Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azért most egy kicsit főhet BB feje szerintem.
Mit fog csinálni a Denver?
Futnak vagy passzolnak? 😀JC6
Miért főne?!
Ha futtok, mint az alapszakaszmeccsen, vállat von és beküldi Julian-t LB-nek vagy SS-nek. Ha passzoltok, mint a Steelers ellen, akkor is vállat von és beküldi Edelman-t CB-nek. Itt mindenre van megoldás, úgy hívják, hogy ...Wyatt tudja. 😛

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Azért most egy kicsit főhet BB feje szerintem.
Mit fog csinálni a Denver?
Futnak vagy passzolnak? 😀JC6
Tényleg no offense, mert nektek szurkoltam tegnap is, de azért nem hiszem, hogy egy edző pánikba esik attól a lehetőségtől, hogy az ellenfél vagy passzol vagy fut 😀zolika26
Nem is a pánikról van szó, hanem arról, hogy volt 6 meccs, amin szét futottuk az ellenfele, illetve 2 meccs, amin passzoltunk összvissz 100 yardot, nagy nehezen. Erre jön az első PO meccs, BB leül megnézni és látja, hogy nem futunk, hanem passzolunk... 😀JC6
BB kb annyira gondol hogy megpróbáljuk jobban túl passzolni őket, mint amennyivel túlfuthatnak. 😀 Szerintem most próbálja felvázolni a deep passok elleni védekezést a CB-knek 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azért most egy kicsit főhet BB feje szerintem.
Mit fog csinálni a Denver?
Futnak vagy passzolnak? 😀JC6
Tényleg no offense, mert nektek szurkoltam tegnap is, de azért nem hiszem, hogy egy edző pánikba esik attól a lehetőségtől, hogy az ellenfél vagy passzol vagy fut 😀zolika26
Nem is a pánikról van szó, hanem arról, hogy volt 6 meccs, amin szét futottuk az ellenfele, illetve 2 meccs, amin passzoltunk összvissz 100 yardot, nagy nehezen. Erre jön az első PO meccs, BB leül megnézni és látja, hogy nem futunk, hanem passzolunk... 😀
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Azért most egy kicsit főhet BB feje szerintem.
Mit fog csinálni a Denver?
Futnak vagy passzolnak? 😀JC6
Tényleg no offense, mert nektek szurkoltam tegnap is, de azért nem hiszem, hogy egy edző pánikba esik attól a lehetőségtől, hogy az ellenfél vagy passzol vagy fut 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Azért most egy kicsit főhet BB feje szerintem.
Mit fog csinálni a Denver?
Futnak vagy passzolnak? 😀JC6
Remélem ezt nem komolyan mondtad.
Ki az a qb aki ellenünk nem csinál 300-400 yardot alsóhangon? 😀

több mint 12 éve
Stephan New England Patriots 49
Azért most egy kicsit főhet BB feje szerintem.
Mit fog csinálni a Denver?
Futnak vagy passzolnak? 😀JC6
A védelmünk mindkettő ellen hasonló teljesítményt fog letenni, szóval közel mindegy. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azért most egy kicsit főhet BB feje szerintem.
Mit fog csinálni a Denver?
Futnak vagy passzolnak? 😀
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nincs miért elnézést kérned ezzel kapcsolatosan. Kérges lelkű lesz itt mindenki előbb-utóbb. Azt nem csípsz, akit csak akarsz. Ha egy picit elmélyülsz a fórum életében, akkor majd rájössz, hogy nagyon kevesen vagytok, akik egyszerre nem kedvelik a Pats-t és a Steelers-t. Külön-külön nem mondom, masszív sokaság (főleg a Pats-é), de az átfedés, az minimális. Nekem eddig úgy tűnt, hogy (szinte) üres halmaz.tomi-tomi
Nem üres. Tán még többen is vagyunk, mint a Chiefs drukkerek. 😀peterk2005
😀 Gyanús is voltál nekem, túl jól érted a Pats dolgait! Nem tud az ember elég éber lenni!! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Adder,
ezzel a nick-kel azért alapelvárás a humorérzék! 😊
Csak az utolsó mondatom volt komoly, komolyan. 😉
Viszont nem véletlenül írtam, hogy nekem úgy tűnik. Ez az én személyes érzetem, s döntő részét pozitív megnyilatkozásokból (szeretem/kedvelem még X,Y csapatot), hozzászólások félmondataiból szűrtem le. Nem húztam strigulákat, nem adtam össze, nincs konkrét tény a fejemben erről. Szimpatikus egy csapat, én ezt hívtam másodlagos kedvencnek, pongyolán.
Halmazelméletet mindig is utáltam! 😊 (De amit írtál, még megértettem.)
Na jó, megvolt a felvezetés, beszéljünk a szombat éjszakáról!
TT-ből kicsiholtak egy "Brady egy próféta" félmondatot, mert azt mondta neki a meccs végén (TB TT-nak), hogy újra fogunk találkozni. Tiszta kavarodás van ebben a bibliai történetben, hogy ki kicsoda. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nincs miért elnézést kérned ezzel kapcsolatosan. Kérges lelkű lesz itt mindenki előbb-utóbb. Azt nem csípsz, akit csak akarsz. Ha egy picit elmélyülsz a fórum életében, akkor majd rájössz, hogy nagyon kevesen vagytok, akik egyszerre nem kedvelik a Pats-t és a Steelers-t. Külön-külön nem mondom, masszív sokaság (főleg a Pats-é), de az átfedés, az minimális. Nekem eddig úgy tűnt, hogy (szinte) üres halmaz.tomi-tomi
Nem üres. Tán még többen is vagyunk, mint a Chiefs drukkerek. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
Hox = hogyan oltsunk Xéniát
Tibi = Tálosi ígyis baszottul imádunk
BG = Boy George

szánom.bánom


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
tomi-tomi!
Lehet, hogy ezért vannak sokan akik nem szeretik a két fent írt csapatot, mert "Valószínűleg a két legnagyobb hazai szurkolótábor". Lehet, hogy így elsőre furcsán hangzik, de komolyan. Lehet, hogy azért szurkolnak másnak mert "mindenki" a Petsnek vagy a Steelersnek szurkol. Viszont szerintem a BG-nek is nagy tábora van, de feléjük mégsem érzem ezt a "nem szeretem" dolgot.Kossuth Lajos
Nem hangzik furcsának, szerintem is ez fontos ok lehet.
Ha BG alatt a Packers-t gondolod, akkor látogass el hozzájuk. Az idei évben éppen szokják a "sikeres vagyok, ezért gyűlölnek" érzést.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 209 — én ezt meguntam
Lajos!
Hoxot utálhatod nyugodtan, legalább valaki ápolja Tibi emlékét! 😛Helmut Zimmer
Egyetértek.
csak két kérdésem van.
1. Ki az a Hox?
2. Ki az a Tibi? 😂Kossuth Lajos

😂 😂 Ezt is megértük! 😂 😂
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Nincs miért elnézést kérned ezzel kapcsolatosan. Kérges lelkű lesz itt mindenki előbb-utóbb. Azt nem csípsz, akit csak akarsz. Ha egy picit elmélyülsz a fórum életében, akkor majd rájössz, hogy nagyon kevesen vagytok, akik egyszerre nem kedvelik a Pats-t és a Steelers-t. Külön-külön nem mondom, masszív sokaság (főleg a Pats-é), de az átfedés, az minimális. Nekem eddig úgy tűnt, hogy (szinte) üres halmaz.tomi-tomi
Szerintem népes halmaz /*én is tajga vagyok 😛 😊*/ Mindkét csapat túl sikeres, ezért sokan nem szeretik őket, ráadásul minkét csapatban van olyan ember /*nem feltétlen játékos*/, akit jogosan vagy jogtalanul, de sokan utálnak...Black_Adder
Jó, Te eddig rejtőzködtél. 😉 Valószínűleg a két legnagyobb hazai szurkolótáborról beszélünk, ha mindenki más egyszerre nem csípné ezt a két csapatot, akkor is erős kisebbségben lennétek. 😛
Komolyan, nekem eddig tényleg úgy tűnt, hogy a Steelers másodlagos kedvencként nagyon sok embernél megjelenik.tomi-tomi
Nem érzem szükségét minden csapat topicba elmenni és elmondani h szeretem-e vagy nem a csapatot, vagy egyik játékosát, nem hinném h sokan kíváncsiak rá. Főleg h a szurkolókkal alapvetően nincs problémám, és nem miattuk nem szeretek egy csapatot, viszont ha nekik mondom, még a végén ez jön le. Emellett nekem személy szerint kifejezetten nem tetszik, amiikor valahol kérdés nélkül elmondják mindenféle szakmai megalapozottság nélkül, ha ez a csapat szar, vagy ez és ez szar, azért mert én nem szeretem őket. Vagy csak simán kifejezik gyűlöletüket kéretlenül, hívatlanul. Ezért én se teszek így. Ha úgy tetszik 'bujkálok', de csak azért mert úgy vélem mindenkinek jobb így.

Az meg h mi számít népesnek, az jó kérdés, lehet többen vannak a (|{Pats drukker}| U |{Steelers drukker}|) > |bármi más|, de szvsz |{bármi más}| >= küszöb szint, mely felett mondható az egyik csapatnak se szurkolók halmazának elemszáma "népes". És |{bárki más} \ {semlegesek}| >= küszöb szint, mely felett mondható, a két csapatot nem szeretők halmazának elemszáma "népes".

Másodlagos kedvenc meg szvsz nincs. Egy kedvenc van, mellette persze lehet más csapat is szimpatikus, de azok nálam legalábbis ilyen szimpatikusan erőn felül teljesítő együttesek, vagy nagyon peches szerencsétlen már-már szánni való csapatok /*no flame*/, mint pl Bills, Browns /*igen tudom nagy rivális, de mivel mindig ők szoptak velünk szemben, az én szívemben nincs harag irántuk*/ vagy Texans /*ők nekem Kubi miatt is*/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lajos!
Hoxot utálhatod nyugodtan, legalább valaki ápolja Tibi emlékét! 😛Helmut Zimmer
Egyetértek.
csak két kérdésem van.
1. Ki az a Hox?
2. Ki az a Tibi? 😂
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 209 — én ezt meguntam
Lajos!
Hoxot utálhatod nyugodtan, legalább valaki ápolja Tibi emlékét! 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
tomi-tomi!
Lehet, hogy ezért vannak sokan akik nem szeretik a két fent írt csapatot, mert "Valószínűleg a két legnagyobb hazai szurkolótábor". Lehet, hogy így elsőre furcsán hangzik, de komolyan. Lehet, hogy azért szurkolnak másnak mert "mindenki" a Petsnek vagy a Steelersnek szurkol. Viszont szerintem a BG-nek is nagy tábora van, de feléjük mégsem érzem ezt a "nem szeretem" dolgot.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nincs miért elnézést kérned ezzel kapcsolatosan. Kérges lelkű lesz itt mindenki előbb-utóbb. Azt nem csípsz, akit csak akarsz. Ha egy picit elmélyülsz a fórum életében, akkor majd rájössz, hogy nagyon kevesen vagytok, akik egyszerre nem kedvelik a Pats-t és a Steelers-t. Külön-külön nem mondom, masszív sokaság (főleg a Pats-é), de az átfedés, az minimális. Nekem eddig úgy tűnt, hogy (szinte) üres halmaz.tomi-tomi
Szerintem népes halmaz /*én is tajga vagyok 😛 😊*/ Mindkét csapat túl sikeres, ezért sokan nem szeretik őket, ráadásul minkét csapatban van olyan ember /*nem feltétlen játékos*/, akit jogosan vagy jogtalanul, de sokan utálnak...Black_Adder
Jó, Te eddig rejtőzködtél. 😉 Valószínűleg a két legnagyobb hazai szurkolótáborról beszélünk, ha mindenki más egyszerre nem csípné ezt a két csapatot, akkor is erős kisebbségben lennétek. 😛
Komolyan, nekem eddig tényleg úgy tűnt, hogy a Steelers másodlagos kedvencként nagyon sok embernél megjelenik.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nincs miért elnézést kérned...tomi-tomi
Ennek igazán örülök.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Remélem nem kezdődik el a Pats fanokkal a csata, nem akarok kitiltatni magam... 😀StormST
Szerintem az alapszakasz meccsen/előtt/után sem volt semmilyen támadás jellegű dolog egyik oldalról sem 😊Joco
Valóban nem, de most magasabb a tét... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
tomi-tomi!
Írtam én valahol, hogy utálom a Steelerst vagy a Patriotsot? Én csak azt írtam, hogy nem csípem Őket. Nincs különösebb oka. Mindenkinek van ilyen csapat.
És akkor itt kérnék elnézést mindenkitől (Steelers, Patriots, Seahawks), akinek belegázoltam a lelki világába. Nem volt szándékos.Kossuth Lajos
Nincs miért elnézést kérned ezzel kapcsolatosan. Kérges lelkű lesz itt mindenki előbb-utóbb. Azt nem csípsz, akit csak akarsz. Ha egy picit elmélyülsz a fórum életében, akkor majd rájössz, hogy nagyon kevesen vagytok, akik egyszerre nem kedvelik a Pats-t és a Steelers-t. Külön-külön nem mondom, masszív sokaság (főleg a Pats-é), de az átfedés, az minimális. Nekem eddig úgy tűnt, hogy (szinte) üres halmaz.tomi-tomi
Szerintem népes halmaz /*én is tajga vagyok 😛 😊*/ Mindkét csapat túl sikeres, ezért sokan nem szeretik őket, ráadásul minkét csapatban van olyan ember /*nem feltétlen játékos*/, akit jogosan vagy jogtalanul, de sokan utálnak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Remélem nem kezdődik el a Pats fanokkal a csata, nem akarok kitiltatni magam... 😀StormST
Szerintem az alapszakasz meccsen/előtt/után sem volt semmilyen támadás jellegű dolog egyik oldalról sem 😊

több mint 12 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
nfl.comos összefoglalóban:
You can't beat Tim Tebow with a Hail Mary 😂 hatalmas.
Grat tegnapi meccshez senki sem számított rá hogy ilyen izgalmas lesz.
Von Miller a kedvencem volt a tavalyi drafton nem hiába. Sok sikert a Pats ellen is.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
tomi-tomi!
Írtam én valahol, hogy utálom a Steelerst vagy a Patriotsot? Én csak azt írtam, hogy nem csípem Őket. Nincs különösebb oka. Mindenkinek van ilyen csapat.
És akkor itt kérnék elnézést mindenkitől (Steelers, Patriots, Seahawks), akinek belegázoltam a lelki világába. Nem volt szándékos.Kossuth Lajos
Nincs miért elnézést kérned ezzel kapcsolatosan. Kérges lelkű lesz itt mindenki előbb-utóbb. Azt nem csípsz, akit csak akarsz. Ha egy picit elmélyülsz a fórum életében, akkor majd rájössz, hogy nagyon kevesen vagytok, akik egyszerre nem kedvelik a Pats-t és a Steelers-t. Külön-külön nem mondom, masszív sokaság (főleg a Pats-é), de az átfedés, az minimális. Nekem eddig úgy tűnt, hogy (szinte) üres halmaz.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Azt én erősen kétlem, hogy a Pats edzői stábja hagyni fogja, hogy félvállról vegye a csapat a meccset. Ha a szurkolók félvállról veszik, az egy dolog, de BB-éknek több eszük van ennél...

Én azt se gondolom, hogy a Steelers félvállról vette, inkább csak nem hittek benne, hogy képesek lehetünk a passzjátékkal dominálni, de erre azért adtunk is alapot... 😛

Remélem nem kezdődik el a Pats fanokkal a csata, nem akarok kitiltatni magam... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!