NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Vasárnap a Fox-on John Lynch lesz a mérkőzés szakkommentátora. 😊xrace77
Én speckó jobban örülnék, ha a pályan ütne még. Bár, a mostani szabályok mellett lehet, csak arra keresne, hogy a büntiket fizetni tudja 😀 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Jó kép.


😀

Vasárnap a Fox-on John Lynch lesz a mérkőzés szakkommentátora. 😊
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
(Azt nagyon jól tudjuk, hogy a Colts pályaudvara, vásárcsarnoka fűthető, ha szükséges!)tomi-tomi
Hehe, tudom miért a dőlt betű, de az még a régi stadionban történt. 😊peterk2005
Hej, tényleg! Pláne biztos, hogy a Lucas Oil-ba tettek fűtést.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jah, nem, a Mile High-on soha nem lesz dome, annyit még a SB rendezés lehetősége se érne, 2000-2001-ben lehetett volna, de Bowlen (szerintem bölcsen) elvetette...StormST
még jó, dome-ban csak buzik játszanak 😛 😊Black_Adder
Ha dome lenne Denverben, akkor a meccsek arról szólnának, hogy a csapatok a saját húszasukról játszanának FG versenyt. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
(Azt nagyon jól tudjuk, hogy a Colts pályaudvara, vásárcsarnoka fűthető, ha szükséges!)tomi-tomi
Hehe, tudom miért a dőlt betű, de az még a régi stadionban történt. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Jól számolok, h ha most nyerünk megvan a divízió?! Akkor 9-3 és már csak 4 meccs van hátra, de a Chargerst vertük 2x.roniadi



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Jól számolok, h ha most nyerünk megvan a divízió?! Akkor 9-3 és már csak 4 meccs van hátra, de a Chargerst vertük 2x.

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Jah, nem, a Mile High-on soha nem lesz dome, annyit még a SB rendezés lehetősége se érne, 2000-2001-ben lehetett volna, de Bowlen (szerintem bölcsen) elvetette...StormST
még jó, dome-ban csak buzik játszanak 😛 😊Black_Adder
Meg a puhányok... 😀

Egy dome akárhol lehet, de Mile High csak egy van... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Jah, nem, a Mile High-on soha nem lesz dome, annyit még a SB rendezés lehetősége se érne, 2000-2001-ben lehetett volna, de Bowlen (szerintem bölcsen) elvetette...StormST
még jó, dome-ban csak buzik játszanak 😛 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Von lett az AFC Defensive Player if the Month novemberre, 8 sack, 10 TFL, megérdemelte! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem Bowlen-nek és a többi északi csapatos owner-nek az lehet kicsit a bögyében, hogy ha valaki dome-ot, vagy melegebb helyen szép új stadion-t épít, akkor az pár éven belül kap egy jó zsíros bevétellel járó SB-t, amiből ők kimaradnak. Eddig ezt még csak-csak lenyelték, de a new yorki rendezés már úgy tűnik kicsit betette a kaput... 😛

Jah, nem, a Mile High-on soha nem lesz dome, annyit még a SB rendezés lehetősége se érne, 2000-2001-ben lehetett volna, de Bowlen (szerintem bölcsen) elvetette...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
én megnéznék egy Super Bowl-t Green Bay-ben.Amadeus91
Mondjuk én sem értem, hogy miért ez a nagy ragaszkodás ahhoz, hogy ne legyen északon, hóban-fagyban a döntő. A konferenciadöntők lehetnek bárhol, és azok is ugyanolyan fontos meccsek. Ráadásul egy kiadós eső délen is sárgadasztássá tudja alakítani a döntőt.peterk2005
Egy konferencia döntő csak-csak csúszhat egy napot, de a Super Bowl egy percet sem. A SB fontossága (TV, jogdíjak, hirdetők stb.) élesen kiemelkedik bármelyik másik meccshez képest.
Meglepne, ha Denver rendezhetne SB-t a magaslati körülményei miatt. Bármelyik másik helyszín több csapatnak jelent(het) előnyt, a MileHigh csak a Broncos-nak.
(Azt nagyon jól tudjuk, hogy a Colts pályaudvara, vásárcsarnoka fűthető, ha szükséges!)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 243 — The Mathematician
én megnéznék egy Super Bowl-t Green Bay-ben.Amadeus91
Mondjuk én sem értem, hogy miért ez a nagy ragaszkodás ahhoz, hogy ne legyen északon, hóban-fagyban a döntő. A konferenciadöntők lehetnek bárhol, és azok is ugyanolyan fontos meccsek. Ráadásul egy kiadós eső délen is sárgadasztássá tudja alakítani a döntőt.peterk2005
A halftime show mondjuk vicces lenne hóban-fagyban 😀empty taxi
Legalább nem kéne félni, hogy Janet Jackson megmutatja a cicijét. 😀peterk2005
dehogynem mutatná, csak karcolná a kamerát 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
én megnéznék egy Super Bowl-t Green Bay-ben.Amadeus91
Mondjuk én sem értem, hogy miért ez a nagy ragaszkodás ahhoz, hogy ne legyen északon, hóban-fagyban a döntő. A konferenciadöntők lehetnek bárhol, és azok is ugyanolyan fontos meccsek. Ráadásul egy kiadós eső délen is sárgadasztássá tudja alakítani a döntőt.peterk2005
A halftime show mondjuk vicces lenne hóban-fagyban 😀empty taxi
Legalább nem kéne félni, hogy Janet Jackson megmutatja a cicijét. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
én megnéznék egy Super Bowl-t Green Bay-ben.Amadeus91
Mondjuk én sem értem, hogy miért ez a nagy ragaszkodás ahhoz, hogy ne legyen északon, hóban-fagyban a döntő. A konferenciadöntők lehetnek bárhol, és azok is ugyanolyan fontos meccsek. Ráadásul egy kiadós eső délen is sárgadasztássá tudja alakítani a döntőt.peterk2005
A halftime show mondjuk vicces lenne hóban-fagyban 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
én megnéznék egy Super Bowl-t Green Bay-ben.Amadeus91
Mondjuk én sem értem, hogy miért ez a nagy ragaszkodás ahhoz, hogy ne legyen északon, hóban-fagyban a döntő. A konferenciadöntők lehetnek bárhol, és azok is ugyanolyan fontos meccsek. Ráadásul egy kiadós eső délen is sárgadasztássá tudja alakítani a döntőt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
A Broncos és Denver városa hivatalosan is jelezte (már augusztusban), hogy pályázik a 2018-19-20-as Super Bowl-ok megrendezésére.

