meg ball 😒

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Stylee New York Jets 480
Moreno lesz a kezdő rb?
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 248 — The Mathematician
azért vicces h az előzetesen agyonfélt sorsolás azért a végén kiderült h annyira mégse vészes
nyílván ebbe benne van a KC összeesése szezon előtt, a Raiders védelmének betlije, Norv Turner állása, Cam Newton rookie wallja és a bounty botrány is

de sokkal jobban szereplünk mint az elvárás volt, ennek örülök

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
RB Success rate:
 www.footballperspective.com/running-back-success-rate/
McGahee a 2.
A Broncos maga meg 6. a csapatok között

A success számítási módját megfelelőnek találom, az eredmény kicsit meglepett. Valószínűleg a szórás lehet nagyobb a kelleténél, mert tényleg voltak meccsek amikor nagyon ment a futás, de volt amikor akadozott.

A passz játékról triviális, h mennyire megy, ezek szerint ha valaki valahogy megfogná, még akkor is simán átállhatnánk futásra. A védelem meg ligaelit. Ja a ST meg Hollyday óta szintén pozitív faktor.

Nagyon hypeolnak minket a statisztikák. Kérdés, h mekkora szerepe van ebben annak, h összeállt a csapat, implementálódott az új védekezési séma, PM összeszokott az elkapókkal és fordítva, stb illetve annak, h az 5. forduló óta csak gyenge ellenfelekkel találkozunk. /*És szerintem a Ravens se lesz valós erőfelmérő, a mérlegükhöz képest ők szubjektív véleményem szerint a leggyengébb csapat, amiből implicite következik, hogy nálunk gyengébbek. A védelmünk van olyan jó, mint az övék legerősebb felállásukban, a hiányzókat kivonva, egyértelműen erősebbnek érzem, a támadókat pedig össze se lehet hasonlítani.*/

Innen lehet nagyot porfára esni, akár máris a Black Hole-ban...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Hát bizots jobb mintha most csütörtökön lenne a Ravens és utána vasárnap a Raiders 😊
Szerencsére nagyon komoly tétje már nincs, mondjuk nagyon szeretném söpörni a divíziót 😀Black_Adder
Akkor Storm meg én veszünk neked karácsonyra egy seprűt 😀JC6
Köszi, elég egy is, a másikat majd jövőre 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hát bizots jobb mintha most csütörtökön lenne a Ravens és utána vasárnap a Raiders 😊
Szerencsére nagyon komoly tétje már nincs, mondjuk nagyon szeretném söpörni a divíziót 😀Black_Adder
Akkor Storm meg én veszünk neked karácsonyra egy seprűt 😀
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Hát bizots jobb mintha most csütörtökön lenne a Ravens és utána vasárnap a Raiders 😊
Szerencsére nagyon komoly tétje már nincs, mondjuk nagyon szeretném söpörni a divíziót 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
Összességében viszont talán inkább kedvező nekünk a csütörtöki meccs, hiszen így sokkal többet tudunk készülni a Ravens ellen.
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 248 — The Mathematician
Tőlem lehet szoros a meccs, Von Miller és a sack verseny állása már jobban érdekel 😊Black_Adder
Én pont a csütörtöki időpont miatt jobban tartok szinte ettől a meccstől, mint az utána következő Ravens ellenitől. Nem a fizikai igénybevétel miatt, mert a csapat nagy része fiatal, bírják. Hanem az elméleti/szakmai felkészülés miatt. Pont a fiatal játékos az aki jobban igényelheti azt a plusz 1-2 napnyi videózást, elemzést. Ráadásul - hiába áll a csapat jól - ez mégiscsak egy teljesen új rezsim első éve, nem egy sok éve együtt játszó, egymás rezdülését is ismerő társaságról van szó.

Az szerencsére segíthet, hogy idén már játszottunk egyszer velük.
peterk2005
khm, azért a csapat magja adott (főleg a védelem)
az egyetlen gond akkor lenne ha szezon elején lennénk és PM- DT&Decker&Tamme/Dressen nem lenne még összeszokva
hálisten ez már klappolni látszik, és tekintve hogy a Raiders pass rush nem rettegett ligaszerte talán nem lesz komoly gond

még mindig nme tudom nézem-e a meccset, de legalább a ZHimon túl vagyok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tőlem lehet szoros a meccs, Von Miller és a sack verseny állása már jobban érdekel 😊Black_Adder
Én pont a csütörtöki időpont miatt jobban tartok szinte ettől a meccstől, mint az utána következő Ravens ellenitől. Nem a fizikai igénybevétel miatt, mert a csapat nagy része fiatal, bírják. Hanem az elméleti/szakmai felkészülés miatt. Pont a fiatal játékos az aki jobban igényelheti azt a plusz 1-2 napnyi videózást, elemzést. Ráadásul - hiába áll a csapat jól - ez mégiscsak egy teljesen új rezsim első éve, nem egy sok éve együtt játszó, egymás rezdülését is ismerő társaságról van szó.

