NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nézd már mi megy itt, és én még nem is írtam... 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
A meccsek 79%-át az a csapat nyeri amelyiknek az adott mérkőzésen az irányítója jobb passer ratinggel rendelkezik. Ez megfelelő indok?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
A 90-es évek fociját a maihoz hasonlítani kissé érdekes ötlet, de lelked rajta.empty taxi
Miért, a 2010-es Chiefs-t a 2011-es Broncos-hoz lehet hasonlítani?

Vagy akkor mit lehet mivel?

A rating kb. ennyit ér, mindenki arra használja fel, amire szeretné...StormST
OK, zárjuk le a vitát szerinted hiba volt felhozni a ratinget, sztem nem feltétlen, ennyi.empty taxi
Mert még mindig nem indokoltad meg, hogy miért nem volt hiba, mert az "árnyalja a képet" nem igazán indok...

A ratingnek pont az lehetne az értelme, hogy univerzálisan alkalmas a QB-k összehasonlítására, de ha ezt nem fogadjuk el teljesen (évtizedek, helyzetek, emberek között teszünk különbséget), akkor már semmit se ér...

Én azt mondom, hogy a rating összehasonlításra jó lehet abból a szempontból, hogy ki mennyire jó passzoló (passer rating 😛) és ebben mindenki tudja, hogy Tebow rossz, de a csapatoknál, GM-eknél századrangú elem egy játékos megítélésében...

Ha lenne olyan rating, ami egy QB-nál a futott yard-okat is beszámolná, az árnyalná a képet, nem az, hogy két teljesen más csapatban játszó QB-nak két különböző évben mennyi volt a rating-je...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
A 90-es évek fociját a maihoz hasonlítani kissé érdekes ötlet, de lelked rajta.empty taxi
Miért, a 2010-es Chiefs-t a 2011-es Broncos-hoz lehet hasonlítani?

Vagy akkor mit lehet mivel?

A rating kb. ennyit ér, mindenki arra használja fel, amire szeretné...StormST
OK, zárjuk le a vitát szerinted hiba volt felhozni a ratinget, sztem nem feltétlen, ennyi.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
A 90-es évek fociját a maihoz hasonlítani kissé érdekes ötlet, de lelked rajta.empty taxi
Miért, a 2010-es Chiefs-t a 2011-es Broncos-hoz lehet hasonlítani?

Vagy akkor mit lehet mivel?

A rating kb. ennyit ér, mindenki arra használja fel, amire szeretné...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
A 90-es évek fociját a maihoz hasonlítani kissé érdekes ötlet, de lelked rajta.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Elway-től egyébként elég vicces lett volna, ha pont rating miatt rakott volna ki egy QB-t, ugyanis először 1993-ban, a 11. szezonjában került először 83,4-es rating fölé és ekkor már egy MVP címen (a 83,4-es raging-es 1987-es éve), 6 PO szereplésen és 3 SB részvételen túl volt. Kész szerencse, hogy Reeves nem vágta ki, mert szar volt a rating-je... 😛

https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/qt8ysjlaemnfczfe9ffl
John Elway Stats, News and Video - QB | NFL.com
Latest on QB John Elway including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

 en.wikipedia.org/wiki/Denver_Broncos_seasons



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
vagy én értek félre mindenkit, vagy teljesen elbeszéltek egymás mellett, vagy mindkettő.
Lapozzunk.

Woody és Stokley valszeg nem játszhat holnap. Előbbi helyét értelemszerűen DJ veszi majd át, utóbbi helyett pedig Matt Willis fog újra több snappet látni a pályán, de Stokley felé menő passzok nagyobb része azért valószínűleg most is Tamme kezébe fog repülni.

funfact: Von Millernek egymaga több sackje van mint a komplett Raidersnek 😂

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
A 2. pedig az egy ok is lehet h miért küldte el Elway Tebowt.empty taxi
Szerintem Elway-t a rating érdekelte a legkevésbé. Egy HOF irányítóról van szó, nagyon valószínű, hogy az a kép ami az ő fejében az irányító posztról van, nem nagyon esik egybe azzal a stílussal amit Tebow képes nyújtani. Ezzel együtt is, TT valószínűleg maradt volna a csapatnál, ha Manning nem lesz váratlanul FA. Manningra meg nem csak Tebow-t hanem a liga QB-jainak zömét bármelyik edző gondolkodás nélkül lecserélné, ha lehetősége adódna rá. Így pedig, hogy Manning idejött, nem volt értelme egy első körös fizetésű backupot itt tartani, aki Manning mögött tuti soha nem kapott volna esélyt. Ráadásul stílusban is teljesen más, így ha Manning lesérülne, sokkal kevésbé lenne képes pótolni, mint egy pocket QB prospect. Szóval Manning után a trade és a QB draft pick teljesen logikus volt.

