Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
joe mays bottom 10 runstopban:
 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/18/snapshot-run-stop-percentage-linebackers/
ezek után nem is meglepő, h marad Brooking a kezdő

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Köszi szépen. Biztos nagy élmény lehetett. 😊

Megj.: Hiába az egyik legrégebbi stadion, nekem a Metlife mellett ez a Qualcomm a kedvencem. Kicsit hasonlít a Barca stadionjára is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
na, képek. 😊








több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Alapvetően ez vmilyen jellegű coaching hiba szvsz. Lehet ebben gameplan tervezési hiba (bár a halftime adjustment pedig jól szokott sikerülni), mentálisan nem sikerül felpörgetni a játékosokat a meccs kezdetére, lehet mind2-ből egy kicsi (Itt érdemes megjegyezni h szvsz klasszikus hangadó motivátor jelenleg nincs a Broncos keretében védőoldalon)...empty taxi
Hát, ha coaching hiba, akkor itt a bye week, remélem korrigálják.

Azért én bízom benne, hogy a szerencse - illetve esetünkben a pech - faktornak is szerepe lesz ebben. Például a fumble mutatónk 9-ből 9. Azaz, az összes labdát el is vesztettük. Ez NFL átlagban 50-60% körül van, az élcsapatoknál még jobb az arány. A "fumblekirály" Philly is pl. 15 labdából vesztett 9-et.
Aztán, arra is gondoltam már, hogy az első negyed(ek)ben azért olyan nagyon konzervatív a playhívás (és ezzel sok a punt az elején), mert az Atlanta ellen nagyon megégettük magunkat a no-huddle-vel. PM-ből hülyét csinált az Atlanta védelem akkor, és lehet, hogy félünk egy hasonlótól. Ezzel együtt, óvatosan, nem durrbele módon ebben is lehetünk majd kevésbé konzervatívak az elejétől.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Hollyday egyelőre maradhat
DJ visszatérhet a DoveValley-be miután már nem a dopping miatt van eltiltva
Manning offensive POW

Clady pedig jó úton halad, h kérhesse Joe Thomas fizetésével megegyezőt, ő a 2. legjobb OT a PFF szerint
 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/17/snapshot-pbe-offensive-tackles/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Nos, ez. Ha valaki tudja, hogy mi az oka ezeknek a meccs eleji rövidzárlatoknak, az gyorsan hívja fel Foxot és mondja el neki. 😊

25 éve nézek focit, vannak kedvenc csapataim, de ilyen problémával még nem találkoztam. Láttam már szenvedő offense-et, szenvedő defense-et, trágya special team-et a kedvenc csapataimban, de ilyent, hogy meccsről meccsre az első negyedekben ilyen szinten lábon lőjük magunkat, még sosem láttam. Egyszer-egyszer persze előfordul, de hogy folyamatosan?
peterk2005
Alapvetően ez vmilyen jellegű coaching hiba szvsz. Lehet ebben gameplan tervezési hiba (bár a halftime adjustment pedig jól szokott sikerülni), mentálisan nem sikerül felpörgetni a játékosokat a meccs kezdetére, lehet mind2-ből egy kicsi (Itt érdemes megjegyezni h szvsz klasszikus hangadó motivátor jelenleg nincs a Broncos keretében védőoldalon)...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 501



😀
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
A Pats elleni meccs a védelem oldaláról megér egy misét, ha már szóba került.

Ami először feltűnt, h Von Miller milyen keveset volt pályán:
 blog.denverbroncos.com/denverbroncos/broncos-at-patriots-participation-breakdown/
64/94 mindössze 68%, pedig egyértelműen a legjobb játékosunk volt

Na most kiderült mi történt. Egy rövid pihenőt akartak adni neki, aztán hosszú ideig nem tudott visszajönni a pályára.
 www.denverpost.com/broncos/ci_21743789/broncos-defense-must-get-set-at-line-quicker

Hogy lehetséges ez?
 www.bostonglobe.com/sports/2012/10/08/patriots-huddle-relies-power-one/nHTapuVnBOwfFlffwTrN6J/story.html
A Patriots feltalálta a tökéletes offense-t.