Az szerencsére segíthet, hogy idén már játszottunk egyszer velük.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Tőlem lehet szoros a meccs, Von Miller és a sack verseny állása már jobban érdekel 😊

egyébként csütörtökön idegenben játszani, nem épp előny, mondjuk ez a raiders szvsz már az offseasont várja...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Milyen jó, hogy ez a meccs egy országos kettes! 😀 Így lehet a tavalyi QB váltásról fejtegetni a véleményeket. Remélem azért nem futunk bele egy csúnya vereségbe! 😛Bruce
A Chiefs meccs is országos kettes volt, aztán majdnem bebetliztük... 😊StormST
de csak majdnem! 😀

Egyébként már annak is örülnék, ha olyan két TD-nyi különbségen belül maradnánk. Meg egy-két jó egyéni teljesítménynek a támadók és a védelem részéről is.
Bruce
Igen nálam is ez a reménykedés tárgya 😊
Jó volna vmi értelmes focival előállni és nem 3-4TDnyivel kiszopni...Rolni
😀 Akkor fenn se maradok... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Milyen jó, hogy ez a meccs egy országos kettes! 😀 Így lehet a tavalyi QB váltásról fejtegetni a véleményeket. Remélem azért nem futunk bele egy csúnya vereségbe! 😛Bruce
A Chiefs meccs is országos kettes volt, aztán majdnem bebetliztük... 😊StormST
de csak majdnem! 😀

Egyébként már annak is örülnék, ha olyan két TD-nyi különbségen belül maradnánk. Meg egy-két jó egyéni teljesítménynek a támadók és a védelem részéről is.
Bruce
Igen nálam is ez a reménykedés tárgya 😊
Jó volna vmi értelmes focival előállni és nem 3-4TDnyivel kiszopni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Milyen jó, hogy ez a meccs egy országos kettes! 😀 Így lehet a tavalyi QB váltásról fejtegetni a véleményeket. Remélem azért nem futunk bele egy csúnya vereségbe! 😛Bruce
A Chiefs meccs is országos kettes volt, aztán majdnem bebetliztük... 😊StormST
de csak majdnem! 😀

Egyébként már annak is örülnék, ha olyan két TD-nyi különbségen belül maradnánk. Meg egy-két jó egyéni teljesítménynek a támadók és a védelem részéről is.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Milyen jó, hogy ez a meccs egy országos kettes! 😀 Így lehet a tavalyi QB váltásról fejtegetni a véleményeket. Remélem azért nem futunk bele egy csúnya vereségbe! 😛Bruce
A Chiefs meccs is országos kettes volt, aztán majdnem bebetliztük... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Milyen jó, hogy ez a meccs egy országos kettes! 😀 Így lehet a tavalyi QB váltásról fejtegetni a véleményeket. Remélem azért nem futunk bele egy csúnya vereségbe! 😛
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
A meccsek 79%-át az a csapat nyeri amelyiknek az adott mérkőzésen az irányítója jobb passer ratinggel rendelkezik. Ez megfelelő indok?empty taxi
😂

Statisztikával igazolni statisztikát, a világ csodája... 😀

Azért az nagyon nem mindegy, hogy egy QB-nak azért jobb a rating-je, mint az ellenfélnek, mert jobban passzol, vagy azért, mert jobb védelem van mögötte (gyk.: az ő ratingje magasabb vagy az ellenfélét húzzák a védők az övé alá), illetve mert esetleg a gyengébb rating mellé szerez még 50-100 yard-ot pluszban futásokkal...

Tebow egyébként akkor ezt a statisztikát javította tavaly, mert 11 meccséből 3-at úgy nyert meg a Broncos, hogy neki rosszabb volt a rating-je, mint az ellenfélének (~27%), ezek a Dolphins, a Bears és a Jets elleni meccsek voltak, amiken egyébként pont eléggé benne volt a végén a győzelemben... 😛

Én változatlanul tartom, hogy egy GM-nél nem számít egy QB rating-je, vagyis inkább csak az utolsó szempontok egyikeként...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!