NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Black!

Megint csak jóféle írás. Kicsit JDR biojában kutatva:
- '05-ös és '06-os Jax védelem volt hasonlóan erős ott ugye a Stroud-Henderson kettős vezetésével ott is elég komoly DL volt (tán jobb is, mint a tietek), cserébe az LB-sor kicsit tán gyengébb volt. Annak a csapatnak a pechje az volt h PM akk egy csopriválist erősített. Ennek az lett az eredménye h 05-ben elegek voltak WC-ra (mit ad Isten épp a Brady vezette Pats győzte le őket Foxboroban), 06-ban nem. Jah ekkoriban a JAX DC egy bizonyos Mike Smith volt.
- '02-ben szintén Fox alatt Carolinában is ligaelit védelme volt JDR-nek Peppers és Rucker 22 sacket hozott, Dan Morgan személyében volt az LB-sornak is volt vezére. Az a szezon 7-9-cel zárul hála a bottom3 offense-nek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
11 of Von Millers' sacks have come on 3rd or 4th down. Next best the 8 for Cameron Wake & 7 for Bruce Irvin.empty taxi
Vagy itt vagy a blogon (van egy félkész cikkem amit még nem publikáltam lehet h abban) vmi kapcsán részben kitértem erre. Nem gondolom, h valami egyetemes bölcsességet fogalmaznék meg vele, de úgy gondolom elfér itt, még akkor is ha néhányan már találkoztak majdnem pontosan ezzel, elvégre olyan vélemény amivel egyet lehet érteni, vagy aminek ellent lehet mondani, aki meg látta és nem érdekli vagy már unja is, az ignorálhatja.

Szóval ez nagyrészt JDR érdeme is.
Ahogy egyértelmű passz szituáció van, elővehetjük vmelyik subpackage-et, általában a nickelt. Amióta összeállt a Bailey-Harris-Carter CB sor, nehéz üres célpontot találni, a front pedig arra utazik, h kialakítsa az 1v1-et Von Millernek. Ehhez Wolfe végzi a piszkos munkát, sokszor 2 embert is leköt, h Miller learathassa a babérokat. Ha meg Millerre állítanának több embert, akkor még mindig ott van Doom, figyelni kell a DB blitzekre is, és középről is elég gyakran átjutunk. És ha sack nincs is, a holding hasonlóan értékes a csapat számára, ha kidobja oldalra akkor loss of down, ami 3rd down esetén gyakorlatilag labdaszerzéssel egyenlő, hogy az INTeket szóba se hozzam.
Nekem nagyon tetszik ez a védelem, emiatt van az is, h az egyik legjobb a 3rd down védekezésünk, ami az egyik legfontosabb minden védekező statisztika közül.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
[kitérő]
Bizonytalanul írom ugyan, mert AFC Westen kívül talán a Redskins az akiket kellő rendszerességgel követek, többi csapatra csak az időm függvényében jut figyelem, DE szvsz a Miami és a Seattle front7 séma hasonló a miénkhez. Talán ezek állnak a legközelebb a miénkhez.
Wolfe alacsony PFF gradejei után akartam kicsit nyomozni, és akkor Odrickot és Bryantet találtam, mint akik hasonló feladatkört látnak el. Mind alacsonyabban értékelve, mint ahogy a látottak alapján gondolnám. És akkor most ez a stat kicsit megerősít a véleméynemben, mert ők azok, akik másnak kaparják ki úgymond a gesztenyét valaki másnak. 3rd downoknál nálunk Wolfe végzi a piszkos munkát, h 1v1-ben maradhasson Von Miller. Miamiban Odrick meleltt Wake az akinek 8 sackje van 3rd downoknál a Seattleben pedig Irvin az akinek 7. Szerintem Odrick és Red Bryant pont azt a gradeekben nem igazán jelentkező, de annál fontosabb melót végzi mint nálunk Wolfe.

Erről mondjuk szívesen olvasnék megerősítést vagy cáfolatot, valakitől aki jobban ért hozzá...
[/kitérő]
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szóval visszatérve a Broncosra, amivel a baj van/volt ezekben a szituációkban azok a gyors screen passzok, vagy ha bármilyen módon megjátsszák a TE-et. Itt viszont fontos előrelépés, h Mays már nincs, és Trevathan váratlanul jól védekezik rajtuk, sőt Von Millert is kipróbáltuk coverageben, és ott is jól bevált.