Nem tudtunk cserélni, nem tudtunk mit kezdeni a sebességgel, a nohuddle-lel Volt rá válaszunk:
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000078469/article/tom-bradys-secret-to-beating-peyton-manning-being-in-control
Dual calls, ahogy Porter mondta, s a második félidőre fel is javult valamelyest a védelmünk. Csak egyrészt későn eszméltünk, másrészt a nagy dominancia utána is elmaradt.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
A meccs elején az ST komoly hátrányba sodort minket. Volt 2 akadozó támadásunk, de aztán az offense pályára se került, leszámítva a negyedvégi picksixet. De a 0-24 ellenére volt esélyünk, mert igazából csak a hibáinkat használták ki.Black_Adder
Nos, ez. Ha valaki tudja, hogy mi az oka ezeknek a meccs eleji rövidzárlatoknak, az gyorsan hívja fel Foxot és mondja el neki. 😊

25 éve nézek focit, vannak kedvenc csapataim, de ilyen problémával még nem találkoztam. Láttam már szenvedő offense-et, szenvedő defense-et, trágya special team-et a kedvenc csapataimban, de ilyent, hogy meccsről meccsre az első negyedekben ilyen szinten lábon lőjük magunkat, még sosem láttam. Egyszer-egyszer persze előfordul, de hogy folyamatosan?

Szóval az ember nem tudja, mit gondoljon. Az egyik oldalon ott vannak ezek a lehangoló hibák, és az nyilvánvaló, hogy ha így folytatjuk, akkor "semmire" sem jutunk.

A másik oldalon viszont, ha leveszem ezeket az érthetetlen egyéni hibákat, akkor mit látok?

Nos, én bizony most is egy olyan csapatot látok, amelyik akármire képes lehetne. Egy-egy csúnya rövidzárlatot kivéve mind az #O, mint a #D - mint teljes csapatrész - tulajdonképpen nagyon szépen szerepel. (A két rövidzárlat az atlanta elleni első negyed az #O és a Pats elleni első félidő a #D részéről.) És ennyi rövidzárlat tulajdonképpen minden csapat életében benne van, a Pats is hasonlóan rövidre zárta magát legutóbb, vagy épp az Arizona ellen. Ahogy a Texans, a Packers, a Giants, a Niners, sőt az Atlanta is. Ők mázlijukra mindkét rövidzárból a Panthers és a Raiders ellen is W-vel jöttek ki, de hát nekünk se volt mindegy, hogy a Raiders, a Chargers vagy a Pats ellen zárunk éppen rövidre.

Szóval, az eddig hat meccset összesítve, az offense már most nagyon jó, és láthatóan még javulhat is. Egyre kevesebb a tegnapi picksixhez hasonló, meg nem értésből adódó hiba, PM és az elkapók egyre jobban érzik egymást, mindkét fiatal WR egyre ügyesebben szakad el, egyre jobban futja meg a route-okat, Stockley az Stockley, és a 2TE is stabil, megbízható amikor el kell kapniuk a lasztit. McGahee pedig ugyan nem fut 120 yardokat meccsenként, de az egy Pats elleni gyenge meccset kivéve, többnyire eredményesen futja meg ill. kapja el passzként azokat a yardokat amik a támadósort mozgásban tartják.

A defense pedig, a Pats meccset kivéve nekem szintén tetszik. Nyilván nem egy Niners shutdown defense, és vannak lyukak, de így is egy egész jó kis #D lett. Tegnap például, még a borzalmas 0-24-es első félidő után is az volt az érzésem, hogy a hibák nélkül, "normális körülmények között" a tegnapi SD alig-alig képes átvergődni rajtunk. Abból a 24-ből 17 pontot turnoverekből kaptunk. Vagy picksixből, vagy a saját 20-asunkon belülről indított drájvokból. A második félidőben pedig nem csak pontok szerint nulláztuk le az SD offense-t, mert ha nincs az a 4INT, akkor is megállította volna a védelem őket. És a sok 3&long ellenére a Steelers-t is 19 ponton tartottuk, az Atlanta ellen is jól tartotta magát a #D, ott is az INT-ek utáni 3 rövid yardos drive-ból kaptuk a pontok jelentős részét.

Szóval, ha el merném hinni, hogy egy a lábon lövősdi egy pechsorozat része, ami előbb-utóbb átfordul, akkor nyugodt szívvel azt mondanám, hogy - ha az injury bug elkerül bennünket, akkor - december környékére ez a csapat eljuthat oda, hogy akárkit, akárhol képes lehet megverni.

Egy gond van csak: egyelőre nem merem elhinni. 😊 Ahogy írtam már, még soha nem tapasztaltam ilyent korábban, így arról sincs fogalmam, hogy ez valami velünk született dolog, vagy tényleg csak pechsorozat...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
amúgy Jóska, neked nem mindegy mi történik Denverben? Furcsállom, hogy a Jets topikban kevésbé vagy aktív, mint itt. Nyilván a népszerűség is indukálja, de akkor is feltünő.Höri
Köszi, hogy így figyelemmel kíséred munkásságom, igazán jól esik.
Ha akarsz írj róla nyugodtan hosszabban egy elemzést PM-ben 😊
Amúgy mindegy mi történik Denverben, én Budapesten élek, de ez nem Denver, hanem a Denver topic, egyik kedvencem. 😉

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
amúgy Jóska, neked nem mindegy mi történik Denverben? Furcsállom, hogy a Jets topikban kevésbé vagy aktív, mint itt. Nyilván a népszerűség is indukálja, de akkor is feltünő.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Bár jelen állás szerint még fordíthat a Broncos (0-17), de bennem ettől függetlenül már megfogalmazódott, hogy mi az érdemi és lényegi különbség a tavalyi és az idei Denver között 6 meccs után:
Idén nem jön Tebow, hogy PO-ba vigye a csapatot.Sobri Jóska
Sobri céloz, lő, és ÖNGÓL!!! 😀 Gyönyörű volt. 😀

Egyébként a nagy különbség a tavalyi és az idei Broncos között, hogy az ideinek van irányítója.somoskovig
Ha szerinted öngól végeredményfüggetlen véleményt mondani (ráadásul közben reménykedni a fordításban) arról, ami tagadhatatlan tény, hogy az idén nem jön Tebow, és nem fogja PO-ba vinni a Broncost, legyen, belefér.
Akkor lehet mondani, hogy ezügyben megszereztem helyetted(?) a szépítő találatot.
A bon mot-ra meg annyit, zseniális irányítója van, tagadhatatlan, első lendületből HoF tag, alltime top3, de ez még nem jelenti azt, hogy minden más irányító, más kvalitásokkal kuka lenne.
Például ott van Tebow, akire utalsz.
Ő rá nem volt írva playbook, rá nem számítottak, mint kezdő irányító, nem voltak megfelelő fegyverei, de az egyetlen évében amikoris kétharmad szezonnyit kezdő volt összerántott egy csapatot a nihilből.
Drukkolok, hogy PM-nek sikerüljön innentől ugyanez, a lehetőség adott, elvileg a csoportelsőség boritékolható, a tegnapi fordítás a szükséges kiindulópont, minden adott a SB-győzelemhez. Hajrá.
(Az én privát második forduló utáni SB tippemben a Denver megy az AFC-döntőbe.)

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
 assets.sbnation.com/assets/1565827/vonmillerdance.gif
😀xrace77
Az EA sport személyesen kereste fel, h megmutasson nekik néhány táncot az új maddenhez 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 501


😀

OFF

Szegény Shannon Sharpe elkeseredett szélmalomharcot folytat egy napja pár agyhalottal a twitteren. 😛
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 229 — The Mathematician
Te Black, ezeken a Buffalos reklámokon görcsölök jó ideje 😀 😀 😀JC6
volt 2-3 hasonló film is
meg egy Scooby-Doo rész 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Te Black, ezeken a Buffalos reklámokon görcsölök jó ideje 😀 😀 😀
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 229 — The Mathematician
amúgy nem csak Hillman hanem McG is szépen blokkolt, de Hillmané brutál volt akinek van arról gifje kérem mer brutál jó volt
a futás nekem is hiányzott, de a végén egész szépen összeált, görcsös volt de pont annyit tett hozzá amennyit kellett

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Erik Dekker "C'mon man" pillanata
iktriad

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
na akkor most happy vok, megérte kivenni a szabit, ki is aludtam magam minden király.

A meccs elején az ST komoly hátrányba sodort minket. Volt 2 akadozó támadásunk, de aztán az offense pályára se került, leszámítva a negyedvégi picksixet. De a 0-24 ellenére volt esélyünk, mert igazából csak a hibáinkat használták ki.

Gyenge kezdés, de mégis 3-3mal vezetjük a divíziót. Sosem tartottam túl erősnek az AFCS-t mint divíziót, de azt hiszem PM döntésében h idejött komoly faktor volt, h nincs még egy ilyen loser divízió. Ha egy csapat nem gyenge, akkor betlizik.

+ A csapat, mert ez most CSAPAT volt jóban, rosszban.

A támadók gyengén kezdtek, rögtön 3and out, aztán után sokáig pályára se léphettek az ST bénázása miatt. Aztán sima 7 pontból lett egy-két playen belül -7. Mondhatni pech volt. Decker esete mindenképp, de az azt követő misscommunicationt se büntetik minden esetben pick6-szel.

+ Peyton Manningtől ezt várnánk minden meccsen. Igazából úgy tűnik lassan elkezdi ezt hozni minden meccsen.
+ Eric Deckert valaki le akarta fejeztetni. Szerencsétlen volt az az elbotlása, de a picksix nem az ő hibája, ő volt a legjobb elkapónk ma. Az a OPI amit bedoptak rá az vicc volt, szerencsére nem osztott nem szorzott. Voltak fura ítéletek ide is oda is, de ez egy nagyon szép TD volt amitől megfosztották őt.
+ Manning idehozatalának legnagyobb pozitívuma, h visszajött Brandon Stokley. Hihetetlen az öreg.
+ Feltűnt nektek, h Hillman mennyire király volt passprotectionben?

A védelem egész meccsen nagyot játszott. 24 pontnól 7-et a támadók kaptak, 10meg a saját redzonunkból induló támadás, amiben reálisan csak a 6 pont van benne, ehhez képest nem rossz a 10, a 2. félidőben aztán megint megérkezett a nyomás Riversre, jöttek a sackek és jöttek a hibák is Riverstől

Érdekesség, h az idő nagy részében Von Miller coverage-t játszott. személy szerint jobban szeretem amikor megy sackkelni, de ez most elég jól bevált, a Chargers nem nagyon számított rá.

+ Tony Carternek volt egy nagyon rossz meccse a Falcons ellen, de ott a csere bítók nagyon rászáltak, biztos ellenük volt fantasyban, ma minden várakozásunkat felülmúlta. Dawkins annak idején labdamágnesnek hívta, tudott valamit az öreg...
+ Chris Harristől még néhány ilyen teljesítmény és talán végre mások is elkezdik elismerni rajtam kívül. Továbbra se egy prototípus cover CB, de ma megmutatta nem kell kétségbe esni, ha neki kell kezdenie. Csak ne legyen egy Wes Welker az ellenfélnél.
+ Doom 2 sack+FF. Hátha kicsit elhallgattatja a kétkedőket.


- Hollyday nem ilyen bemutatkozásról álmodott. Ha nem tanulja meg kurvagyorsan elkapni azt a labdát, hamar repül majd innen. Labda nélkül hiába gyors a visszahordó
- Rögtön utána a sorban Omar Bolden. Így h rögtön egymás után, így még súlyosabb.
- Matt Willis viszont egyre távolabb kerül az offenstől. Már csak az ST miatt van a csapatban, ahol jó is, de ha lehetőséget kap az offenseben is, azzal nem így ként élni...
- A futójáték nem létezett. És nem McGahee miatt, ő hozta azokat a kemény yardokat a tackle után amit megszoktunk tőle, a 2 TE viszont teljesen súlytalan volt a blokkolásban. Sőt nem csak a TE-ek, de az egész fal kicsit alulmaradt a bolts DL-lel szemben. Kuperen is látszott a kihagyás, OF a megszokottnál is lassabb volt.

És a legnagyobb negatívum, amit nem bocsájthatunk meg:
- nem volt igazi tavalyi feeling, mert nem csak az utolsó 5 percben kezdtünk el játszani, így nem volt annyira drámai. És nem is az utolsó másodpercben dőlt el. Hiába PMnek még naggyon sokat kell tanulnia TT-től 😀 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez, már régebben is írtam petinek, ezzel kapcsolatban, de nem vette észre 😀 Amúgy meg hol a Von-os sig-ed?JC6
Nem fogok saját magamról berakni siget, milyen tré lenne már...

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Stez, már régebben is írtam petinek, ezzel kapcsolatban, de nem vette észre 😀 Amúgy meg hol a Von-os sig-ed?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
...peterk2005
Hát csak annyi, hogy úgy írsz, mintha csapattag lennél... 😀 "Elp*csáztak, hülyeségeink" és a többi, vissza lehet keresni 😀
A dicséretet köszönöm 😀

undisputedly: te is voltál SD-ban? La jolla-ban a kajakozás megvolt?
JC6
Ez már a tipikus esete annak, amikor nem tudsz semmibe belekötni, és kreálsz valami álindokot. Hát ne tedd. És én is úgy fogok beszélni most már a Broncosról, mint ha csapattag lennék, mert ma úgy ébredtem, hogy éreztem, én vagyok Von Miller. De ha ez nem is igaz, legalább olyan jó vagyok. 😀

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
fzoli: ki TT-zet?

JC6
A meccs közben, ahogy beleolvasgattam a fórumba, gyenge playnél, vagy hibánál egyből jött. Főleg Storm-tól, dehát meg lehet érteni őt is. Vagy Sobri is szokott érdekeseket szólni. Nade mindegy is, ez már így marad úgy tűnik ennél a csapatnál 😊

Amúgy nem is lenne rossz módszer, hogy a meccs közben lévő eredménykövető fórumba számolnánk az egy kommentelőre jutó TT-zások számát, ezzel is mérvén, hogy mennyire játszik jól, vagy rosszul a csapat 😊 Szerintem sokkal jobb képet adna, mint a kupacokba hordottt ilye-olyan statisztikák 😛

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
petya: néha megtehetem, 8 év kitartó szurkolás után 😛

fzoli: ki TT-zet?

undi: ha visszamész, szólj 😀
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Bíztató volt, hogy a sokadik számú cornerek (Harris és Carter (én azt hittem ő safety) ilyen jók voltak, kíváncsi vagyok kitart-e ez a forma a Saints ellen is.

Reméljük Von sérülése nem komoly, látszott egész meccsen, hogy nincs 100%-os állapotban. A vége fele azért szép húzás volt ráállítani Gates-re, nem is kapott labdát. Nem is értem, mért nem lehetett ezt a szoros emberfogást alkalmazni már a Pats ellen. Na mondjuk nem pont Millerrel.

Ami viszont nagyon meglepő, az az O fal szerintem. Amennyi romhalmaznak tűnik, durván jó pass protectiont csinálnak, és PM-nek sokszor rengeteg ideje van. Igaz, hogy a Chargers front 7-je nem a legnagyobb sackgyűjtő, és hogy a no huddle miatt is jobbnak tűnik a fal, de akkor rohadt jól megoldják a dolguk szerintem.