(Mondjuk a Smith/Kaepernick esete mutatja, hogy a ligában időnként az se elég, ha a csapat sorozatban nyer és a QB is elit szinten produkál. Még akkor is ki lehet kerülni a kezdőből. Ennek az értelmét mondjuk én már nem fogom, de lám, megtörténik...)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Storm!

Cassell azért 2010-ben 93.0-as ratinggel vitte a PO-ba a Chiefst, Tebow tavalyi ratingje 72.9 volt, ez azért különbség. Illetve az is h Cassel Pioli, Sanchez Tannenbaum embere, Tebowt pedig nem Elway hozta a csapathoz.empty taxi
De hogy jött most ide a rating? Igen, különbség. És? Mondtam én, hogy 2010 után kellett volna kidobni Cassel? Rating miatt PO-ba jutott QB-t még szerintem nem raktak ki a keretből sehol, ha nem kezdett utána szarul játszani. StormST
Az 1. vastagított részre a válasz: próáltam árnyalni a képet
A 2. pedig az egy ok is lehet h miért küldte el Elway Tebowt.
H Tebow is Tannenbaum embere? Valszeg igen, de nem a HC-é és ugye ő dönti el ki kezd. Ez megint csak Jets mint franchise diszfunkcionalitását jelzi h tradelnek egy olyan játékosért akit a HC nem akar.
Elnézést h beleszóltam, asszem pá hétig read only módban tolom ezt a topikot...empty taxi
😂 Talán nem is baj...

Árnyaltad a képet? Mivel, hogy megint bedobtál egy adatot, hogy miért nem Tebow az NFL következő ratingbombázó QB-je? Tépj sorszámot, 200 fölötti lesz...

Elway azért küldte el Tebow-t, mert jött Manning és a kettő nem fért volna meg egy roster-ben. Nem azért, mert szar volt a rating-je, annyira Elway nem hülye, hogy ha nem HoF QB-t hoz, akkor indokolatlan lett volna Tebow leváltása...

Bár gondolom te napi kapcsolatban vagy az öreg #7-el és neked elmondta, hogy hiába mondta Fox a szezon után, hogy Tebow lesz a starter a TC-be bemenet, ő el akarta trade-elni Manning érkezése előtt is, mert szar volt a rating-je... 😂



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Storm!

Cassell azért 2010-ben 93.0-as ratinggel vitte a PO-ba a Chiefst, Tebow tavalyi ratingje 72.9 volt, ez azért különbség. Illetve az is h Cassel Pioli, Sanchez Tannenbaum embere, Tebowt pedig nem Elway hozta a csapathoz.empty taxi
De hogy jött most ide a rating? Igen, különbség. És? Mondtam én, hogy 2010 után kellett volna kidobni Cassel? Rating miatt PO-ba jutott QB-t még szerintem nem raktak ki a keretből sehol, ha nem kezdett utána szarul játszani. StormST
Az 1. vastagított részre a válasz: próáltam árnyalni a képet
A 2. pedig az egy ok is lehet h miért küldte el Elway Tebowt.
H Tebow is Tannenbaum embere? Valszeg igen, de nem a HC-é és ugye ő dönti el ki kezd. Ez megint csak a Jets mint franchise diszfunkcionalitását jelzi h tradelnek egy olyan játékosért akit a HC nem akar.
Elnézést h beleszóltam, asszem pá hétig read only módban tolom ezt a topikot...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
StormST!

Casselt meg Sanchot nem rúgták ki. Sajnos. Remélem ez hamar megváltozik.

Felőlem írhatsz cikket Charlesról, De ettől még akik ezt mondták, azok Broncos játékosok. Nem én írtam a bowl.hu-ra. Ez azért különbség maradna.ulpianus
Cassel-t leváltották, már amennyire figyeltem, Sanchez-t is, a mai napig, de a Ryan-Tannenbaum páros még a sokak által gyávának tartott Fox-nál is jobban kapaszkodik abba, aki már bebizonyította, hogy alkalmatlan. Azért ha egy NFL QB-t kezdőből leküldenek backup-ba, az ritkán jelent jót a jövőjét illetően, ha nem is egyszer történik ez meg, akkor pláne...

Olvasgass a CBS-es cikkben a kommentek között, az amerikaik se veszik éppen ténynek, hogy tényleg voltak Tebow-t fikázó Broncos játékosok, ráadásul a cikk írójáról sincsenek éppen fényes vélemények korábbi cikkei miatt. De gondolom ők mind Tebow fanok, vagy külföldiek... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Cassell azért 2010-ben 93.0-as ratinggel vitte a PO-ba a Chiefst, Tebow tavalyi ratingje 72.9 volt, ez azért különbség. Illetve az is h Cassel Pioli, Sanchez Tannenbaum embere, Tebowt pedig nem Elway hozta a csapathoz.empty taxi
Luck ratingje is nyolvcan alatt van, mégis lényegében osztatlan az a vélemény, hogy a jovő nagy irányítója dobálgat manapság Indy-ben. Szóval a rating önmagában nem sokat jelent. (Persze hosszú távon nyilván, de akkor sem a rating osztályoz, hanem a jó játékból lesz előbb uóbb jó rating is.)

A témát egyébként én hoztam fel, úgyhogy engem szidjatok. Úgyis "anti-Tebowista" vagyok - már, ha elfogadjuk, hogy TT témában csak Tebowista és Tebow ellenes nézet létezik -, úgyhogy megérdemlem. 😊 A dolognak egyébként számomra semmi köze Tebow-hoz, egyszerűen rühellem ezeket a noname nyilatkozatos történeteket (még ha igaz is, hogy nyilatkoztak ilyesmit). Az meg különösen nem tetszett, hogy a Denver került bele a történetbe. A Jetsnél azt csinálnak amit akarnak, de itt a játékosoknak be kéne fogni a szájukat és örülni, hogy jó a csapat, vagy esélyük valamit nyerni, nem pedig a régi társat ekézni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Storm!

Cassell azért 2010-ben 93.0-as ratinggel vitte a PO-ba a Chiefst, Tebow tavalyi ratingje 72.9 volt, ez azért különbség. Illetve az is h Cassel Pioli, Sanchez Tannenbaum embere, Tebowt pedig nem Elway hozta a csapathoz.empty taxi
De hogy jött most ide a rating? Igen, különbség. És? Mondtam én, hogy 2010 után kellett volna kidobni Cassel? Rating miatt PO-ba jutott QB-t még szerintem nem raktak ki a keretből sehol, ha nem kezdett utána szarul játszani. Amíg Manning nem jelent meg a piacon Fox (bejelentetten) vele akart nekivágni 2012-nek...

Tebow is Tannenbaum embere, ő vitte oda, mégse tudja azt mondani, hogy próbáljuk meg, de ez inkább őt minősíti, nem Tebow-t...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
No, hát kiderült mennyire dobják ki a ligában a szarul játszó QB-kat fejjel előre: Sanchez kezd újra a Jets-ben... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
de komolyan erre az 5 percre bárki büszke lenne (csakúgy mint a Pittsburgh elleni POmeccsre)
nem hiszem el h senki nem akarta bevállalni hogy erre épít hanem inkább Quinn, McQoy , Cassel és hasonlók irányítanak 😕Negritis
Nekem egyik kedvencem a rájátszás meccsek közül a tavalyi győzelem. Ott használták ki Tebowt maximálisan, nagy húzás volt. Pedig ott már nem hivatkozhatott volna a Steelers arra, hogy meglepte őket az option.

Viszont ahhoz, hogy Tebow starter legyen, be kell vállalni az optiont. Lehet ezen vitázni, de klasszikus értelemben Tebow nem opció irányítónak. (Egyébiránt most is ezt mondták róla szvsz. És még csak nem is én mondtam, de értem miért rám haragszik StormST).
Ha megnézzük, vannak futkorászós QBval most is optiont (részben) játszó csapatok.

De tisztán bevetni nem fogják, mert annyira stabilan nem hozta a pontokat. Egy edzőnek nem elég, hogy a meccs végéig kell várni, hogy egy passz lesz vagy nem (kis túlzással). Stabil támadóyardokat szeretne a levegőben (a futást a HB hozza), és stabil pontokat, meccs elejétől.
Ezért nem fognak sztem egy Tebow-option párost bevállalni.
Elway is ezért küldte el. Mert ebben a Manningre épített rendszerben Tebow nem használható. Cserének sem. Annyiban igaza lett, a rendszer működik.

Szerk: Egyébként pont ezért van, hogy például Russell Wilson a drafton nem képviselhet első körös értéket, mert alacsony. Vagy edzőket kineveznek óriási bukás után is, mert van tapasztalatuk. Ami abban áll, miként kell tutin veszteni sorozatban Crennel mint HC például, aki meg is tudta ezt a tapasztalatát ismételni. De a liga így működik. Minden újdonságot próbáljon ki más.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Storm!

Cassell azért 2010-ben 93.0-as ratinggel vitte a PO-ba a Chiefst, Tebow tavalyi ratingje 72.9 volt, ez azért különbség. Illetve az is h Cassel Pioli, Sanchez Tannenbaum embere, Tebowt pedig nem Elway hozta a csapathoz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
StormST!

Casselt meg Sanchot nem rúgták ki. Sajnos. Remélem ez hamar megváltozik.

Felőlem írhatsz cikket Charlesról, De ettől még akik ezt mondták, azok Broncos játékosok. Nem én írtam a bowl.hu-ra. Ez azért különbség maradna.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Fejjel előre rúgnák ki? Ahogy pl. Sanchez-el is történt idén? Meg Cassel-el X fordulón keresztül? Jah, várjunk, ők nem nyertek meccseket. Hogy is van ez? 😛
StormST
Hasonlóan reagálva:
Mert Tebow POba vitte a csapatát, tudom. Ja várjunk Cassel is, ja várjunk Sancho is. Csak akkor ők nem nyertek meccseket, hanem 0-16-al, ja várjunk, mégsem. Vagy hogy is van ez? 😛 Hogy ő nyeerte egyedül a meccseket, ezzel érvelhetsz. De akik támogatják Tebowt ezt elfogadják. Akik most beszóltak rá, ezzel nyilván nem értenek egyet a csapatból.ulpianus
Mondjuk akkor most megint mediátor leszek:
StormST valószínűleg az idei és tavalyi teljesítményükre mondta, h már a logika szerint rég repülniük kellett volna mégse történt meg. Azaz csak most, nagy sokára.

Az egy dolog, h te 2010-ben is kirúgtad volna Casselt és az idő téged igazolt és Tebow ügyben is lehet igazad lenne, de ettől más gondolhatja úgy, h amíg nyer a csapat nem bántja a kezdő QB-t. Felfogás kérdése. Nincs ezzel baj, csak így megint elfogtok egymás mellett beszélni...

Ha most Tebow lenne, és 2-10-zel állnánk, szvsz nem sokan ragaszkodnának hozzá, sőt lehet fejjel előre távozását is követelnék néhányan.Black_Adder
Nem csak valószínűleg értettem úgy, hanem oda is volt írva, hogy idén. Persze ez nem ment át az anti-Tebow szemüveg szűrőjén... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Fejjel előre rúgnák ki? Ahogy pl. Sanchez-el is történt idén? Meg Cassel-el X fordulón keresztül? Jah, várjunk, ők nem nyertek meccseket. Hogy is van ez? 😛
StormST
Hasonlóan reagálva:
Mert Tebow POba vitte a csapatát, tudom. Ja várjunk Cassel is, ja várjunk Sancho is. Csak akkor ők nem nyertek meccseket, hanem 0-16-al, ja várjunk, mégsem. Vagy hogy is van ez? 😛 Hogy ő nyeerte egyedül a meccseket, ezzel érvelhetsz. De akik támogatják Tebowt ezt elfogadják. Akik most beszóltak rá, ezzel nyilván nem értenek egyet a csapatból.ulpianus
Mondjuk akkor most megint mediátor leszek:
StormST valószínűleg az idei és tavalyi teljesítményükre mondta, h már a logika szerint rég repülniük kellett volna mégse történt meg. Azaz csak most, nagy sokára.

Az egy dolog, h te 2010-ben is kirúgtad volna Casselt és az idő téged igazolt és Tebow ügyben is lehet igazad lenne, de ettől más gondolhatja úgy, h amíg nyer a csapat nem bántja a kezdő QB-t. Felfogás kérdése. Nincs ezzel baj, csak így megint elfogtok egymás mellett beszélni...

Ha most Tebow lenne, és 2-10-zel állnánk, szvsz nem sokan ragaszkodnának hozzá, sőt lehet fejjel előre távozását is követelnék néhányan.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Fejjel előre rúgnák ki? Ahogy pl. Sanchez-el is történt idén? Meg Cassel-el X fordulón keresztül? Jah, várjunk, ők nem nyertek meccseket. Hogy is van ez? 😛
StormST
(Először is igaza van Viperának. Én már fel sem vettem volna soha Casselt, és azóta is várom, mikor takarodik.)

Hasonlóan reagálva:
Mert Tebow POba vitte a csapatát, tudom. Ja várjunk Cassel is, ja várjunk Sancho is. Csak akkor ők nem nyertek meccseket, hanem 0-16-al, ja várjunk, mégsem. Vagy hogy is van ez? 😛 Hogy ő nyeerte egyedül a meccseket, ezzel érvelhetsz. De akik támogatják Tebowt ezt elfogadják. Akik most beszóltak rá, ezzel nyilván nem értenek egyet a csapatból.

Tudod attól, hogy nyert valaki meccseket, még lehet rossz. Érezheti esetleg egy Bears játékos, hogy nem Sexy Rexyt illik sztárolni, mert SBba jutottak (amihez nyertek meccseket). És ha akkoriban Rexy kapott volna egy ilyen hype-ot, hogy ő nyert, de persze a többi is ott volt, és hagyták magukat motiválni, akkor mondhatna ilyet, mint itt most valakik Tebowról. De akkor is, ha Hesterről mondtak volna ilyet. Aki igen nagy király volt pedig.
De a lényeg, amit mondtam, hogy ettől más mondhatna mást. Lehet nemsokára olvashatjuk, ahogy védik Tebowt a volt csapattársai. (Casselt is védték páran. Winston odáig ment, hogy összeveszett a szurkolóival miatta például. Pedig ott játékos nem mondott rosszat.)

Egyébként sem értem, mert valaki leszólja Tebowt, ahogy eddig is, te miért ne szerethetnéd? Nem kell mindig kiakadni.
Nagyon érdekes volna tudni, kik mondták ezt a Broncosban.

De én azt mondtam, miért ne lehetne valakinek ez a véleménye? Miért a sajtó hazudik? Például Brady Quinnről tudjuk, hogy ez a véleménye. Lehet csak megsértődött, de Ortonról nem mondott ilyet, vagy Andersonról, akárkiről. mindenesetre biztos, hogy lehet ilyen vélemény, csak nem akarnak Quinn sorsára jutni.ulpianus
De Cassel-t vagy Sanchez-t akkor rúgták ki, amikor PO-ba értek, vagy akkor, amikor szarok voltak? Csórikám...

Nem, nem egyedül nyerte a meccseket, de egy kicsit több köze volt hozzá, mint pl. Sexynek akkoriban. Igen, jól dolgozott mellette a védelem, csapatjáték volt, de elvitatni az érdemeit szerintem aljasság...

Tebow-t már védték a volt csapattársai, pl. Champ is, csak akkor arccal tették, nagy különbség...

"Egyébként sem értem, mert valaki leszólja Tebowt, ahogy eddig is, te miért ne szerethetnéd? Nem kell mindig kiakadni."

Ennek mondjuk semmi alapja, vagy valamit félreértettél. De majd írok egy cikket a Bowl.hu-ra, hogy olvastam valakitől, aki állítólag járt a Chiefs locker-ben, hogy Charles-t a csapattársai, akik nem nevezték meg magukat, egy szar senkinek tartják. Aztán majd megnézem a Chiefs drukkerek reakcióit, gondolom tapsikolni fognak örömükben... (csúsztatás, de nem állna messze ettől a helyzettől)

Lehet bárkinek más a véleménye, amíg vállalja. Amikor nem, akkor egy gerinctelen senki...

Az meg, hogy Quinn miért ment el, érdekes kérdés, talán tőle kéne megkérdezni először...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
...Majd kihagyott újabb félévet, és amit a Miami meccs első 55 percében mutatott, az egészen hihetetlen volt. Annál sokkal jobban passzolt az egyetemen, de az előző évben is. De lehet h már az oviban is.
Black_Adder
kristály tisztán emlékszem annak a mérkőzésnek a végére. Akkor nőtt nagyot a szememben, lenyűgöző volt.

 www.youtube.com/watch?v=fblr4Hrl_v4
Amadeus91
Tanuld már meg végre használni a quote-ot 😛

Egyébként azt az 5 percet én se feledem soha 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Fejjel előre rúgnák ki? Ahogy pl. Sanchez-el is történt idén? Meg Cassel-el X fordulón keresztül? Jah, várjunk, ők nem nyertek meccseket. Hogy is van ez? 😛
StormST
(Először is igaza van Viperának. Én már fel sem vettem volna soha Casselt, és azóta is várom, mikor takarodik.)

Hasonlóan reagálva:
Mert Tebow POba vitte a csapatát, tudom. Ja várjunk Cassel is, ja várjunk Sancho is. Csak akkor ők nem nyertek meccseket, hanem 0-16-al, ja várjunk, mégsem. Vagy hogy is van ez? 😛 Hogy ő nyeerte egyedül a meccseket, ezzel érvelhetsz. De akik támogatják Tebowt ezt elfogadják. Akik most beszóltak rá, ezzel nyilván nem értenek egyet a csapatból.

Tudod attól, hogy nyert valaki meccseket, még lehet rossz. Érezheti esetleg egy Bears játékos, hogy nem Sexy Rexyt illik sztárolni, mert SBba jutottak (amihez nyertek meccseket). És ha akkoriban Rexy kapott volna egy ilyen hype-ot, hogy ő nyert, de persze a többi is ott volt, és hagyták magukat motiválni, akkor mondhatna ilyet, mint itt most valakik Tebowról. De akkor is, ha Hesterről mondtak volna ilyet. Aki igen nagy király volt pedig.
De a lényeg, amit mondtam, hogy ettől más mondhatna mást. Lehet nemsokára olvashatjuk, ahogy védik Tebowt a volt csapattársai. (Casselt is védték páran. Winston odáig ment, hogy összeveszett a szurkolóival miatta például. Pedig ott játékos nem mondott rosszat.)

Egyébként sem értem, mert valaki leszólja Tebowt, ahogy eddig is, te miért ne szerethetnéd? Nem kell mindig kiakadni.
Nagyon érdekes volna tudni, kik mondták ezt a Broncosban.

De én azt mondtam, miért ne lehetne valakinek ez a véleménye? Miért a sajtó hazudik? Például Brady Quinnről tudjuk, hogy ez a véleménye. Lehet csak megsértődött, de Ortonról nem mondott ilyet, vagy Andersonról, akárkiről. mindenesetre biztos, hogy lehet ilyen vélemény, csak nem akarnak Quinn sorsára jutni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 248 — The Mathematician
de komolyan erre az 5 percre bárki büszke lenne (csakúgy mint a Pittsburgh elleni POmeccsre)
nem hiszem el h senki nem akarta bevállalni hogy erre épít hanem inkább Quinn, McQoy , Cassel és hasonlók irányítanak 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
...Majd kihagyott újabb félévet, és amit a Miami meccs első 55 percében mutatott, az egészen hihetetlen volt. Annál sokkal jobban passzolt az egyetemen, de az előző évben is. De lehet h már az oviban is.
peterk2005
kristály tisztán emlékszem annak a mérkőzésnek a végére. Akkor nőtt nagyot a szememben, lenyűgöző volt.

Black_Adder

criminal lawyer or criminal lawyer?