És akkor itt visszakanyarodva az ellenfél válogatásra, a védelem nagyon sokat fejlődött az első hetekhez képest, amikor a Houston, Falcons vagy Pats ellen kikaptunk. Való igaz, hogy azóta jóval gyengébb ellenfeleket fújt felénk a szél, de mondjuk támadásban a Saints vagy a Bucks nem lebecsülendő, mégis uralta a meccset a D#.
Ugyanakkor Trevathan azért nem Gronko vagy Hernandez ellen villogott, Von Miller pedig a Pats ellen is nagyon nagy meccset játszott, mégis kevés volt. Na ezért is mennék szívesebben Houstonba mint Bostonba. Jobban bízom abban, h Scaub ezúttal nagyobb nyomás alatt lenne, lenne védő játékos Andre Johnosn 30 yardos sugarában, meg ilyen apróságok, a Pats offense ellen továbbra se kedvezne a matchup, így nem érződne annyira, h mennyit fejlődött a védelem. Arról nem is beszélve, h az első hetekhez képest a Pats sokkal erősebb, a Texans viszont inkább gyengébb, akár a sok sérültnek köszönhetően, akár másnak...

Persze kellenek az olyan playmakerek is mint Von Miller, tán még jobban is mint egy jó DC (mondjuk szvsz Slowikkal most is ligautolsó lenne a védelem, Millerestül Baileystül). JDR többnyire jó védelmeket rakott össze, de ennyire domináns front7-e szerintem (bár lehet h Iktriad kijavít) még nem volt, most hogy meg van hozzá az alapanyag, most virágzik igazán tudománya.
Féltem attól, hogy bármit is megváltoztat Dennis Allen védelmén, nos a DL-ben 3 új kezdő van a 4ből, az LB sorban 2 új kezdő a 3-ból, a DB sorban megint 3 új kezdő a 4ből, vagy lassan pontosabb lenne úgy írni 3 új kezdő az 5ből, hisz manapság lassan a nickel a base felállás. Emellett változott kicsit a felfogás is, a playhívás is. Sok dolgot meghagyott a tavalyi védelemből, de azért jelentős változás volt, és nem hogy visszaesés jött volna, hanem inkább még előrelépés. És ez nem DA érdemeiből von le, hanem JDR-t dicséri.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
11 of Von Millers' sacks have come on 3rd or 4th down. Next best the 8 for Cameron Wake & 7 for Bruce Irvin.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Nagyon egyszerű.

Ha innen minden meccsünket hozzuk februárig akkor a többi pályán bármi történik bajnokok vagyunk...

Viccet félretéve én is kihagynám a Pats meccset. Texans ellen viszont kéne 1 visszavágó mondjuk a főcsoport döntő. Nagyon kíváncsi lennék hogy most mi lenne ellenük. Abban a meccsben több volt.

De ha Boston akkor Boston. Egyszer már ki kell hogy jöjjön a D erőssége ellenük is. Miller nyom 3 sacket meg 2 FF, Holiday 2x visszafut a többit csak hozzárakja Manning...

Azt kívánom minden évben az legyen a legnagyobb bajunk 3 körrel a vége előtt diviziógyőztesként hogy bye vagy sem. Ha igen jó mert pihi ha nem legalább azon a hétvégén is láthatjuk a mieinket...
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szerintem szimplán te becsülöd fel a BYE-t. Több csapat kapott ki szerintem BYE után az elmúlt 10 évben, mint ahány a Pats-nél PO meccset nyert... 😊 (nem néztem utána)StormST
Kettő, a Ravens és a Jets.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Nos a hátra levő 3 meccsnek egyetlen, de nagyon fontos tétje van. A pecc előtt kell végezni összetettben, mert Bostonban semmi esélyünk, de a MileHighon esetleg meglephetjük őket.

Texans: 11-2 Colts, Vikings, @Colts
Patriots: 10-3 49ers, @Jax, Phins
Broncos: 10-3 @Ravens, Clowns, Chiefs
Ravens: 9-4 Broncos, Giants, @Bengals

Következő fordulóban sok dolog eldől. Mert ha akkor nem előzünk, akkor soha, viszont nekünk is az a legnehezebb a hátra lévő meccsek közül. A 1st round by annyira nem is érdekes, szerintem ennyi sérülttel akár a Texanst is megverhetjük, de idegenben a Pats, tuti bukó. Manningnek nem megy a nagy hidegben (mondjuk nálunk se lenne melege), a védelemnek rossz a match up, a legerősebb és legjobb formában lévő csapat...
Egyébként innen a Texans se fog 2-t bukni szvsz, és tiebrakert bárki ellen veszítjük. Ha vasárnap kikapunk, akkor a Ravens ellen is, és 4. seed...Black_Adder
Sokmindenben igazad van, de én azt nem értem, hogy miért becsülöd így le a 1st round by-t. Szerintem fontosabb, mint hogy a Pats előtt végezzünk.

Formalizáltabban: szerintem nagyobb valószínűséggel kerülünk SB-ba egy NE, DEN, HOU, BAL sorrend esetén (itt megvan a 1st round by, de lehetséges a bostoni meccs), mint egy BAL, HOU, DEN, NE sorrend esetén (itt nincs meg a 1st round by, de nem mehetünk Bostonba).

Mintha te ennek az ellenkezőjét állítanád, de lehet, hogy tévedek.burzum
De, pont az ellenkezőjét állítom. Manning télen Bostonban még kb sosem nyert. Ha neki nem megy, úgy a Patriots sosem verjük meg. Ellenük nem képes a védelem egymagában megnyerni a meccset, túl erősek hozzá.

Nem könnyű idegenben a Texans vagy a Ravens, de mindkét csapat teli van sérültekkel. És nem ST emberek sérültek le, hanem kulcsemberek. Egyrészt most úgy érzem, h a Pats idegenben is simán elverné bármelyik kettőt, és akkor ugyanúgy ők állnának az esetleges conf döntőben előttünk, csak mi játszhatnánk otthon, másrészt ha meg nem ők, az meg még jobb, még ha idegenben is vagyunk.

MÁsképp megfogalmazva, az 1. verzió szerint nagyobb esélyünk lenne a conf döntőre, de kevesebb a Super Bowlra.
Inkább játsszunk a div roundban Houtonban, mint a conf döntőben Bostonban. Houstonban se mi lennénk a favoritok, de kisebb underdogok lennénk, mint Bostonban, mondhatni azon a meccsen lenne reális esélyünk.

btw a 2. sorrend a legvalószínűtlenebb, ha pecc előtt vagyunk, akkor 99%, h meg van a 1st round bye is...

De ez csak az én véleményem, nem kell mindenkinek így gondolnia, sőt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Nos a hátra levő 3 meccsnek egyetlen, de nagyon fontos tétje van. A pecc előtt kell végezni összetettben, mert Bostonban semmi esélyünk, de a MileHighon esetleg meglephetjük őket.

Texans: 11-2 Colts, Vikings, @Colts
Patriots: 10-3 49ers, @Jax, Phins
Broncos: 10-3 @Ravens, Clowns, Chiefs
Ravens: 9-4 Broncos, Giants, @Bengals

Következő fordulóban sok dolog eldől. Mert ha akkor nem előzünk, akkor soha, viszont nekünk is az a legnehezebb a hátra lévő meccsek közül. A 1st round by annyira nem is érdekes, szerintem ennyi sérülttel akár a Texanst is megverhetjük, de idegenben a Pats, tuti bukó. Manningnek nem megy a nagy hidegben (mondjuk nálunk se lenne melege), a védelemnek rossz a match up, a legerősebb és legjobb formában lévő csapat...
Egyébként innen a Texans se fog 2-t bukni szvsz, és tiebrakert bárki ellen veszítjük. Ha vasárnap kikapunk, akkor a Ravens ellen is, és 4. seed...Black_Adder
Sokmindenben igazad van, de én azt nem értem, hogy miért becsülöd így le a 1st round by-t. Szerintem fontosabb, mint hogy a Pats előtt végezzünk.

Formalizáltabban: szerintem nagyobb valószínűséggel kerülünk SB-ba egy NE, DEN, HOU, BAL sorrend esetén (itt megvan a 1st round by, de lehetséges a bostoni meccs), mint egy BAL, HOU, DEN, NE sorrend esetén (itt nincs meg a 1st round by, de nem mehetünk Bostonba).

Mintha te ennek az ellenkezőjét állítanád, de lehet, hogy tévedek.burzum
Szerintem szimplán te becsülöd fel a BYE-t. Több csapat kapott ki szerintem BYE után az elmúlt 10 évben, mint ahány a Pats-nél PO meccset nyert... 😊 (nem néztem utána)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Volt egy kis PS mozgás
Paul Cornick OT jött
Darrion Weems ment

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
Nos a hátra levő 3 meccsnek egyetlen, de nagyon fontos tétje van. A pecc előtt kell végezni összetettben, mert Bostonban semmi esélyünk, de a MileHighon esetleg meglephetjük őket.

Texans: 11-2 Colts, Vikings, @Colts
Patriots: 10-3 49ers, @Jax, Phins
Broncos: 10-3 @Ravens, Clowns, Chiefs
Ravens: 9-4 Broncos, Giants, @Bengals

Következő fordulóban sok dolog eldől. Mert ha akkor nem előzünk, akkor soha, viszont nekünk is az a legnehezebb a hátra lévő meccsek közül. A 1st round by annyira nem is érdekes, szerintem ennyi sérülttel akár a Texanst is megverhetjük, de idegenben a Pats, tuti bukó. Manningnek nem megy a nagy hidegben (mondjuk nálunk se lenne melege), a védelemnek rossz a match up, a legerősebb és legjobb formában lévő csapat...
Egyébként innen a Texans se fog 2-t bukni szvsz, és tiebrakert bárki ellen veszítjük. Ha vasárnap kikapunk, akkor a Ravens ellen is, és 4. seed...Black_Adder
Sokmindenben igazad van, de én azt nem értem, hogy miért becsülöd így le a 1st round by-t. Szerintem fontosabb, mint hogy a Pats előtt végezzünk.

Formalizáltabban: szerintem nagyobb valószínűséggel kerülünk SB-ba egy NE, DEN, HOU, BAL sorrend esetén (itt megvan a 1st round by, de lehetséges a bostoni meccs), mint egy BAL, HOU, DEN, NE sorrend esetén (itt nincs meg a 1st round by, de nem mehetünk Bostonba).

Mintha te ennek az ellenkezőjét állítanád, de lehet, hogy tévedek.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Végigmentünk egy-egy vezérszurkolóval csapatonként a csoport idei főbb igazolásain:
 bowl.hu/forum/nflncaa_-_divizioforumok/afc_west_csevego

Lehet véleményezni, értékelni, vagy csak elolvasni.
Jó szórakozást az érdeklődőknek!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Beszarás mire képes ez a Patriots, ha felszívják magukat...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Nos a hátra levő 3 meccsnek egyetlen, de nagyon fontos tétje van. A pecc előtt kell végezni összetettben, mert Bostonban semmi esélyünk, de a MileHighon esetleg meglephetjük őket.

Texans: 11-2 Colts, Vikings, @Colts
Patriots: 10-3 49ers, @Jax, Phins
Broncos: 10-3 @Ravens, Clowns, Chiefs
Ravens: 9-4 Broncos, Giants, @Bengals

Következő fordulóban sok dolog eldől. Mert ha akkor nem előzünk, akkor soha, viszont nekünk is az a legnehezebb a hátra lévő meccsek közül. A 1st round by annyira nem is érdekes, szerintem ennyi sérülttel akár a Texanst is megverhetjük, de idegenben a Pats, tuti bukó. Manningnek nem megy a nagy hidegben (mondjuk nálunk se lenne melege), a védelemnek rossz a match up, a legerősebb és legjobb formában lévő csapat...
Egyébként innen a Texans se fog 2-t bukni szvsz, és tiebrakert bárki ellen veszítjük. Ha vasárnap kikapunk, akkor a Ravens ellen is, és 4. seed...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 249 — The Mathematician
meg kéne fogni a Ravens-t de hogy zsinórba bukjanak 3at :s

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
de azon 😀
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Idén sokszor volt szó turnoverekről, és azok jelentőségéről. Utánanéztem hogy is áll a csapat pillanatnyilag, és ezeket találtam:

1. Az idényben eddig a pozitív, egál és negatív turnover mutatós meccsek száma rendre 4-5-4, azaz 4 pluszos, 5 egál és 4 negatív.
2. A pluszos mérleg: 3-1.
3. Az egálos mérleg: 5-0.
4. A negatív TO-s mérleg: 2-2.
5. Örömteli, hogy az első 5 héten volt a 4 negatív TO mérlegű meccsből 3. Azóta csak a Cincy ellen volt egy negatívos (1-2) meccs, de azt is sikerült nyerni.
6. Az egyetlen meccs, amit egálnál jobb TO mutatóval elveszített a csapat, az a 3. heti Houston meccs volt. Ami bíztató, hogy mind a védelemben mind a támadósorban történtek javulások azóta. Az offense kevesebbet droppol (azon a meccsen nagyon sok drop volt), a védelem javulását pedig nem kell részleteznem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 249 — The Mathematician
má alapozás volt és azért írtam el a neveket 😀
de a lényeg nem hiszem h azon volt 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
és ha ő mindent megtesz de a csapatból nem jön ki akkor mivan? teszem azt hoz 450 yardot 5 TD-t a pats ellen de Ball csinál öt fumblet amit visszahord a Panthers akkor is ő szerepelt le?Negritis
JC6 mérges PM-re és kész. Az okokat már elmondta, de ki is lehet találni. 😀 És ki mást is szidhatna, itt nincs értelme azon vitázni, hogy Brady kiégett-e vagy sem. 😀

Megjegyzem, ahogy az idény elején kinézett, számomra már az is csoda, hogy csak ő fakkolja kitartóan PM-et, ha nem hoz minden meccsen 140-es ratinget, meg nem veri egyedül agyon az egész NFL-t. 😉 (Indirekt köszönet a többieknek. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
most NE vagy Panthers? 😀
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
...Negritis
Ha nem nyer SB-t, nálam leszerepelt. Saját vélemény csak...JC6
és ha ő mindent megtesz de a csapatból nem jön ki akkor mivan? teszem azt hoz 450 yardot 5 TD-t a pats ellen de Ball csinál öt fumblet amit visszahord a Panthers akkor is ő szerepelt le?Negritis
JC6 azt el fogja nézni PM-nek, mert egyszerre két csapat ellen küzdött. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 499 — StuG Life
...Negritis
Ha nem nyer SB-t, nálam leszerepelt. Saját vélemény csak...JC6
és ha ő mindent megtesz de a csapatból nem jön ki akkor mivan? teszem azt hoz 450 yardot 5 TD-t a pats ellen de Ball csinál öt fumblet amit visszahord a Panthers akkor is ő szerepelt le?Negritis
ezt a meccset megnézném, nfl rekord forced fumble egyenesen át a következő szezonba 😊

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 249 — The Mathematician
...Negritis
Ha nem nyer SB-t, nálam leszerepelt. Saját vélemény csak...JC6
és ha ő mindent megtesz de a csapatból nem jön ki akkor mivan? teszem azt hoz 450 yardot 5 TD-t a pats ellen de Ball csinál öt fumblet amit visszahord a Panthers akkor is ő szerepelt le?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
...Negritis
Ha nem nyer SB-t, nálam leszerepelt. Saját vélemény csak...
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Egy jól elkapott pillanat.


😀
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ennek ellenére azt tartom, hogy a legtöbb csapatban min. 10 defense játékos és min. 6 offense játékos többet tud hozzátenni a sikerhez. (Elismerem, hogy ez nem egy mérhető fogalom, hogy hozzátenni a sikerhez, de talán érződk, hogy mire gondolok).burzum
A pozíciós értéke bár nem is a meghatározóak közé tartozik, de ennél azért szerintem kicsivel több.

Nem a legtökéletesebb példa, de ha van egy csapat, ahol minden egyes poszton átlagos játékos szerepel, akkor melyik poszton cserélnéd ki az átlagos játékost ligaelitre, hogy a legnagyobb hatást érd el? Bár a right pozíciós értéke nem túl magas, de nem tudnék 5-6 védőnél többet elé helyezni.
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 582 — 毎日何かを学ぶ
összesen 5-6 meccsre gondoltam 😀(fránya diszgráfia+vakon gépelés) és mivel nem Broncos azokat se teljesen, de lehet h azért is voltam kritikusabb mer 'hagyományosan' szarok így csak a hibát láttam 😀

amúgy néztem azóta statisztikát és lehet h tényleg csak belenyúltam a lecsóba 😀 de Big Ban menekülési rátáját ismerve nekem az a 25+ sack is sokNegritis
A 25+ -t nem Ben kapta egyedül, hanem jócskán jutott belőle Charlie apónak és üvegtestűnek is.