Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
[off]
Demaryius Thomas Halloweeni jelmeze nagyon adja:

😊
[/off]

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Mike Mohamed jöhet majd fel PS-ből.

Sajnálom Mayst, de sérülése a csapat szempontjából igazából nem tényező, és kizártnak tartom h el tudtuk volna cserélni... Jobbulást nekiBlack_Adder
Végül Ihenacho jött fel, mondjuk érthető is valamennyire, mert egy LB (Steven Johnson) eddig is mindig inactive volt, még egyet felhozni így felesleges, S meg használható csak 3 van...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mays-et ahogy várható volt IR-re tettétek.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
a javulások oka
Offense: összeszokás, a wr-ek tanulgatják a route-okat, a falba visszatért Kuper. Feljavult a védelem, jobban lehet bízni bennük, kisebb a nyomás a támadókon.
defense: kikerült a kezdőből mays, gyengébb offense-ek jönnek velünk szembe és beváltak a fiatalok és így egyre több játéklehetőséget kapnak. Trevathan, Carter... Wolfe-nak volt egy-két gyengébb meccse a szezon elején, de mostanában nagyon jól játszik, és Porter kiesésével se gyengult a secondary. + Többet vannak fent a támadók, több idő pihenni.

szvsz kb ennyi ami számít

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 232 — The Mathematician
szerintem az O# ezt kb tudja hozni
a D# kérdés h bírja-e majd

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Fredo 205
Ha ezt a formát tudná állandósítani mindkét csapatrész az feladná a leckét az AFC-nek. Ha a D ennyit tud segíteni az egyre jobb O-nak akkor lesz itt PO.
Kérdés: Mennyire lesz állandó ez az extra jó teljesítmény? A bye week hatása vagy az összeállás-összeszokás vagy egyéb tényező miatt volt ez ?
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 232 — The Mathematician
Mike Mohamed jöhet majd fel PS-ből.

Sajnálom Mayst, de sérülése a csapat szempontjából igazából nem tényező, és kizártnak tartom h el tudtuk volna cserélni... Jobbulást nekiBlack_Adder
a Saints D#-n lehet ő is segítene 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Mike Mohamed jöhet majd fel PS-ből.

Sajnálom Mayst, de sérülése a csapat szempontjából igazából nem tényező, és kizártnak tartom h el tudtuk volna cserélni... Jobbulást neki

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Oh shit, Chrome on iPhone rules... 😛

Töröltem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 232 — The Mathematician
sztem simán torrentezés közbe bebugolt storm 😀
amúgy az O# hozta magát egy gyenge D# ellen

míg a D# hatalmasat játszott egy elit csapatrész ellen, valamint ugye az ST is egész jó volt

örülök ennek a meccsnek mert lényegi hiba nélkül lehoztuk és annak is hogy Porter nélkül is fasza volt a Secondary (tudom h gyenge ... )
de Brees mégis az egyik legjobb QB akinek még mindig brutál jó O# áll a kezére és mi ezt megfogtuk (nem leradíroztuk de majdnem 😀)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
Értjük már.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Joe Mays probléma erre az évre megoldódott.
 www.denverpost.com/sports/ci_21880681/broncos-joe-mays-is-out-season-because-broken

Jobbulást kívánok neki. xrace77
Pedig a deadline-ig pont el lehetett volna cserélni, Trevathan elég jól játszik, Mays meg sokat keres...

Jobbulást neki...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Joe Mays probléma erre az évre megoldódott.
 www.denverpost.com/sports/ci_21880681/broncos-joe-mays-is-out-season-because-broken

Jobbulást kívánok neki.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nos, TE-k ellen olyan pocsékul védekezünk, hogy a Saints-et 14 ponton, a Bolts-ot meg nullán tartottuk a második félidőben. 😊 Pedig mindkét csapatban elég elit TE van és jó elkapók, plusz a QB se valami kuka. Sőt, még a Pats ellen sem Gonk volt a legnagyobb gondunk, hanem Welker és a futás.

Egyébként amióta nem Mays van középen, és JDR értelmesebben hív, sokkal kisebb problémának tűnik a közép levédekezése, mint a szezon első meccsein. Szvsz a defense éppen ebben lépett a legnagyobbat előre.

(A Pats esetén egyszerűen a no huddle offense-üktől félek. Ha megindulnak, akkor a futással plusz Welkerrel/Gronkkal túl nagy falat lehetnek, ha nem cserélhetünk menet közben. De abban igazat adok, hogy ezt a mostani védelmet szívesen megnézném, hogy most mit kezdene a Pats #O-val. Lehet, hogy nem is lenne olyan szörnyű a helyzet mint legutóbb volt.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem a Broncos sem a Texans sem a Falcons ellen nincs matchup hátrányban, úgyhogy az bármikor 50-50%-os meccs lenne. Sőt, az Atlanta ellen szerintem halványan a Broncos felé billen a mérleg. A Pats az egyedüli, akiknek az offense-ével nem tudtunk mit kezdeni, és nem tudom, hogy tudnánk-e, ha összefutnánk. Matchupban nem jók számunkra. Inkább verje őket ki a Texans mondjuk. 😊peterk2005
Matchup hátrány, nem tudom mire gondolsz.
-A TE-k ellen pocsékul védekezünk. A Falconsnál van egy elég jó kezű úriember azon a poszton. Plussz 2 elit WR. Szerintem ez a védelemnek még sok lenne.
-A Texans meg, hát nem tudom. Elit futó ellen nem nagyon játszottunk idén (kivéve Foster), nem tudom mire lehetünk képesek ezügyben.
-A Pats O ellen tényleg cidrizni kell, hogy történjen valami hiba 😊 Viszont a secondaryjük félelmetesen ócska, ott simán foghatóak. Nagy játékokra viszont képes a védelmük, így a droppokat és fumblekat felejteni kéne

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem a Broncos sem a Texans sem a Falcons ellen nincs matchup hátrányban, úgyhogy az bármikor 50-50%-os meccs lenne. Sőt, az Atlanta ellen szerintem halványan a Broncos felé billen a mérleg. A Pats az egyedüli, akiknek az offense-ével nem tudtunk mit kezdeni, és nem tudom, hogy tudnánk-e, ha összefutnánk. Matchupban nem jók számunkra. Inkább verje őket ki a Texans mondjuk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szép győzelem volt. Mindenki annyira tud játszani, amennyire az ellenfél hagyja. Függetlenül attól, hogy a Saints nagyon indiszponált volt, szépen megfogta őket a D#.

Nézve a következő meccseket, igazából nem nagyon lesz letesztelve az O hatékonysága és ereje, mert egyik ellenfél sem rendelkezik elit védelemmel. És nem biztos, hogy jó dolog lenne a PO-ig várni ezzel. Mert fejlődik a csapat, ez egyértelmű. Ha lenne egy kis szerencsénk a turnoverekben, (mondjuk legalább egy 50-50% 😊 ) már bárki ellen nyerhetünk szerintem. Kár, hogy a nagy meccsek ennyire a schedule elején voltak, kíváncsi lennék most egy Texans vagy Falcons elleni meccsre, hogyan alakulna.....

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
csak 1 pontosítás: 2 fumble volt, az egyik kiment oldalt, így azt el se vesztettük.
JDRnek meg valóban jár az a +, sőt még akár Foxnak is, ő azért készített már fel párszor csapatot Brees ellen, ez biztos sokat számított...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Végre egy meccs, ahol "csak" egy potenciális labdát nem szereztünk meg a meccs első félidejében, és "csak" egy fumble-nk volt, amit persze szintén nem szereztünk meg. 😊 Lassan vicces leírni, de a fumble-kből 21:4 az arányunk, azaz 21 fumbleből 4-et sikerült eddig megkaparintanunk. (Ez egy tipikusan 50% körüli statisztika szokott egyébként lenni. De idén nekünk egyelőre rosszul pattan a labda. De nem baj, ha a PO-ban fog megfordulni a helyzet. 😊)

Az említett offense playhívások Manningtől jöttek, McCoy nem is tudna ilyesmiben segíteni, mert amikor az OC playt - illetve playeket - hív, akkor még nem állt fel a védelem. A QB feladata jól megválasztani, hogy a kapott playekből melyiket játsszuk. Mondjuk Manning ezeket önmaga is megoldja, biztos emlékeztek a Steelers elleni meccsen a Polamaluval való sakkozására. Pola hátralép, futás, Pola fellép, passz. Ez PM számára egyszeregy, álmából felébresztve is tudja. És valljuk be, a tegnapi Saints #D nem volt egy nagy falat, tényleg olyan gyenge az az alakulat, mint amilyennek a statjaik mutatják. A negyedik negyedet az #O-nk már lényegében lepihente, pedig hagyományosan az az #O legerősebb negyede.

A #D ezzel szemben rendkívül kellemes meglepetés. A turnoverek kivételével ott folytatták a srácok, ahol a Bolts elleni második félidőben abbahagyták. Black már kiemelte a legjobbakat, én hadd tegyem melléjük JDR-t, mert a tegnapi meccsre nagyon okos taktikával küldte a védelmet a pályára: snap előtt feltöltötte a boxot, így futás ellen is ott tudott lenni, de passz esetén csak 3-4 ember ment passrushra, a többi hátralépett és területet védett. Ezzel elvéve Brees gyors passzai elől a célpontokat, a hosszabb passzokat pedig vagy jól levédekezte, vagy a passrush odaért addigra Brees-hez, aki ettől pontatlanná vált. (A Jets szokta ezt a taktikát alkalmazni a Pats ellen - eredménnyel.)

(Azt csak halkan tegyük hozzá, hogy azért a Saint #O futásképtelensége sokat segített, mert ugyanez a taktika a Pats ellen az első félidőben totális csődhöz vezetett. 😊 Remélhetőleg JDR tanult az esetből, és nem lesz keményfejű, ha velük hozna össze a sors a PO-ban, mert ami a Saints #O ellen működött, a Pats ellen továbbra sem fog. 😊)

Összefoglalva, a tegnapi meccs alapján a divízió győzelem egyértelműen nekünk áll. Turnoverek nélkül ez az #O közepes védelmeknek 30 pontot simán fel tud rakni a táblára, a védelem pedig közepes #O-kat 20-22 pont körül képes tartani. És lényegében már csak ilyen csapatok vannak hátra a schedule-ben. Ha nem fogunk ki botrányos napot, vagy nem csinálunk egy halom turnovert, akkor nincs mitől/kitől tartani.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
ismét igazi csapatmunka volt, nagyon együtt volt az o# és a d# is.
a kettő közül, azt hiszem a d#-é a nagyobb fegyvertény, nem mintha az o# egy yarddal is kevesebbet tett volna kelleténél, de azt hiszem egyetértünk abban, h a Saints o# ellen nehezebb kitűnni, mint a Saints d# ellen.

+ Az offense nagyon okosan választotta a playeket, akár McCoy akár Manning a felelős érte. Amikor hátul volt a 2 safety futottunk és simán jöttek az 5+ yardok, amikor az egyik fellépett a boxba, akkor jött Manning és passzoltunk, s 3 emberrel nem tudták levédekezni Bay-Bay-t és Deckert is. Ilyen amikor működik a passz is és a futás is.
+ A fentinek köszönhetően hatalmas meccset játszott Manning, McGahee, Demaryius Thomas és Decker
+ És az OL-t is ki kell emelni. Mind futásblokkolásban, mind passprotection-ben uralták a meccset.

+ A man of the match ugyanakkor nálam egyértelműen Woody. az első TD az ő hibája volt ugyan, de leading tackler volt, az ő neve mellett az egyetlen sack, és az egyetlen INT. Bekockáztatom: Woody > DJ...
+ Chris Harris TUD coverage-et játszani. Wes Welker hülyét csinált belőle, de azt a meccset leszámítva közel hiba nélkül játszik. Jobban mint mondjuk Porter.
+ Champ Bailey még mindig Champ Bailey. Sokszor láthattuk visszaismételve mennyire nem hagyott helyet Colston, és nagyon jól lépett fel futás ellen is köztük egy igazán látványos tackle-lel.

+++ Darren Sproles már nem a Chargersben játszik

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 232 — The Mathematician
sajna elment az áram az első félidő közepén 7-7nél
de leszedem h megnézzem végig 😀
-
nah már lent is van, ty Ncore 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Ha Manning így folytatja meg lesz az 5. MVP cím is... 😊
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Könnyebb meccs lett, mint amire számítottam, bravó #O és főleg bravó #D! A többit holnap, most alvás. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
az igazi fan fent marad megnézni és nem rinyál 😛 😊Black_Adder
én azért rinyáltam, mert nem azé fizet az ember az ESPN-ért egy valag lóvét, hogy "bézbózt" nézzen 😛




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, a Cleveland segít nekünk, szépen elcsapták Riversék popóját. Most már csak nyerni kéne este, és meccselőnyben lennénk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)