Kb. azt mondjuk, hogy ha New York rendezhet, akkor rendezhessünk mi is... 😊StormST
én megnéznék egy Super Bowl-t Green Bay-ben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Indianapolisban fedett a stadion van, így az azért más helyzet 😀StormST
A lelátó fedett. Az nflnek inkább az a fontos, hogy a mérkőzésbe ne szóljon bele az időjárás.pc_x
A teljes stadion fedett, csak elhúzható a teteje. Olyan, mint a Dallas-i, csak a Lucas Oil fűthető is, ha szükséges.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
A Broncos és Denver városa hivatalosan is jelezte (már augusztusban), hogy pályázik a 2018-19-20-as Super Bowl-ok megrendezésére.
A lelátó fedett. Az nfl baja inkább az, hogy a mérkőzésbe ne szóljon bele az időjárás.
Kb. azt mondjuk, hogy ha New York rendezhet, akkor rendezhessünk mi is... 😊StormST
Az meg abból jött, hogy ha Indianapolis rendezheti, rendezheti NY is 😊 (meg chicago, vagy más jellemzően hidegebb éghajlatú városok)pc_x
Indianapolisban fedett a stadion van, így az azért más helyzet 😀StormST
A lelátó fedett. Az nflnek inkább az a fontos, hogy a mérkőzésbe ne szóljon bele az időjárás.


több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
A Broncos és Denver városa hivatalosan is jelezte (már augusztusban), hogy pályázik a 2018-19-20-as Super Bowl-ok megrendezésére.

Kb. azt mondjuk, hogy ha New York rendezhet, akkor rendezhessünk mi is... 😊StormST
Az meg abból jött, hogy ha Indianapolis rendezheti, rendezheti NY is 😊 (meg chicago, vagy más jellemzően hidegebb éghajlatú városok)pc_x
Indianapolisban fedett a stadion van, így az azért más helyzet 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
A Broncos és Denver városa hivatalosan is jelezte (már augusztusban), hogy pályázik a 2018-19-20-as Super Bowl-ok megrendezésére.

Kb. azt mondjuk, hogy ha New York rendezhet, akkor rendezhessünk mi is... 😊StormST
Az meg abból jött, hogy ha Indianapolis rendezheti, rendezheti NY is 😊 (meg chicago, vagy más jellemzően hidegebb éghajlatú városok)


több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
A Broncos és Denver városa hivatalosan is jelezte (már augusztusban), hogy pályázik a 2018-19-20-as Super Bowl-ok megrendezésére.

Kb. azt mondjuk, hogy ha New York rendezhet, akkor rendezhessünk mi is... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
nekem teljesen mást hoz be...Black_Adder
Elnézést, elcseszhettem a linket. Kijavítottam az eredeti postban is, de betesz ide is még egyszer:

 espn.go.com/video/clip?id=8684533&categoryid=2378529


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Pro Bowl állás denveri szempontból:

Peyton Manning: 1st at QB
Von Miller: 1st at OLB
Wesley Woodyard: 2nd at OLB
Champ Bailey: 2nd at CB
Zane Beadles: 2nd at OG
Elvis Dumervil: 2nd at DE
Ryan Clady: 3rd at OT
Dan Koppen: 3rd at C
David Bruton: 3rd at ST
Trindon Holliday: 4th at KR
Matt Prater: 4th at K
Britton Colquitt: 4th at P
Demaryius Thomas: 4th at WR
Eric Decker: 5th at WR
Mike Adams: 5th at SS
Chris Gronkowski: 5th at FB



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Hát ez aranyos. Jamaal Charles a meccs után autogrammot kért PM-től. 😀

Itt mondja el miért:  espn.go.com/videohub/video/clip?id=8682846&categoryid=2378529peterk2005
nekem teljesen mást hoz be...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear