Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
Tegyük fel, hogy a csoport a SD és köztünk dől el, és csak egy csapat jut innen tovább. Annak a kérdésnek próbáltam utánajárni, hogy milyen esélyeink vannak megelőzni a SD-t, feltéve (viszonylag pesszimista módon), hogy a két csapat tudásában nincs nagy eltérés.

Érdemes lehet megnézni a schedule-t.

Nekünk: CIN, CAR, SD, KC, TB, OAK, BAL, CLE, KC.
SD-nak: TB, DEN, BAL, CIN, PIT, CAR, NYJ, OAK.

Most tekintsünk el attól, hogy melyik meccs van hazai pályán vagy idegenben, összességében kb kioltják egymást, mert nekünk is 4 hazai meccsünk van még hátra és a SD-nak is.

A közös ellenfelek (CIN, CAR, TB, OAK, BAL) ellen kb ugyanazt érhetjük el, így maradnak a következő meccsek:

Nekünk: SD, KC, CLE, KC.
SD-nak: DEN, PIT, NYJ.

Az egymás elleni meccs kivételével mondhatjuk, hogy nekünk a 2 KC elleni és a CLE meccsből azért várható értékben illene 2-t hoznunk, míg a SD-nak a PIT és a NYJ ellen kb 1-et.

Azaz az egymás elleni meccs kivételével jelen pillanatban lehetne kb 1 win-nyi előnyünk.

Ha az egymás ellenin viszont kikapunk, akkor gond van, mivel ekkor valószínűleg a SD-nak kedvez a tie breaking procedure.

Hogy jutunk tehát tovább?
1. Alapvetően akkor, ha megverjük otthon a SD-t (ezesetben elég jó eséllyel meglesz).
2. Ha kikapunk, akkor sincs veszve minden, elég csak egy kicsit jobban alakul valami, mint a fent írtak.
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 233 — The Mathematician
sajna nyert az SD, szal hozni kell a Bengals ellenit
nem lesz könnyű mer felfüggesztett helyett tehetséget halmoznak az utóbbi időben és nem mind1 nekik se a meccs ugyanis a POra hajtanak idén is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 676
Tracy Porter teljes edzést végzett ma.ulpianus
career highlight

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Tracy Porter teljes edzést végzett ma.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 233 — The Mathematician
PM OFM nem meglepő 😀 volt pár faja fordítás és azért a Broncos is jól szerepelt

Woodynak örülök szépen építi fel magát a 'semmiből'

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Manning lett az AFC Offensive Player of the Month. 😊
 www.milehighreport.com/2012/11/1/3585436/peyton-manning-named-afc-offensive-player-of-the-month-for-october

Hétvégén Bengals, szép emlék 2009-ből. 😊
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Bay-Bay végre idén hozza már nagyjából azt, amit még JMD-ék vártak tőle a draftolásakor, reméljük még fog fejlődni is sokat... 😊

Mondjuk (csak halkan) azt megjegyezném, hogy a rengeteg yard-ból meg YAC-ből a tiszta kép kedvéért illene levonni 80-90-et a két hosszú elkapásos fumble miatt... 😛

Woody-nak meg hatalmas gratula jár, UDFA-ból és ST ászból dolgozta fel ide magát, nagy eredmény...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
nekem ilyen szempontból nem Dekcer tetszik, hanem a csaja (Jessie James) 😀 Black_Adder
Rákerestem a csajra, és hát .... hűűű... Jó dolguk van arra felé a focistáknak ...ssszameg. 😉peterk2005
Volt, h ő csinálta a halftime show-t a MileHigh-ban 😊 Már csak ezért is megéri tartani Deckert :cool:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
nekem ilyen szempontból nem Dekcer tetszik, hanem a csaja (Jessie James) 😀 Black_Adder
Rákerestem a csajra, és hát .... hűűű... Jó dolguk van arra felé a focistáknak ...ssszameg. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 233 — The Mathematician
hát igen, nem tudom h a fórumon van-e női fórumozó és köztük van-e denver szurkoló de kétlem hogy a jóképűség alapján döntenék el 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
nekem ilyen szempontból nem Dekcer tetszik, hanem a csaja (Jessie James) 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy harmadik dolog, Thomas a harmadik az elkapás utáni yardokban. Ezek után mindegy h mikor dobja neki Manning a labdát, miután vagy mielőtt megfutotta a route-ot, mert ez egy nagyon fontos statisztika. btw majdnem 200-zal van több elkapott yardja mint Deckernek.

Nincs semmi bajom Deckerrel, ezeket csak azért hoztam fel, h megvédjem kicsit Demaryius Thomast. H kinek ki a kedvence, ki a szimpibb az teljesen szubjektív, szerintem nem kell közülük választani, mert mindkettő jó fej, és ők is jóban vannak egymással, fölösleges ebbe belemenni. Remélem mindketten sokáig nálunk maradnak.Black_Adder
DT-nek brutálisak a YAC számai - ahogy már írtad is -, ez is hozzájárul ahhoz, hogy ennyire az élen van yardban. És, hát egyértelműen ő a #1 WR, a dreep route-ok zömét is ő fogja megfutni, úgyhogy várhatóan többnyire Decker előtt fog járni yardban a jövőben is.

Nekem egyformán szimpatikus mindkettő, igazából különbséget se tudnék tenni közöttük ebből a szempontból. Azt viszont el tudom képzelni, hogy a hazai női broncos fanok között Decker a népszerűbb, mert fehér srác és olyan jóképű, mint egy fotomodell, Tommy boy elbújhat mellette. 😊 Kint más a helyzet, a cherleederek között van elég fekete csaj is, úgyhogy ott bőven lehet mindkettőnek fanbase-e. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Wesley Woodyard lett az AFC Defensive Player of the Week. 😊

(13 tackles, a sack, an interception, two passes defensed and a forced fumble in the game)
 www.milehighreport.com/2012/10/31/3581046/wesley-woodyard-named-afc-defensive-player-of-the-weekxrace77
grat neki, nagyon megérdemelte, és nem csak ezen az egy meccsen, hanem az egész szezonban. Szerintem kiharcolta a kezdő WILL szerepet hosszabb időre

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Csak egy-két dolog Demaryius Thomasról
Akit meglep, h intelligensen nyilatkozik és nem nagyon primadonnáskodik, nos ez annyira nem meglepő, mert ő már egyetemen is ilyen volt. JMD ezért választotta őt Dez Bryant helyett. Brandon Marshallt akarta IQ-val, ez a lehetőség pedig Bay-Bay-benn volt (nem a tudás, a lehetőség). Jelzés értékű, ha sokat nem is jelent, h ő írta meg legjobbra a wonderlic tesztet abban az évben

Egy másik dolog, h Manning kiben bízik jobban, a legutóbbi meccsen a TD elkapása az egy olyan route, amit Manninggel ketten találtak ki. Pontosabban azért valószínűleg Manning volt az ész, de edzésen eljátszották Champ Bailey ellen, és TD lett. Bailey azt mondta, h kivédhetetlen, és láss csodát élesben is sikerült. Szóval nincs itt bizalom kérdés. Decker lehet h jobb route-ot fut és kevesebbet hibázik, de Demaryius Thomas magasabb, gyorsabb és erősebb ezért ő a veszélyesebb elkapó. Ez így jól is van, kell egy veszélyes és egy megbízható /*mondjuk az utóbbi jelenleg egyértelműen Stokley*/.

Egy harmadik dolog, Thomas a harmadik az elkapás utáni yardokban. Ezek után mindegy h mikor dobja neki Manning a labdát, miután vagy mielőtt megfutotta a route-ot, mert ez egy nagyon fontos statisztika. btw majdnem 200-zal van több elkapott yardja mint Deckernek.

Nincs semmi bajom Deckerrel, ezeket csak azért hoztam fel, h megvédjem kicsit Demaryius Thomast. H kinek ki a kedvence, ki a szimpibb az teljesen szubjektív, szerintem nem kell közülük választani, mert mindkettő jó fej, és ők is jóban vannak egymással, fölösleges ebbe belemenni. Remélem mindketten sokáig nálunk maradnak.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Wesley Woodyard lett az AFC Defensive Player of the Week. 😊

(13 tackles, a sack, an interception, two passes defensed and a forced fumble in the game)
 www.milehighreport.com/2012/10/31/3581046/wesley-woodyard-named-afc-defensive-player-of-the-week
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy elemzés a Broncos offense-ről az NFL.com-on, Bucky Brooks tollából:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/t1zw3oa3ykszsgw83qs9
Peyton Manning deftly directs explosive Denver Broncos offense
Well, that didn't take long. Just seven games into the Peyton Manning era, the Denver Broncos' offense is firing on all cylinders. Bucky Brooks reveals three key components of this prolific unit.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megnézve tőlük pár interjút, egyik sem egy Terell Owens, szóval nem kell félni, hogy primadonnává válnának. Viszont fiatalok, élvezik a sikert, ezért nem árt figyelni rájuk. De ezért van ott Stockley. 😊

A Saints elleni meccsen volt egy jópofa jelenet ezzel kapcsolatban: az utolsó TD után DT odadobta Deckernek a labdát, hogy "adja fel neki" a szokásos "bezsákolom a kapuba" mozdulatra. Ez megrendezett ünneplésnek minősül az NFL szerint, amit 15 yarddal büntetnek, ezért amikor Stockley észrevette, hogy mi készül közéjük ugrott, és lelopta Decker kezéből a labdát. A meccs után megkérdezték Stockley-t, hogy mit szólt hozzá a két fiatal, erre ő mosolyogva annyit mondott, hogy igen, pikkeltek rá, de az apa szerep sosem egyszerű. 😀

Ha már szóba jött: DT-nek volt egy interjúja a napokban - valamelyik denveri rádióban, ha jól emlékszem - ahol mesélt magáról, a felkészülésükről, a PM-el való munkáról, stb. Nagyon szimpatikus volt a srác, és intelligensen is beszélt. Többek között elmesélte, hogy egy ideje PM mindkettőjükkel egyénileg is gyakorol, egészen visszamenve az alapokig, kezdve az elkapó technikától a route futáson át a megfelelő route kiválasztásáig. Azt mondta olyan érzés volt neki, mint visszamenni az óvodába és újra tanulni járni. 😊

Az én véleményem is az egyébként, hogy Decker előrébb jár kicsivel, a kevesebb elkapott yard ellenére is. PM Deckernek az utóbbi meccseken már sorozatban dobja úgy a labdát, hogy nem várja meg a route-oknál a megtörést/fordulást. Már bízik benne, hogy arra fordul "amerre kell". DT esetén még többnyire az van, hogy csak akkor dob felé, ha már látja, hogy milyen route-ot fut.

(Egyébként szerintem már csak Willisnél látni, hogy nagyon nem érzi a ritmust. De szvsz előbb utóbb rá is sor fog kerülni. Valószínűleg az időtényező miatt eddig rá nem jutott elég figyelem.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 233 — The Mathematician
bízom benne hogy DTnek csak a játéka nem az arca fejlődik 😀
bár nekem Decker sokkal szimpibb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Nem tervezzük csökkenteni Woody szerepét DJ visszatérése után se:
 www.chieftain.com/broncos/woodyard-work-keeps-picking-up/article_4d43afa8-231f-11e2-983f-0019bb2963f4.html
Helyes.

Elway a trade deadlineról
 blog.denverbroncos.com/denverbroncos/elway-on-trade-deadline-we-always-look/
Ami talán többet mondó, h Mays sérülésével Steven Johnson szerepe nőhet. Mondjuk Mays az elmúlt két meccsen csak az ST-ben játszott, de egy újonc udfa-nak az is sokat jelent, h ott jut több lehetőséghez.

PFF Weekly observations:
 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/31/32-observations-week-8/
Denver Broncos: Wide Receiver Demaryius Thomas has the third-most yards after the catch for wide receivers at 320. That is in large part due to his 183 total yards, and 186 yards after the catch, coming on 12 wide-receiver screens. The 15.2 yards per catch average on screens is the best for all receivers with five or more WR screens.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Változtattam az aláírásomon:

"Ha valakinek a Broncos fanok kontra PM szituációval kapcsolatban merülnek fel gondolatai, inkább engem keressen meg üzenetben, mint hogy a fórumot újabb flame töltse meg, válaszolni fogok normálisan. Köszönöm!"

Kérném ezúton is, hogy ezt minél többen vegyék figyelembe, a közös béke kedvéért... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502


😀
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Elismerni a tudását nem ugyanaz, mint megszeretni.burzum
Ezt nem értem. En ha szeretek egy csapatot és odajön egy normális (nem gyűlölt viselkedésű), zseni játszani, akkor én először is örülök a jöttének, aztán meg ha teljesít is (mondjuk még messze van az elvárásoktól) akkor megszeretem.Fredo
Apa kezdőőőőőőőőőőőőőőőőőődik.... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Fredo 205
Elismerni a tudását nem ugyanaz, mint megszeretni.burzum
Ezt nem értem. En ha szeretek egy csapatot és odajön egy normális (nem gyűlölt viselkedésű), zseni játszani, akkor én először is örülök a jöttének, aztán meg ha teljesít is (mondjuk még messze van az elvárásoktól) akkor megszeretem.
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
Elismerni a tudását nem ugyanaz, mint megszeretni.
több mint 11 éve
Fredo 205
Véleményem szerint PM az O-ból kihozza amit lehet: ő maga is kezd belelendülni, két minőségi WR, szintén jó futó, + TE-k + depht is van. Ha egy masszív, stabil D lesz mögöttük mint most hétvégén akkor a meccsek többségét dominálni és nyerni fogja a Denver. A csoport szétesni látszik ez is önbizalmat addhat. Tudom hogy minden meccs más, de mi Colts fanok éveken keresztül láttuk a hétvégihez hasonló, NFL szinthez képest nyugalmas alapszakasz meccseket... A kérdés általában csak annyi volt hogy a csoportgyőzelem mellé meglesz-e a seed 1-2.. Na befejezem PM magasztalását, remélem lassan a szkeptikus Denver-fanok is kezdik megszeretni.